Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

---> Soru(n)/-larınız

3 posters
YazarMesaj
Valencia Claudía Ruselló
Baş Şifacı ~ İksir ve Bitki Zehirlenmeleri
Valencia Claudía Ruselló

Kadın
Ruh hali : ---> Soru(n)/-larınız Snrrn8
Galleon : 11892
Ekspresso Puanı : 15

---> Soru(n)/-larınız Empty
MesajKonu: ---> Soru(n)/-larınız   ---> Soru(n)/-larınız Icon_minitimePaz 16 Mart 2008, 13:30

Öğrencilerin soru veya sorunlarını yazacağı yer..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ---> Soru(n)/-larınız   ---> Soru(n)/-larınız Icon_minitimeC.tesi 17 Mayıs 2008, 19:08

Efendim selamlar, Nasılsınız önecelikle. İfinim bizim bir sorumuz var size.

Mustiman Tan'mar, benim Ve Marveille Catty Dixique'nin rplerine not vermediniz. Ayrıca ben ödevi yolladımdı. Kabul oldu mu acaba?
Teşekkürler Efinim.
Valencia Claudía Ruselló
Valencia Claudía Ruselló

Kadın

MesajKonu: Geri: ---> Soru(n)/-larınız   ---> Soru(n)/-larınız Icon_minitimePtsi 19 Mayıs 2008, 16:52

Ilk sorun için; son üç kişi kalmıştı galiba altlarına yazmadım ama bendeki not kağıdına yazdım...

Ikinci sorun için, ödevi aldım ve puanları hesaplıyorum ama her defasında rp ve ödev yapmayanlardan bayağa bir puan gidiyor binalardan o yüzden puan ayarlaması yapıyorum...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ---> Soru(n)/-larınız   ---> Soru(n)/-larınız Icon_minitimePtsi 19 Mayıs 2008, 19:10

Binalardan girmeyenler yüzünden puan düşmesi nasıl bir mantık ki? Bizim ne suçumuz var? Burası reel bir okul değil, bir internet sitesi. Doğal olarak tanımadığımız bir katar insanın peşinden nasıl koşabiliriz "Derse girin!" diye? Koşsak bize deli demezler mi?

Kaldı ki bir sürü insanın ÖSS/OKS senesiydi bu sene, kayıt yaptırmış ancak vakit bulamamıştır, izin verilmemiştir nete girmesine vs vs. Bir sürü sebep sayabilirim derse giremeyişleri için ama onların yokluğu yüzünden derse girenlerin varlığı nasıl yok sayılıyor onu anlamadım ben. Şahane mantıkmış...
Lily L. Black
Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi Başkanı
Lily L. Black

Kadın
Ruh hali : ---> Soru(n)/-larınız 44692542ju9
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11950
Ekspresso Puanı : 1

MesajKonu: Geri: ---> Soru(n)/-larınız   ---> Soru(n)/-larınız Icon_minitimePtsi 19 Mayıs 2008, 19:15

Ben asa kullanmamayı anlamadım çünkü tüm derslerde kullandık Rolling Eyes Bir mesajım vardı bununla ilgili yanılmıyorsam kurallarda ama göremedim şimdi Neutral
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Valencia Claudía Ruselló
Valencia Claudía Ruselló

Kadın

MesajKonu: Geri: ---> Soru(n)/-larınız   ---> Soru(n)/-larınız Icon_minitimeSalı 20 Mayıs 2008, 17:53

Sarah F. Ainsworth demiş ki:
Binalardan girmeyenler yüzünden puan düşmesi nasıl bir mantık ki? Bizim ne suçumuz var? Burası reel bir okul değil, bir internet sitesi. Doğal olarak tanımadığımız bir katar insanın peşinden nasıl koşabiliriz "Derse girin!" diye? Koşsak bize deli demezler mi?

Kaldı ki bir sürü insanın ÖSS/OKS senesiydi bu sene, kayıt yaptırmış ancak vakit bulamamıştır, izin verilmemiştir nete girmesine vs vs. Bir sürü sebep sayabilirim derse giremeyişleri için ama onların yokluğu yüzünden derse girenlerin varlığı nasıl yok sayılıyor onu anlamadım ben. Şahane mantıkmış...

Sorun çözüldü Sarah. Listedekilerin bazıları değişirilmiş ve notları azalttım( eksi puanları kastediyorum )
Froggy
Ev Cini
Froggy

Erkek
Ruh hali : ---> Soru(n)/-larınız Danceuy7
Kan statüsü : Yaratık?
Galleon : 11696
Ekspresso Puanı : 0

MesajKonu: Geri: ---> Soru(n)/-larınız   ---> Soru(n)/-larınız Icon_minitimeSalı 20 Mayıs 2008, 17:56

Lily L. Black demiş ki:
Ben asa kullanmamayı anlamadım çünkü tüm derslerde kullandık Rolling Eyes Bir mesajım vardı bununla ilgili yanılmıyorsam kurallarda ama göremedim şimdi Neutral

??
http://www.hogwartsekspresi.com
Valencia Claudía Ruselló
Valencia Claudía Ruselló

Kadın

MesajKonu: Geri: ---> Soru(n)/-larınız   ---> Soru(n)/-larınız Icon_minitimeSalı 20 Mayıs 2008, 18:00

O da halledildi, puanlarda. Yakında tüm notlar belli olacak

---> Soru(n)/-larınız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir soru.
» Alttakine Soru..