Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Opalié E. Willson

2 posters
YazarMesaj
Opalié E. Willson
Muggle

Kadın
Ruh hali : Opalié E. Willson Evilgrin0007qd8
Galleon : 11602
Ekspresso Puanı : 0

Opalié E. Willson Empty
MesajKonu: Opalié E. Willson   Opalié E. Willson Icon_minitimePaz 06 Tem. 2008, 18:52

Adı :Opalié
Soyadı :Willson
Yaşı : 16
Asa 11 inç ~ Karanlığın Gölgesi~
Soy Safkan

>> Fiziksel Betimleme
> Uzun Sarı Saçları Vardır.Gözlerinin Gerçek Rengi Mavidir Ama Opalié Bunun Çok Göze Batacağını Düşündüğü İçin Siyah Lens Takar.(Mavi Gözleri Olduğunu Gördüğünüz Zaman Anlamalısınız Ki Opalié Çok Mutludur)Güzel Bir Kızdır.Yüz Hatları Bazen Çok Sert,Bazen ise Çok yumuşakdır.Dişleri İnci Gibi Dümdüz Ve Bembeyazdır.
Saçlarının Rengini İstediği Zaman Değiştirebilir.(Ruh Haline Bağlı).Asıl Saç Rengi Sarıdır Ama Çoğunlukla Siyah Rengi Kullanır.
Beyaz Tenli Ve Zayıftır.Yüz Hatları Çok Ölçülü Ve Çok Güzeldir.Opalié Kendiyle Övünmeyi Çok Sevmez Ama Vucudundaki En Beyendiği Yerler Burnu,Gözleri Ve Yüz Yapısıdır.

>> Kişiliği
> Soğuk Bir Kızdır.Kimseye Kolay Kolay Güvenmez.Ama Güvendikten Sonrada Pişman Olmaz.Sessiz Bir Kızdır.Çok Konuşmaktan Çok Az Ve Öz Konuşmayı Tercih Eder.Dışarıdan Sessiz,Durgun ve Sakin Birine Benzer.Ama Onu Tanıdıkça Farklı Biri Olduğunu Anlarsınız.Küçük Çocukları Ve Melezleri Sevmez.Melezleri Sevmemesinin Nedeni Yetiştirilme Biçimidir.Sevgi Pıtırcıkları Ve Herşeye İyi Yönden Bakanlardan Hoşlanmaz.Duygu Sömürüsü En Sevmediği Şeylerden biridir.Lider Ruhludur.Girdiği Ortamın Sahihibi Olmayı Sever Ve Genellikle Bunu Başarır. Çalışkandır.Kaybetmeye Karşı Hiç Tahammülü Yoktur.Her İşte Bir Numara Olmayı Hedefler Ve Bunun İçin Emek Harcar.Çok Kurnazdır.Güzel Bir Kız Olduğu İçin Erkeklerle Oyun Oynamayı Ve Kendisine Aşık Etmeyi Sever.Duygusallıktan Hoşlanmaz Ve Mız Mız Olan İnsanları Sevmez.Akrep Burcudur Ve Onun Neredeyse Her Özelliğini Taşır.

>> Ailesi / Geçmişi
> Ailesi Çok Köklü Willson Ailesidir.Ailesi Asırlardır En Tanınmış Ailelerdendir.
Ailesiyle Beraber Fransanın Paris Şehrinde Yaşarlar.Opalié' nin Annesi Ölmüş Ve Babası Başka Bir Kadınla Evlenmiştir.Linda Üvey Annesini Fazla Sevmez Ama Ona Katlanmak Zorunda Olduğu İçin Ona büyük Bir Öfke Duyar.Linda Ailenin Tek Çocuğu Olduğu İçin Aile Büyükleri Ve Babasını Onu Çok Şımartmıştır. Ve Her İstediği Neredeyse Yapılmaktadır.

Rp:

Hava kararmaya başlamıştı.Etraf sessiz ve ürkütücüydü.Linda her akşam yaptığı gibi yürüyüşe Çıkacaktı.Bunu her gece yapardı...Kumsala gider , uzanır ve ayı seyrederdi...Üstünü giyinmiş ve birazdan evden çıkacaktı...Yavaş adımlarla ağaşı indi ve daha sonra mutfağa girerek

merhaba nasılsın ?

dedi Linda. Üvey annesinin gözlerine utanarak bakıyordu.Onu hiçbir zaman gerçek annesi yerine koymamıştı.Annesini 3 yıl önce kaybetmişti ve annesini kaybettiğinden beri her gün Kumsala giderdi.Bunları düşünürken üvey annesinin deniz mavisi gözlerine bakıyordu.Yüzünde bir anlam yoktu.Sadece boş boş bakıyordu Linda. Daha sonra annesi titrek bir sesle
yine gidiyorsun değil mi ? neden her gün gidiyorsun !

Linda annesinin sözünü keserek ciddi bir ifadeyle

Bu seni hiç ilgilendirmez , benim hayatım ve sen bana karışamazsın

Linda bunları söylerken çok sakin davranıyordu daha sonra
Ben çıkıyorum iyi akşamlar !

dedi ve kapının yanına doğru hızlı adımlarla ilerledi , montunu aldıktan sonra kapıyı açtı çıkacakken annesinin söylediği bir kaç cümleyi duydu

Onun hala yaşadığına inanıyorsun Linda ! bunu biliyorum ama o artık yok anladın mı yok !

Linda çok sinirlenmişti çünkü üvey annesinin söylediklerine anlam veremiyordu daha sonra Linda sinirli bir şekilde ve bağırarak

Hiç bir şey bildiğin yok anlıyormusun hiç bir şey! Kapa çeneni ! annem hakkında en ufak bir şey söylemezsin bunu anlıyormusun ha anlıyormusun !

Linda çok sinirlenmişti ve gözleri kızarmıştı arkasını döndü tam çıkacakken üvey annesi Jacqueline nin sesini duydu

senin için korkuyorum yaptıkların çok saçma artık tam bir deli olduğunu düşünüyorum anlıyormusun!

Linda çıkarken kısık bir sesle söyleniyordu daha sonra kapıyı sert bir şekilde çarptı ve evden çıktı.

Dışarı her gecekinden daha soğuktu Linda umursamazca kumsala doğru yürümeye başladı daha sonra sinirli bir şekilde hala söyleniyordu

aptal kadın ! kimse hakkında yorum yapamaz....

Linda kendi içinde bu olayı kapatmaya karar verdi ve daha sonra adımlarını hızlandırmaya başladı.
Sonunda kumsala gelmişti ayakkabılarını çıkarttı ve kum üzerinde çıplak ayakla yürümeye başladı.Kum soğuktu . Linda eğildi ve kumu eline aldı daha sonra kendi kendine

ilginç

dedi ayağa kalktı ve biraz dolaştı aklından çok şey geçiyordu ve Linda bu kadar şeyi aynı anda düşünürken yoruluyordu...Saçlarını topladı , yere uzandı ve ayı izlemeye başladı...

Gerçekten bugün yorucu bir gün olmuştu ve Lında çok yorulmuştu...Bu kasaba da yaklaşık 4 yıldır oturuyordu ama hiç arkadaşı olmamıştı . Linda küçükken çok dışlanmıştı ve ezilmişti . Annesinin ölümü , babasının tekar evlenmesi Linda için kaldırması ağır bir yük haline gelmişti.
Linda bu yaşadıkları sonucunda artık hayattan ve yaşamaktan nefret ediyor , kimseyi sevmiyordu.
Babası ve dedesi sayesinde neredeyse her isteği yapılsa da Linda hiç mutlu olmuyordu.
Çünkü dedesi ve babası ilgisizliklerini sürekli pahalı hediyeler alarak kapatmaya çalışıyorlardı.
Linda bu yaşananları anlamamış gibi gösterse de herşeyi farkındaydı aslında...
Uzun düşünceler içinde hapsolmuştu Linda.
Birden kendine geldi ve ayağa kalktı daha sonra saatine bakarak

lanet olsun geç kaldım !

dedi ve hızlı bir şekilde ayakkabılarını giydi daha sonra koşarak oradan ayrıldı ve bir süre sonra karanlıkta gözden kayboldu...

Not [ Eski sitelerde Linda adını kullanırdım ondan dolayı Linda. Kesinlikle bir alıntı ve çalma durumu söz konusu DEĞİLDİR! Tamamen benim emeğim ]

Not 2 [ 4. sınıf olmak istiyorum umarım rp kalitem uygundur ]
Misafir
Misafir

Opalié E. Willson Empty
MesajKonu: Geri: Opalié E. Willson   Opalié E. Willson Icon_minitimePaz 06 Tem. 2008, 19:13

Ravenclaw binası, II. sınıfa seçilmiştir.

Öncelikle anlatım içerisindeki her kelimeyi büyük harfle yazmamaya dikkat etmelisin. Üç nokta kullanımını azaltmalı, konuşmalar için tırnak işareti veya konuşma çizgisi kullanmalı, neyin nerden başlayıp bittiğini anlamamız için kullandığın boşluklara dikkat etmeli, betimlemelerini kuvvetlendirmeli ve RP'nin temelinin uzunluğa bağlı olmadığını unutmamalısın. Hatalarını düzelteceğine inanıyorum.

- Büyücü Konseyi -
Amortentia Cécile Derwent
Emekli Cadı
Amortentia Cécile Derwent

Kadın
Ruh hali : Opalié E. Willson Hmbl7
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 13192
Ekspresso Puanı : 24

Opalié E. Willson Empty
MesajKonu: Geri: Opalié E. Willson   Opalié E. Willson Icon_minitimePerş. 10 Tem. 2008, 00:35

Halledildi. Kilit.
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/amo

Opalié E. Willson
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-