Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Qudditch seçmeleri

+4
Vynsja Croweix
Zinovia Audrey Tyra Scott
Célia Ellen F. Reeser
Allaryce Lena Malfoy
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Allaryce Lena Malfoy

Allaryce Lena Malfoy

Kadın
Ruh hali : Qudditch seçmeleri Evilgrin0007qd8
Kan statüsü : safkan
Galleon : 11969
Ekspresso Puanı : 0

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimePaz 27 Nis. 2008, 14:29

Binamızın Qudditch takımında olmak isteyen (3. sınıf harici) öğrenciler buraya adlarını ve oynamak istedikleri pozisyonu yazsınlar.
Hatta bunun yanında bir de ufak Qudditch rpsi örneği verirseniz sevinirim. Seçimleri kolaylaştırırsınız.
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/van
Célia Ellen F. Reeser

Célia Ellen F. Reeser

Kadın
Ruh hali : Qudditch seçmeleri Dansrr6
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11893
Ekspresso Puanı : 5

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimePaz 27 Nis. 2008, 19:31

Ellen Marissa Reeser
- Tutucu

Rp...

Yağmurlu bir havada oynanacak Gryffindor- Slytherin Quddich maçı için bütün okul neredeyse sahadaydı.
Bütün oyuncular yerlerine geçmiş oyunun başlamasını bekliyordu. Ellen kendini yeşil formanın içinde çok mutlu ve heyecanlı hissetti.
İlk maçındaki performansının iyi olması takım tutuculuğuna devam edeceği anlamına geliyordu. Bütün oyuncular heyecanlı gibiydi.
Ellen bir ara ayaklarının kendini taşıyamayacak kadar titrediğini hissetti. Ancak tam bu sırada gelen düdükle bütün oyuncular süpürgelerine binip yükseldi. Ellen titreyen bacağını süpürgenin üstüne atarak yükseldi.
Artık havadaydı. Bütün toplar atıldıktan sonra artık maç başlamıştı.

Oyuncular havada çok hızlı uçuyordu. Yağan yağmur Ellen'ın görmesini oldukça zorlaştırıyordu.
Tam bu sırada kendisine doğru gelmekte olan atıcının elindeki sopayla bir Bludgera vurduğunu gördü. Ellen toptan zor sıyrıldı. Top Ellen'ın yüzünü sıyırıp geçti.

"Seni aptal şey"

diye haykırdı. Ancak atıcının duymadığından emindi.
Bu sırada bir kovalayıcının elinde quaffle ile kaleye yaklaştığını gördü.
Daha demin kendine gelen Bludgeranın bir oyun olduğunu düşündü.
Ellen son anda neredeyse parmaklarının ucuyla tuttuğu quaffle'ı Slytherinli kovalayacıya attı.

EDİT: Ellen açıkçası ben beğendim ama başka yazan olmadığı için fazla bir yorum yapamıyorum. V.A.M.

En son Ellen Marissa Reeser tarafından Salı 13 Mayıs 2008, 14:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Muggle

Kadın
Ruh hali : Qudditch seçmeleri Friendssx9
Galleon : 11780

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeÇarş. 30 Nis. 2008, 18:44

Emilie Lilith Dumbledore // 1.Sınıf ~> Kovalayıcı

-Havaya bakılırsa bugün Qudditch oynamak çok zevkli olacak!
Emilie elinde Ateşokuyla Qudditch sahasına ilerlerken bir yandan da mırıldanıyordu.Hava gerçekten de Qudditch oynamak için ideal sayılırdı.Rüzgar kuzeybatıdan toplanmış geliyor gibiydi.Hava ne çok sıcak ne de çok soğuktu.Qudditch sahasının çevresinde ağaçlar,rüzgar fısıltıları nedeniyle fısıldıyor gibiydi.Sahanın az ilerisinde yaşlı bir adamı andıran,görkemli meşe de yapraklarını gösteriş yaparcasına sallıyor,doğa tüm kudretini kullanıp insanı kendine hayran bırakmaya çalışıyordu.
Emilie kendine bir kuş cıvıltısı sayesinde geldi.Bu kadar tabiatı izlemek yeterdi herhalde..Şimdi çalışma zamanıydı.Qudditch sopasına binip "Yüksel" dedi Emilie kendinden emin,kararlı bir ses tonuyla.Yavaşça yerden yükseldi.Havaya,yukarı,daha yukarı yükseldi.Uçmanın o doldurulamaz eğlencesini iliklerine kadar bir kez daha hissetti Emilie...
Tek başına antreman yapmak sıkıcı ve zor olacaktı.Ama Qudditch Emilie için bir tutkuydu
ve tutkulardan vazgeçmek imkansızdı.Emilie serbest bıraktığı Quaffleyi eline aldı ve uçmaya başladı.Kalelere yaklaştıkça kafasında quaffleyi atacağı yer şekilleniyordu.Emilie gittikçe yaklaştı ve quaffleyi sağ taraftaki kaleye attı.Tabii, kalede bir tutucu olmadığı için quaffle kaleden içeri girdi.Emilie tatmin olmamışçasına dudak büktü "Maçta bu kadar kolay olmuyacak..tutucular,bludgerlar hepsi işimi zorlaştıracak"
Yavaşça kararan güneş,esiş gücünü artıran rüzgar kendini hissettirmeye başlıyordu.20 dakika önceki ısıyla şimdikini denk tutmak imkansızdı.Az önce sukünetle yapraklarını sallayan ağaçlar,sanki küfredermişçesine uğulduyordu ve gökyüzüne kara kümülüs bulutları geliyordu.Emilie "Çalışmayı bıraksam iyi olacak" diye mırıldandı yavaşça yere indi.Ardından Qudditch alanından ayrıldı.
http://hogwartsekspresi.com/
Vynsja Croweix
The Nocturnal Sahibesi

Kadın
Galleon : 11922

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeCuma 02 Mayıs 2008, 19:39

Adrâsteia A. Dixyqué ~ Arayıcı.

Gözlerini, gelen parlak ışık yüzünden hafifçe kısıp sahaya dikti. Uğultular, bağırışmalar. Hepsi sadece bir antreman içinse, maçta neler olacaktı, Tanrı bilir. Normal zamanların aksine, gözüne girmemesi için sıkıca topladığı saçlarını savurarak sahaya çıktı. Özellikle de Slytherin öğrencilerinden bağırışmalar artmış, tezahüratlar başlamıştı. 'Adrâs, Adrâs, Adrâs...' beyninde yankılanan sesler, son bulmayacak gibiyken kaptanın düdüğüyle kendine geldi. Ateşoku. Son doğumgünü hediyesi olan bu süpürgeye daha önce sadece Fransa'da binmişti, okulda buna zaten zamanı yoktu. Arayıcıydı şimdi ise, en önemli pozisyonda oynuyordu. Bembeyaz parmaklarının sıkıca kenetlendiği süpürgeye binip, sırıttı. Hafif bir rüzgâr, sıcak olmasa da güneşli hava. Güneş onun için oldukça kötüydü, ya da herhangi bir Arayıcı için. Sonuçta, Snitch yerine asla yakalayamayacağı güneşi kovalamaya başlayabilirdi dalgınlık sonucu, ya da gözleri kamaşırdı. Yüzüne yayılan gülümseme, etkisini daha da arttırırken Bridget'e seslendi.

" Elinden gelenin en iyisini yap, yenmenin zevki olmaz yoksa canım. "

Bir maça katılmış gibi, heyecanla oynayacaklardı. Slytherin, ve klasik ezelî düşmanı Gryffindor. Kızın kahverengi saçları öfkeyle dalgalanırken onu rahatça yenebileceğini düşünüyordu, yine de herşey diğer oyuncuların yeteneğine bağlıydı. Hepsi de gayet başarılı, dikkatli oyuncular olduğundan fazla bir gayesi de yoktu açıkçası. Tembelce ayağını yere vurup, havalandı. Rüzgar saçlarını savururken, uçmanın harika olduğunu hissediyordu. Fakat ilgi ve başarı daha da güzeldi, bu yüzden de kendisini tezahürat ve bağırışlardan soyutlayıp küçük, yaramaz Snitch'i aramaya başladı hızlıca. Gözleri her tarafı tararken, küçük bir parıldı gördü tribünlerin önünde. Hızla o tarafa doğru uçmaya başladı, yakalayabileceğini hissediyordu. Çok hızlı uçmaktan midesi bulanmıştı ve bir an dengesini kaybetmişti, yine de dikkatlice Snitch'e uzanan eli hareketsizdi. Küçük kanatları avucunda hissediyordu, yine de birkaç santim uzağındaydı altın renkli top. Hızla avucunu kapattı, yakalamış olmasını diliyordu tüm Slytherin öğrencileri gibi.
Allaryce Lena Malfoy

Allaryce Lena Malfoy

Kadın

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeSalı 13 Mayıs 2008, 19:32

Arkadaşlar nitelikli karakter fazlalığı nedeniyle öğrenci alımlarını kapamış bir binanın Qudditch takımını npc ağırlıklı oynatmayı istemiyorsanız başvurularınızı hızlandırmanız lazım biran önce. Yakın bir zamanda adminlerimiz takım oyuncularının listesini isteyecek sınıf başkanlarından ama benim elimde 3 tanecik başvurudan başka birşey yok. Uzun zamandır Qudditch diye yırtınan arkadaşlar takımda olma şansı verilince nereye kayboldular çok merak ediyorum.
Misafir
Misafir

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimePerş. 15 Mayıs 2008, 21:01

Ben bir süredir doğru düzgün girmeiyorum, şu anda örnek RP yapacak zamanım da yok ama eğer kabul edebilirseniz beni de alın... En kısa sürede biraz zaman bulup bu mesajı editleyerek bir örnek rp çıkaracağım ^^
Allaryce Lena Malfoy

Allaryce Lena Malfoy

Kadın

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeCuma 16 Mayıs 2008, 19:14

Itami Akarui demiş ki:
Ben bir süredir doğru düzgün girmeiyorum, şu anda örnek RP yapacak zamanım da yok ama eğer kabul edebilirseniz beni de alın... En kısa sürede biraz zaman bulup bu mesajı editleyerek bir örnek rp çıkaracağım ^^

Tamam arkadaşlar örnek rp göndermeden de başvuru yapabilirsiniz diğer rplerinize bakarak seçeriz.
Christian Dayrnt Black
Britanya ve İrlanda Qudditch Karargahı Başkanı
Christian Dayrnt Black

Erkek
Ruh hali : Qudditch seçmeleri Yaaati6
Galleon : 11934
Ekspresso Puanı : 4

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeC.tesi 24 Mayıs 2008, 20:45

Kovalayıcı

Dayrnt Bill Black -> Slytherin 2. Sınıf
Misafir
Misafir

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeCuma 06 Haz. 2008, 10:25

tutucu demek istedin herhalde ^^; benim de hep kaleci diyesim gelir ona ahahh...

hakikaten, ne oldu bizim takım işi yahu? hâlâ çıkmadı mı o kadar kişi ._.
Marveille Croweix
Perfect Li(f)e Yazarı
Marveille Croweix

Kadın
Ruh hali : Qudditch seçmeleri Heyup7
Kan statüsü : safkan yani nolcak ki başka.
Galleon : 12350
Ekspresso Puanı : 22

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimePerş. 19 Haz. 2008, 17:27

Arkadaşlar çok rica ediyorum lütfen başvuru yapın. Slytherin binasını npc oynatmak istemiyorum.
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/marv
Christian Dayrnt Black
Christian Dayrnt Black

Erkek

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeCuma 20 Haz. 2008, 10:25

Başvuran herkes alınıo mu ?
Vynsja Croweix
The Nocturnal Sahibesi

Kadın

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeCuma 20 Haz. 2008, 10:51

Bence alınsın artık yani. Başvuruları reddedebilecek kadar bol seçeneğimiz yok. O.o Ama bir de şu var ki başvuru yapan birkaç kişi girmemeye başladı. Onları almak yerine, NPC oynatmak daha mantıklı olabilir. Ö.Ö
Allaryce Lena Malfoy

Allaryce Lena Malfoy

Kadın

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeCuma 20 Haz. 2008, 10:54

1.sınıflardan rplerini beğendiğiniz isimlere pm atın onlarda başvursunlar, biran önce tamamlayalım şu listeyi
Vynsja Croweix
The Nocturnal Sahibesi

Kadın

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeCuma 20 Haz. 2008, 10:55

Hmm tamam, atarım. ^^
Eurydice Black
Slytherin Bina Sorumlusu, İksir Profesörü
Eurydice Black

Kadın
Ruh hali : Qudditch seçmeleri Hmbl7
Kan statüsü : Safkan.
Galleon : 12044
Ekspresso Puanı : 89

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeCuma 20 Haz. 2008, 11:17

NPC mi oynicaz ya bence alın başvuranları olsun bitsin çünkü başvuran doğru dürüst kimse yok baksanıza ben 6 kişilik quidditch takımı görmedim

ya bide ben başvurdum ama tutucu olmak istemiyorum ben kovalayıcı olabilirmiyim tabi seçerseniz :)
Allaryce Lena Malfoy

Allaryce Lena Malfoy

Kadın

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeCuma 20 Haz. 2008, 11:25

Ya eğer gerekli niteliklere sahip yeterli sayıda oyuncu bulunamazsa tabi ki NPC oynatırız, Alessia'nın fikri mantıklı bir fikir bence, Ben rastgele 7 kişiyi takıma almaktansa, iyi rp yapanların NPC karakterleri yönetmelerini tercih ederim.
Eurydice Black
Eurydice Black

Kadın

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeCuma 20 Haz. 2008, 11:35

ya tabi en mantıklısı o ama siteye girenler girmemeye başladılar o zaman en iyileri bulalım rp de onlar yönetsinler ama kimse yokki o zaman en iyi fikir yine NPC oynamak oluyo
Vynsja Croweix
The Nocturnal Sahibesi

Kadın

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeCuma 20 Haz. 2008, 11:43

Hmm o zaman şu anda başvuruları kabul edilebilecek olan -oldukça aktif ve iyi Rp yapan- 4 kişi falan var. Bu dört kişiden 3'ü ehmm, daha iyi diyelim diğerlerinden. Bu 3 kişi de NPC'leri oynatsa iyi olabilir, yani bu halde bile takım eksiksiz olabilir.
Daphne GreenGrass

Daphne GreenGrass

Kadın
Ruh hali : Qudditch seçmeleri Snrrn8
Galleon : 11750

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeC.tesi 21 Haz. 2008, 01:27

Daphne GreenGrass 2. sınıf / Tutucu olabilirim O.o
http://www.hogwartsekspresi.com
Célia Ellen F. Reeser

Célia Ellen F. Reeser

Kadın

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeC.tesi 21 Haz. 2008, 12:02

Daphne GreenGrass demiş ki:

Bir tane tutucumuz var Arayıcı olabilirsin...
Eurydice Black
Eurydice Black

Kadın

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeC.tesi 21 Haz. 2008, 14:36

Célia Ellen F. Reeser demiş ki:

Arayıcımızda varki vurucu eksik sanırım

En son Elizabeth Clara Murtle tarafından C.tesi 21 Haz. 2008, 14:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Célia Ellen F. Reeser

Célia Ellen F. Reeser

Kadın

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeC.tesi 21 Haz. 2008, 14:38

Elizabeth Clara Murtle demiş ki:
Célia Ellen F. Reeser demiş ki:

Arayıcımızda varki tutucu 2 tane olması lazım tutucu 1 tane şuan

pardon yanlış yazdım arayıcı değil Vurucu olacak tutucu bir tane zaten
Eurydice Black
Eurydice Black

Kadın

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeC.tesi 21 Haz. 2008, 14:40

evet bende karıştırdım vurucu yazcağıma tutucu yazmışım
Daphne GreenGrass

Daphne GreenGrass

Kadın
Ruh hali : Qudditch seçmeleri Snrrn8
Galleon : 11750

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeC.tesi 21 Haz. 2008, 15:07

vurucu olabilir...
http://www.hogwartsekspresi.com
Christian Dayrnt Black
Christian Dayrnt Black

Erkek

Qudditch seçmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Qudditch seçmeleri   Qudditch seçmeleri Icon_minitimeC.tesi 21 Haz. 2008, 18:26

Ya bende başvurdum fakat hala yokum!!!

Qudditch seçmeleri
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-