Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?

+31
Elizabéth Adrianna Malfoy
Marjoline Clodiën
Isis Leititia Francés
Silas Flippo Jerome
Charlotte Alice Russell
Natashia
Maurellé Nemesis Argyris
Andrea Rachel McBrayn
Azaleia Chloris
Naerwéna Pansy Swéslent
Michelle Rodriguez
Aurora Clayborne
Disbel Molaco
Issa Philippe
Stuart Rousseau
Adalyn Rousseau
Daphne Zoe Launy
Frankenstein Kranstone
Nathaniel James Crawford
Lisa Wanders
Melanie Stacy Gracia
John Stewen Peterson
Eurydice Black
Christian Dayrnt Black
William Kunz C. Engelbert
Svetléna Rosselyn Widmore
Magnus Lars Hallstad
Vasili Von Holtz
Valencia Claudía Ruselló
Aléida Emilié Widmore
Odessa Meredith Poulter
35 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2

Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz?
Hufflepuff
Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 I_vote_lcap16%Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 I_vote_lcap
 16% [ 7 ]
Gryffindor
Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 I_vote_lcap11%Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 I_vote_lcap
 11% [ 5 ]
Ravenclaw
Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 I_vote_lcap43%Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 I_vote_lcap
 43% [ 19 ]
Slytherin
Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 I_vote_lcap30%Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 I_vote_lcap
 30% [ 13 ]
Toplam Oylar : 44

YazarMesaj
Natashia
Vampir
Natashia

Erkek
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 10811077vl2
Kan statüsü : Vampir *-*
Galleon : 11232
Ekspresso Puanı : 1

Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 19 Mart 2009, 23:37

Size kendimi anlatan bi sözü söyleyeceğim bölümü siz tahmin edin.

"Amaca giden yolda her şey mübahtır"
Charlotte Alice Russell
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Charlotte Alice Russell

Kadın
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 Snrrn8
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11347
Ekspresso Puanı : 8

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 19 Mart 2009, 23:42

Kendi bildiğimi doğru saymam, üstüne laf tanımamam, hemen ve aşırı sinirlenmem, gerekirse yeteri kadar kötü düşünebilmem, itiraf edemesemde kin tutabilmem, ya hep ya hiç diyip başkaldrıcı olmam:: bu özelliklerimle kesinlikle Slytherin. Ama bunların dışında iyi olabildiğim kadar iyi olmaya uğraşmam, sıcakkanlı olduğumu düşünmem, dostluğa önem vermem ve farklı hikayeler dinlemeye istekli olmam ise : kesinlikle Gryffindor. İkisinin karışımı bir bina işte size:: SlytDor Wink
https://hogwartsekspresi.editboard.com/bio-lar-f164/charlotte-ali
Silas Flippo Jerome
Vampir
Silas Flippo Jerome

Kadın
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 11mt8
Kan statüsü : 0Rh+
Galleon : 11185
Ekspresso Puanı : 41

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 20 Mart 2009, 00:05

Dengesizliğim yüzünden hangi binaya seçeceklerine karar veremezlerdi sonra da her binanın armasını yapıştırıp salarlardı ya da okula bir daha sokmazlardı xD Eminim *-* Ama sanatçı ruhluyum. Beauxbatons ne güne duruyor -_-
Isis Leititia Francés

Isis Leititia Francés

Kadın
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 Yeasj3
Galleon : 11136
Ekspresso Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 20 Mart 2009, 20:48

Ne kadar zeki olduğumdan emin değilim bazen çok fazla aptallığım da tutar ama genelde etrafımdaki çoğu kişi zeki olduğumu söyler ki içimde bir inek yattığı düşüncesi ve kitap tutkumla kendimi en uygun Ravenclaw'da hissediyorum.
Marjoline Clodiën
Slytherin 7. Sınıf Öğrencisi
Marjoline Clodiën

Kadın
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 Danceuy7
Galleon : 11198
Ekspresso Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 20 Mart 2009, 20:51

Sanırm Slytherin olurdum. İnsanlar fazla acımasız olduğumu söylüyorlar.
Perfect Li(f)e Yazarı

Kadın
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 Heyup7
Galleon : 12091
Ekspresso Puanı : 41

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 22 Mart 2009, 14:34

Kesinlikle Slytherin.. Hiç sevmesem de engelleyemediğim bencilliğim, kendimi beğenmişliğim ve bazı insanları küçümsemem gibi kötü yanlarım var. Her ne kadar iyi yanlarım olsa da - özellikle bazen çok tezat bir insam olduğumu bana hatırlatan - çoğu zaman kötü yanlarım baskın geliyor. Özgi bilir diyerekten çekiliyorum aradan xD
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Rose Evelyn Constantine
Dırdırcı Editörü
Rose Evelyn Constantine

Kadın
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 Hnkav0
Kan statüsü : safkan
Galleon : 11162
Ekspresso Puanı : -1

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 22 Mart 2009, 14:35

Walla nedenini bilemem. Ama bütün testler Hufflepuff diyor. Sanırım fazla sakin ruhluyum diye. İyiliksever sayılmam,haksızlığa göz yummam,bencilimdir,cesurumdur. Büyün binalardan özellik taşıyorum. Eh heralde seçmen şapka almazdı beni xD
Amortentia Cécile Derwent
Emekli Cadı
Amortentia Cécile Derwent

Kadın
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 Hmbl7
Galleon : 13094
Ekspresso Puanı : 24

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 24 Mart 2009, 17:47

Birkaç ay öncesine kadar Ravenclaw olduğumdan kesin emindim. Ama anlıyorum ki ya ben değiştim ya da düşüncelerim; Slytherin'e çok uyduğumu fark ettim çünkü. Kötü yanlarımı fark etmemin yanı sıra kendini kanıtlama isteği, hırs gibi yönlerimi de keşfettim. İlginç O.o
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/amo
April Jacquéline Fioré
Follia Revue Editörü
April Jacquéline Fioré

Kadın
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 10nm9
Galleon : 11006
Ekspresso Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 30 Mart 2009, 23:01

Ben gene Hufflepuff olurdum. Karakterimle aşırı benziyorum. Çapkın, deli ama içine kapanık ^^
Anja Ida Järvinen
Slytherin 7. Sınıf Öğrencisi
Anja Ida Järvinen

Kadın
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 Hmbl7
Galleon : 11186
Ekspresso Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 08 Ağus. 2009, 19:01

Cesur değilim, bazen insanları satarım. Ayrıca adaletle işim olmaz. İyilik yap iyilik bul felsefesinde yaşamak iğrençtir. Sinsiliğim yoktur, tabi kötü anlamda yoktur yoksa acayip sinsiyim. Derslerim iğrenç. Elime boya ve boyanabilecek bir alan verin yaşarım. Dağanığım falan. Ne ki bu? Ukte midir nedir Ravenclaw'u işaretledim...

Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Neden?