Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Alanlarınız?

+37
Felice Jade Mathé
April Jacquéline Fioré
Bessié Laétiã Tahmõres
Nicholas Ryan Scofield
Léxie Evely Lou'wers
Elianne Beatrice Widmore
Clarance Rothstein
Frances Sibi Chapman
Marveille Croweix
Amortentia Cécile Derwent
Jacqueline Iris Molyneux
Desdemona Meadows
Cyrela Synchlaer
Andrea Rachel McBrayn
Natashia
Christian Guite
Azaleia Chloris
Abigail Allesworth
Dora B. Pennington
Michelle Rodriguez
Angélique Killingsworth
Gabriella Adeliné O'Brien
Fleur Isabéllé Villiers
Haley Brooke Scott
Stuart Rousseau
Helena Sofia Derjinov
Feodora Providentia
Ophelia Liv Lynn
Steward Joseph Vaisey
Daphne Zoe Launy
Elina Lora Dark
John Stewen Peterson
Mathilda Mythill
Magnus Lars Hallstad
Edward Marcéllus Dawson
Nicole Marissa Magdalene
Odessa Meredith Poulter
41 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Alanınız? (+ Lise 2)
Sayısal
Alanlarınız? - Sayfa 2 I_vote_lcap32%Alanlarınız? - Sayfa 2 I_vote_lcap
 32% [ 18 ]
Eşit Ağırlık
Alanlarınız? - Sayfa 2 I_vote_lcap52%Alanlarınız? - Sayfa 2 I_vote_lcap
 52% [ 29 ]
Sözel
Alanlarınız? - Sayfa 2 I_vote_lcap4%Alanlarınız? - Sayfa 2 I_vote_lcap
 4% [ 2 ]
Yabancı Dil
Alanlarınız? - Sayfa 2 I_vote_lcap12%Alanlarınız? - Sayfa 2 I_vote_lcap
 12% [ 7 ]
Toplam Oylar : 56

YazarMesaj
Andrea Rachel McBrayn

Andrea Rachel McBrayn

Kadın
Ruh hali : Alanlarınız? - Sayfa 2 44692542ju9
Kan statüsü : Bulanık
Galleon : 11114
Ekspresso Puanı : 4

Alanlarınız? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 19 Mart 2009, 23:40

Meslek liseleri adamdan sayılmamış galiba hım Seçeneklere eklerseniz oylayabilirim ancak.

Çankaya İ.M.K.B Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'ndeyim. 10.sınıftayım, Konaklama ve Seyahat Hizmetleri bölümündeyim. Haftada 10 saat ingilizce var alan ingilizcesi ve meb ingilizcesi olarak ayrıldı. Geçen sene iki alandan (yiyecek içecek ve konaklama seyahat) konaklama seyahat'i seçerek doğru bir karar verdim. Bu sene 4 aylık stajımı İngiltere'de yapacağım büyük bir ihtimalle. Seneye dal seçiminde ön büro bölümünü seçeceğim. Yani sizin değişinizle Resepsiyonist adayı olacağım :zuha: Ama bu benim için ikincil bir seçenek olacak çünkü oyuncu olmak istiyorum. Öss de tercih önceliklerimi, dil tarih ve coğrafya bölümünün oyunculuk bölümüne ya da konservatuara vereceğim. Yetenek sınavlarını kazanamazsam o zaman Turizm üniversitesini istiyeceğim.
Azaleia Chloris
Vampir
Azaleia Chloris

Kadın
Ruh hali : Alanlarınız? - Sayfa 2 Evilgrin0007qd8
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11081
Ekspresso Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 20 Mart 2009, 16:59

Christian Guite demiş ki:
Ben de gariban bir 11. sınıf eşit ağırlık öğrencisiyim ve açıkçası şu yeni sistem yüzüden feci stres yapıyorum x_x Aslında stres bir bakıma iyi oldu, özümde nasıl birinek olduğumu fark ettim xD aylardır btiremediğim mat 1 soru bankasını 1 haftada bitirdim aferin bana xD

marmara hukuk istiyorum ve başka aternatifim yok, çünkü üniversitede de matematik içeren bir bölüm okursam hayatta mezun olamam biliyorum -_- aslında yalnızca burada açık ettiğim bir hayalim de felsefe seçmek fakat iş,güç, geçim sıkıntııs filan... Yani ancak doğru düzgün br diploma aldıktan sonra zevkten felsefe bölümünü tercih edebilirim, bu konuda nedense kader kısmetçiyim xD

acı ama gerçek olan bişide şu ama memlekette çok sayıda hukukçu var.. İnan bana felsefede daha çok karnın doyar. Şahsi görüşüm paraya bakma. Bak ben antropoloji istiyorum :zuha: (ve övünç sokaklarda aç kalarak ölür...)
Cyrela Synchlaer
Hayalet
Cyrela Synchlaer

Kadın
Ruh hali : Alanlarınız? - Sayfa 2 Yaeh7
Galleon : 11163
Ekspresso Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 20 Mart 2009, 17:29

10. sınıf TM'yim ben de. Gayet mutluyum açıkcası. Bu yıl Edebiyat ve Geometri biraz sıkıcı ama olsun yine de altından kalkılabilecek dersler..
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/cyre
Christian Guite

Christian Guite

Kadın
Ruh hali : Alanlarınız? - Sayfa 2 Hnkav0
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11175

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 21 Mart 2009, 01:36

acı ama gerçek olan bişide şu ama memlekette çok sayıda hukukçu var.. İnan bana felsefede daha çok karnın doyar. Şahsi görüşüm paraya bakma. Bak ben antropoloji istiyorum :zuha: (ve övünç sokaklarda aç kalarak ölür...)[/quote]

Evet var da bu ülkede de bir hukukçular, bir politikacılar bir de doktorlar iş yapıyor. Felsefeyi kazanıp bitirsem kpss derdi çıkacak, ben mezun olana kadar üzerine birkaç sınav daha gelir zaten xD sonra şansım varsa bilmem kaç milyon kişi arasından seçilecek birkaç kişiden biri olacağım, diğer yandan hukuk kazandığım anda oturduğum şehrin barosu adımı oraya biryere sıkıştırmak zorunda :zuha:
Desdemona Meadows
Slytherin 6. Sınıf Öğrencisi
Desdemona Meadows

Kadın
Ruh hali : Alanlarınız? - Sayfa 2 Yuppirt8
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11126

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 21 Mart 2009, 01:44

Lisedeyken sayısaldım... İki sene denememe rağmen kimya baabında bir halt yapamadığımdan eşit ağırlık puanımla bir bölüme yerleşebildim. Ama pişman değilim, sayısal olmak ayrıcalıktır aslında. [Notların sıfır olda dahi, adam oluyor insan o örnek tiplerin yanında.]
Jacqueline Iris Molyneux

Jacqueline Iris Molyneux

Kadın
Ruh hali : Alanlarınız? - Sayfa 2 11mt8
Galleon : 11147
Ekspresso Puanı : 9

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 21 Mart 2009, 09:23

Anadolu Lisesi son sınıf sayısal öğrencisiyim ve bu durumdan biraz pişmanım. Şu sıralar tek derdim geçen birkaç sene içinde niçin aklımın, isteklerimin önüne geçtiğini sorgulamakla geçti. Mantıken seçtiğim bu sayısal yolunda emin olduğum birşey varki tm nin benim için en doğrusu olacağı. İş işten çoktan geçse de yine de bazı şeylerle yetinmeyi bilmek gerek. Bu yüzden sıkı sıkıya bağlanıyorum derslere ve fena da değilim hani. Ama asıl anlatmak istediğim gerçekten iyi düşünün ve şansınız varken asıl fırsatları kaçırmayın ilerde mutsuz olacağınız adımlar atmayın bir şansım daha olsa tm yi seçerdim ki bu neredeyse bütün hayatıma mal olacak gibi ama ipi elden bırakmayıp bu dalda iyi olmaya çalışmak gerek ^^
Emekli Cadı

Kadın
Ruh hali : Alanlarınız? - Sayfa 2 Hmbl7
Galleon : 13136
Ekspresso Puanı : 24

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 21 Mart 2009, 15:40

Desdemona Meadows demiş ki:
Lisedeyken sayısaldım... İki sene denememe rağmen kimya baabında bir halt yapamadığımdan eşit ağırlık puanımla bir bölüme yerleşebildim. Ama pişman değilim, sayısal olmak ayrıcalıktır aslında. [Notların sıfır olda dahi, adam oluyor insan o örnek tiplerin yanında.]

Evet, ben de alan değiştirdim bu sene - mf'den tm'ye - ve alanımı tam kendime uygun bularak, severek okusam da mf'de okuyan insanlar daha düzgün oluyor genelde, ders işlememiz bile zor oluyor bu sene örneğin. Bir de; 92 doğumlu olup nasıl liseyi bitirmiş oluyorsun anlayamadım yahu. Suspect
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/amo
Marveille Croweix
Perfect Li(f)e Yazarı
Marveille Croweix

Kadın
Ruh hali : Alanlarınız? - Sayfa 2 Heyup7
Kan statüsü : safkan yani nolcak ki başka.
Galleon : 12294
Ekspresso Puanı : 22

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 21 Mart 2009, 16:52

Ip adresine bak Tuba, anlarsın. xD
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/marv
Frances Sibi Chapman
Seherbaz
Frances Sibi Chapman

Kadın
Ruh hali : Alanlarınız? - Sayfa 2 43772825vu8
Galleon : 11411
Ekspresso Puanı : -1

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 21 Mart 2009, 17:01

Her karaktere farklı doğum tairihi yapıyordur belki xD
Emekli Cadı

Kadın
Galleon : 13136
Ekspresso Puanı : 24

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 21 Mart 2009, 17:43

Zuhahaha. Ben de rp'lerini hayranlıkla okuduğum yeni biri geldi diye düşünmüştüm. Cidden, nasıl anlamadım üsluptan, şaşırtıcı doğrusu. Razz
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/amo
Marveille Croweix
Perfect Li(f)e Yazarı
Marveille Croweix

Kadın
Kan statüsü : safkan yani nolcak ki başka.
Galleon : 12294
Ekspresso Puanı : 22

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 21 Mart 2009, 18:03

Bunadın, ondandır.
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/marv
Frances Sibi Chapman
Seherbaz
Frances Sibi Chapman

Kadın
Ruh hali : Alanlarınız? - Sayfa 2 43772825vu8
Galleon : 11411
Ekspresso Puanı : -1

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 22 Mart 2009, 01:20

Teşekkürler Tuba'cım da höt ne bunaması, taş ve genç bi admin o tamam mı?? xD

Neyse başlık kaynamasın... Sözel olmak da isterdim tiyarto için falan.
Azaleia Chloris
Vampir
Azaleia Chloris

Kadın
Ruh hali : Alanlarınız? - Sayfa 2 Evilgrin0007qd8

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 22 Mart 2009, 23:55

Christian Guite demiş ki:
acı ama gerçek olan bişide şu ama memlekette çok sayıda hukukçu var.. İnan bana felsefede daha çok karnın doyar. Şahsi görüşüm paraya bakma. Bak ben antropoloji istiyorum :zuha: (ve övünç sokaklarda aç kalarak ölür...)

Evet var da bu ülkede de bir hukukçular, bir politikacılar bir de doktorlar iş yapıyor. Felsefeyi kazanıp bitirsem kpss derdi çıkacak, ben mezun olana kadar üzerine birkaç sınav daha gelir zaten xD sonra şansım varsa bilmem kaç milyon kişi arasından seçilecek birkaç kişiden biri olacağım, diğer yandan hukuk kazandığım anda oturduğum şehrin barosu adımı oraya biryere sıkıştırmak zorunda :zuha:
[/quote]

İyiyde hukak mezunu olmak bişey ifade etmiyor. Onun sınavlarına girmeden avuktalık dahi yapamazsın. Her açıdan sınavlar peşindeki hukuk sınavları KPSSden daha zordur. bkz vakt-i zamanında hukuk isteyipte tıp okusam daha az okurum diyip vazgeçen övünç modeli..
Clarance Rothstein
Vampir

Kadın
Galleon : 11341
Ekspresso Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 24 Mart 2009, 07:58

10. sınıf MF öğrensiyim. Sanırım ilk dönem biraz zorluk yaşadım fakat ne bileyim zorluklara rağmen beni fene doğru çeken bir kuvvet var xD Ehm, neyse fizikte zorlansam da halimden gayet memnunum.
Elianne Beatrice Widmore

Elianne Beatrice Widmore

Kadın
Ruh hali : Alanlarınız? - Sayfa 2 11mt8
Galleon : 11042
Ekspresso Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 05 Nis. 2009, 16:27

Sayısal :yuppi:
Léxie Evely Lou'wers
Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı Sahibesi & Ressam
Léxie Evely Lou'wers

Kadın
Ruh hali : Alanlarınız? - Sayfa 2 Yeasj3

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Nis. 2009, 15:58

Ay bak çok güzel bir konu bu gerçekten çünkü Lise 1 öğrencisiyim sene sonunda ne istiyosun diyecekler ben kalıcm :[ yok ya ben karar verdim sizin yorumlarınızııda okudum bayağı sayısalcılar bayağı bir zorlanıyor anlaşılan amane yapayım bendede ezber 0 tarihe falan böyle çalış bakam çalış ama matematiqe falan az çalşsam tarihten iyi oluyor yani ayrıca 'Mimar' olmak isteyen biri için sizce Tm uygun mu? Buyüzden ben sayısal seçmeyi düşünüyorum...işte bukadar:}
Nicholas Ryan Scofield

Nicholas Ryan Scofield

Erkek
Ruh hali : Alanlarınız? - Sayfa 2 Yuppirt8
Kan statüsü : Safkan.
Galleon : 11879

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Nis. 2009, 18:18

Anadolu lisesi, 10. sınıf sayısal bölümde okumaktayım. Doğru bir seçim yapmış olduğum kanaatindeyim. Nükleer enerji ya da Fizik okumayı düşünüyorum; fakat hala kararsızım.
Bessié Laétiã Tahmõres
Baş Şifacı ~ Sihirli Böcekler
Bessié Laétiã Tahmõres

Kadın
Ruh hali : Alanlarınız? - Sayfa 2 10nm9
Kan statüsü : karışık. Her şey var valla a+ b+ a- b- :T
Galleon : 11074

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Nis. 2009, 18:20

10.sınıf YD bölümü ^^
April Jacquéline Fioré
Follia Revue Editörü
April Jacquéline Fioré

Kadın
Galleon : 11048

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Nis. 2009, 18:26

10. sınıf TM bölümü ^^
Felice Jade Mathé
Vampir - God's Devils ~ Piyanist
Felice Jade Mathé

Kadın
Galleon : 11207
Ekspresso Puanı : 13

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Nis. 2009, 19:32

11. Sınıf ve Yabancı Dil.
Hayalim tercümanlık ama daha çok mütercim. Hani işe gitme olayı olmadan evde kitap çevirmek bir köşede. Sonra ingilizce kitapları ilk okuyan olmak ya da kitabın üzerinde isminin geçmesi. Hatta kimi okuyucuların kitapları çevirmene göre almaları.
Kesinlikle mütercim olmalıyım dedim ve dildeyim.
Hedefim 9 Eylül, umarım gerçekleşir tabii.
Andrea Rachel McBrayn

Andrea Rachel McBrayn

Kadın
Ruh hali : Alanlarınız? - Sayfa 2 44692542ju9
Kan statüsü : Bulanık
Galleon : 11114

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Nis. 2009, 21:15

Pff, ben de 10 saat ingilizece görüyorum. 2 saat de rusça, gülmekten yerlere yattım kiril alfabesinin harflerini görünce xD Meslek lisesi olduğum için mutluyum, keşke Serbay da bu siteye devam etseydi, kendimi yalnız hissettim birden.
Bessié Laétiã Tahmõres
Baş Şifacı ~ Sihirli Böcekler
Bessié Laétiã Tahmõres

Kadın
Kan statüsü : karışık. Her şey var valla a+ b+ a- b- :T
Galleon : 11074

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 10 Nis. 2009, 14:56

bizde 13 saat ingilizce :R
Valal bayılıyoz bazen artık böle eski konular saçma şeyler :zuha:
Kristian Eivind Espedal
Borgin & Burkes Ortağı
Kristian Eivind Espedal

Erkek
Galleon : 11605
Ekspresso Puanı : 13

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 10 Nis. 2009, 17:08

TM rocks.
Simona Floros
Muggle

Kadın
Ruh hali : Alanlarınız? - Sayfa 2 Cheesyol1
Galleon : 11932

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 24 Nis. 2009, 03:12

Tm o.O

Mf olacağıma Sayid Jarrah'a tırnaklarımı söktürürüm daha iyi -_- Biyoloji'den anladığım tek şey östaki borusunun ne olduğu, Eren sağolsun xP Fizik & Kimyağ şikayetim beni mf özürlü yaradanağ ö.Ö ( Deria'dan dilime takıldı bu da xS ö.Ö nedir yahu )
Eurydice Black
Slytherin Bina Sorumlusu, İksir Profesörü
Eurydice Black

Kadın
Galleon : 11988
Ekspresso Puanı : 89

MesajKonu: Geri: Alanlarınız?   Alanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 24 Haz. 2009, 14:59

Dil seçmek istedim ama seçtirtmediler. E o zaman bölüm formunu niye doldurtuyorsun kardeşim? Neyse, 10. sınıfa geçmiş garip bir Sayısal öğrencisi oluyorum. TM seçme gibi bir hakkım olsaydı seçmezdim sanıyorum. Coğrafyadan ciddi anlamda nefret ediyorum. Gerçi Sayısalda da var ama.. Yorumları okudum da cidden Fen Lisesi'ndekilere nefes aldırmıyorlar. Ağlayacağım ya yaz tatilinde bile test çözmek zorunda bıraktılar bizi. Neyse sapıttırmayayım başlığı. Tıp istiyorum. Olmadı Jeofizik istiyorum. Evet, hedeflerim yüksek sanırım. Çalışıp dururum artık, n'apalım.. Fizik dersine tapıyorum denilebilir. Matematikle ikisi favorim. Aslında onlarla uğraşmak gibi bir zaafım var. Sözel derslerle aram hiç barışmadı zaten.

Alanlarınız?
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki