Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Jack Straw

YazarMesaj
Chad Michael Straw
Muggle
Chad Michael Straw

Erkek
Ruh hali : Jack Straw Evilgrin0007qd8
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11506
Ekspresso Puanı : 0

Jack Straw Empty
MesajKonu: Jack Straw   Jack Straw Icon_minitimePaz 27 Tem. 2008, 23:48

İsim: Jack Straw
Sihirsel Soy: Melez
Asa: 15 inç Söğüt Ağacı Anka Teleği
Fiziksel Betimleme:

Erkek olmasına rağmen uzun ve karışık saçları olan uzun ve genç biridir. Jack'in yeşil gözleri öne düşen saçları arasından değerli bir taş gibi parıldar ve insanı adete büyüler. Uzun saçlarına ters orantıda sadece çenesinde sakal vardır.

Kişiliği:

Fazla dost edinmek istemeyen Jack dışardan hep soğuk görünsede az sayıda bulunan dostlarına karşı çok sıcak kanlıdır. Kuralları sevmez bu yüzden uzlaşmada zorluk çeker. Asi oldugu kadar cesurda olan Jack bu özellikleri yüzünden başına dert açmaktan başka bir şey yapmamıştır.

Ailesi ve Yaşamı:

Babası Diagon Yolunda asa satmaktadır Annesinin ise yine Diagon Yolunda bir cüppe dükkanı vardır. Anne safkan Baba melez olmasına rağmen en buyuk kavgada bile bu söz konusu olmamıştır.

Jack annesi ve babası sürekli işte olduğu için çok zamanı vardır ve bu zamanda yeni büyüler ve karanlık sanatlara karşı savunma hakkında yeni bilgiler edinmek en sevdigi işlerdendir.

Basit RP Örneği:

Odanın hali berbattı Jack'in sandığı bir tepenin üstünde kalmıştı ve alttan bir şeyler onu itiyordu ve o şey sandığı devirmeyi başardı. Sandığın altındaki Jack'ti, kalkıp üstünü silkeledi ve "Aman Tanrım zannedersem bu sefer beni öldürecekler" dedi. Yine başaramadı yeni bir büyü arıyordu kuvvetli bir saldırı büyüsü ama hep ters tepiyordu. Kendine geldi ve düşündü "acaba nerde yanlış var" dedi kendi kendine, tam konuya yoğunlaşmışken biri tam önünde cisimlendi. "ah Tommy şunu kaç defa yapma dedim burası benim odam ve özelim dostum buraya canın her sıkıldığında cisimlenemezsin, hem annenler yaşın tutmadığı halde bunu yaptığını duyarlarsa sana feci cezalar verirler" dedi ve kıs kıs güldü. Tommy aldırmamış gözüküyordu etrafı inceledi ve Jack'a döndü "yine mi o büyü? Bunun yüzünden kafayı yiyeceksin ya da annenler seni yine halana göndericekler. 2 yazını buna harcadın Jack yeter artık" Jack sinirli bir şekilde cevap verdi "Bu saçmalık değil büyüyü başardığımda bana yalvarıcaksın öğretmem için ama öğretmiycem" duraksadı " Aman Tanrım annemler geliyor hemen git burdan bende burayı toparlamalıyım"dedi. Jack Tommy'e söylediklerinden sonra hiç bir şeyi görmedi gözü ve her yeri düzenlemeye koyuldu ve yaptıda.
Misafir
Misafir

Jack Straw Empty
MesajKonu: Geri: Jack Straw   Jack Straw Icon_minitimePtsi 28 Tem. 2008, 00:39

Gryffindor II. sınıfa seçilmiştir.

- Not: Mahrum kaldığın bir nokta var ki; noktalama işaretlerine pek dikkat etmiyorsun. Ayrıca anlatım içerisinde büyük - küçük harf kullanımına dikkat etmeni ve bu derece duru bir anlatımdan kaçınarak kendini edebiyatın tatlı sularına indirmeni öneririm. Karakterine yaptıracağın rp'lerin yanında arada sırada 'Rp Dersliği' isimli başlığa uğrasan fena olmaz.

Jack Straw
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-