Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Siberus Wisleay

2 posters
YazarMesaj
Siberus Wisleay

Erkek
Ruh hali : Siberus Wisleay Heyup7
Kan statüsü : 0 RH (-) Negatif
Galleon : 11312
Ekspresso Puanı : 0

Siberus Wisleay Empty
MesajKonu: Siberus Wisleay   Siberus Wisleay Icon_minitimePtsi 10 Kas. 2008, 19:51

İsim: Siberus Wisleay
Sihirsel Soy: Melez
Asa: 28 inç uzunluk,ceviz ve ejderha yüreği telinden, esnemez
Fiziksel betimleme:

Siberus Wisleay beyaz tenli ,siyah saçlı ,ortalamanın üzerinde bir boyu olan genç bir delikanlıdır.
Siberus Wisleay Ggfhadsizel1

Kişiliği:

Siberus çok cesur,deli ve biraz da komiktir.Her olay öncesi çevresindekileri güldürür.Fakat her olayda hafif de olsa bir yara alır.Kolay kolay arkadaş edinemez.Ama duruma görede gerçekten çok ciddi bir kişiliğe bürünür.Bu arada ne zaman önemli bir iş olsa hemen kendini tehlikeye atar.Onun için hayattın fazla önemi yoktur.

Ailesi ve yaşamı:

Ailesi kendisi 3 yaşındayken ölmüştür.Annesi ve babası ingilizdir.Kendisi yetimhane'de büyümüştür.Kardeşi yoktur.Ailesi'de hogwarts'da eğitim görmüştür.Annesi okulu birincilikle bitirmiş.Babası ise okulu 3.lük le bitirmiştir.Sihir bakanlığında ölümyiyenlerle çıkan çatışmada annesi ve babasını kaybetmiştir.Kendisi daha küçük olduğu için ölümyiyenlerin kim ve ne olduğunu bilmiyordu.Ama artık onları gerçekten iyi tanıyordu.Onlardan intikamını alacaktı.Bunu bekliyordu.

Basit RP örneği:

Siberus birgün arkadaşlarıyla beraber top oynuyordu.Bir çocuk geldi ve elindeki anahtarla topu patlattı.Siberus buna çok sinirlendi.Bak beni kızdırdın işte ben kızınca ne yaparım biliyor musun dedi? Çocuğa yumruk attı.Çocuk arkadaşlarını çağırdı ve siberus 'a vurmaya başladı.Siberus'un burnu kanadı.Siberus çok sinirlendi ve yerdeki taşı aldı ve çocuklara taşla vurmaya başladı.Yetimhanin temizlik görevlisi onları ayırdı.Siberus'u yetimhane'ye soktu.Çocuklarıda revire gönderdi.Sİberus ertesi gün o çocukları gördü ve hımm geçen bana vuran hanginizdi sus dediler.Siberus işte en sevdiğim zaman geldi dedi yanındaki arkadaşlarına.Ne zamanı dediler.Beni terslerler bende onların ağızlarına şekil veririm.Çocuğun birinin burnuna kafa attı.Burnu 'nu kırdı.Diğeri yerden bir sopa buldu.Siberus' a vuracakken siberus geri çekildi.Sonra çocuğa tekme attı.bu kavgayı gören hademe siberus'u çekti ve depo'ya çekti.Siberus'a tokat attı.Yeter artık bu kadar dedi.İki dakika rahat dur dedi ve siberus sinirli sinirli yatağına gitti.

En son Siberus Wisleay tarafından C.tesi 15 Kas. 2008, 22:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Marveille Croweix
Perfect Li(f)e Yazarı
Marveille Croweix

Kadın
Ruh hali : Siberus Wisleay Heyup7
Kan statüsü : safkan yani nolcak ki başka.
Galleon : 12328
Ekspresso Puanı : 22

Siberus Wisleay Empty
MesajKonu: Geri: Siberus Wisleay   Siberus Wisleay Icon_minitimeSalı 11 Kas. 2008, 18:41

Karakter yetersizdir. Kişilik özelliklerini biraz daha genişletip daha iyi bir bio ile başvurmanız lazım. Bunun için örnek bio'u inceleyebilirsiniz. Ayrıca resmin küçültülmesi, örnek rpnin de uzatılması gerekmektedir.
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/marv

Siberus Wisleay
1 sayfadaki 1 sayfası