Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kitap Komisyonu

+7
Feodora Providentia
Nicole Marissa Magdalene
Marguriette Alvarie Mitt
Lisa Wanders
Johnny Amoux Malfoy
Elina Lora Dark
Amortentia Cécile Derwent
11 posters
YazarMesaj
Emekli Cadı

Kadın
Ruh hali : Kitap Komisyonu Hmbl7
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 13162
Ekspresso Puanı : 24

Kitap Komisyonu Empty
MesajKonu: Kitap Komisyonu   Kitap Komisyonu Icon_minitimeC.tesi 04 Ekim 2008, 18:53

Komisyonumuz; dün yaptığı toplantıda; aktif eleman almak üzere bir başlık açılmasına karar vermiştir. Bildiğiniz gibi bu komisyon; Harry Potter serisinin 8. kitabını yazmakla yükümlü. Bu konuda üyelerimize yardımcı olabileceğinizi ve yeterince aktif olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bu başlık altına gönderirseniz seviniriz. ^^

Kod:
Ad Soyad:
Rp Deneyimi:
Neden Ekspres?:
Aktiflik Süresi:

En son Amortentia Cécile Derwent tarafından C.tesi 04 Ekim 2008, 19:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/amo
Elina Lora Dark

Elina Lora Dark

Kadın
Ruh hali : Kitap Komisyonu 10811077vl2
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11546
Ekspresso Puanı : 0

Kitap Komisyonu Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Komisyonu   Kitap Komisyonu Icon_minitimeC.tesi 04 Ekim 2008, 19:15

Ad Soyad; Elina Lora Dark
rp deneyimi; Yaklaşık iki yıl.
Neden ekspres; Neden ekspres; Çünkü... sanırım orta sondan beri Harry Potter aşığıyım. Oks'ye çalışmak için odama tıkıldığımda tek yaptığım ya kitap okumak yada hayal kurmak tı. Bir süre uzun uzun bir süre hayallere dalarak geçirdim zamanımı; derslerde, otobüslerde, odamda sürekli kontrol altında tutamadığım bir hayal kurma merakı oluştu. Sonra baktım bu iş böyle devam etmiyor. Açtım kırmızı kaplı bir defter tüm hayallerimi ona yazdım, kontrolsüz hayallere dalmam azaldı ama bir süre sonra hayallerimi yazıya dökmek zor geldi. Sonra Ekspresi buldum. Hayallerimin çok ötesindeki bu site artık kontrolsüz hayal kurmamı engelliyordu. İşte benim hikayem bu, biraz tuhaf ama paylaşayım dedim.
Aktiflik süresi; günde bir saat hafta sonları ve cuma günleri sınırsız.
Johnny Amoux Malfoy
Tılsım Profesörü
Johnny Amoux Malfoy

Erkek
Ruh hali : Kitap Komisyonu Heyup7
Galleon : 11789

Kitap Komisyonu Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Komisyonu   Kitap Komisyonu Icon_minitimeC.tesi 04 Ekim 2008, 21:08

Ad-Soyad: Johnny Amoux Malfoy
Rp Deneyimi: 11 ay ^^
Neden Ekspres: Buraya üye olduğum zaman fazla uyum sağlayamayacağımı düşündüm. Ama buraya tutunmamı sağlayan birkaç üye oldu. Buraya geldiğim zaman rp'lerimin ne halde olduğunu eski üyelerin hepsi biliyor. Bu kadar fazla gelişeceğimi hiç tahmin etmiyordum. Eminim ki bu site sayesinde geliştim ve devam da ediyorum. Eskiden üye olduğum sitelere uğramaz oldum. Hayatım oldu bu site artık.
Aktiflik Süresi: Çoğu zaman aktif olabiliyorum. Okul başladı evet. Ancak bu gibi etkinliklere yer verebilecek kadar zamanım var. Hatta fazlası. En azından her gün görünebiliyorum...

En son Johnny Amoux Malfoy tarafından Ptsi 13 Ekim 2008, 16:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Lisa Wanders
Uluslararası Sihirsel Hukuk Bürosu Çalışanı
Lisa Wanders

Kadın
Ruh hali : Kitap Komisyonu 14lb7
Galleon : 11811
Ekspresso Puanı : 2

Kitap Komisyonu Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Komisyonu   Kitap Komisyonu Icon_minitimeC.tesi 04 Ekim 2008, 22:11

Ad Soyad: Lisa Gaunt
Rp Deneyimi: 1.5 Yıl oldu! 2 yıla az kaldı xD
Neden Ekspres?: Çünkü bu site rp konusunda beni ben yapan site oldu. Buraya ilk üye olduğum zaman asla şimdiki gibi rpler yazamayacağımı düşünürdüm ve burada o harika rp yapan üyelere imrenirdim. Şimdi ise çok farklı. Rplerim iyi sayılabilecek düzeye geldi. Daha çok gelişmem gerek farkındayım ve gelişmek içinde bu siteye ihtiyacım olduğunu düşünmekteyim. Buraya ilk geldiğimdeki durumumun vahimliğini belkide en iyi üye adım açıklar =) Lisa Gaunt hiç özgün bir nick değil farkındayım ki zaten o zamanlar özgün olma gibi bir derdimin olduğuda söylenemezdi. Şimdi asla hiçbir siteye bu şekil nicklerle üye olmuyorum tabiki. Hala üye adımını değiştirebilirim hatta ama istemiyorum. Çünkü bu siteye kendimi bu nick ile kabul ettirdiğimi düşünüyorum. Bu siteyi gerçekten seviyorum ve bu site için birşeyler yapmayıda çok istiyorum...
Aktiflik Süresi: Okullar sebebiyle gğnde 2 saate düştü online sürem. Ama haftasonları dahada artıyor...
https://hogwartsekspresi.editboard.com/bio-lar-f164/lisa-wanders-
Marguriette Alvarie Mitt

Marguriette Alvarie Mitt

Kadın
Ruh hali : Kitap Komisyonu 11mt8
Galleon : 11394

Kitap Komisyonu Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Komisyonu   Kitap Komisyonu Icon_minitimeC.tesi 04 Ekim 2008, 22:46

Ad Soyad:Marguriette Alvarie Mitt
Rp Deneyimi:2 yıl
Neden Ekspres?:Rp yapmak için harika bir site, her gün daha da gelişiyor. Çoğu site de aradığım aktifliği, heyecanı vb şeyleri bulamama rağmen, bu site de aradığım her şey mevcut...
Aktiflik Süresi:4-5 saat

En son Marguriette Alvarie Mitt tarafından Paz 05 Ekim 2008, 14:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın
Ruh hali : Kitap Komisyonu Friendssx9
Galleon : 12269
Ekspresso Puanı : 75

Kitap Komisyonu Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Komisyonu   Kitap Komisyonu Icon_minitimeC.tesi 04 Ekim 2008, 23:36

Ad Soyad:Nicole Marissa Magdalene
Rp Deneyimi: 3 4 ay oldu sanırım
Neden Ekspres?:Hmm çünkü her şeyiyle harika olan bir site...
Aktiflik Süresi: 5 6 saat
Feodora Providentia
Omnia Mutanter Kitapçısı
Feodora Providentia

Kadın
Ruh hali : Kitap Komisyonu 42446019ix9
Galleon : 11530
Ekspresso Puanı : 5

Kitap Komisyonu Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Komisyonu   Kitap Komisyonu Icon_minitimePaz 05 Ekim 2008, 14:25

Ad Soyad: Nylénia Ethel Calanthe
Rp Deneyimi: 1.5 sene
Neden Ekspres?: Elina ile benzser bir şekilde benim de hayal kurmak gibi bir merakım var. Yürürken, otobüste hemen hemen her yered hayal kurabilirim. Özellikle de müzik dinliyorsam, bu daha da zevkli oluyor. Fakat nasıl aktaracağım konusunda bir fikrim yoktu. O dönemlerde rp ile tanıştım. Sonra hayalim de ne varsa, orada anlatmaya başladım diyebilirim. Bundan birkaç ay önce de Ekspres'e geldim. Aslında daha önecedenm bildiğim bir siteydi ama beceriksizliğim yüzünden asla o aktivasyon koduna ulaşamamıştım. Bu siteyi seviyorum çünkü iyi rp yapan insanlar ve onların yazlıarını okudpumda daha da çok gelişmemi sağlıyorlar. Daha değişik kurgular bulabiliyorum burada sanırım. Öz geçmişime kadar inmeden bitireyim artık.
Aktiflik Süresi: Hafta içi girmem zor oluyor. Fakat haftasonları sınırsız girebiliyorum.
Disbel Molaco
Hufflepuff Bina Sorumlusu, SYB Profesörü
Disbel Molaco

Erkek
Ruh hali : Kitap Komisyonu Hahadb3
Galleon : 11528
Ekspresso Puanı : 1

Kitap Komisyonu Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Komisyonu   Kitap Komisyonu Icon_minitimePtsi 06 Ekim 2008, 00:20

Ad Soyad: Disbel Garda Molaco
Rp Deneyimi: Bu yaz 4 yılı bitirdim
Neden Ekspres?: Eh söylenecek çok şey var. Harika site demek en kısa yol sanırım =) Rp denilince aklıma gelen dört siteden biri =)
Aktiflik Süresi: Bol bol xD
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/disb
Aurore Eulalie Arceneau

Aurore Eulalie Arceneau

Kadın
Ruh hali : Kitap Komisyonu 42446019ix9
Galleon : 11797

Kitap Komisyonu Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Komisyonu   Kitap Komisyonu Icon_minitimePtsi 06 Ekim 2008, 21:54

Ad Soyad: Brooke Alliandre Larisen
Rp Deneyimi: Yaklaşık 1.5 yıl
Neden Ekspres?: Rp'yle tanışmam tamamen tesadüftü. Çevremde rp yapan kimse olmadığı için kendi kendime başka rp'leri okuyarak öğrendim rp yapmayı. Ama 'gerçekten' rp yapmaya bu sitede başladım diyebilirim. Bu site, benim şimdiki halime gelmemdeki en büyük etken. Üyeleri, rp kalitesi, her şeyiyle mükemmel bir site. Artık bilgisayarı sırf bu site için açıyorum diyebilirim rahatlıkla.
Aktiflik Süresi: Hafta içi 1-2 saat (bazen daha da uzayabiliyor), hafta sonu bazen 3-4 saat kadar.
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Emekli Cadı

Kadın

Kitap Komisyonu Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Komisyonu   Kitap Komisyonu Icon_minitimePaz 12 Ekim 2008, 20:25

Sonuçlar 17 Ekim 2007 Cuma tarihinde açıklanacaktır. Başvuru süresini uzatıyoruz, katılmak isteyen üyelerimizin başvuru formunu doldurup bu başlık altına göndermeleri rica olunur. Gecikme için ayriyeten özür dileriz.
Issoria Lathonia
Ira
Issoria Lathonia

Kadın
Ruh hali : Kitap Komisyonu Evilgrin0007qd8
Galleon : 11905
Ekspresso Puanı : 2

Kitap Komisyonu Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Komisyonu   Kitap Komisyonu Icon_minitimePtsi 13 Ekim 2008, 16:19

Ad Soyad: Amaranthiné Ines Calanthe
Rp Deneyimi: 3.5 Yıl
Neden Ekspres?: Acemi olduğum dönemlerden beri bildiğim bir siteydi. İlk üyelerinden olmama karşın doğru düzgün ilgilenememiştim. Rpmi diğer sitelerde geliştirdim ama gerçek anlamda ilk rplerimi ekspreste yaptım diyebilirim. Kısa bir süre önce siteye geri dönmeme rağmen hala sıcak bir site olduğuna inanıyorum ve bir engel çıkmadıkça da bırakmaya niyetim yok.
Aktiflik Süresi: Haftaiçi 2-3 saat. Haftasonu ise 1.5 saat.
Christian Dayrnt Black
Britanya ve İrlanda Qudditch Karargahı Başkanı
Christian Dayrnt Black

Erkek
Ruh hali : Kitap Komisyonu Yaaati6
Galleon : 11904
Ekspresso Puanı : 4

Kitap Komisyonu Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Komisyonu   Kitap Komisyonu Icon_minitimeÇarş. 15 Ekim 2008, 19:26

Ad Soyad: Dayrnt Bill Black
Rp Deneyimi: 5 sene civarında.
Neden Ekspres?: Çok hoşuma giden bir site, nedense karakterleri çok hoş olan bir çok insanla karşılaştım. RP kalitesi yüksek ve karakterler seviyeli. URL de etkili bir yerde. Unutmuyor insan xD.
Aktiflik Süresi:
Çok aktif olamıyordum fakat internet sonunda -yine- geldi. Salı günü hariç her gün 1-2 saat girebilirim diye umuyorum.
Emekli Cadı

Kadın

Kitap Komisyonu Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Komisyonu   Kitap Komisyonu Icon_minitimePerş. 30 Ekim 2008, 17:52

Değerlendirme bir sonuca vardığına göre; arşive gönderilmiştir.

Kitap Komisyonu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kitap Komisyonu
» Kitap Komisyonu
» Kitap Komisyonu
» 8. Kitap!