Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Melez Prens Yayın Tarihi Değişti

+8
Angelina Voleta Anderson
Eurydice Black
Tatyana Johnson
Johnny Amoux Malfoy
Elizabéth Adrianna Malfoy
Adéline Michelle Malfoy
Mathilda Mythill
Daphne Zoe Launy
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Perfect Li(f)e Yazarı

Kadın
Ruh hali : Melez Prens Yayın Tarihi Değişti - Sayfa 2 Heyup7
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 12193
Ekspresso Puanı : 41

Melez Prens Yayın Tarihi Değişti - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melez Prens Yayın Tarihi Değişti   Melez Prens Yayın Tarihi Değişti - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 22 Ağus. 2008, 18:45

Alıntı :
Bakın,
Bunun yazarla bi alakası yok. Film çekimleri bitti. Sadece biraz daha para kazanmak için yaza ertelediler.
Kusura bakma Murphy ama, bunun yazarla bir alakası olabilecek gibi değil.

WB gibi bir şirketin ne kadar paraya ihtiyacı olduğunu söyler misin bana lütfen? Ya da daha fazla paraya ihtiyacı olup olmadığını? Burada bahsedilen prestij ve milyonlarca hayran kitlesi, böylesine bir riski veya tepkiyi göze alarak sadece para yüzünden bu tarihi değiştirebileceklerini düşünüyorsan, fazlaca yüzeysel bakıyorsun demektir olaya.

Yaptıklarının salaklık olduğunu söyledim ben, evet öyle ama altında yatan nedeni de mantıklı bir biçimde aramak lazım, bu kadar da basit bakmayın olaya, rica ediyorum.
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Daphne Zoe Launy
Son Dakika Editörü
Daphne Zoe Launy

Kadın
Ruh hali : Melez Prens Yayın Tarihi Değişti - Sayfa 2 43772825vu8
Galleon : 12081
Ekspresso Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Melez Prens Yayın Tarihi Değişti   Melez Prens Yayın Tarihi Değişti - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 22 Ağus. 2008, 18:47

Kızmayın ya kötü bir şey demek istemedim ben xD Doğrudur...
Perfect Li(f)e Yazarı

Kadın
Ruh hali : Melez Prens Yayın Tarihi Değişti - Sayfa 2 Heyup7
Galleon : 12193
Ekspresso Puanı : 41

MesajKonu: Geri: Melez Prens Yayın Tarihi Değişti   Melez Prens Yayın Tarihi Değişti - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 22 Ağus. 2008, 18:50

Hayır kızmıyorum yanlış anlama xD Sadece biraz daha ayrıntılı düşünmek lazım bu konuyu diyorum o kadar, yoksa kimseye kızmak hakkım değil böyle bir nedenden ötürü. Sert bir üslup kullandıysam kusura bakma ^^
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Daphne Zoe Launy
Son Dakika Editörü
Daphne Zoe Launy

Kadın

MesajKonu: Geri: Melez Prens Yayın Tarihi Değişti   Melez Prens Yayın Tarihi Değişti - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 22 Ağus. 2008, 18:52

He, sağol :) Sadece dediklerini göre yaz sezonu daha prestijli olabilirmiş, bende para olarak algıladım işte ne yapalım kafa yapısı :zuha: Wb nin mevkiye ihtiyacı olabileceğini düşünmemiştim hiç :zuha:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Melez Prens Yayın Tarihi Değişti   Melez Prens Yayın Tarihi Değişti - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 22 Ağus. 2008, 19:11

Gabriella Sydney D'Owen demiş ki:
Bakın,
Bunun yazarla bi alakası yok. Film çekimleri bitti. Sadece biraz daha para kazanmak için yaza ertelediler.
Kusura bakma Murphy ama, bunun yazarla bir alakası olabilecek gibi değil.

Elena ondan sonra bana kızma diyorsun. Ben o kadar uğraşayım. Ortaya döküman koyayım, kanıtını ıspatını yapayım, sonra bir arkadaşımız çıksın, gayet cool ve kendinden emin, bilirkişiymişçesine böyle bir yazı azsın. Bakın, bunun bilmem neyle alakası yok para için bu para..

Bu neye benziyor biliyor musunuz. Bazı vatandaşlarımızın yüzyıllardır dünya üzerinde varolan "kene" için yaptığı yoruma benziyor.

"Amerikalılar gecenin bi vakti uçakla üstümüzden geçip bıraktılar bu keneleri"

İşte WB'nin yaptığına hiç bir dayanağı olmadan "para için bu para" gibi cahil ve basit bir yorumu yapan ile "kene" için yukardaki yorumu yapan insan arasında hiçbir fark göremiyorum..

Ben daha ne diyeyim yani..
Daphne Zoe Launy
Son Dakika Editörü
Daphne Zoe Launy

Kadın

MesajKonu: Geri: Melez Prens Yayın Tarihi Değişti   Melez Prens Yayın Tarihi Değişti - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 22 Ağus. 2008, 19:15

Murphy, biraz sakin ol lütfen. Tamam, açıklamasını yapmışsın, ne güzel, sende haklısın kendi çapında. Ama ben yazarın bir suçunu göremediğimi söyledim sadece, ne var bu kadar kızacak? Neyse bir şey yazmasanda olur çıkıyorum ve 1 hafta girmeyeceğim. Sende biraz sakin ol lütfen.

Melez Prens Yayın Tarihi Değişti
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Melez Prens'den Yepyeni Haberler