Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Seyir Defteri

+100
Charles Ernest Bright
Elena Russell
Symphonie Iréne Bright
Raynard Miquel L'Angley
Marjorie Widmore
Audra Pharrines
Florina Cléymins
Lyrica Ixchel Lavern
Arina Vera Lavern
Stefania Valérie Bécaud
Avience Laci Despair
Lynette Anna Scavo
Angélique Killingsworth
Desmond Rousseau
Tara DeBateau
Haley Brooke Scott
Dawnielle Constantine
Cordelia Lucifer Bramble
Xiejila Pharrines
Adalyn Rousseau
Helena Sofia Derjinov
Stuart Rousseau
Baldovino Jahrmann Bridge
Vëslania Veshaza
Marveille Croweix
Laryssa Irina Archibald
Lluvia Sellistinä
Issa Philippe
Andromeda Beata Neaux
Mireila Alverad
Roxanne Elena Miller
Gabriella Adeliné O'Brien
Keira Nyre
Océane Diederichs
Enric Sandro Valério
Phaédra Emilié Meraud
Lycia Sonia Lonyttå
Pavel Oleksiy Bazarov
Disbel Molaco
Ophelia Liv Lynn
Catheriné Marcelline
Delora Lucien Nobés
Simon Kænlynn
Joël Marcel Alaire
Christopher Alex Peterson
Nylwen Jinelle Soulthen
Rosalié Donna Pietra
Steward Joseph Vaisey
Lavena Maire Forsythe
Oriane Pheria
Charles Walter Lawrence
Klara Ivanov
Frances Sibi Chapman
Felipe Klaus Rodrigués
Amortentia Cécile Derwent
Rocio Sycorax Malfoy
Saija Isole Jarvenpä
Aurora Clayborne
Etna Lilth Mc'Leen
Dorothée Juliette Lemieux
Tatyana Johnson
Mattéo Bernand Black
Martin Thomas Wolfiex
Issoria Lathonia
William Kunz C. Engelbert
Matthew John Worthing
Svetléna Rosselyn Widmore
Julie Annwyl Lovett
Valencia Claudía Ruselló
Anna Luaná del Muñeco
Lorraine Mae McDown
Elizabéth Adrianna Malfoy
Vynsja Croweix
Aurore Eulalie Arceneau
Lisa Wanders
Fleur Isabéllé Villiers
Aaron Robert Stenson
Indis Oak J. Engelbert
Hestia
Prosper James Diederich
William Julian O'Neil
Maudié Jimena B'lorié
Frankenstein Kranstone
Miguel Andres Ruselló
Crestencia Ethél Fletcher
Vasili Von Holtz
Simona Floros
Vanessa Diane O'Leary
Nicole Marissa Magdalene
Clariss Luisa Pietra
Eurydice Black
Charlie von Diederich
Johnny Amoux Malfoy
Christian Dayrnt Black
Lily L. Black
Magnus Lars Hallstad
Kiera Angela O'Neil
Brujah
Edward Marcéllus Dawson
Odessa Meredith Poulter
104 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 21 ... 38, 39, 40
YazarMesaj
Symphonie Iréne Bright
Ölüm Yiyen
Symphonie Iréne Bright

Kadın
Ruh hali : Seyir Defteri - Sayfa 40 Hmbl7
Kan statüsü : Safkan.
Galleon : 11316
Ekspresso Puanı : 20

Seyir Defteri - Sayfa 40 Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 40 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 17:22

16.22

Lay lay lom. Çok mutluyum xD Fizik sınavına yaklaşık 5 dakika çalışıp kağıdımı cevap anahtarı olarak hocaya teslim etmem garipti fakat adamın kağıtları okuyunca 100 diyip bana şööööyle bir baktıktan sonra kağıtlarına geri dönüşü sinirimi bozmuştu. Sonra sınıfın ortasında hem deneme sınavında çıkardığım full fen bölümü adına hem de fizik sınavından 100 alışıma sözlü notu olarak 100 verdi. Fiziğim kesin 5 geliyor yuppi xD

Aynı performansı Coğrafyada da göstermeliyim. Nalet olsun Coğrafyaya xD
Charles Ernest Bright
MDP Genel Başkanı & Seherbaz
Charles Ernest Bright

Erkek
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11511
Ekspresso Puanı : 19

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 40 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 18:13

17.13

Sosyal çalışmam gerek lanet olsun. Hocaın neredesen soracağını çok iyi biliyorum, benim çalışmadığım yerden, her zamanki gibi -_- Bu Sosyalin inklap zımbırtısına dönüşü iyice kötü oldu daa fazla ttarih var, daha fazla kazık şey var...Deneme sınavlarındaki kadar bile başarı göstersem bir dört filan alırım ama ok... hem ben üşengecim hem hoca zor soruyor -_-
Angélique Killingsworth
Exuo Vexillum Bestia Ortağı
Angélique Killingsworth

Kadın
Ruh hali : Seyir Defteri - Sayfa 40 Yuppirt8
Galleon : 11356
Ekspresso Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 40 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 20:10

19.09

1 haftalık aradan sonra burdayım ^^ Çıkardığım ders şu ; Sınavlar başlar, hayat biter ..
Aurora Clayborne
Slytherin 5. Sınıf Öğrencisi
Aurora Clayborne

Kadın
Ruh hali : Seyir Defteri - Sayfa 40 Heyup7
Kan statüsü : Pure-Blood
Galleon : 11388
Ekspresso Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 40 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 20:15

19:15 ~

Yarın Matematik yazılısı var, ben azıcık bile çalışmadım ve gayet de rahatım. İnsanın İngilizcesi, sınıfın ineğinden bile iyi olunca iyi oluyormuş. Ben İngilizcede kopya vereceğim, o da Matematikte. Kız 100 aldı yaa. Arkadaşları sattım azıcık ama ne yapayım, lazımdı. Geleceğim önemli benim. Ayrıca, Din yüzünden çok kızgınım. 1 verilir mi yaa, not mu o!? >.<" Kel kafalı şişko!
John Stewen Peterson
Seherbaz
John Stewen Peterson

Erkek
Galleon : 11806
Ekspresso Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 40 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 20:20

Symphonie Iréne Clyde demiş ki:
16.22

Lay lay lom. Çok mutluyum xD Fizik sınavına yaklaşık 5 dakika çalışıp kağıdımı cevap anahtarı olarak hocaya teslim etmem garipti fakat adamın kağıtları okuyunca 100 diyip bana şööööyle bir baktıktan sonra kağıtlarına geri dönüşü sinirimi bozmuştu. Sonra sınıfın ortasında hem deneme sınavında çıkardığım full fen bölümü adına hem de fizik sınavından 100 alışıma sözlü notu olarak 100 verdi. Fiziğim kesin 5 geliyor yuppi xD

19:20

Gözlerim faltaşı bir şekilde okuyorum mesajı. Fizik ve 100.... Cidden tebrikler.
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Stuart Rousseau
Rousseau's Bar Sahibi
Stuart Rousseau

Erkek
Ruh hali : Seyir Defteri - Sayfa 40 Yaaati6
Kan statüsü : Pureblood
Galleon : 11324
Ekspresso Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 40 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 20:21

John Stewen Peterson demiş ki:
Symphonie Iréne Clyde demiş ki:
16.22

19:20

Gözlerim faltaşı bir şekilde okuyorum mesajı. Fizik ve 100.... Cidden tebrikler.

19.21

+1 o.O' Ha? Hö? 100 mü? Ben de istiyorum onlardan bir tane. o.O'
Psikiyatrist

Kadın
Ruh hali : Seyir Defteri - Sayfa 40 52696966qo7
Galleon : 11467
Ekspresso Puanı : 16

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 40 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 21:03

20.03 -->

Sosyal sınavı süper ve ötesi geçti *-* 100 bekliyorum umarııııııııım *-* Ama sorular çok kolaydı onun da üstünde durmak lazım xD
Dante Amberiotis

Dante Amberiotis

Kadın
Ruh hali : Seyir Defteri - Sayfa 40 14lb7
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11218

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 40 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 22:56

21.55
Ben geldiiimm! Özlediniz mi beni! Bİrka dakika oldu siteden çıkalı xD Ann'den çıktım Llis'den girdim xD

Süper fikirlerim var bu akrakterle iligli nihahaha xD
Angélique Killingsworth
Exuo Vexillum Bestia Ortağı
Angélique Killingsworth

Kadın
Galleon : 11356
Ekspresso Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 40 Icon_minitimeCuma 09 Ocak 2009, 13:31

12.29
~ eğitim sınavım iyi geçti.Ama sınavda telefonun alarmı çaldı xD Uppss hebele hübele oldum. Sınavdaki iyi bir öğretmen nasıl olmalı sorusuna metal dinlemeli yazdım ^^ Çok sıkıcıydı renk gelsin istedim.
Symphonie Iréne Bright
Ölüm Yiyen
Symphonie Iréne Bright

Kadın
Kan statüsü : Safkan.
Galleon : 11316

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 40 Icon_minitimeCuma 09 Ocak 2009, 17:32

16.32

Coğrafya sınavı sonrası Coğrafya dersi hiç çekilmiyor. Bu nedenle kaynattım dersi xD Ama biraz daha soru sorup konuşmaya devam etseydim Coğrafyacı beni kesin disipline gönderirdi xD Ay çok mutluyum bu hafta da bitti. Kurtulduk sınavlardan sadece 6 tane kaldı xD
Aurora Clayborne
Slytherin 5. Sınıf Öğrencisi
Aurora Clayborne

Kadın
Ruh hali : Seyir Defteri - Sayfa 40 Heyup7
Kan statüsü : Pure-Blood
Galleon : 11388
Ekspresso Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 40 Icon_minitimeCuma 09 Ocak 2009, 17:44

16:44 ~

Matematikten 0 alıcam, garantiledim. Bembeyaz, tertemiz bir kağıdı hocanın gözüne sokup çıktım. Ehm sınavın ortasında gülme krizi geçirip, aklıma gelecekteki kariyerim boktan olursa nasıl intihar edebileceğimle ilgili düşünceler sokunca, 'amaan bi' gün hepimiz ölücez sonuçta intihar etsem ne yazar' dedim ve verdim kağıdı. Pişmanım. =D

Beyaz: Kedi köpek beslenen eve melek giremezmiş, siz ne diyorsunuz?
Zekeriya: Eh öncelikle sizin programla da ilgili, sempatik şekli geliyor insanın aklına. "Melekler benim evime izinsiz nasıl girer, ne işi var? - Ben şimdiye kadar bizim eve hiç meleğin girdiğini görmedim, asıl önemli tarafı bizim evde köpek yok, olmadığı halde girmiyor, ne demek!? Bi' de Cebrail de gelemez denmiş, o vahiy getiren melek, bizim evde ne işi vaaar, sizin evde ne işi var? - Azrail de giremez denmiş, o zaman eve 2-3 tane köpek koyacağız, 250 sene yaşayacağız. " Ahah bayıldım. XD
Raynard Miquel L'Angley

Raynard Miquel L'Angley

Erkek
Galleon : 11228

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 40 Icon_minitimeCuma 09 Ocak 2009, 18:31

17:34

Tüm notlarının iyi olup, Matematik'ten 1 alacak olmam moralimi bozdu. Gerçi emin değilim. 10 sorunun 9'unu yanıtladım ama, nasıl derler... Sallama bir sistem ile. Aklıma gelen uçuk fikirler ile, cevaplar buldum. Eh, işimiz şansa kaldıysa yandık xS Neyse, 1 zayıf göz çıkarmaz herhalde O.o

Birde Coğrafya ve Kimya var. Coğrafya'ya epey çalıştım, Kimya defter-kitabının kapağını dahi açmadım. Ama tuhaftırki; Kimya'dan yüksek, Coğrafya'dan ise orta değerlerde bir puan bekliyorum. Bu biraz
dengesizlik değil mi?
Rocio Sycorax Malfoy
Azkaban Kaçağı
Rocio Sycorax Malfoy

Kadın
Galleon : 11954

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 40 Icon_minitimeCuma 09 Ocak 2009, 20:37

19.37

Sitede ki kontrollerimi yapıyorum... Kurgu yok tıkandım kaldım, öğrencilik baydı, sihirli yaratıklar canlı değil. Karakterlerim ağlıyor, ben ağlıyorum. Ama ekspress hala baş tacım, girerim bakarım yane. Niye açıklama yaptıysam, nese seviyorum herkesi... Yeni yüzler görüyorum ve burdan da selam atıyorum xP

19.39

İneksin kızım sen... Bir de çalışmıyorum diyosun Svét xD
Xiejila Pharrines

Xiejila Pharrines

Kadın
Ruh hali : Seyir Defteri - Sayfa 40 Utangga7
Galleon : 11256

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 40 Icon_minitimeCuma 09 Ocak 2009, 21:13

~Elfen Lied <3
Charlie von Diederich
Seherbaz Karargahı & UBBP Genel Başkanı
Charlie von Diederich

Erkek
Ruh hali : Seyir Defteri - Sayfa 40 Boupi3
Galleon : 12157
Ekspresso Puanı : 49

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 40 Icon_minitimeCuma 09 Ocak 2009, 23:07

22.08

Ihı. O.o Çok kötü geçmesini beklediğim Fen sınavından 100 aldım. xD Matematik'ten ortalama 82,25 geliyormuş. -_-'' Ne olurdu o 85,00 olsaydı da iki yıl sonra ilk defa Matematik'ten 5 gelseydi? Ama isteyen kim zaten en azından geçen seneki üçün acısını çıkaracağım. xD xD Vuhuu İnkılap da 100 gelirse süper olacak. Zaten kim İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük'ten düşük alır ki? O.o Her ne kadar bizim sınıftan düşük alanlar olsa da tarihini seven herkes rahatlıkla 100 alabilir diye düşünüyorum ben ama neyse çok ders konuştum. Amaaan karnelerin yaklaşması süreci sıkıntısı başıma vurdu. Valla. xD
Charles Ernest Bright
MDP Genel Başkanı & Seherbaz
Charles Ernest Bright

Erkek
Galleon : 11511
Ekspresso Puanı : 19

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 40 Icon_minitimeCuma 09 Ocak 2009, 23:13

Charlie Adolph Monaghan demiş ki:
22.08

Ihı. O.o Çok kötü geçmesini beklediğim Fen sınavından 100 aldım. xD Matematik'ten ortalama 82,25 geliyormuş. -_-'' Ne olurdu o 85,00 olsaydı da iki yıl sonra ilk defa Matematik'ten 5 gelseydi? Ama isteyen kim zaten en azından geçen seneki üçün acısını çıkaracağım. xD xD Vuhuu İnkılap da 100 gelirse süper olacak. Zaten kim İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük'ten düşük alır ki? O.o Her ne kadar bizim sınıftan düşük alanlar olsa da tarihini seven herkes rahatlıkla 100 alabilir diye düşünüyorum ben ama neyse çok ders konuştum. Amaaan karnelerin yaklaşması süreci sıkıntısı başıma vurdu. Valla. xD

22.12

Beennn... Sosyal veya İnklap beş olmayalı o kadar zaman geçti ki =( Kim düşük alır biliyor musun, hocası Halide Edip Adıvar'ın kitaplarının adını filan soranlar... Alır, cidden alır... Hatta sallar ve tutturur arada. Bazen şans yüzüme güler xP

Hmm... Sense and Sensebilty miydi neydi o bitti =) Sonunda ya amma uzun sürdü kaç gün oldu başlayalı yarısını bir iki saatte okudum sonra. Emma, İkna ve adını hatırlayamadığım bir kitapta kararsızım. Emma'yla başlayalım bakalım... Filminin ilk yarısında istisnasız uyuyakalıyordum bakalım kitabı da uyutuyor mu? Keşke...

23.15

Ozel mesaj: 127

Ee Yuh bana :hıı:

00.00 Biri beni mi düşünecek? Pehhh

-------
Suite à un grand nombre de réponses, ce sujet a été automatiquement divisé. Vous pouvez retrouver la suite de ce sujet ici :
https://hogwartsekspresi.editboard.com/viewtopic.forum?t=5153

Seyir Defteri
40 sayfadaki 40 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Seyir Defteri
» Seyir Defteri
» ~ Seyir Defteri ~
» Karalama Defteri