Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Özgeçmiş

+22
Fletcher Wade Tranquilli
Dawnielle Constantine
Ophelia Liv Lynn
Issa Philippe
Simon Kænlynn
Magnus Lars Hallstad
Constantia Inés Kalliope
Svetléna Rosselyn Widmore
Lisa Wanders
Valencia Claudía Ruselló
Simona Floros
Stefania Valérie Bécaud
Lily L. Black
Vynsja Croweix
John Stewen Peterson
Frankenstein Kranstone
Nicole Marissa Magdalene
Daphne Zoe Launy
Eurydice Black
Indis Oak J. Engelbert
Christian Dayrnt Black
Odessa Meredith Poulter
26 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Cecilia Boudlaire
Uluslararası Sihirsel Hukuk Bürosu Çalışanı
Cecilia Boudlaire

Kadın
Ruh hali : Özgeçmiş - Sayfa 2 12jb4
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 10289
Ekspresso Puanı : 0

Özgeçmiş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Özgeçmiş   Özgeçmiş - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 30 Mart 2010, 19:59

Adı: Aymina
Yaşı: 14
Doğum tarihi: 30.11.1995
Burcu: Yay
Fiziksel özellikleri: Hımm... İlk önce çok esmerim. Ama gerçekten çok esmerim. İlkokulda öğretmenlerimden bazıları melez olup olmadığımı sorarlardı. Sonra maalesef çillerim var. O kadar çoklar ki sol göz kapağımın üzerinde bile var bi tane. Kaşlarım siyah değil, ne renk oldukları o ten rengi üzerinde belli olmuyo. Kalın değiller ve hafif bi kavis var. Ya da o ısrarcı hayal gücümün ürünü sanırım xP Kirpiklerim uzun ve kıvrık. Gözlerim kahverengi. Çok kahve. İçteki siyah nokta birkaç saniye dikkat edildikten sonra fark ediliyo. Ama en dikkat çekici noktam dudaklarım. Dudaklarım gerçekten çok kalın. Ben ve arkadaşlarım onlara "Angelina"lar diyoruz. Bi tek dudaklarımı ve kirpiklerimi beğeniyorum vücudumda. Düzgün bir fiziğim varç 1,58im şimdilik ama yazları acayyip uzuyorum. Zayıfım ama ayakta kuruyan tiplerden değilim. Boyuma göre normalim.
Karakter yapısı: Konuşmayı ve arkadaş edinmeyi çok seviyorum. Gerçekten. Şarkı söylemeyi çok seviyorum. (Her ne kadar Percy'nin duştaki sesi gibi olsa da xD) Alttan alan bir insanım. Fakat aileme karşı öyle olamıyorum. Baze çabuk parlarım. Canımı sıkan şeyleri çabuk unuturum. Evcimen bir insanım. Evden dışarıya pek çıkmam.
Sevdikleri: Çikolataçikolataçikolata ve çikolata. Sonra yazın akşamüstü güneşinde evde kitap okumak. Tatlı yemek.
Sevmedikleri: Evden çıkmak. Sabahları erken kalkmak ve SBS
Korktukları: Uçan uçmayan, kaçan kaçmaya her türlü haşerat. Hepsinden korkuyorum. Matematiği sevmiyorum. Tamma tamam korkuyorum.
İlgi alanları: İngilizce, fenin bütün dalları. Artistik Patinaj: hiçbir yarışmayı kaçırmam. Astrofiziği çok severim.
Alışkanlıkları: Oturduğum sırayla yanımdaki sıranın aynı hizada olması, her gün eve gelir gelmez buz dolabını açarım. Maalesef kafein bağımlısıyım. İçinde kafein olan herhangi bir şey tüketmeden yalnızca birkaç gün yaşayabilirim. Bunlar dışında fazla alışkanlığım yok. Sadece anne tarafından kalma hafif bir titizlik hastalığı var bi de.
https://hogwartsekspresi.editboard.com/karakter-bio-lary-f164/cec

Özgeçmiş
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2