Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Emily Dawn Schneider

3 posters
YazarMesaj
Emily Dawn Schneider

Emily Dawn Schneider

Kadın
Ruh hali : Emily Dawn Schneider Boupi3
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11590
Ekspresso Puanı : 0

Emily Dawn Schneider Empty
MesajKonu: Emily Dawn Schneider   Emily Dawn Schneider Icon_minitimeSalı 08 Tem. 2008, 21:58

İsim: Emily Dawn Schneider
Sihirsel Soy: Melez
Asa: Dikenli Defne ve Anka Teleği Asa
Fiziksel betimleme:

Emily düz koyu kahverengi omuzlarına kadar saçları olan birsidir.Ela gözlüdür.Boyu yaşıtlarına göre biraz uzundur.Kendisine göre şişman olsada zayıftır.Pamuk gibi beyaz tenlidir.

Kişiliği:

Emily çok zeki birisidir.Küçüklüğünden beri sürekli bir şeylerle uğraşır.Beş yaşındayken okumayı öğrenmiştir.
İçine kapanık bir kızdır.Arkadaş çevresi fazla olmasada biraz vardır ve arkadaşları tarafından çok sevilir.Sevdiği insanların yanında neşeli ve komik olabilir ama sevmediği kişilerin yanındaysa çok ciddi gözükür.Kolay kolay kırılmaz.İnsanlara her zaman bir şans daha verir.Ailesine oldukça bağlıdır.

Ailesi ve yaşamı:

Annesi Fransız,babasıda bir İngilizdir.Emily İngiltere'de doğmuştur ama babasının işi yüzünden hayatı sürekli seyehat ile geçmiştir.Bundan da pek şikayetçi sayılmaz.Yeni yerler görmek Emily için güzeldir.
Emily ailesi ile beraber yaşamaktadır.
Emily2nin birde ablası vardır.Ablası evlidir ve Fransa'da yaşamaktadır.Sürekli gezdiklerini için ablasıyla pek sık görüşmezler.O da Emily'ye çok benzemektedir.Çalışkanlığıyla Sihir Bakanlığında iyi bir iş bulmuştur.

Basit RP örneği:

O gün Emily için garip bir gündü. Kalktığında kendini başka bir yerde bulmuştu.
Kalkıp evin içinde göz gezdirdi. Eski ahşap bir evdi. Emily buraya nasıl gelmiş olabilirdi. Şu yeni cisimlenme büyüsünü öğrendiklerinden beri kendini başka yerlerde buluyordu.Bu seferde böyle bir yere gelmişti.Eski ve tozlu koltuktan kalkıp evin içinde gezinmeye başladı.Yürüdükçe yerdeki tahtalar gıcırdıyordu ve bu Emily’yi tedirgin ediyordu.

Duvarlarda çok garip tablolar vardı.Emily’nin dikkatini şöminenin üstündeki büyük tablo çekmişti.Dev gibi bir adam ve yanında bir kadın.Adam titiz bir şekilde bakıyordu ama kadının yumuşak bakışları vardı.

Emily şömineye yaklaşıp tabloyu incelerken içeri birisinin girdiğini duydu.Hemen bir koltuğun arkasına saklanıp kimin geldiğine baktı.İçeri tablodaki adam ile kadın girmişti.Adam bağırıp çağırıyordu.O kadar boğuk bir sesle bağırıyordu ki Emily adamın dediklerinden hiçbir şey anlamıyordu.

Adam uzun bir süre salonda bir sağa bir sola doğru ilerledi ve sonra homurdanarak merdivenlerden yukarı çıktı.Kadınsa orada kedi gibi sessiz sessiz duruyordu.

Adam yukarı çıktığında Emily kontrolünü kaybedip yere yayılmıştı.Kadın Emily’nin yere yayıldığını gördüğü anda bir adım geriye sıçradı ve sonra Emily’nin yanına gitti.Emily yüzü kızarmış bir şekilde kadına bakıyordu.Kadın elini uzatıp Emily’yi yerden kaldırıp ;
“Neden buradasın?”
diye sordu.Emily’nin sanki dili tutulmuştu,konuşamıyordu.Bir süre durduktan sonra Emily;
“Efendim ben gece uyurken buraya gelmişim.Yeni öğrendiğimiz bir büyü yüzünden kendimi hep bir yerlede buluyorum.”
dedi ve kadının suratına baktı.Kadın yüzünde küçük bir gülümseme ile Emily’yi dinliyordu.
Kadın Emily’nin başını okşuyarak;
“Anlıyorum,benimde başıma gelmişti bir kere bu.Sorunu asamı saklayarak çözmüştüm.”
dedi ve güldü.Emily’de gülerek;
“Bundan sonra bende böyle yapacağım.Başka bir yolu yok.”
dedi ve birden kendini tanıtmadığı hatırladı ve elini uzatarak;
“Ben Emily Dawn Schneider.Hogwarts Öğrencisiyim.”
dedi ve kadının elini sıktı.Kadında;
“Bende Lily Simpson.”
dedi Emily ayağa kalkıp;
“Sanırım artık gitsem iyi olacak.Arkadaşım çok merak etmiştir.”
diyerek asasını kendine doğrulttu ve kadına el sallayarak;
“Güle güle”
dedi.Kadında;
“Güle güle”
dedikten sonmra Emily büyülü sözcükleri haykırdı ve kendini Hogwarts’ta buldu.Arkadaşı yatakhanede bir sağa bir sola gidip geliyordu.Kız Emily’yi görünce hemen boynuna atlayıp;
“Nerdeydin?Çok merak ettim seni.”
dedi.Emily gülerek başından geçenleri anlattı ve gülüşerek Büyük Salona doğru ilerlemeye başladılar.
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/emi
Marveille Croweix
Perfect Li(f)e Yazarı
Marveille Croweix

Kadın
Ruh hali : Emily Dawn Schneider Heyup7
Kan statüsü : safkan yani nolcak ki başka.
Galleon : 12350
Ekspresso Puanı : 22

MesajKonu: Geri: Emily Dawn Schneider   Emily Dawn Schneider Icon_minitimeSalı 08 Tem. 2008, 23:15

II. Sınıf Ravenclaw

- Büyücü Konseyi -
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/marv
Amortentia Cécile Derwent
Emekli Cadı
Amortentia Cécile Derwent

Kadın
Ruh hali : Emily Dawn Schneider Hmbl7
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 13192
Ekspresso Puanı : 24

MesajKonu: Geri: Emily Dawn Schneider   Emily Dawn Schneider Icon_minitimePerş. 10 Tem. 2008, 00:37

Halledildi. Kilit.
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/amo

Emily Dawn Schneider
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emily V. A. K. Hudgens
» Emily Lizzie Mcguire