Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lavender Brown

3 posters
YazarMesaj
Willa Dorana Holland
Muggle
Willa Dorana Holland

Kadın
Ruh hali : Lavender Brown Hmbl7
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 12306
Ekspresso Puanı : 0

Lavender Brown Empty
MesajKonu: Lavender Brown   Lavender Brown Icon_minitimeSalı 15 Tem. 2008, 00:30

İsim:Lavender Brown
Sihirsel Soy:Safkan
Asa:15 inç, gürgen,akağaç
Fiziksel Betimleme:
Lavander Brown çimen gibi yemyeşil gözleriyle dikkat çeken bir kızdır.Gözlerinin yanı sıra , açık kumral saçı, yaşıtlarına göre uzun olan boyu ve incecik bir beli vardır.Yüzünde çoğu zaman soğuk bir ifade vardır, ancak bu bazılarına çekici gelir.Ayrıca çoğunlukla düz renkler giyinir ve saçlarını fönlemeyi sever.

Lavender Brown Kaitlinsoukbktf3
Lavender Brown Kaitlinsoukbktf3.9cd8e75909

Kişilik Özellikleri: Lavander konuşmayı çok seven bir kızdır.Sürekli konuşabilir.Hatta bazen bu arkadaşlarını rahatsız etse de o buna pek aldırmaz.Çok dost canlısı biridir.İnsanlara kolayca güvenebilir hatta bu başına iş bile açar.Bazen çok kendisini düşünüp arkadaşlarını satabilir veya kendi çıkarları adına kurnazca davranabilir.En zayıf noktalarından birisi ailesine olan bağlılığıdır.Ailesi olmadan hiçbirşey yapamaz.Babasının ölümü onu çok sarsmıştır çünkü genelde ailesiyle ilgili üzücü olaylar yaşadıktan sonra aylarca içine kapanır ve kimseyle konuşmaz. En hasas olduğu konulardan biri gururudur.Eğer biri gururuyla oynarsa ona lanet büyüsü bile yapabilir.Lavender bazen zenginliğin etkisiyle çok şımarık olabilir.Lavender ayrıca çocukları da çok sever.Onlarla büyülü oyunlar oynayarak çok eğlenir.
Ailesi ve Yaşantısı:
Alman bir anne ve Avusturyalı bir babanın tek kızıdır.Lavender babasını çok küçük yaşlardayken kaybetmiştir.Babası ölmeden önce çok üst düzey bir büyücü olduğu ve bakanlıkta iyi bir yerde çalıştığından zenginlerdir ve ona miras olarak Hogwarts'ın 30 yıllık okul masrafını ve ihtiyaçlrı karşılayacak kadar çok para bırakmıştır. Babasının ölüm sebebi görünürde 6000 m yükseklikte süpürgeden düşmesi ve orada yardım edecek büyücü olmadığından ölmesidir.Ancak aslında o ve annesi biliyordur ki süpürgeye sihir yapılmıştır.Bu da Lavender'in düşmanları olduğunu gösterir.Lavender safkan olmasıyla birlikte kuzeni olan Avril'ın şifacı olarak çalışmasını destekler.Çünkü safkan büyücülerin bu işte daha başarılı olduğunu düşünmektedir ve okulu bitirince o da şifacı olmak istemektedir.
Örnek Rp:Sabahın erken saatleriydi.Lavender erken kalkmayı seviyordu.Güneş daha yeni doğuyordu.Ufuk kıpkırmızıydı güneş tepelerin ardından kendini yeni yeni gösteriyordu.Lavender hemen odasından dışarı çıktı.Balkonu büyüktü , mermerden yapılmıştı.Manzarayı izlemek için biraz yürüdü sonra ayağına bir ıslaklık geldi.Nerden geldi bu su diye düşünürken aklına akşam yağmur yağdığı geldi.İçeri gittiğinde annesinin ona bağırdığını duydu."Tatlım sana bir mektup geldi".Kimden olabileceğini düşündü sonra aklına 11 yaşına geldiği ve annesi ve babası gibi hogwarts'a davet edileceği geldi.Çok heyecanlanmıştı sanki kalbi yerinden çıkacak gibiydi.Uzun tahta merdivenlerden aşağıya indi ve sarı kıvırcık saçlı annesine baktı.Neşeli görünüyordu.Hemen mektubu aldı ve merdivenlerden koşarak odasına çıktı.Yatağın üstündeki pembe zarif tülü bir hışımla çekti ve yatağın üzerine oturdu.Mektubu okumaya başladı."Sayın Lavender Brown Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na kabul edildiniz..."Lavender mutlu birşekilde annesinin yanına gitti ve "Kabul edildiiiiiiiim"diye bağırdı.Annesi salonlarında duran tozlu taştan yapılmış eski şöminenin içine girdi ve eline biraz toz aldı"Tatlım benim yaptıklarımı tekrarla "dedi ve "Diagon Yolu"diye bağırdı.Ardından çimen yeşili dev gibi bir alev oluştu ve annesi yok oldu.Lavender şaşkınlık içinde"tamam anne"diye fısıldadı ve aynı şekilde gitti.Diagon Yolu beklediğinden farklıydı.Heryerde hayvan dükkanları, asa satan yerler cadılar büyücüler her türlü sihirli şey vardı.O biraz daha sade bir şey bekliyordu.1-2 cadı veya büyücü ve 3-4 dükkan gibi.Ama tabiki Diagon Yolu ilk gelenleri hep şaşırtıyordur diye düşündü kendi kendine. Tahtadan yapılmış eski bir tabelanın üzerinde beyaz küçük bir tüy resmi vardı ve altında asa satılır yazıyordu.Heyecanla oraya girdi ve etrafı süzdü.Kimse yoktu...Derken 60-70 yaşlarında beyaz saçlı hafif sakallı bir adam içeriden geldi ve"yardımcı olabilir miyim?"dedi....

En son Lavender Brown tarafından Cuma 18 Tem. 2008, 00:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Amortentia Cécile Derwent
Emekli Cadı
Amortentia Cécile Derwent

Kadın
Galleon : 13192
Ekspresso Puanı : 24

Lavender Brown Empty
MesajKonu: Geri: Lavender Brown   Lavender Brown Icon_minitimeSalı 15 Tem. 2008, 01:00

Kişiliğini açmalı, yazım hatalarını düzeltmeli ve görüntü kalitesini arttırmak için italic seçeneğini kullanmalısın. Düzenlemeden sonra yerleştirmeni yapacağım.
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/amo
Willa Dorana Holland
Muggle
Willa Dorana Holland

Kadın

Lavender Brown Empty
MesajKonu: Geri: Lavender Brown   Lavender Brown Icon_minitimeSalı 15 Tem. 2008, 01:12

dediğiniz değişiklikleri yaptım başka bir yanlışlık görürseniz düzeltirim =))
Willa Dorana Holland
Muggle
Willa Dorana Holland

Kadın

Lavender Brown Empty
MesajKonu: Geri: Lavender Brown   Lavender Brown Icon_minitimeSalı 15 Tem. 2008, 02:11

bu arada resimi de deiştirdim sakıncası olur mu ??
Elizabéth Adrianna Malfoy
Perfect Li(f)e Yazarı

Kadın
Ruh hali : Lavender Brown Heyup7
Galleon : 12189
Ekspresso Puanı : 41

Lavender Brown Empty
MesajKonu: Geri: Lavender Brown   Lavender Brown Icon_minitimePerş. 17 Tem. 2008, 23:35

Hufflepuff Binası I. sınıfa seçilmiştir.

Bu arada nickini değiştirmeni öneririm, kendin ile bütünleşecek bir karakter yarat bana göre, Hp'de ki hazır bir karakteri oynatma.

~ Büyücü Konseyi
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Willa Dorana Holland
Muggle
Willa Dorana Holland

Kadın

Lavender Brown Empty
MesajKonu: Geri: Lavender Brown   Lavender Brown Icon_minitimeCuma 18 Tem. 2008, 00:12

Elizabéth Adrianna Malfoy demiş ki:
Hufflepuff Binası I. sınıfa seçilmiştir.

Bu arada nickini değiştirmeni öneririm, kendin ile bütünleşecek bir karakter yarat bana göre, Hp'de ki hazır bir karakteri oynatma.

~ Büyücü Konseyi

teşşekkürler ancak ben nick'imi seviyorum o yüzden zorunlu deilse deiştirmek istemiyorum sakıncası olmaz dimi? Bir de beni muggle yerine hufflepuff yapabilirse admin çok mutlu olurum =))
Perfect Li(f)e Yazarı

Kadın
Ruh hali : Lavender Brown Heyup7
Galleon : 12189
Ekspresso Puanı : 41

Lavender Brown Empty
MesajKonu: Geri: Lavender Brown   Lavender Brown Icon_minitimeCuma 18 Tem. 2008, 00:21

Adminler girdiğinde hem rütbeni verecek, hemde nickin uygunsa sana bildireceklerdir.
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Willa Dorana Holland
Muggle
Willa Dorana Holland

Kadın

Lavender Brown Empty
MesajKonu: Geri: Lavender Brown   Lavender Brown Icon_minitimeCuma 18 Tem. 2008, 00:25

tamam teşekkürler beklicem...
Willa Dorana Holland
Muggle
Willa Dorana Holland

Kadın

Lavender Brown Empty
MesajKonu: Geri: Lavender Brown   Lavender Brown Icon_minitimePaz 20 Tem. 2008, 16:51

3 gündür hiçbir admin benm rengimi deişmedi ya da nickimle ilgili birşey söylemedi artık lütfen 5 adminden biri beni sitede aktif edebilir mi ben de rp yapmak istiorum Sad Sad :ağla: :ağla: :ağla: :ağla: bühüü
Misafir
Misafir

Lavender Brown Empty
MesajKonu: Geri: Lavender Brown   Lavender Brown Icon_minitimePaz 20 Tem. 2008, 17:10

Rütbeniz verilmiştir. Ancak kurgumuz gereği Harry Potter karakterleri kullanmak yasak olduğundan üye isminizi değiştirmeniz gerekmektedir. Üye isminizi değiştiğinde karakterinizi temsil eden bir ünlü kullanmanızı tavsiye ediyorum. İsim değişikliğiyle ilgili adminlere PM atmanız yeterlidir.

Kilit!

Lavender Brown
1 sayfadaki 1 sayfası