Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Türkçenin Yazıldığı Gibi Okunması ve Düzeltme İşâreti

+9
Samara Y. Laura D'Owen
Vynsja Croweix
Johnny Amoux Malfoy
John Stewen Peterson
Mathilda Mythill
Elizabéth Adrianna Malfoy
Elina Lora Dark
Daphne Zoe Launy
Paigé Searlus
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Paigé Searlus
Muggle

Erkek
Ruh hali : Türkçenin Yazıldığı Gibi Okunması ve Düzeltme İşâreti - Sayfa 3 Boupi3
Kan statüsü : Saf-kan
Galleon : 11582
Ekspresso Puanı : 0

Türkçenin Yazıldığı Gibi Okunması ve Düzeltme İşâreti - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Türkçenin Yazıldığı Gibi Okunması ve Düzeltme İşâreti   Türkçenin Yazıldığı Gibi Okunması ve Düzeltme İşâreti - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 20 Ağus. 2008, 15:12

Benim yerimde değilsin çünkü şu an.
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/pai
Johnny Amoux Malfoy
Tılsım Profesörü
Johnny Amoux Malfoy

Erkek
Ruh hali : Türkçenin Yazıldığı Gibi Okunması ve Düzeltme İşâreti - Sayfa 3 Heyup7
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11823

MesajKonu: Geri: Türkçenin Yazıldığı Gibi Okunması ve Düzeltme İşâreti   Türkçenin Yazıldığı Gibi Okunması ve Düzeltme İşâreti - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 20 Ağus. 2008, 15:15

Bakınız;
Haley Brooke Scott demiş ki:
Konu daha da uzar ve aşağalayıcı sözler kullanılmaya devam eder ise başlık kilitlenecektir.
Lütfen dilinize hakim olunuz.
Burda kimsenin kimseye herhangi küçük düşürücü bir söz ya da lanet okuma gibi bir şey söylemeye hakkı yoktur !

Adminimiz buraya bir uyarı mesajı atmış. Bize de buna saygı göstermek düşer. Bende bu başlığın kilitlenmesini hiç mi hiç istemem. Çünkü Türkçe gerçekten önemli bir konu. Bu başlık yazıyı yorumlamaız ve tartışmamız için açıldı. Ama seviyeli bir şekilde tartışmamı için. Bence uzatmanın bir alemi yok. Türkçe hakkında konuşmaya devam edebiliriz.
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Türkçenin Yazıldığı Gibi Okunması ve Düzeltme İşâreti   Türkçenin Yazıldığı Gibi Okunması ve Düzeltme İşâreti - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 20 Ağus. 2008, 19:54

Sevgili kardeşim Paige..

Sen bir yazı yazdın ve bilmediğin bazı şeylerin üzerinden teoremler kurdun.. Ben de sana anlattım, o bilmediğin şeyler üzerinde bilgiler verdim.. Seni aydınlatmış olmayı dilerdim.. Ancak görüyorumki kafasının dikine giden bir çocuktan başka hiçbir şey değilmişsin.. Yazık..

Aslında seni kaale alan bizlere yazık ki 20 yaşına gelmişiz hala bu tip bir konuyla uğraşıyoruz.. Lanet olsun içimizdeki insan sevgisine anasını satayım..
Paigé Searlus
Muggle

Erkek
Ruh hali : Türkçenin Yazıldığı Gibi Okunması ve Düzeltme İşâreti - Sayfa 3 Boupi3
Kan statüsü : Saf-kan
Galleon : 11582

MesajKonu: Geri: Türkçenin Yazıldığı Gibi Okunması ve Düzeltme İşâreti   Türkçenin Yazıldığı Gibi Okunması ve Düzeltme İşâreti - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 20 Ağus. 2008, 21:15

Yazını okudum, Forester ve açıklamaların haklı ama henüz yazınla ilgili bir yorum yapmadım.
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/pai
Casandra Cho I. Jince

Casandra Cho I. Jince

Kadın
Ruh hali : Türkçenin Yazıldığı Gibi Okunması ve Düzeltme İşâreti - Sayfa 3 Utangga7
Galleon : 11502

MesajKonu: Geri: Türkçenin Yazıldığı Gibi Okunması ve Düzeltme İşâreti   Türkçenin Yazıldığı Gibi Okunması ve Düzeltme İşâreti - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 20 Ağus. 2008, 22:27

Paige, anladığım kadarıyla asıl sorun ve god-mode olarak gördükleri 12 yaşındaki bir çocuğun boyundan büyük ve yaşını şiddetle aşan sözleri... 12 yaşındaki bir çocuğa göre zeki olduğun kadar yaşını aşan bilgilendirmeleri oysaki senden daha iyi bilenlere anlatıyorsun, bir daha kalkışmamaısın bizce^^
Amortentia Cécile Derwent
Emekli Cadı
Amortentia Cécile Derwent

Kadın
Ruh hali : Türkçenin Yazıldığı Gibi Okunması ve Düzeltme İşâreti - Sayfa 3 Hmbl7
Galleon : 13196
Ekspresso Puanı : 24

MesajKonu: Geri: Türkçenin Yazıldığı Gibi Okunması ve Düzeltme İşâreti   Türkçenin Yazıldığı Gibi Okunması ve Düzeltme İşâreti - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 20 Ağus. 2008, 22:58

Türkçe konulu bir başlık açmanı, şapkaları, imla kurallarını tartışmaya değer görmeni anlıyorum Paige. Ama saçma sapan sözlerinle insanları aşağılayamazsın, hele ki benim sitemde. Kendi düşüncelerinin olması da, bunları savunabilecek bir cesaretinin olması da güzel. Ama karşındakini dinlemeyemecek ve kafanın dikine gidecek kadar sabit fikirliysen, olaya ben girerim. Bunca zamandır sabrediyorum, ama bu kadarı da fazla. Burası dingonun ahırı değil, kimlerle konuştuğuna, yaşına başına dikkat et. Kafana göre ağzını açarsan, bir güzel de cevabını alırsın. Mümkünse söylediklerinle tezat oluşturmasın davranışların, gitmene kimsenin karşı çıkacağını zannetmiyorum. Güle güle, ve başlık kilit.
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/amo

Türkçenin Yazıldığı Gibi Okunması ve Düzeltme İşâreti
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» ~Eskisi Gibi~
» Masallardaki Gibi