Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Evcil hayvanlarınız?

+47
Damien Thanatos Crowley
Rocìo del Nieves
Anja Ida Järvinen
Anitchka Tanja Glazkova
David M. Hurwey
Failariel A. Lowett
Asya Su Kazancı
Lassyné Velasquez
Fanchone Lawrance
Maurellé Nemesis Argyris
Marjorie Widmore
Franciné Widmore
Stefan Dequarté
E. Niggle Borland
Acantha W. Psyche
Nicholas Ryan Scofield
Felice Jade Mathé
Léxie Evely Lou'wers
Crestencia Ethél Fletcher
Sidonia Scarlet
Kristian Eivind Espedal
Bessié Laétiã Tahmõres
Christian Guite
Andrea Rachel McBrayn
Natashia
Azaleia Chloris
Michelle Rodriguez
Issa Philippe
Ophelia Liv Lynn
Oriane Pheria
Julie Annwyl Lovett
Vynsja Croweix
Frankenstein Kranstone
Nathaniel James Crawford
Kiera Angela O'Neil
Vanessa Diane O'Leary
John Stewen Peterson
Rosalié Donna Pietra
Clariss Luisa Pietra
Nicole Marissa Magdalene
Eurydice Black
Johnny Amoux Malfoy
Christian Dayrnt Black
Aléida Emilié Widmore
Maudié Jimena B'lorié
Valencia Claudía Ruselló
Odessa Meredith Poulter
51 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Odessa Meredith Poulter
Cadı
Odessa Meredith Poulter

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? Heyup7
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11539
Ekspresso Puanı : 1

Evcil hayvanlarınız? Empty
MesajKonu: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimeC.tesi 15 Kas. 2008, 22:28

Hayvansever misiniz? Evcil hayvanınız var mı; varsa isimleri, onlarla ilgili anılarınız neler? Maksat muhabbet...
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/ode
Valencia Claudía Ruselló
Baş Şifacı ~ İksir ve Bitki Zehirlenmeleri
Valencia Claudía Ruselló

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? Snrrn8
Galleon : 11830
Ekspresso Puanı : 15

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 12:40

Elizabeth adında papağanım vardı, geçen sene kaçtı :zuha: Ama şimdi Kontes adında kaplumbağam ve dört tane balığım var.
Maudié Jimena B'lorié

Maudié Jimena B'lorié

Kadın
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11278
Ekspresso Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 13:59

Benim 2 tane balığım vardı. Adları Edi ve Büdü'ydü xD Ama küçüktüm bayağı. 9-10 yaşlarında olabilirim^^ Büyük bir heycanla aldığım balıklar nedense 2 gün sonra, ardı ardına öldüler =( Çok üzülmüştüm ='(
Aléida Emilié Widmore

Aléida Emilié Widmore

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? Hmbl7
Kan statüsü : Bu da Soru mu? Tabi ki safkan
Galleon : 11492

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 14:46

Benim evde puma gibi , günde 10 öğün tıkınan Cincır adında beyaz bir pisiciğim var.. Kapının önünde de biri grili bir sarı iki yavru kedim var.. Onlardan birinin adı minik , diğeri de eziksu xD xD
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/ale
Christian Dayrnt Black
Britanya ve İrlanda Qudditch Karargahı Başkanı
Christian Dayrnt Black

Erkek
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? Yaaati6
Galleon : 11878
Ekspresso Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 20:21

Benim küçükken Fıstık adında bir teriyerim vardı. Çok süper bir köpek olduğu için kısa bir süre sonra çaldılar. Sonra çok üzüldüm. 2 tane kuş aldık. Biri Yeşim, diğeri Maviş'ti. Bir gün bahçe zehiri sıktım üstüne ve sonra renkleri değişmeye başlayınca üstelerine örtü örtüp kaçtım. Akşama doğru bakınca ikiside ölmüştü. xD Sonra yakın zamanlara doğru bir su kaplumbağası aldık. Adını *Kwon koydum. Bi gün eve bir girdim ölmüş. Çok üzüldm, hatta ağlıya ağlıya gömdüm onu. Şimdi de kedi istiyorum. xD

*Kwon: Kore dilinde El.
Johnny Amoux Malfoy
Tılsım Profesörü
Johnny Amoux Malfoy

Erkek
Galleon : 11763

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 22:32

Sadece gün içinde oyalanmamı sağlayan bir güvercinim var...
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Eurydice Black
Slytherin Bina Sorumlusu, İksir Profesörü
Eurydice Black

Kadın
Kan statüsü : Safkan.
Galleon : 11988
Ekspresso Puanı : 89

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 22:35

Poyraz adında boyutları epey küçük, tüylü ve biraz aptal bir köpeğim var.
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? Friendssx9
Galleon : 12243
Ekspresso Puanı : 75

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 22:48

Benim hiç evcil hayvanım olmadı oysa çok fazla hayal kurmuştum. Mango diye bir köpeğim olacaktı. Ama şimdi bende o sorumluluğu alacak cesaret yok=)
Clariss Luisa Pietra
Model
Clariss Luisa Pietra

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? 90752870na1
Galleon : 11410

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 23:12

Benim Uğur diye bir kedim vardı ama öldü :bou: Ben daha bebekken onunla tanışmıştım ve o artık yok o benim biricik arkadaşım ve dostumdu kısacası herşeyimdi... :ağla:
Rosalié Donna Pietra
Dansçı & Solist
Rosalié Donna Pietra

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? 43772825vu8
Galleon : 11397

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 23:14

PortaKaL adında neredeyse 2 ayLıK minik bir yawru Kedim var. Çok TatLı ama maLesef evde besLeyemiyorum :zuha:
John Stewen Peterson
Seherbaz
John Stewen Peterson

Erkek
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? Yuppirt8
Galleon : 11762
Ekspresso Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 23:40

Şah ve Sultan adlarında iki tane muhabbet kuşum var. cimcimeler bazen neşe bazen de -özellikle kavga ederken crak crak sesler çıkardıklarında- sinir kaynağım oluyorlar.
Vanessa Diane O'Leary

Vanessa Diane O'Leary

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? 90752870na1
Kan statüsü : melez
Galleon : 11449

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 23:51

Abimin Pascal adını verdiği, cinsini bilmediğim, gece görünmeyen bir köpeğim vardı. Gerçi hala var ama eve pek uğramıyor.

Pascal uzaklaşınca babam yeni bir köpek aldı. Adını, mahallenin bebelerinin isteği üzerine Kont koyduk. 3/4 kangal, 1/4 karayaka. Sevimli bir şey. Birkaç aylık olmasına rağmen oldukça tombul ve hareketli. Alerjim olduğu için dokunamasam da, uzaktan çok seviyorum. ^^
Kiera Angela O'Neil

Kiera Angela O'Neil

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? 44692542ju9
Galleon : 11420

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimeÇarş. 19 Kas. 2008, 18:24

Benimde Zeytin adında bir köpeğim vardı ama annem evde bakılamayacağından çiftliğe gönderdi.. Ama orada bakılması daha iyi oldu evde bakamıyordum ben okula gidiyodum evde de kimse yok falan neyse... Onun dışında birçok hayvanım vardı hamster,köpek,kaplumbağa,kuş,balık.. hayvanları seviyorum ama şuan hayvanım yok :bou:
Nathaniel James Crawford

Nathaniel James Crawford

Erkek
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? 43772825vu8
Galleon : 11480

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimeÇarş. 19 Kas. 2008, 18:39

Benim de 2 tane muhabbet kuşum vardı. Ama ne yazık ki kuşlardan biri; ben birkaç işimi halletmek için dışarı çıktığımda -nasıl olduysa- sırılsıklam vaziyetteydi. İki saat onu kurutacağım diye canım çıktı. Hatta saç kurutucuyu bile kullandım. xD Sonuçta da kurudu ama vücudu dayanamadı ve bilindik son. Bu ani ölümün ardından diğer kuşuma daha çok özen göstermeye başladım. Birkaç gün daha böyle devam etti. Fakat arkadaşımın evime ziyarete geldiği bir günde kapı açık kalmıştı. Tabii ki bu arada kuşum koridorlarda geziniyordu yani dışarıdaydı. Bu ihmalin sonunda da kuş, son süratle apartmanın merdivenlerinden sokağa doğru uzaklaştı ve faili meçhuldu artık. Neyse zaten 4-5 yıl oldu neredeyse. Adları -size ilginç gelebilir- ise; Kazım ve Karabekir'di. xD
Frankenstein Kranstone
Exuo Vexillum Bestia Ortağı
Frankenstein Kranstone

Erkek
Kan statüsü : Bulanık, pislik.
Galleon : 11310

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimePerş. 20 Kas. 2008, 12:19

Hmmm... Şimdiye kadar bir sürü hayvan besledim, en son beslediğim hayvan pemgamber devesiydi. Svetléna ile geçen yaz tatilinde elime geçirmiştim onu, çok da güzel zaman geçiriyorduk. Terasa koyuyordum, iki saat sonra gidip bakıyordum hala aynı yerde hiç kıpırdaman duruyordu. Çok özel hayvanlar, çok seviyorum bu tür eklembacaklıları. Ama ne yazık ki birkaç saat sonra babam doğaya salıverdi. Şimdi de örümcek almayı düşünüyorum. Babama söyledim o da onayladı, hadi bakalım...
Vynsja Croweix
The Nocturnal Sahibesi

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? Friendssx9
Galleon : 11866
Ekspresso Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 18:21

Keisha diye şişko, huysuz bi' kuş. Kocası olacak şerefli, 2. kuşları doğunca kaçtı. 1. yavruları, 1-2 haftalık olduktan sonra öldü. Ama 2. yavru yaşıyor hala. Albino o da, adı Moruk. Garip işte. 7 tane kaplumbağam vardı, 4 tanesi öldü. Geriye 3 tane kocaman hayvan kadar kaplumbağa kaldı. Sayısını bilmediğim kadar çok balığımız var. Hamsterım da vardı, ama parmağımı ısırıp, acaip kanattıktan sonra onu arkadaşıma verdim. Küçükken 3-4 tane köpeğim olmuş. Sergei, ve Simba'yı hatırlıyorum sadece. Simba sokak ortasında 7 yavru yapınca onu teyzemlere vermiştik. Onlar da Antalya'daki arkadaşlarına verdiler. Sergei, babam hastaneye yattığında onu arkadaşına verdiği için -bir sürelik-, kendisini Boğaz Köprüsünden attı. Ciddiyim, tam ordan.

Hayvanlarla da birlikte manyak bir aileyiz biz.
Julie Annwyl Lovett
Biçim Değiştirme Profesörü
Julie Annwyl Lovett

Kadın
Galleon : 12134
Ekspresso Puanı : 63

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimeÇarş. 26 Kas. 2008, 20:25

]Manyak bir kedim var. Manyak derken dalga geçmiyorum. Kendisi masada yemek yiyor ve yastığa başını koyup benimle uyuyor. Ciğer sevmez, yeşil fasülye sever. Kedi maması ona hiç yanaşmasın zaten. Seslenirsen kafasını çevirip cevap verir. Unutmadan adı da "Hımhım" sahibi kadar manyak yani. Sabah okula giderken okul çantamın üzerine yatar gitmeyim diye. Yüzümü yıkamayım diye lavabonun içine yatar. Banyo yaparken küvette yanımda bulunur ama ıslandımı kaçar. Kumu pis ise tuvaletini yapmaz anneme seslenir. Annem duymazsa yanına gider patisiyle ayağına vurur annem bakınca kumun yanına gider. Falan filan... Ciddi manyak yani xD

En son Julie Annwyl Lovett tarafından C.tesi 25 Eyl. 2010, 12:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://hogwartsekspresi.editboard.com/bio-lar-f164/annwyl-l-o-v-
Oriane Pheria
Ravenclaw 5. Sınıf Öğrencisi
Oriane Pheria

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? 52696966qo7
Galleon : 11288
Ekspresso Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimeCuma 28 Kas. 2008, 18:18

Benim hiç manyak bir hayvanım olmadı diyeceğim ama sanırım oldu. Bir kuş. Kuzenlerim ve dayım hayvanı ellerinde hırkalarla kovalayıp boğduktan sonra önüne geleni ısırmaya başlamıştı. İkinci kuşum daha bir manyaktı ama anlat anlat bitmez. Sadece şunu söyleyeyim evi yanmaktan kurtarmıştı. Ah, şimdi hayvansız mutluyum ev daha huzurlu. Ama ileride bir kedi alabilirim herhalde o da sonunda kafayı yer.
Ophelia Liv Lynn

Ophelia Liv Lynn

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? Evilgrin0007qd8
Galleon : 11230

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimePaz 07 Ara. 2008, 22:32

Gereğinden fazla hayvanseverim ve korkarım fazlasıyla yufka yürekliyim. 2 evde, 6 bahçede olmak üzere 8 kedim var. -Diğer 6 tanesini eve alamamamın nedeni de annem tabiki- Bir tane de köpeğim var :) Lakin üniversite okuyacağız diye teee Ankara'lara taşınınca hayvanlarımdan uzak kaldım tabiki :/
Issa Philippe
Ravenclaw 7. Sınıf Öğrencisi
Issa Philippe

Kadın
Galleon : 11322
Ekspresso Puanı : 12

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimePerş. 25 Ara. 2008, 18:17

Çok çok çok küçükken ben 3 adet civcivim vardı hani şu boyayla boyanan cinsten. Mor, pembe ve doğal renginde kendi halinde olmayan hayvancıklardı. Mor civciv çok huysuzdu sürekli arkadaşlarını gaalyıp duruyordu. Sonradan öğrenecektim o hayvancağız dövüş horozu cinsinden bşr şey nasıl oluyor anlamadım ama asabi olurmuş onlar. Neyse efenim ben mor rengi çok sevdiğimden kimseciklere vermeye kıyamadım onu taki benim sarımsı yavrum pu'yu didikliye didikliye öldürene kadar. Bir gittim baktım kutuya kanlar içinde bir civciv pembe olan pempem'de pısmış köşeye korku dolu gözler ile bir ölüye bir öldürene bakıyor. Tabi ben hemen ağlamaya başladım annemler koştu geldi. Ölü civciyi görünce söylenmeye başladı hemen ben sana verelim demiştimde şöyleydi de böyleydi de. Çok hazin bir sonla pu'yu nasıl bilirdinizlerden sonra gömdük yavrumu. Annemde mor olanı götürdü sitenin karşısındaki tarlamsı bahçenin sahibini verdi. Ondan sonra ben pempe'yi hep eve salmaya başladım. O küçücük boyuyla etrafta gezer dururdu. Zavallımı görmek zaten zor birde hep ayağımızın dibinde gezerdi. Bir gün ben havuzdayken annem denen insan benim pempemi görmemişim üstüne basmış. Zavallı hayvan organları bile ezilmiştir. Çok üzülmüştüm hemde çok. Daha nice hayvanlarım oldu ama hiçbirinin ölümü bu kadar üzmedi beni :/

Bu arada pu küçükken winnie the pooh'un yazılışını pu sanmamdan kaynaklanır. Pempe'de pembeye pempe dememden. Mor hayvancığımın adı 'aptal ömer' idi abimle pek bir kavga ettiğimden bu morda baştan beri biraz salak olduğundan öyle bir isim koymuştum. Ahh canlarım benim. Mekanları cennet ola xD
Michelle Rodriguez

Michelle Rodriguez

Kadın
Galleon : 11424

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimePaz 18 Ocak 2009, 22:27

3 Tene Köpeğim Vardı..Biris Öldü :'( Sad Dierini Kaçrdı Serefzler :zuha: dieri noldu bilmiyorum (=
Ama şimdi balık almayı düşünüyorum (:
Azaleia Chloris
Vampir
Azaleia Chloris

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? Evilgrin0007qd8
Galleon : 11081

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimePerş. 19 Mart 2009, 23:18

ölmeden önce Muhittin adında bit kadar bi hamsterım vardı. Bigün çemberinde dönerken orasına burasına girerken arasına sıkışıp belini kırıp ölüdü Sad hala yasını tutarım okul bahçesine gömmüştüm. Onun ardından biraz fazla besili Nejla adında bi hamsterım oldu. Kendileri lağım faresi boyutlarında bir mutanttı. Çok severdim. bigün çok yemekten (ciddiyim) uykusunda öldü. Onuda bizim okulun bahçesine gömmüştüm :zuha: O günden beri hayvan bakmıyorum. elime geçen her hayvan ölmekte. Balıklarımın kaç tanesi öldü bilmiyorum çünkü aynı balıklar sanıpta öldüğünde değişip duran onlarca japon balığm oldu. İki tane de kuşum vardı. Casper ve bugs diye :zuha: onlarda kaçtı. Eh hamsterlarda sizlere ömür olunca beslemiyorum. ama üniversitede Bukalemun alıcam adı Hamza olucak ^^
Natashia
Vampir
Natashia

Erkek
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? 10811077vl2
Kan statüsü : Vampir *-*
Galleon : 11274

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimePerş. 19 Mart 2009, 23:35

Benden nefret eden daha doğrusu beni kısnana bi papağanım var çekilir mi bu çile bilmiyorum. Hayvan bütün testlerimi parçalıyo(!) ve hocalar inanmıyo xD Manyak hayvan özellikle ben yataktayken beni taciz etmekten zevk alıyo sanki yorganımın içine girip beni elliyo diyebilirim xD Ondan öncede evde kaçak olarak beslediğim iki yavru kedi, bi güvercin, bi bıldırcın , bi ara beslediğim kerimanla onun ismini unuttuğum eşi olan solucanlar vardı. Bi sürü daha doğrusu sürekli yavruladıkları için sayısını unuttuğum balıklarımı da anıyorum buradan. Ayrıca apartmanın bodrumunda bütün kış besleyip sonra bahçede besleyeme devam ettiğimiz köpeğimizi de severdim. Tabir yerindeyse sereften yoksun komşularımız tarafından şikayet edildi.
Andrea Rachel McBrayn

Andrea Rachel McBrayn

Kadın
Kan statüsü : Bulanık
Galleon : 11114
Ekspresso Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimePerş. 19 Mart 2009, 23:51

Şimdiye kadar pek çok hayvanım oldu ama en çok unutamadığım köpeğim Milu'ydu. Annem, normalde evi kirlettiği için hayvanları evde beslememizi istemezdi, ama Milu onun içinde farklıydı. Babam, onu sokakta görüp karnını doyurmak için biraz peynir vermiş. Ve o andan sonra babamın peşini bırkamadı. Babama aşık gibiydi, her yere onunla giderdi. Çok zekiydi. Evden bırakırdık, dükkana giderdi, dükkandan bırakırdık, eve gelirdi. Paçalarımızı koklardı sürekli. Evin ya da dükkanın civarında nereye bırakırsak bırakalım yolunu bulurdu. Asla eve tuvaletini yapmazdı. Ama babam ona sadece bir öğün yemek verirdi, fazlasının onun için zararlı olduğunu söylerdi. Biz kardeşimle yine de dayanamaz, elimize ne geçerse yedirirdik. Sonra bir gün, -bana dediklerine göre- gerçek sahipleri bulup götürmüşler bizim Milu'muzu. Sonra 2 tane daha köpeğimiz oldu, ancak hiç biri onun yerini tutmadı. Ne benim için, ne annem için...
Christian Guite

Christian Guite

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? Hnkav0
Galleon : 11175

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? Icon_minitimePerş. 19 Mart 2009, 23:52

şu an hali hazırda Buruç'un sapık papağanın aynısının Edirne versiyonu bende mevcut xD benimkinin sapıklıkları yorganın altına girip tacizetmekle kalsa yine iyi xD iyice coştu son günlerde xD kendisinin ismi Şencan, bir de kaplumbağam var ki ismi Kapsül 4 senedir birlikte yaşıyoruz aynı yatağı ve hatta aynı yemeği bile paylaştık xD. Bu arada söylemeyi unuttum Şencan' la yedi senedir gayet seviyesiz bir ilişkimiz var xD bu hayvanların yanı sıra aynı anda evde barındırdığım şeytan maskeli güzel ve saf Husky' m, benden sırf aynı cins olduğumuz için nefret eden Kapris' im vardı. Üç kağıtçı, iki yüzlü erkek manyağının tekydi ama çok severdim keretayı Sad bu eve taşınınca vermek zorunda kaldım çünkü nasıl olduğunu hala bilmesem de göğüs tasmasını çıkarıp yolda gördüğü yabancı adamları taciz ediyordu xD ayrılırken çok ağlamıştık ikimiz de Sad bak yine gözerim doldu Sad geçen sene, sayesinde bu genç yaşta annane oldum xD

Bir de bir iki ay önce delirdiği için komşuya verdiğim Şükufet isimli bir kedim vardı, geçen gün görmeye gittim onu çok çirkinleşmiş iyi ki vermişim hiç vicdan azabı çekmiyorum xD Bunlardan öncekileri ayrıntılı anlatmayacağım ama çok işkence ettiğim bir tavşanım, eve parke döşenirken tozdan ölmüş balıklarım, birkaç tane daha kedim, köpeğim ve muhabbet kuşum ve bir de on tane kadar bıldırcınım olmuştu xD

Evcil hayvanlarınız?
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki