Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rp Yorumlama

+95
Maximilian Wildstein
Julia Leppanen
Malachy Grandley
Laetitia Prevensie
Bandit April Way
Nagihan Narin Sönmez
Xenophilius Waffling
Enric Sandro Valério
Christian Alexz Maxwell
Rose Evelyn Constantine
Acantha W. Psyche
Jacqueline Iris Molyneux
Elena Russell
E. Niggle Borland
Julie Ella Roubanis
Jean Cassidy Belissiamos
Natashia
Edward Heath Doherty
Stefan Dequarté
Adonia Katian
Archles Samael Frohagen
Sidonia Scarlet
Azaleia Chloris
Ardelia Marcelline
Tashi Blodenka
Desdemona Meadows
Ariadne Barthory
Asya Su Kazancı
Silas Flippo Jerome
Lilith Samael
Charlotte Alice Russell
Maurellé Nemesis Argyris
Geoffrey Andrew Conradina
Andrea Rachel McBrayn
Amaranth
Clarance Rothstein
Daphne Zoe Launy
Angélique Killingsworth
Alberto Conte
James Grott Brothing
Sonja
Lupus
Christopher Raikes
Abigail Allesworth
Lysander Pheragas
Scythia
Marveille Croweix
Sylvia Lucretia Worthing
Samuel Bright
Charles Ernest Bright
Andrea Mirlyne Anderson
Desmond Rousseau
Stuart Rousseau
Issoria Lathonia
Gabriella Adeliné O'Brien
Edward Marcéllus Dawson
Helena Sofia Derjinov
Feodora Providentia
William Julian O'Neil
Rocio Sycorax Malfoy
Andreã Cymone Zcfieldern
Julie Annwyl Lovett
Mireila Alverad
Lily L. Black
Issa Philippe
Pavel Oleksiy Bazarov
Ophelia Liv Lynn
Delora Lucien Nobés
Charles Walter Lawrence
Steward Joseph Vaisey
Oriane Pheria
Aurora Clayborne
Hestia
Amortentia Cécile Derwent
Disbel Molaco
Johnny Amoux Malfoy
Martin Thomas Wolfiex
Tatyana Johnson
Anna Luaná del Muñeco
Charlie von Diederich
Melanie Stacy Gracia
Elizabéth Adrianna Malfoy
Nicole Marissa Magdalene
Mattéo Bernand Black
Crestencia Ethél Fletcher
Svetléna Rosselyn Widmore
Indis Oak J. Engelbert
Christopher Alex Peterson
Valencia Claudía Ruselló
Norwen Jonathen Soulthen
Eurydice Black
John Stewen Peterson
Christian Dayrnt Black
William Kunz C. Engelbert
Odessa Meredith Poulter
99 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Sonraki
YazarMesaj
Issa Philippe
Ravenclaw 7. Sınıf Öğrencisi
Issa Philippe

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 4 44692542ju9
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11278
Ekspresso Puanı : 12

Rp Yorumlama - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 09 Ara. 2008, 23:53

Betimlemelere daha fazla yer verse daha hoş olur ortam tam olarak gözümüzde canlanır. Bir kaç rp'ni okudum kendimi tam içinde hissedemedim olayın. Cümlelerin bazılarını da iki kere okudum anlamak için. İyi sayılacak rp'leri var ama etrafı, kişileri daha çok anlatırsa tam olacak.
Indis Oak J. Engelbert

Indis Oak J. Engelbert

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 4 43772825vu8
Galleon : 11459
Ekspresso Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 10 Ara. 2008, 00:05

Seçmen Şapka'da ki rpsini yorumlayacağım;

Renklendirmesi gerçekten çok hoş, anlatımı akıcı, imla kurallarına harfiyen uyuşu özellikle dikkatimi çekti. Nesnel betimlemelere ağırlık verebilir, öznel betimlemeler çok güçlü. Genel olarak güzel rp yaptığı kanısındayım. Tebrikler ^^
http://www.hogwartsekspresi.com
Lily L. Black
Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi Başkanı
Lily L. Black

Kadın
Galleon : 11844
Ekspresso Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 10 Ara. 2008, 15:26

Betimleme, renklendirme, imla, anlatım... Hepsinden var işte :zuha: Okurken sıkılmıyorsun :zuha: ( uyduruk bir yorum old uözür dilerim -_- )
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Oriane Pheria
Ravenclaw 5. Sınıf Öğrencisi
Oriane Pheria

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 4 52696966qo7
Galleon : 11244
Ekspresso Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 10 Ara. 2008, 15:32

Gayet güzel. Darch olduğum zamanlardaki rplerini göz önüne alırsak sitede en fazla kendini geliştiren üyelerden. Uzunluk yönünden sıkıntı çekmediği belli x) Betimlemeler yerinde ve hoş. Karakterini de iyi yansıtıyor. İmla hatalarına her zamanki gibi dikkat etmedim ama rplerin kalitesi hataları kapatıyor işte xD
Mireila Alverad
Elektro Kemanist & Pramoda - Menajer
Mireila Alverad

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 4 Glensuratdw9
Galleon : 11427

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 10 Ara. 2008, 18:25

Son Rp'sini okudum ; duygularını yansıtışı, soyut ve somut betimlemeler dozunda ve oldukça ilgi çekici. Uzun yazmak için çaba harcamadığı bunu rahatça başardığı belli oluyor. Akıcı ve devamı istekle beklenen Rp'ler yazıyor. Tebrik ederim x)

Pramoda's Jam'da bir adet Rp'm bulunmakta.

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 4 90752870na1
Galleon : 11437

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 10 Ara. 2008, 21:41

Tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki betimlemelerine tam anlamıyla 'hayran kaldım' o.O Çok yaratıcı nesnel betimlemeler kullanıyor, insanı ister istemez etkileyici bir yön bu da.

Üslubunu çok beğendim, kararter yansıtışı da oldukça başarılı, renklendirmedir vesairedir hepsi gayet güzel. Bir ikinci üyelik mi bilmiyorum ama bu karakteriyle çok hoş rpler yapacağını ve bize okutturacağını düşünmekteyim ^.^ Tebrikler...
http://www.hogwartsekspresi.com
Julie Annwyl Lovett
Biçim Değiştirme Profesörü
Julie Annwyl Lovett

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 4 Hmbl7
Galleon : 12090
Ekspresso Puanı : 63

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 10 Ara. 2008, 21:46

Abovvvv!
Mükemmel! Kusur bulamayacağım acaba olmadığı için mi? Bayılıyorum RP'lerine betimlemelerine. Her şeyine. Will'e de bayılıyorum zaten [xP]

Süpersin anacım. Ne deyim sen sana...
https://hogwartsekspresi.editboard.com/bio-lar-f164/annwyl-l-o-v-
Andreã Cymone Zcfieldern

Andreã Cymone Zcfieldern

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 4 Dansrr6
Kan statüsü : H.B
Galleon : 11226

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 10 Ara. 2008, 22:09

Rplerini birkaç defa gördüğüm ve okuyunca hayran olduğum bir gerçek. Tasvirlerinin dışında, karakterinin duygu ve düşüncelerini anlatışı harika.

[Seçmen Şapka + Ravenclaw O. S rp'lerim var ]
Pavel Oleksiy Bazarov

Pavel Oleksiy Bazarov

Erkek
Kan statüsü : Hem PureBlood Hem de A Rh +
Galleon : 11182

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 10 Ara. 2008, 23:16

Kendisiyle rp yapıyoruz 2 gündür,aniden çıkıp gitmese çok daha iyi olacak belki ama :zuha: gerçekten yeni başlayan birisi için bence çok iyi yazıyor. Betimlemelerde bana fark attığını düşünüyorum. ^^
Issa Philippe
Issa Philippe

Kadın

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 11 Ara. 2008, 00:38

Kendi deyimiyle ürettiği cümleler olmasa ve biraz daha betimleme serpiştirse daha iyi rp'ler yapabileceğine inanıyorum.
Charlie von Diederich
Seherbaz Karargahı & UBBP Genel Başkanı
Charlie von Diederich

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 4 Boupi3
Galleon : 12069
Ekspresso Puanı : 49

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 11 Ara. 2008, 00:42

Demin yazdığı şölen Rp'sini okudum. Anlatımı çok hoşuma gitti. Yoksa zaten hiç okumazdım bile. Özellikle üçüncü paragrafta kendimi oradaymış gibi hissettim çok başarılı bir paragraftı orası. Betimlemeleri Rp'nin her yerinde kullanarak abartmamış, yeri geldiğinde kullanmışsın ve bu da senin için artı olmuş tabii ki. Rp'lerinin açıklayamadığım bir özgünlüğü var. Okurken bir sürü şey yazacağım umuduyla geldim buraya ama bu kadar yorumlayabildim. Allah'ım. O.o Her neyse, güzel Rp'lerin var. Takip edeceğim, tebrikler diyeyim! ^^
Rocio Sycorax Malfoy
Azkaban Kaçağı
Rocio Sycorax Malfoy

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 4 Yuppirt8
Galleon : 11866
Ekspresso Puanı : 20

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 11 Ara. 2008, 00:48

Kaan, Kaan, Kaan... Sana ne desem ki, bilemiyorum. En iyisi ben sana sağlam bi dayak atayım Rplerini daha çok okuma fırsatı vermediğin için bize. Ben kimin iyi kimin kötü olduğuna karar veren bir merci değilim tabi ki ama kendi klasmanlarımla, hayal gücüne, özgünlüğüne, Rplerinin okunulabilinirliğe ve anlatımına tam not veriyorum.
Julie Annwyl Lovett
Biçim Değiştirme Profesörü
Julie Annwyl Lovett

Kadın
Galleon : 12090
Ekspresso Puanı : 63

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 11 Ara. 2008, 01:16

Her kurgunun kötü kızı xD
Melek yüzlü iblisimiz zD Kolay mı ööyle melek yüzlü iblis olmak. Ama o valla süper kıvırıyor. Süpersin, canımsın, iyi ki varsın xD
https://hogwartsekspresi.editboard.com/bio-lar-f164/annwyl-l-o-v-
Pavel Oleksiy Bazarov

Pavel Oleksiy Bazarov

Erkek

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 11 Ara. 2008, 01:18

Rplerini okurken korkuyorum. Deli bi anlatış tarzı var olayları. Betimlemeler güzel bence. Bide ruh tahlili iyi yapıyor.Renkledirmeler gözüme batmadığına göre iyidir muhtemelen. Son olarakta bu yorumumu bir ders RP sini göz önüne alaraktan yaptığımı belirteyim. Tebrik ederim. ^^
Issa Philippe
Issa Philippe

Kadın

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 11 Ara. 2008, 01:21

Kendine yöneltilen eleştirileri göz önüne alarak yazdığın son rp iyi olmuş sayılır. Cümleleri iki kere okumak zorunda kalmadığım için mutlu oldum bu sefer xD
Fontjoncouse Otel ~ Genel Müdür

Erkek
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11466
Ekspresso Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 13 Ara. 2008, 13:09

Büyük şölendeki rpni okudum da gerçekten hiç fena değil. Kurgulaman, anlatımın, betimlemelerin gerçekten iyi. Birkaç hatan var onları da düzeltirsen çok iyi olacak.
Rocio Sycorax Malfoy
Azkaban Kaçağı
Rocio Sycorax Malfoy

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 4 Yuppirt8
Galleon : 11866
Ekspresso Puanı : 20

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 13 Ara. 2008, 14:16

Oy oy kimler gelmiş? Kendisi ile baya bir önce tanışmıştım, başka bir sitede... Gryffindor toplantısı ayağına herkes birbirini msne eklemiş oradan benim ayrılmamla sadece msnde online olmakla kalan biriydi. Eski Rplerini hatırlar gibiyim, hayal gücü her zaman yüksekti ancak bu kadar detaylı bir anlatım yoktu. Bir insan her gn mü kendini geliştirir, Rpsine bir şeyler katar? Her Rpsinde aynı tat... Şahsen benimkiler arada bir bozuluyor, konudan sıkılırsam özellikle... Bir de Indis'in başlattığı ve onun da katılıdığı Rp de birbirni yönetme varki acaip sardı beni, aklınıza Rpden kaytarma gelebilir ama işin aslı böylece olaylar çok daha hızlı gelişiyor ve vakit kaybetmiyorsunuz. Bu işi de benden iyi kıvırıyor, boşlukları doldurmakda da iyi. Bu ünlüsünü de seviyorum ya, peki bir yakıştı hatta yapıştı resmen xD Msnde Chace ile konuştuğumu sanıyorum valla ^^
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 4 Friendssx9
Galleon : 12199
Ekspresso Puanı : 75

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 13 Ara. 2008, 14:37

Nereden başlasam, okuduğum her rpde bütün her şey gözümde canlanıyor bir an rpnin içinde buluyorum kendimi o can alıcı betimlemeler ve süslemeler de rplerin tuzu biberi oluyor. Çok seviyorum ve her an bir rp yaptı mı diye bakıyorum. Bağımlı hale geldim sanırım. =)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 13 Ara. 2008, 17:38

Ben de küçük bir araştırma yaptım ve şunu diyebilirm ki; yer yer cümle düşüklükleri ve virgül eksikliğinden anlam kayması olsa da okuduklarımdan çok zevk aldım. Rplerinin akışı ve karakterinin dozu iyi ayarlanmış, Sly olmana rağmen Tanrı'cılık oynamıyorsun. Bazı cümlelerine bittim, kelimeleri süslemeye devam et ^^

Ben de az önce kısa bir Rp bıraktım Galadriél'e... Zamanım olsa uzatırdım ama çıkmam gerekiyor, yine de yorumları merak ediyorum.
Johnny Amoux Malfoy
Tılsım Profesörü
Johnny Amoux Malfoy

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 4 Heyup7
Galleon : 11719

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 13 Ara. 2008, 18:20

Az önce kendi açtığı bara yaptığı ilk rp'sini okudum. Uzunluk veya kısalık benim için önemli değil. Uzun yazılarla rp'yi sıkanlar olacağına kısa yazıp harika rp'ler çıkaranlar tercihimdir. Sen de kısa gerçekten çok güzel bir rp yapmışsın. Sürekli ama sürekli betimlemeye gitmişsin. Bu da insanın kafasında karakterinin davranışlarının ve ortamın görünüşü hakkında, bir resim oluşturuyor. Başarılarının devamı dileğiyle ^^
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 4 Friendssx9
Galleon : 12199
Ekspresso Puanı : 75

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 13 Ara. 2008, 18:31

İşte harikalar yaratmış rplerinde ilham kaynağım olan Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesör'üm. Rplerini ilk gördüğümden bu yana bile geliştirdi kendini tebrik ediyorum. Her an okuyamasam da eskiden ne halde olduğumun ve böyle rp yaparların sayesinde olduğunu hatırlamak için okuyor ve kendi kendime gülüyorum. Rplerinde hep bir kendine haslık dikkatimi çekiyor sanki sindirilmiş bir rende gibi insanın içini kaplıyor. Devamının daha güzelleşerek geleceğini bilerek onu tebrik ediyorum=)
Charlie von Diederich
Seherbaz Karargahı & UBBP Genel Başkanı
Charlie von Diederich

Erkek
Galleon : 12069
Ekspresso Puanı : 49

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 13 Ara. 2008, 18:34

Nihaaaaaaaaal. <3 Rp'lerini neden uzatıyorsun canım yaa. xD Bir Rp'ni okudum şölende olanı şok oldum. Yine mi iki mesaj hastalığı.. xD Başları okurken hiç sıkılmadım, çok keyifliydi. Betimleyerek olayları iyi aktarmışsın ama sonlara doğru sanki uzatmak için kasmışsın gibi geldi? Ben mi yanlış anladım yoksa? xP Bence senin kısa Rp'lerin de çok güzel olur, uzunluk önemli değil. Benim de uzun yazdığıma bakmayın istemeden oluyor, olay olayı açtıkça. XD Seninki de böyle bir şey olabilir ama kendini sürekli geliştirmen çok takdir edilecek bir şey. Umarım daha da geliştirirsin kendini. Uzunluğa takmana gerek yok. Yani eğer takıyorsan tabii. ^^
Pavel Oleksiy Bazarov

Pavel Oleksiy Bazarov

Erkek

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 13 Ara. 2008, 18:36

Rp yaparken örnek almaya çalıştığım biri. Karekterinin belirlediği özelliklerini cümleleriyle iyi yansıtabildiğini düşünüyorum. Ayrıca Seherbaz'ların başında bulunmak öyle her yiğidin harcı değildir diyerek kendi işinin üstesinden iyi geldiğini düşünüyorum. Bir sürü tebrik ve başarılar dileğiminde ardından bu paragrafımı(?) bitiriyorum :zuha: umarım beğenmiştirsindir.
Anna Luaná del Muñeco
Yazar
Anna Luaná del Muñeco

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 4 Heyup7
Galleon : 11634
Ekspresso Puanı : 18

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 13 Ara. 2008, 18:38

Hmm... Birçok rp'si var her yerde. Renk bakımından kötü diyorum. Düzeltilebilir. Içerik bakımından da güzel ama hep bütün rp'lerinde boşluklar var. Onları gidermesi gerekir.
Eurydice Black
Slytherin Bina Sorumlusu, İksir Profesörü
Eurydice Black

Kadın
Kan statüsü : Safkan.
Galleon : 11944
Ekspresso Puanı : 89

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 13 Ara. 2008, 18:40

Yerilecek yanların olduğunu düşünmüyorum. Gayet hoş rp'lerin var. Zaten Efnan'ın Rp'leri kötü olur mu :cheesy:

Rp Yorumlama
4 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Sonraki
 Similar topics
-
» Rp Yorumlama
» Rp Yorumlama
» ~ Rp Yorumlama ~