Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD

+28
Aléida Emilié Widmore
Charlie von Diederich
Amortentia Cécile Derwent
Madeleine Violet Miller
Angelina Voleta Anderson
Haley Brooke Scott
Dorothée Juliette Lemieux
Johnny Amoux Malfoy
Ophélia E. Willson
Rocio Sycorax Malfoy
Adéline Michelle Malfoy
Christian Dayrnt Black
Lily L. Black
David Kevin Johnson
Samara Y. Laura D'Owen
Elizabéth Adrianna Malfoy
Tom Edgecombe
Tatyana Johnson
Eurydice Black
Marveille Croweix
South Anon Icevita
Elina Lora Dark
Valencia Claudía Ruselló
John Stewen Peterson
Nicole Marissa Magdalene
Emily Dawn Schneider
Chad Michael Straw
Odessa Meredith Poulter
32 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Marveille Croweix
Perfect Li(f)e Yazarı
Marveille Croweix

Kadın
Ruh hali : Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Heyup7
Kan statüsü : safkan yani nolcak ki başka.
Galleon : 12354
Ekspresso Puanı : 22

Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD   Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 23:17

Süpeeeeer *.* Charlie'e katılıyorum. ^^ Söylemiştim sanırım ama bir daha söylemeden geçemeyeceğim; çok hoş, sempatik, doğal ve çekici bir yüzün var canım, her ne kadar yeni resimde maske engellese de görmemizi xP
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/marv
Charlie von Diederich
Seherbaz Karargahı & UBBP Genel Başkanı
Charlie von Diederich

Erkek
Ruh hali : Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Boupi3
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 12173
Ekspresso Puanı : 49

MesajKonu: Geri: Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD   Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 23:25

Amortentia Cécile Derwent demiş ki:
Charlie Adolph Monaghan demiş ki:
Fazlasıyla saf, duru ve doğal bir güzelliğin var, çok güzel ve harika gözüküyorsun, nazar değmesin. ^^ Gerçekten çok güzel bir kızsın, gözlerimi alamadım doğruyu söylemek gerekirse. (=
Çoook teşekkür ederim Charlie; nazik ve güzel yorumların için. Fotoğraflarına yorum yapıp yapmadığımı hatırlamıyorum; ancak doğrusunu söylemek gerekirse 'en sempatik' ve 'en yakışıklı' kategorilerinde benim de oyum sanaydı ^.^

Ben de çok teşekkür ederim oylar için. Böyle düşünmen çok güzel. ^^ Ama dediğim gibi duru ve doğal bir güzelliğinin olması çok hoş bence. (= Yani nasıl desem o insana ayrı bir şey katıyor, temizlik katıyor sanki. =) Bu da yüzüne yansımış gibi. x)
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Haley Brooke Scott
Oyuncu
Haley Brooke Scott

Kadın
Ruh hali : Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 44692542ju9
Galleon : 12993
Ekspresso Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD   Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 00:03

Canım,gerçekten çok hoşsun (: Fotoğrafların hepsi - son eklediğin de dahil- çok hoş,tatlı ve sempatik :)
Sana bakınca bile mutlu oldum walla xD O kadar sempatik ve enerji veren birisin =)
Daha önce birkaç kez görmüştüm ama bunlar gerçekten süper :)
Emekli Cadı

Kadın
Ruh hali : Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Hmbl7
Galleon : 13196
Ekspresso Puanı : 24

MesajKonu: Geri: Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD   Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 00:16

Marveille Lydié Devereux demiş ki:
Süpeeeeer *.* Charlie'e katılıyorum. ^^ Söylemiştim sanırım ama bir daha söylemeden geçemeyeceğim; çok hoş, sempatik, doğal ve çekici bir yüzün var canım, her ne kadar yeni resimde maske engellese de görmemizi xP
Ah canım çok teşekkür ederim sana da ^^ Senin hakkındaki düşüncelerimi biliyorsun zaten. =)

Charlie Adolph Monaghan demiş ki:
Ben de çok teşekkür ederim oylar için. Böyle düşünmen çok güzel. ^^ Ama dediğim gibi duru ve doğal bir güzelliğinin olması çok hoş bence. (= Yani nasıl desem o insana ayrı bir şey katıyor, temizlik katıyor sanki. =) Bu da yüzüne yansımış gibi. x)
Sana da çok teşekkür ederim Charlie. =) Ezildim büzüldüm güzel yorumlarınız karşısında, ne desem bilemiyorum. Çok çok sağol. =)

Haley Brooke Scott demiş ki:
Canım,gerçekten çok hoşsun (: Fotoğrafların hepsi - son eklediğin de dahil- çok hoş,tatlı ve sempatik :)
Sana bakınca bile mutlu oldum walla xD O kadar sempatik ve enerji veren birisin =) Daha önce birkaç kez görmüştüm ama bunlar gerçekten süper :)

Haley'ciğim sana da kocaman bir teşekkür. =) Sende benim için yaptığın yorumları hakedecek kadar güzelsin, inan. ^^
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/amo
Haley Brooke Scott
Oyuncu
Haley Brooke Scott

Kadın
Ruh hali : Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 44692542ju9

MesajKonu: Geri: Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD   Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 00:22

Saol canım benim (:
İyiki bu siteye zamanında üye olmuşum da senin gibi bir güzelliği,tatlılığı görmüşüm =)
Süper fotolar walla ! Çok çok tatlı..
Emekli Cadı

Kadın
Ruh hali : Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Hmbl7

MesajKonu: Geri: Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD   Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 00:25

Saol canım benim (:
İyiki bu siteye zamanında üye olmuşum da senin gibi bir güzelliği,tatlılığı görmüşüm =)
Canım utandırıyorsun beni, tekrar çok teşekkür ederim. =) Dediğin gibi iyi ki üye olmuşsun da ben de senin gibi iyi kalpli, tatlı bir insan tanımışım. ^^
Haley Brooke Scott
Oyuncu
Haley Brooke Scott

Kadın

MesajKonu: Geri: Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD   Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 00:29

Amortentia Cécile Derwent demiş ki:
Saol canım benim (:
Canım utandırıyorsun beni, tekrar çok teşekkür ederim. =) Dediğin gibi iyi ki üye olmuşsun da ben de senin gibi iyi kalpli, tatlı bir insan tanımışım. ^^

Tekrar tekrar teşekürler :)
Neyse başlık benim değil senin başlığın :zuha: Benimle ilgili yorumlarla dolmasın =)
Tekrar çok tatlı olduğnu ve süper bir yüzün olduğunu söyleyip,seni tanıdığım için çok mutlu olduğumu söyleyip,başlığı doldurmadan gideyim ben artık... xD
Aléida Emilié Widmore

Aléida Emilié Widmore

Kadın
Kan statüsü : Bu da Soru mu? Tabi ki safkan
Galleon : 11552
Ekspresso Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD   Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 17 Ekim 2008, 10:16

Wow gerçekten çok sempatik , güzel ve çok tatlısın x))
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/ale
Cordelia Lucifer Bramble

Kadın
Galleon : 11408
Ekspresso Puanı : -2

MesajKonu: Geri: Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD   Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 17 Ekim 2008, 10:17

Şimdi şöyle oluyor sanırım. xP

Amortentia=Odessa=Tuba
Nihal ve Tuba arkadaşlar. Hmmm anladım.

Tuba çok güzelsin gerçekten. Nihal'in de iç güzelliği dışına yansımış dedikleri gibi. xD
Kiera Angela O'Neil

Kiera Angela O'Neil

Kadın
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11480

MesajKonu: Geri: Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD   Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 26 Ekim 2008, 18:58

Yeni gördüm.. :hıı: Çok güzelsin gerçekten çok çok çok beğendim :zuha:
Emekli Cadı

Kadın

MesajKonu: Geri: Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD   Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 27 Ekim 2008, 20:25

Aléida, Valentiné ve Kiera; sizlere de gecikmiş teşekkürlerimi sunuyorum. Çok teşekkürler arkadaşlar. :)
Frances Sibi Chapman
Seherbaz
Frances Sibi Chapman

Kadın
Ruh hali : Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 43772825vu8
Galleon : 11471
Ekspresso Puanı : -1

MesajKonu: Geri: Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD   Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 27 Ekim 2008, 21:15

En güzel admin bizim admin!! :zuha:
Johnny Amoux Malfoy
Tılsım Profesörü
Johnny Amoux Malfoy

Erkek
Ruh hali : Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Heyup7
Galleon : 11823

MesajKonu: Geri: Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD   Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 27 Ekim 2008, 21:18

Frances S. Chapman demiş ki:

Ağzımdan laf aldın Razz Neyse, bende belirgin bir yorum yapmamıştım zaten yapayım xP Zaten benim herhangi bir şey dememe gerek kalmadı, herkesin yorumlarından anlaşılacağı üzere oldukça güze bir adminimiz var ve bu güzelliğe durulukta ekleniyor tabii. Herkesin söylediği gibi tekrar ediyorum. Çok güzelsin =)
Emekli Cadı

Kadın

MesajKonu: Geri: Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD   Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 27 Ekim 2008, 21:33

Frances S. Chapman demiş ki:
Teşekkürler canım, en güzel adminler desek daha doğru olur tabii ((:

Johnny Amoux Malfoy demiş ki:
Ağzımdan laf aldın Razz Neyse, bende belirgin bir yorum yapmamıştım zaten yapayım xP Zaten benim herhangi bir şey dememe gerek kalmadı, herkesin yorumlarından anlaşılacağı üzere oldukça güze bir adminimiz var ve bu güzelliğe durulukta ekleniyor tabii. Herkesin söylediği gibi tekrar ediyorum. Çok güzelsin =)
Sana da çok teşekkürler Johnny. :)
Dawnielle Constantine

Dawnielle Constantine

Kadın
Ruh hali : Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Dansrr6
Galleon : 11302
Ekspresso Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD   Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 09 Ara. 2008, 14:14

Çok güzelsin bence. :) Aaa Cats müzikalii o.o Anılarım depreşti xP 4. sınıftayken, İngilizce'sini canlandırmıştık okulca, ben de Grizabella rolünü kapmıştım. xP
Emekli Cadı

Kadın

MesajKonu: Geri: Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD   Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 09 Ara. 2008, 15:49

Dawnielle Constantine demiş ki:
Çok güzelsin bence. :) Aaa Cats müzikalii o.o Anılarım depreşti xP 4. sınıftayken, İngilizce'sini canlandırmıştık okulca, ben de Grizabella rolünü kapmıştım. xP
Teşekkür ederim Dawn'cım. =)
Cats müthiştir. Grizabella'da bayağı ön plandadır hani O.O

Bunlar da Oddy'den. // Amortentia mı demeliyim yoksa? XD
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Manyak hareketler bunlar