Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rp Yorumlama

+95
Maximilian Wildstein
Julia Leppanen
Malachy Grandley
Laetitia Prevensie
Bandit April Way
Nagihan Narin Sönmez
Xenophilius Waffling
Enric Sandro Valério
Christian Alexz Maxwell
Rose Evelyn Constantine
Acantha W. Psyche
Jacqueline Iris Molyneux
Elena Russell
E. Niggle Borland
Julie Ella Roubanis
Jean Cassidy Belissiamos
Natashia
Edward Heath Doherty
Stefan Dequarté
Adonia Katian
Archles Samael Frohagen
Sidonia Scarlet
Azaleia Chloris
Ardelia Marcelline
Tashi Blodenka
Desdemona Meadows
Ariadne Barthory
Asya Su Kazancı
Silas Flippo Jerome
Lilith Samael
Charlotte Alice Russell
Maurellé Nemesis Argyris
Geoffrey Andrew Conradina
Andrea Rachel McBrayn
Amaranth
Clarance Rothstein
Daphne Zoe Launy
Angélique Killingsworth
Alberto Conte
James Grott Brothing
Sonja
Lupus
Christopher Raikes
Abigail Allesworth
Lysander Pheragas
Scythia
Marveille Croweix
Sylvia Lucretia Worthing
Samuel Bright
Charles Ernest Bright
Andrea Mirlyne Anderson
Desmond Rousseau
Stuart Rousseau
Issoria Lathonia
Gabriella Adeliné O'Brien
Edward Marcéllus Dawson
Helena Sofia Derjinov
Feodora Providentia
William Julian O'Neil
Rocio Sycorax Malfoy
Andreã Cymone Zcfieldern
Julie Annwyl Lovett
Mireila Alverad
Lily L. Black
Issa Philippe
Pavel Oleksiy Bazarov
Ophelia Liv Lynn
Delora Lucien Nobés
Charles Walter Lawrence
Steward Joseph Vaisey
Oriane Pheria
Aurora Clayborne
Hestia
Amortentia Cécile Derwent
Disbel Molaco
Johnny Amoux Malfoy
Martin Thomas Wolfiex
Tatyana Johnson
Anna Luaná del Muñeco
Charlie von Diederich
Melanie Stacy Gracia
Elizabéth Adrianna Malfoy
Nicole Marissa Magdalene
Mattéo Bernand Black
Crestencia Ethél Fletcher
Svetléna Rosselyn Widmore
Indis Oak J. Engelbert
Christopher Alex Peterson
Valencia Claudía Ruselló
Norwen Jonathen Soulthen
Eurydice Black
John Stewen Peterson
Christian Dayrnt Black
William Kunz C. Engelbert
Odessa Meredith Poulter
99 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Sonraki
YazarMesaj
Stuart Rousseau
Rousseau's Bar Sahibi
Stuart Rousseau

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 6 Yaaati6
Kan statüsü : Pureblood
Galleon : 11236
Ekspresso Puanı : 0

Rp Yorumlama - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 17 Ara. 2008, 19:25

RP'leri güzel. Dediğim gibi zamanla daha iyi olacağını düşünüyorum. Yeni başlamış sonuçta ve eğer Öss de TR çalışmak yerine RP yapıyorsa bu da azimli olduğunu gösterir bence. ^^
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Christian Dayrnt Black
Britanya ve İrlanda Qudditch Karargahı Başkanı
Christian Dayrnt Black

Erkek
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11834
Ekspresso Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 17 Ara. 2008, 22:55

Betimlemesi çok hoşuma gitti. Fakat uzunluğa önem verenlerden sanırım. Uzun yazıyr fakat okurken zevk alıyor insan. Renklendirmesi çok kalsik, yani bariz bir Ravenclaw renklendirmesi kullanıyor. RP tarzı çok hoş fakat kendine has bir renklendirme veya font ayarlasa bu sitede daha dikkat çekebilir diye sanıyorum. ^+^
Norwen Jonathen Soulthen
Baş Şifacı ~ Yaratıkların Yol Açtığı Yaralanmalar
Norwen Jonathen Soulthen

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 6 Hmbl7
Kan statüsü : P.B.
Galleon : 11370
Ekspresso Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 19 Ara. 2008, 00:27

İlk yorumumdan sonra bu kadar kısa bir zamanda hem bağlaç kullanımını arttırmışsın hem de yazım ve noktalaman şaşırtıcı derecede düzelmiş. Zaten Rplerinin biçim (renkler ve paragraf ayrımları) bakımından sorunu yoktu.

Rplerinin uzunluğu fark edilir bir şekilde kısalmış; ama şuan ki Rplerinin daha öncekilere tercih edilir olması uzun Rp'nin iyi Rp demek olmadığını bir kez daha kanıtlıyor bence.

Eksik olarak gösterebileceğim tek şey ise karakterinin durumunu olay anlatımı ile anlatıyorsun ve bu Rpne belirgin bir akıcılık kazandırıyor fakat karakterini anlattığın gibi bulunduğun mekanında betimlemesine yer vermelisin. Bu kurgunun okuyucu gözünde daha iyi canlanmasını sağlar.

Tebrikler.
Aurora Clayborne
Slytherin 5. Sınıf Öğrencisi
Aurora Clayborne

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 6 Heyup7
Kan statüsü : Pure-Blood
Galleon : 11300

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 19 Ara. 2008, 00:31

En İyi RP'ci anketindeki şeysiyle de anlaşıldığı gibi süpır. Ne bileyim ben seviyorum işte. Sitede doğru düzgün RP'lerini okuduğum 2-3 kişiden biri diyebilirim. Öyle yani, içeriğe girmeyeceğim çünkü sonuçta tüm konularda iyi.
Pavel Oleksiy Bazarov

Pavel Oleksiy Bazarov

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 6 Dansrr6
Kan statüsü : Hem PureBlood Hem de A Rh +
Galleon : 11182

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 19 Ara. 2008, 12:59

iyi rp yazanlardan. karekterinin özelliklerini iyi yansıtabildiğini düşünüyorum. yazı stili ufak biraz beni yoruyor. iyi işte denecek pek bi şey yok.
Stuart Rousseau
Rousseau's Bar Sahibi
Stuart Rousseau

Erkek

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 21 Ara. 2008, 12:27

Not: Uzunluğa önem vermiyorum. Yeri gelecek kısa RP'lerim de olacak. Ama ders RP'lerinde binana puan kazandırırsın ve uzunluğa dikkat edilir diye düşündüğümden öyle bırakıyorum RP'leri.

^^Bizim zamanımızda ders RP'lerine tek cümle yazar çıkaridik. ^^

Argh. Neden aynı kişiye hep yorum yapıyorum? Söylenecek birşey kalmadı ki^^
İyi yazıyor. Hı, yeni dikkatimi çeken birşey daha, renklendirmeleri de güzel. (:
Andrea Mirlyne Anderson

Andrea Mirlyne Anderson

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 6 Yuppirt8
Galleon : 11160

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 26 Ara. 2008, 20:34

No comment lik bir insan..
Hani rplerini cidden zevkle okuduğum nadir insanlardan bir tanesi.. Betimlemeleri süper.. ama bazen abartıyo gibimsi.. onun dışında içinde şu lanet melankolik ve karamsar havadan kurtulup neşeli rpler yapıcağı günü iple çekiyorum xDxD
Onca senedir rp yapıyorum ama itiraf ediyorum..
Benden daha iyi rp yapıyor .. -.-
Eurydice Black
Slytherin Bina Sorumlusu, İksir Profesörü
Eurydice Black

Kadın
Kan statüsü : Safkan.
Galleon : 11944
Ekspresso Puanı : 89

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 27 Ara. 2008, 00:21

Renkleri iyi kullanmana rağmen betimleme eksiği gördüm Rp'lerinde. Biraz daha sıklaştırırsan daha hoş birşey ortaya çıkacağı kesin. Boyut bana büyük geliyor çünkü ben kendi yazdıklarıma alışmışım. Pek Rp'sini görmedim. Sadece Seçmen Şapka için yapmış olduğunu okuma fırsatım oldu. Kendisini biraz daha geliştirmesi gerektiğini düşünüyorum ve gerçekleşeceğine de inanıyorum.
Stuart Rousseau
Rousseau's Bar Sahibi
Stuart Rousseau

Erkek

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 27 Ara. 2008, 10:06

Küçük font kullanması oldukça hoşuma gidiyor. Renklendirmesi de oldukça iyi. Betimlemelerini de güzel buluyorum. İster sanatsal, ister fiziksel betimleme olsun gerçekten sevdim. Aslında tek bir RP sine denk geldim ve bunları söyleyebiliyorum. Vakit bulabildiğimde diğerlerini de okumak isterim. Hatta uygun olursak RP yapmak... ^^

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 6 Snrrn8
Galleon : 11180

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 27 Ara. 2008, 11:17

Gerçekten iyi. Tebrik ediyorum kendisini, çok uzun yazmasa da olayları net bir şekilde kafamda canlandırabildim. Benim dikkatimi çeken sadece biçim konusunda bir şey; bütün yazıyı eğik yazman. Gözü yoruyor. ' Eğik yazma ' yı dikkat çekmek istediğin yerlerde ya da ne biliyim konuşmalarda falan kullanabilirsin ama yazının tümünün öyle olması gözü yoruyor biraz. Onun dışında gayet iyi ^^
Pavel Oleksiy Bazarov

Pavel Oleksiy Bazarov

Erkek

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 27 Ara. 2008, 14:34

Çok iyi yazıyor, uzunluk ve betimlemelerde benden çok daha kaliteli rpler yazıyor. Kurguları mükemmel genelde. Ve karekterinin hislerini güzel yansıttığını düşünüyorum. Renklendirmesi bile o uzunlukta rplerini bir solukta okumama yetiyor bile. Ama keşke karşısındaki karekteri ( genelde benim karekterimi* ) kendi kafasına göre yönlendirmese. Aslında büyük bir kural ihlali yapıyor ama ortak kurgu yapmışız gibi durduğu için sırıtmıyor ^^ Tek eksisi bu bence. Canım canım, baya iyisin bu rpde sen.
Christian Dayrnt Black
Christian Dayrnt Black

Erkek

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 31 Ara. 2008, 18:36

Belki farklı olmak için yapıyordur, emin değilim, fakat konuşmalarını mor yapıyor. Göz yorduğu içinde insan okumadan önce pek bir şey ummuyor. Belki daha güzel bir renk seçebilir. Sanırım noktalama işaretleri ile arasında biraz sorun var. Kimi cümleyi bağlmakta zorluk çektiği de gözmden kaçmadı. Yinede güzel RP'ler. ^+^
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 6 Friendssx9
Galleon : 12199
Ekspresso Puanı : 75

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 31 Ara. 2008, 19:34

Rplerine her zaman farklılık katmasını çok seviyorum hep bunu söylüyorum; ama öyle napalım. Çok güzel rpleri var ne diyebilirim; değişik rp yapanlardan biri olduğu için örnek alıp kendi düşüncelerimle beraber harmanladığımda oluyor. Çok tebrik ediyorum ve bu farklı rplerini daha da yenileştirerek daha profesyonel hale geleceğini biliyorum =)
Martin Thomas Wolfiex
Fontjoncouse Otel Koordinatörü
Martin Thomas Wolfiex

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 6 10811077vl2
Galleon : 11255
Ekspresso Puanı : 11

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 31 Ara. 2008, 19:43

Direk eleştiriyiroum; 12 Aralık'ta yapmışsın RP. Tühhhh sana! Len sen Nihal, yapamazsın bunu. Hemen git RP yap. XD Yeni renklendirmen hoşuma gitmedi. Sen geri dön yine sade renklere. Çok renkli oluyor, bu da biraz boğuyor tabii. Yap rengi gri, konuşurken de yeşil; bitti! Sadece bunlar var malesef ~_~" XP
Anna Luaná del Muñeco
Yazar
Anna Luaná del Muñeco

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 6 Heyup7
Galleon : 11634
Ekspresso Puanı : 18

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 31 Ara. 2008, 19:50

Bu Emre nasıl rp yapabilir kiii. Anca Nicol'ü eleştirsin o, sevgili bulsun. Yeni yazı sitiline güzel dedim ama şimdi beğenmiyorum, berbat. :gül: Beğenmiyorum rplerini :zuha: Bi de benim bulduğum ismi çalmış, burada üyelik almış. Telif hakkı bana aitti. Ünlüsü kadar, rp'leri de berbt .d
Issa Philippe
Ravenclaw 7. Sınıf Öğrencisi
Issa Philippe

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 6 44692542ju9
Galleon : 11278
Ekspresso Puanı : 12

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. 01 Ocak 2009, 03:40

Anlattığın olaylarda daha çok ayrıntı vermelisin bence. Yani tek bir cümleyle bir şeyi anlatıyorsun bu da rpyi okurken kopukluk sağlıyor. Ve cümlelerde kelime-anlam' gördüm fincanı bıraktı şunu şunu yaptı fincanı bıraktı ve kalktı' gibi görünüş açısından göze hitap eden rpler. İyiler ama gelişebilirler.
Martin Thomas Wolfiex
Fontjoncouse Otel Koordinatörü
Martin Thomas Wolfiex

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 6 10811077vl2
Galleon : 11255
Ekspresso Puanı : 11

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. 01 Ocak 2009, 12:36

İyi bak, bu yakın zamanda RP yapmış. Gördüğüm hatası tırnak içine alma isteği. Bilemyorum, onun yerine altını çizebilir, kalınlaştırabilir, italikliği kadırabilir fakat tırnak içine almak çok hoşuna gidiyor. Renklendirmesi, uzunluğu, betimlemeleri kıvamında. İnsanın okuyası geliyor yani. ^+^
Charles Ernest Bright
MDP Genel Başkanı & Seherbaz
Charles Ernest Bright

Erkek
Galleon : 11423
Ekspresso Puanı : 19

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 17 Ocak 2009, 21:59

RP'leri uzuyor sanki son zamanlarda. Hmm... Bir kere bu karakterinde adını Dayrnt olarak yazmıştı bir rpsinde :zuha: Anlatımda arada bazı bozukluklar oluyor ama onun dışında bence gayet güzel rp'leri ^^

Bu karakterimle tek rp'm büyük fıçıda
Pavel Oleksiy Bazarov

Pavel Oleksiy Bazarov

Erkek

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi 19 Ocak 2009, 17:44

Büyük fıçıdaki rplerine en azından göz gezdirmiştim, uzunluğa pek takanlardan değil konu beni sarmadığı için fazla uzatmadım ama okuduğum kısmıyla betimlemeleri ve noktalamaları iyi. Renk konusuda sorun olmuyor. İyi yani. Daha güzel kurgulu rplerini seve seve okuyacağımdan eminim.
Eurydice Black
Eurydice Black

Kadın

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi 19 Ocak 2009, 21:07

Ne yani kurgumuz sıkıcı mı? xS Öykü hemen bitiriyoruz rp'yi

Neyse, dersime[ya üyelik değiştirmeye üşendim şimdi] yapmış olduğu Rp'yi ve Ophelia ile yaptıkları rp'leri okumuştum. Renk ve boyut sorunundan başka gözüme çarpan çok önemli birşey yok. Biraz daha betimleme yaparsan iyi olacak
Christian Dayrnt Black
Christian Dayrnt Black

Erkek

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. 22 Ocak 2009, 18:22

Uzunluğu takmıyor ve çok güzel paragraf yapıyor. Sorun görmüyorum ven onun RP'lerinde. Tebrik ediyorum.
Samuel Bright
Ravenclaw Bina Sorumlusu, Uçuş Profesörü
Samuel Bright

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 6 Boupi3
Galleon : 11325

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. 22 Ocak 2009, 19:15

Pavel Oleksiy Bazarov demiş ki:
Büyük fıçıdaki rplerine en azından göz gezdirmiştim, uzunluğa pek takanlardan değil konu beni sarmadığı için fazla uzatmadım ama okuduğum kısmıyla betimlemeleri ve noktalamaları iyi. Renk konusuda sorun olmuyor. İyi yani. Daha güzel kurgulu rplerini seve seve okuyacağımdan eminim.

Sıkıcı mı :hıı: :shock: :ağla: Yapma yaaa ben eğleniyordum o kurguyla. Hımm... Evet şu anda yaptığımız rp'nin yanında hafif kalıyor o ayrı xD. Uzunluğa bir ara çok takmıştım şimdi rp sayısı engel oluyor xP Bu arada benim rp'mi yorumlayan göl kenarındakine bakabilir. Kronos'la olan rp hakkında yorum istiyorum :)

Dayrnt... Hep sen denk geliyorsun ya :zuha: Söylemediğim bir şey kaldı mı ki? Rpleri bana eskiye göre daha uzun geliyor, renklendirmeleri bazen biraz fazla koyu renk geliyor filan ama genel olarak errmm... Güzel? :zuha:
Pavel Oleksiy Bazarov

Pavel Oleksiy Bazarov

Erkek

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 23 Ocak 2009, 17:03

Varya şu an ki Hogwarts Göl Kenarında yaptıkları rp'de - en az bi 3 5 kişi saydım Razz rp yapan - mükemmel gidiyor. Sonu ne olcak merak ediyorum. Kurtadam vasıflarını bence güzel yansıtıyor ama şu öldürmekle öldürmemek arasında kalması birazcık saçma geliyo bana, yani o anda dönüşümdeyken nasıl kendini kontrol edebiliyor orası biraz tuhafıma gidiyor. Geri kalan herşeyi mükemmeldir. Benide ısır bende kurtadam olcam Razz
Eurydice Black
Eurydice Black

Kadın

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 23 Ocak 2009, 17:08

Olmaaz, o bana has xD [4 kişi rp yapıyoruz canım çok değil xP]

Neyse efenim Rp'lerinize gelirsek; renk ve betimleme sorunu dışında pek bir sorun görmüyorum. Bir de virgül kullanıp uzatırsan daha iyi olacağı kanısındayım.
Andreã Cymone Zcfieldern

Andreã Cymone Zcfieldern

Kadın
Kan statüsü : H.B
Galleon : 11226

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 23 Ocak 2009, 19:15

Harika o.O Olay ve kişi örgüsü oldukça iyi. Sabit birkaç cümle etrafında çakılı kalmayanlardan. Zaman-mekan konusunda ise oldukça yaratıcı .. Kısacası süp-per yazıyor.
Not: Alttaki beni yorumlıcak dimi *yusuf.yusuf*]

Rp Yorumlama
6 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Sonraki
 Similar topics
-
» Rp Yorumlama
» Rp Yorumlama
» ~ Rp Yorumlama ~