Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Meredith hakkında...

+5
William Julian O'Neil
Tatyana Johnson
Adéline Michelle Malfoy
Nicole Marissa Magdalene
Odessa Meredith Poulter
9 posters
YazarMesaj
Odessa Meredith Poulter
Cadı
Odessa Meredith Poulter

Kadın
Ruh hali : Meredith hakkında... Heyup7
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11599
Ekspresso Puanı : 1

Meredith hakkında... Empty
MesajKonu: Meredith hakkında...   Meredith hakkında... Icon_minitimePaz 17 Ağus. 2008, 22:38

Bu başlığı açıp açmamak konusunda bayağı tereddüt etmeme rağmen, sonunda artık ekspresin bunu bilmesi gerektiği kanısına vardım. Odessa Meredith Poulter, benim; yani Amortentia Cécile Derwent'ın açtığı ikinci bir karakter. Ravenclaw binasındaki eksikler nedeniyle aldığım, ama sonradan çok ısınarak rp'lere devam ettiğim ve kurgusunu bozamadığım karakterim. Bunu şimdiye dek çoğu üyeden saklamış olmamın sebebi ise, bir adminle ve bir üyeyle konuşurken insanların üsluplarının değişmesi. Ben ekspresteki üyelerin Meredith ile konuşurken kendileri olmasını istedim. Bir süreliğine bunu başardım da. Artık tüm üyelerin bunu duyması çok iyi olacak; üslup benzerliklerinden dolayı soran kişi sayısı artmaya başladı çünkü. Şaşırtıcı olduğunu biliyorum, ancak zamanla alışacağınızı umuyorum.

Okuma zahmetine katlandığınız için teşekkür ederim.
Sevgiler; Amortentia // Meredith.
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/ode
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın
Ruh hali : Meredith hakkında... Friendssx9
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 12303
Ekspresso Puanı : 75

MesajKonu: Geri: Meredith hakkında...   Meredith hakkında... Icon_minitimePaz 17 Ağus. 2008, 22:48

Bu arada bunu da ben söyleyim bu kadar gelişmeme sebep insan bu iki karakteri de ustalıkla yöneten çok değer verdiğim bu arkadaşımdır. dans Seni çok seviyorum, her şeye dört elle sarılan ve tuttuğunu koparan sen, hep böyle kalman umuduyla :tongue:
Odessa Meredith Poulter
Cadı
Odessa Meredith Poulter

Kadın

MesajKonu: Geri: Meredith hakkında...   Meredith hakkında... Icon_minitimePaz 17 Ağus. 2008, 22:53

Nicole Marissa Magdalene demiş ki:
Bu arada bunu da ben söyleyim bu kadar gelişmeme sebep insan bu iki karakteri de ustalıkla yöneten çok değer verdiğim bu arkadaşımdır. dans Seni çok seviyorum, her şeye dört elle sarılan ve tuttuğunu koparan sen, hep böyle kalman umuduyla :tongue:
Çok teşekkür ederim Nicole; utandırdın beni. Yardımım dokunabildiyse çok mutlu olurum, ve inan bende seni çok seviyorum. Güzel yorumların ve iyi niyetin için çok çok teşekkürler. =)
Adéline Michelle Malfoy
Muggle

Kadın
Ruh hali : Meredith hakkında... Glensuratdw9
Galleon : 11993
Ekspresso Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Meredith hakkında...   Meredith hakkında... Icon_minitimePaz 17 Ağus. 2008, 23:07

Şaşırdım doğrusu xD Hiç aklıma gelmemişti... Amortantia ciddi ve Meredith err.. Amortantia kadar ciddi değildi. Bu başlık açılmasa asla fark etmezdim xD Dikkatsizlik işte :zuha:
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/_as
Odessa Meredith Poulter
Cadı
Odessa Meredith Poulter

Kadın

MesajKonu: Geri: Meredith hakkında...   Meredith hakkında... Icon_minitimePaz 17 Ağus. 2008, 23:12

Sitedeki disiplini sağlamam için belli bir ciddiyeti yakalamam gerekiyor Adéline. =) Meredith'in de laubali olduğu söylenemez pek, genelde öyle insanlardan da hoşlanmam zaten. Ancak bir nevi haklısın, o Amor kadar sert ve tehlikeli görünmüyor. XD
Tatyana Johnson
Muggle
Tatyana Johnson

Kadın
Ruh hali : Meredith hakkında... Utangga7
Galleon : 12040

MesajKonu: Geri: Meredith hakkında...   Meredith hakkında... Icon_minitimePaz 17 Ağus. 2008, 23:48

Çok şaşırdım yalnız Meredith'in karakterini çok güzel yansıtmışsınız. Birde hep merak ediyordum acaba nasıl bir öğrenci karakteri olurdunuz diye, bunuda bu sayede göstermiş oldunuz. Teşekkürler=)
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/tat
Adéline Michelle Malfoy
Muggle

Kadın

MesajKonu: Geri: Meredith hakkında...   Meredith hakkında... Icon_minitimePaz 17 Ağus. 2008, 23:50

:zuha: Ben orada Meredith laubali demek istemedim.. Sadece doğru kelimeyi bulamadım O=)
William Julian O'Neil
Ravenclaw 5. Sınıf Öğrencisi
William Julian O'Neil

Erkek
Ruh hali : Meredith hakkında... 44692542ju9
Galleon : 11586
Ekspresso Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Meredith hakkında...   Meredith hakkında... Icon_minitimePaz 17 Ağus. 2008, 23:53

Tatyana Johnson demiş ki:
Çok şaşırdım yalnız Meredith'in karakterini çok güzel yansıtmışsınız. Birde hep merak ediyordum acaba nasıl bir öğrenci karakteri olurdunuz diye, bunuda bu sayede göstermiş oldunuz. Teşekkürler=)

Sanırım Adminimizin istemediği şey oldu ve Meredith'ken bile siz'li hitap başladı hım Gerçi benim bir şey söyleeyecek kadar tanıdığım söylenemez.. mi :tongue:
http://www.lejantlarabaktımamausendim.com
Mathilda Mythill
Slug & Jiggers Sahibesi
Mathilda Mythill

Kadın
Ruh hali : Meredith hakkında... Yeasj3
Kan statüsü : safkan
Galleon : 11619

MesajKonu: Geri: Meredith hakkında...   Meredith hakkında... Icon_minitimePaz 17 Ağus. 2008, 23:55

İlk geldiğim zamanlar zaten şaşırmıştım sitenin her köşesiyle bu kadar dikkatle ilgilenmene, alışılmadık gelmişti (onca kötü adminle tanışınca). Bir de bu ilgiye bir öğrenci karakteri daha eklenince daha da şaşırdım. Saygı duydum. Takdir ediyorum site için yaptığın herşeyi ve rp'ye olan aşkını. Ve en önemlisi, teşekkür ediyorum.
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/mat
Odessa Meredith Poulter
Cadı
Odessa Meredith Poulter

Kadın

MesajKonu: Geri: Meredith hakkında...   Meredith hakkında... Icon_minitimePtsi 18 Ağus. 2008, 00:06

Asıl ben sana teşekkür ederim Mathilda; sadece anlayışın bile beni son derece mutlu etti gerçekten. Söyleyebileceğim sözler sınırlı, ne desem hakkımdaki güzel düşüncelerinin karşılığı olamaz.

Tatyana, Adéline, size de çok teşekkür ediyorum. Ve William tabii ki; yeni bir üye olmasına rağmen isteklerimi anlayışla karşılayabildiği için... Kimsenin konuşmasına karışmak istemiyorum; herkes nasıl rahat ediyorsa üslubunu öyle şekillendirir. Benim hoşlanmadığım şeyler uç noktalar; saygısızlık ve yağcılık boyutuna varabilen övgüler... Ama Meredith benim de bir insan olduğumu anlamanız için gerçek bir kanıt oldu sanırım. =)

Hepinize tekrar teşekkür ediyorum.
Daphne Zoe Launy
Son Dakika Editörü
Daphne Zoe Launy

Kadın
Ruh hali : Meredith hakkında... 43772825vu8
Galleon : 12081
Ekspresso Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Meredith hakkında...   Meredith hakkında... Icon_minitimePtsi 18 Ağus. 2008, 09:24

Aslında, rp uslubun dikkatimi çekmedi değildi, sadece adını konduramamıştım. Demek bu yüzdenmiş, ama böyle bir şey olacağı hiç aklıma gelmemişti :zuha:
Tatyana Johnson
Muggle
Tatyana Johnson

Kadın
Ruh hali : Meredith hakkında... Utangga7
Galleon : 12040

MesajKonu: Geri: Meredith hakkında...   Meredith hakkında... Icon_minitimePtsi 18 Ağus. 2008, 12:14

Sanırım Adminimizin istemediği şey oldu ve Meredith'ken bile siz'li hitap başladı Gerçi benim bir şey söyleeyecek kadar tanıdığım söylenemez.. mi

Gerektiği zaman gerektiği şekilde konuşulması gerektiğine inanıyorum. Kendisi zaten benim ona karşı nasıl konuştuğumu gayet iyi biliyor. Gerektiği zaman mesafeli gerektiği zamanda samimi....
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/tat
Johnny Amoux Malfoy
Tılsım Profesörü
Johnny Amoux Malfoy

Erkek
Galleon : 11823

MesajKonu: Geri: Meredith hakkında...   Meredith hakkında... Icon_minitimePtsi 18 Ağus. 2008, 14:18

Odessa Meredith Poulter demiş ki:
Ama Meredith benim de bir insan olduğumu anlamanız için gerçek bir kanıt oldu sanırım. =)

ah: ah: :gg :hıı: :hıı: :shock:

Öhöm şu an şaşkınlıktan ne diyeceğimi bilemiyorum. Asla tahmin etmezdim :zuha: Ama bu üstteki lafa kesinlikle katılıyorum. Amortentia admin olduğundan dolayı - ki bu kesinlikle gerekli - biraz ciddi. Ama Meredith daha iyi gibi Razz Neyse :zuha:
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Adéline Michelle Malfoy
Muggle

Kadın

MesajKonu: Geri: Meredith hakkında...   Meredith hakkında... Icon_minitimePtsi 18 Ağus. 2008, 14:25

Neyse böylece adminimizin gözlükle Rachel Bilson' a benzediğii öğrenmiş olduk x) (bknz.üye resimleri)
Elina Lora Dark

Elina Lora Dark

Kadın
Ruh hali : Meredith hakkında... 10811077vl2
Galleon : 11580

MesajKonu: Geri: Meredith hakkında...   Meredith hakkında... Icon_minitimePtsi 18 Ağus. 2008, 14:35

Ana çok şaşırdm... açıkcası Odessa bana fazla mesafeli geliyordu... Aslında Cecile'ye arada kızıyordum bazen cidden çok sert oluyor ama tesadüf sonucu bir kaç gün arkadaşımın yerine adminlik yaptım hemde sadece okul için açılmış bir sitede okul arkadaşlarım ile ayyy kafayı yedim kibar davranmaya gelmiyorrr... deli ettiler beni hemde çok üye yoktu ... bir de bu sitenin admini yani Cecile'yi düşündüm valla tebrik ediyorum sizi... Gerçekten büyük başarı...

Tekrar Tebrik ediyorum ve bu siteyi kurduğunuz içinde çok teşekkür ediyorum gerçekten bir sürü insan ile tanıştım ve sayenizde Dil ve Anlatım dersinde kompozisyon sınavından 76 aldım... Konuda çok abuktu.. Neyse uzattım çok teşekkürler...

Meredith hakkında...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-