Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç

+11
Karyn Mia Silethe
Indis Oak J. Engelbert
Baldovino Jahrmann Bridge
Emily Dawn Schneider
Lisa Wanders
Lumina April White
Tiffanié Ysabél Vaillanté
Keira Nyre
Odessa Meredith Poulter
Stefania Valérie Bécaud
Elizabéth Adrianna Malfoy
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Elina Lora Dark

Elina Lora Dark

Kadın
Ruh hali : Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 10811077vl2
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11546
Ekspresso Puanı : 0

Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 21:28

Gözlerimle sahayı tarıyorum.Bludgar'ı bulmam lazım..!
Johnny Amoux Malfoy
Tılsım Profesörü
Johnny Amoux Malfoy

Erkek
Ruh hali : Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Heyup7
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11789

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 21:28

Mia'nın Lumina'ya gönderdiği pasın Indıs'e gitmesinden dolayı sevincimi belirtmek amacıyla süpürgemle birkaç tur dönüyorum. Sahayı baştan aşağı süzdükten sonra ortakada çemberin önüne geçiyorum. Umarm buraya bir atak yapılmaz...
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Keira Nyre
Müzisyen
Keira Nyre

Kadın
Ruh hali : Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Hmbl7
Galleon : 11526

Indis'in şutunu tutabilmek için var gücümle kalelere dönerek pozisyonumu alıyorum

En son Belinda Adria Blauia tarafından Cuma 05 Eyl. 2008, 21:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Karyn Mia Silethe
Muggle
Karyn Mia Silethe

Kadın
Ruh hali : Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 90752870na1
Galleon : 11662

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 21:34

Attığım pası Lumina'nın tutamamasına sinirlenmeme rağmen sahte bir gülümseme gönderiyorum kıza ve Indis'in peşinden gidiyorum. Ona paralel olarak biraz altından uçmaya başlıyorum. Quaffle'ı düşürürse onu ben tutmalıyım!
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/kar
Perfect Li(f)e Yazarı

Kadın
Galleon : 12159
Ekspresso Puanı : 41

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 21:53

Disbel Molaco (17); Hay Allah! Snitch'i görmüştün fakat yine önünden tüm hızıyla geçen Indis sana görüşünü kaybettirdi.

Baldovino Jahrmann Bridge (1); Görebildiğin sadece gökyüzünde uçan bir kuştan ibaret Baldovino..

Stefania Valérie Bécaud (18) ; Lumina'ya geçirdiğin omuz darbesi fazlasıyla etkili oldu. Lumina (Can zarı ~ 2 "10-2=8" canın kaldı); omzun ezilmiş durumda fakat hala oyuna devam edebilirsin.

Odessa Meredith Poulter (20); Ravenclaw'lar kas mı yapıyor nedir? Yine etkili bir darbe Tiffanié'nin omzuna iniyor. Tiffanié (Can zarı ~ 6 "10-6=4" canın kaldı); fazlasıyla sarsılarak dengeni kaybetsende kendini toparlıyorsun, sende oyuna devm edebilirsin.

Tiffanié Ysabél Vaillanté (4); Bu arada görünürde bir Bludger yok

Lisa Gaunt (9); Bludger sana da küsmüs olmalı Lisa, herhangi bir top göremiyorsun sopanla vurabileceğin.

Emily Dawn Schneider (15); Sana doğru yaklaşan bir Bludger var Emily, vurmaya hazır ol!

Elina Lora Dark ( 8 ); Sen de Bludger'dan yana şanssızsın Elina..

Indis Oak J. Engelbert (20), Belinda Adria Blauia (19); Belinda kıl payı ile kaçırıyorsun topu, çemberlerden geçiyor;

Ravenclaw : 10 Hufflepuff: 0

Quaffle tekrar Hufflepuff'tan Lumina'da şimdi...

Kadın
Ruh hali : Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 10nm9
Galleon : 11437
Ekspresso Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 21:57

Olamaz , Bludgerı kaybettim.. Tüm hızımla uçmaya devam edip, bir yandan da gözlerimle lanet olasıca bludger' ı bulmaya çalışıyorum.. Çok yorucu bir maç olacak... Ravenclaw sayı attı; hepimiz üzgünüz..

Erkek
Kan statüsü : Half Blood(Prince)
Galleon : 11508

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 21:57

Olamaz! Yine Snitch'i göremedim. Kafamın üstünde uçan kuşa küfür ede ede tekrar Snitch'i aramaya koyuldum. Slytherin tribünlerinin önündeyim. Göz bebeklerim yaramaz topu görmek için çırpınıyor.
http://www.hogwartsekspresi.com
Lisa Wanders
Uluslararası Sihirsel Hukuk Bürosu Çalışanı
Lisa Wanders

Kadın
Ruh hali : Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 14lb7
Galleon : 11811
Ekspresso Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 21:58

Bludger'ı görememenin verdiği sinirle gözlerimi kısarak Bludger'ı görmeye çalışıyorum.
https://hogwartsekspresi.editboard.com/bio-lar-f164/lisa-wanders-
Lumina April White
Şifacı ~ Yaratıkların Yol Açtığı Yaralanmalar
Lumina April White

Kadın
Ruh hali : Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Glensuratdw9
Galleon : 11708

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 21:58

Omuzumu Stefania' nın attığı darbe yüzünden hissetmiyorum. Boşluğa küfürler savurup, Belinda' nın bana attığı Quaffle' lı tutuyorum ve karşı takımın çemberine doğru uçuyorum. Çok sinirliyim. Quaffel' i var gücümle çemberlerden birine fırlatıyorum.
Emily Dawn Schneider

Emily Dawn Schneider

Kadın
Ruh hali : Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Boupi3
Galleon : 11560

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 21:59

Bludger bana yaklaşıyor.Hedefim tekrar Disbel.Bludger yanıma gelince tüm gücümle vuruyorum ve hedefine ulaşmasını bekliyorum.
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/emi
Disbel Molaco
Hufflepuff Bina Sorumlusu, SYB Profesörü
Disbel Molaco

Erkek
Ruh hali : Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Hahadb3
Galleon : 11528

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 22:01

Snitch ve Indis arasında seçimimi Indis'ten yana kullanıp onu izlerken gol atışını görüyorum. Artık snitch'i yakalama zamanının geldiğini düşünüp ejderhaya benzeyen bir bulutun içinde snitch'i arıyorum.

*neden ben ya!*
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/disb
Karyn Mia Silethe
Muggle
Karyn Mia Silethe

Kadın
Ruh hali : Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 90752870na1
Galleon : 11662

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 22:02

Yediğimiz golden sonra tüm hızımla geri dönüp, Lumina'nın peşinden karşı takımın direklerine doğru uçuyorum. Yanından geçtiğim Odessa'ya da az önceTiffanié'ye attığı sıkı omuz darbesine karşılık olarak; omuz atıyorum. Amacım onu oyun dışı bırakmak!
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/kar
Indis Oak J. Engelbert

Indis Oak J. Engelbert

Kadın
Ruh hali : Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 43772825vu8
Galleon : 11529

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 22:02

Evet! Quaffle'ı çemberlerden geçirmeyi başardım. Sevinç dolu bir nida atıyor ve süpürgemle birkaç çılgın dönüş yapıyorum. Ravenclaw trübününden yükselen alkışlarla birlikte bu nahoş hissi bir kenara bırakıp yeniden oyuna dönüyorum. Top şimdi Lumina'da... Süpürgemi hızla zıt yönde çeviriyor ve altından uçmaya başlıyorum... Quaffel'ı düşürürse tutabilirim umarım.
Johnny Amoux Malfoy
Tılsım Profesörü
Johnny Amoux Malfoy

Erkek
Galleon : 11789

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 22:03

Maçın gidişadını izlerken aniden Ravenclaw tribününden çığlıklar koptuğunu fark ediyorum. Süpürgemde artistik hareketler yapıyorum, çünkü Ravenclaw bir sayı attı. Oldukça sevinçli bir halde Ravenclaw tribünündeki Ravenclaw'lılara göz kırparken aniden Lumina'nın geldiğini görüyorum. Topu attığı yöne doğru ilerliyorum. Bu topu tutmalıyım!
Elina Lora Dark

Elina Lora Dark

Kadın

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 22:06

Bludger'ı görememenin ve yediğimiz sayının verdiği sinirle daha dikkatli aramaya başlıyorum topu. Görmeliyim artık onu!
Keira Nyre
Müzisyen
Keira Nyre

Kadın
Galleon : 11526

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 22:06

Artık sinirden köpürmüş bir haldeyim, hızımı maksimuma çıkararak sert bir omuz darbesi indiriyorum Indis'e; bu kızı oyundan düşürmeliyim!
Odessa Meredith Poulter
Cadı
Odessa Meredith Poulter

Kadın
Galleon : 11565

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 22:20

Gol atmamızla beraber karşıdaki tribünlerden gelen yüksek sesli nidalar moralimi yerine getiriyor. Indis'e göz kırpıyor ve Tiffanié'yi ezilmiş omzuyla baş başa bırakıyorum. Bu sırada karşı takımın kovalayıcısı Lumina'nın bizim kalemize dalışa girdiğini görüp, hemen o tarafa doğrultuyorum süpürgemin ucunu. Diğer atakta Quaffle mutlaka bende olmalı, mutlaka!
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/ode
Stefania Valérie Bécaud
Seherbaz
Stefania Valérie Bécaud

Kadın
Ruh hali : Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Cheesyol1
Galleon : 11661
Ekspresso Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 22:21

Evet!! Sayı yaptık. Sevinçle Indis’e bakarken Quaffle’ın Lumina’ya gittiğini fark ediyorum. Mutluluğumu sindirerek en son hızla çemberlerin altına doğru uçuyorum.
Perfect Li(f)e Yazarı

Kadın
Galleon : 12159
Ekspresso Puanı : 41

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 22:39

Tiffanié Ysabél Vaillanté (19); Hemen sana doğru gelen bir Bludger var, sopanı hazır tut!

Emily Dawn Schneider (3); Bludger malesef hedefini bulmuyor..

Lisa Gaunt (17); Emily'nin Blugder'ı sana doğru geliyor, sende sopanı hazırla Lisa!

Elina Lora Dark (2); Bludger denen meretten eser yok Elina, üzgünüm..

Baldovino Jahrmann Bridge (2); Snitch seni sevmiyor galiba..

Disbel Molaco (11); Tribünlerde ki Ell'i küçük-altın snitch'e mi benzettin acaba?

Karyn Mia Silethe (3); Omuz darbenden hızla sıyrılmayı başarıyor Odessa.

Belinda Adria Blauia (11); Indis'i bugün Merlin koruyor sanırım, yine kurtulmayı başardı..

Lumina April White (19), Johnny Amoux Malfoy (6); Yanlış çember seçmişsin Johnny, Lumina'nın topu hızla sağ çemberden geçerek sayı oluyor;

Ravenclaw: 10 Hufflepuff: 10

Quaffle şimdi Ravenclaw'dan Odessa'da..
Disbel Molaco
Hufflepuff Bina Sorumlusu, SYB Profesörü
Disbel Molaco

Erkek
Ruh hali : Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Hahadb3
Galleon : 11528

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 22:44

Yavaş yavaş canım sıkılmaya başlıyor. Artık duvarlara bakma zamanımın geldiğini düşünüyorum. Belki de Snitch tribün duvarlarındadır.
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/disb

Kadın
Ruh hali : Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 10nm9
Galleon : 11437

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 22:46

Bludger bana doğru yaklaşıyor, işte bu.. Lumina sayı attı; şimdi beraberiz.. Süpürgemle uçarak Lumina' ya göz kırpıyorum ve bludger' ı yakalamaya çalışarak ilk hamlemi yapıyorum. Bludger bana doğru yaklaşıyor; bunun içinde sopamı hazır tutuyorum.. Hedefim Odessa..
Elina Lora Dark

Elina Lora Dark

Kadın

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 22:46

Lumina sayı yaparken kalbimin çarpışı hızlanıyor. Tüm arkadaşlarımın çabasını görüp utanıyorum. Artık şu bludger'ı bulmam lazım, Nerede bu bludger kahretsin!.
Lumina April White
Şifacı ~ Yaratıkların Yol Açtığı Yaralanmalar
Lumina April White

Kadın
Ruh hali : Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Glensuratdw9
Galleon : 11708

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 22:50

İnanmıyorum.. Demek ki sayı atmak için gerçekten sinirlenmem lazım. Johnny' e dil çıkarıyor ve tribünlerin üzerinde dolaşarak bütün binaları selamlıyorum. Slytherin ve Ravenclaw'ların yuhlamalarını duymuyorum bile. Tiffanié' nin göz kırpmasına gülümseyerek karşılık verdikten sonra Stefania' nın yanına uçarak obna oldukça sert bir omuz darbesi indiriyorum. Ezilen omuzumun intikamı bu. Amacım onu süpürgesinden düşürmek..

En son Lumina April White tarafından Cuma 05 Eyl. 2008, 22:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Indis Oak J. Engelbert

Indis Oak J. Engelbert

Kadın
Ruh hali : Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 43772825vu8
Galleon : 11529

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 22:50

Az önceki sevincimin yerine sinir hakim... Öfkeli bakışlarımı Lumina'dan alıp Quaffle'ı yakalayan Odessa'ya yönlendiriyorum. Ardından süpürgesiyle tam yanımdan geçen Belinda'dan son anda kurtuluyorum, omuzumun üzerinden sinirli bir şekilde cadıya baktıktan sonra Odessa'nın peşinden gitmekten vazgeçip süpürgemi büyük bir süratle aksi yönde çeviriyor ve Belinda'ya doğru hızla gidiyorum, kıza sert bir omuz darbesi indiriyorum...

En son Indis Oak J. Engelbert tarafından Cuma 05 Eyl. 2008, 22:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Emily Dawn Schneider

Emily Dawn Schneider

Kadın
Ruh hali : Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Boupi3
Galleon : 11560

MesajKonu: Geri: Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç   Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 22:54

Bludger'ın hedefini bulmamasına ve ardından da Lumina'nın sayı yapmasına sinirleniyorum.Bu sinirle Belinda'nın yanına uçup bütün gücümle bir omuz darbesi indiriyorum.
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/emi

Ravenclaw ~ Hufflepuff İlk Örnek Maç
3 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-