Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ophélia E. Willson

2 posters
YazarMesaj
Ophélia E. Willson

Ophélia E. Willson

Kadın
Ruh hali : Ophélia E. Willson Hahadb3
Galleon : 11564
Ekspresso Puanı : 0

Ophélia E. Willson Empty
MesajKonu: Ophélia E. Willson   Ophélia E. Willson Icon_minitimeSalı 12 Ağus. 2008, 16:19

Adı :Ophélia
Soyadı :Willson

Ophélia E. Willson 01628453748b741en2

>> Fiziksel Görünüş
> Uzun Sarı Saçları Vardır.Gözlerinin Gerçek Rengi Mavidir Ama Ophélia Bunun Çok Göze Batacağını Düşündüğü İçin Siyah Lens Takar.(Mavi Gözleri Olduğunu Gördüğünüz Zaman Anlamalısınız Ki Ophélia Çok Mutludur)Güzel Bir Kızdır.Yüz Hatları Bazen Çok Sert,Bazen ise Çok yumuşakdır.Dişleri İnci Gibi Dümdüz Ve Bembeyazdır.Saçlarının Rengini İstediği Zaman Değiştirebilir.(Ruh Haline Bağlı).Asıl Saç Rengi Sarıdır.
Beyaz Tenli Ve Zayıftır.Yüz Hatları Çok Ölçülü Ve Çok Güzeldir.Ophélia Kendiyle Övünmeyi Çok Sevmez Ama Vucudundaki En Beyendiği Yerler Burnu,Gözleri Ve Yüz Yapısıdır.

>> Kişiliği
> Soğuk Bir Kızdır.Kimseye Kolay Kolay Güvenmez.Ama Güvendikten Sonrada Pişman Olmaz.Sessiz Bir Kızdır.Çok Konuşmaktan Çok Az Ve Öz Konuşmayı Tercih Eder.Dışarıdan Sessiz,Durgun ve Sakin Birine Benzer.Ama Onu Tanıdıkça Farklı Biri Olduğunu Anlarsınız.Küçük Çocukları Ve Melezleri Sevmez.Melezleri Sevmemesinin Nedeni Yetiştirilme Biçimidir. Sevgi Pıtırcıkları Ve Herşeye İyi Yönden Bakanlardan Hoşlanmaz.Duygu Sömürüsü En Sevmediği Şeylerden biridir.Lider Ruhludur.Girdiği Ortamın Sahihibi Olmayı Sever Ve Genellikle Bunu Başarır. Çalışkandır.Kaybetmeye Karşı Hiç Tahammülü Yoktur.Her İşte Bir Numara Olmayı Hedefler Ve Bunun İçin Emek Harcar.Çok Kurnazdır.Güzel Bir Kız Olduğu İçin Erkeklerle Oyun Oynamayı Ve Kendisine Aşık Etmeyi Sever.Duygusallıktan Hoşlanmaz Ve Mız Mız Olan İnsanları Sevmez.Akrep Burcudur Ve Onun Neredeyse Her Özelliğini Taşır.

>> Ailesi / Geçmişi
> Ailesi Çok Köklü Willson Ailesidir.Ailesi Asırlardır En Tanınmış Ailelerdendir.
Ailesiyle Beraber Fransanın Paris Şehrinde Yaşarlar.Lindanın Annesi Ölmüş Ve Babası Başka Bir Kadınla Evlenmiştir.Linda Üvey Annesini Fazla Sevmez Ama Ona Katlanmak Zorunda Olduğu İçin Ona büyük Bir Öfke Duyar .Ophélia Ailenin Tek Çocuğu Olduğu İçin Aile Büyükleri Ve Babasını Onu Çok Şımartmıştır. Ve Her İstediği Neredeyse Yapılmaktadır

[i] Linda trenden indikten bir süre sonra okulun önündeydi . Okul gerçekten çok büyük ve göz kamaştırıcıydı...Gerçekten çok etkilenmişti . Yavaş adımlarla içeri doğru geldi , kendinden başka bi çok öğrenci vardı. Çoğunu hayretle izledi çünkü gerçekten çok rahat davranıyorlardı.

Tanrı aşkına nasıl bu kadar rahat olabiliyorlar !

dedi Linda başını hafifce sallayarak.
Daha sonra yanına birinin yaklaşmakta olduğunu gördü . Bir kızdı . Sarı saçları , irice yeşil gözleri olan , zayıf ve hafif uzun boylu biriydi.. Kendini beğenen bir havası vardı . Linda hiç konuşmadan kızın yanına doğru gelmesini bekledi . Kız bir süre sonra

Merhaba tatlım bize katılmak istermisin ?

dedi. Linda gülümseyen bir yüzle elini uzattı ve

ben Linda Sytle

dedi. Kızda gülümseyerek

Ben Bethany Shancez , memnun oldum Linda

dedi. Linda bu kızı sevmişti . Gerçekten onlara katılıp katılmayacağı hakkında başta bir tereddüt yaşasa da şimdi hiç bir tereddütü kalmamıştı .

Tabii size katılmak isterim

dedi Bethany onu diğer kızların yanına götürdü.Diğerleride en az Bethany kadar kendilerini beğenmiş görünüyorlardı ama zaten Lindayla aralarındaki tek benzer noktada buydu. Onlarla tanıştıktan sonra

sanırım artık isimlerimiz okunucak.

dedi Linda . Diğer kızlar Lindayı takip ederek onun yanına geçtiler.Sırayla bütün herkes binaya ayrılıyordu . Birden''Bethany Shancez'' ismi duyuldu . Bethany büyük bir heycenla seçmen şapkaya doğru gitti . Oturduktan sonra gözlerini kapadı . seçmen şapka biraz düşündükten sonra

sana nerenin yakışacağını bliyorum . SYTHERİN !

dedi pek şaşırtıcı olmamıştı linda için çünkü bu grubun Slytherin seçilmemesi için bir neden yoktu aksine bir sebep vardı : Kibir.Salonda büyük bir çığlık kopmuştu. . Bethany büyük bir mutlulukla slytherin masasına doğru ilerlerken
''Marie Hugetta Sirotina''

ismi duyuldu . Linda büyük bir merakla seçmen şapkaya doğru baktı . Gelen kız oldukça heyecenlı ve korkuluydu . Linda küçümseyen bir gülümsemeyle

Acaba ne olucak?

yüzündeki o alaycı gülümsemeyi hiç bozmayarak. seçmen şapka bir süre düşündü ve

Evet evet biliyorum HUFFLEPUF !

dedi salonda az önceki kadar olmasa da yine de büyük bir çığlık koptu . Linda sadece sırıtıyordu .Sonunda müdür yardımcısı kadın elindeki parşömene bakıp kendi ismini okudu...
Linda kendinden çok emin bir biçimde ayağa kalktı ve seçmen şapkanın yanına doğru yürüdü .Başına geçirdiğinde nolucağını çok iyi biliyordu.Bütün ailesi Slyhetin’di onun başka bir binaya girmesi imkansızdı En azından o öyle düşünüyordu ki nitekim düşündüğü gerçek oldu. Seçmen şapka biraz düşündükten sonra

Çok açık . Kurnazsın, zekisin, inatcısın. SYTHERİN !

Dedi ve salonda tekrar bir çığlık koptu . Linda gülümseyerek büyük bir mutlulukla yedi yıl boyunca evi olucak olan Slyhetin binasının masasına doğru gitti . herkesle selamlaştıktan sonra tekrar seçmen şapkaya döndü Artık bütün öğrenciler seçilmiş,yerlerini almışlardı.Sıra büyük şölendeydi.Müdür o baykuş biçimli kürsüsüne çıktıktan sonra 1. Sınıfları tebrik eden ve uyaran kısa bir konuşma yaptı.Eliyle zarif bir harekeyt yapara yapmaz bütün masalarda tok olanın bile iştahını açacak yemekler belirdi.

Trendede ağzına bir şey sürmeyen Linda acıkmıştı ve anında yemekleri yemeye başladı.. Herkes yemeklerini bitirmişti.Tatlılarda en az yemekler kadar harikaydı.Artık geç olmuştu ve yatma vakti gelmişti.Bina başkanları 1. Sınıfları yatakhanelerine götürmek üzere önden hareket ediyorlardı . Bugün Linda için gerçekten yorucu bir gün olmuştu . Mutluydu .Yeni arkadaşlıklar kurmuş , yeni dostlar edinmişti . Aklından onca şeyi geçirirken birden yatakhaneye biririn geldiğini fark etti.. Linda ayağa kalkarak kapıya doğru baktı .
Gelen bir kız öğrenciydi . Oldukça sinirli bir şekilde yatağın üstüne oturdu . Linda hayretle kıza bakıyordu.
Daha sonra Linda

Bir sorunmu var ?

dedi kıza bakarak . Kız Lindayı inceledikten sonra

Aptal bulanıklar işte ! sinirlerimi bozuyorlar! Onlara tahamül edemiyorum.

Linda kızı dinledikten sonra

evet bende tahamül edemiyorum . O pis bulanıklardan nefret ediyor , onlardan tiksiniyorum . Ama yapabileceğimiz ne var ? onlarda bu okuldalar malesef ve bizimle aynı yerde eğitim görecekler . Malesef yapabileceğimiz hiç bir şey yok ! o yüzden sadece bekliyeceğiz . .!

Linda kızın yanına oturarak

Ben Linda Sytle

dedi kıza bakarak. kızda gülümseyerek

Vanessa Black

diye kendini tanıttı.

aslında dediklerinde haklısın ama napıyım onlara dayanamiyorum . Onlardan kurtulmak
İstiyorum . ‘

demişti Vanessa.Anlaşılan iyi anlaşacaklardı.Linda da başını sallayarak

bende kurtulmak istiyorum ama malesef kurtulamıyorum bence onları olabildiğince umursamamaya çalış

dedi daha sonra kalkarak

şimdi gitmeliyim , dediklerimi iyice düşün . Çünkü bunlar işine yarayabilir . İyi geceler Vanessa
[color=green]dedi ve Linda merdivenlerden aşağıya doğru ilerledi.Kendi için ayrılan yatağa kendini attı ve rüya alemine yani en mutlu olduğu yere daldı.

Not: Eski Rp sitelerinde Linda Adını Kullanırdım. O Yüzden İsimler farklıdır. Kesinlikle Çalıntı Bir Rp değildir.
Amortentia Cécile Derwent
Emekli Cadı
Amortentia Cécile Derwent

Kadın
Ruh hali : Ophélia E. Willson Hmbl7
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 13196
Ekspresso Puanı : 24

Ophélia E. Willson Empty
MesajKonu: Geri: Ophélia E. Willson   Ophélia E. Willson Icon_minitimeSalı 12 Ağus. 2008, 16:46

Slytherin 2. sınıf

- Büyücü Konseyi -
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/amo

Ophélia E. Willson
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ophelia Liv Lynn