Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

The Tales of Beedle The Bard

2 posters
YazarMesaj
Mathilda Mythill
Slug & Jiggers Sahibesi
Mathilda Mythill

Kadın
Ruh hali : The Tales of Beedle The Bard Yeasj3
Kan statüsü : safkan
Galleon : 11559
Ekspresso Puanı : 0

The Tales of Beedle The Bard Empty
MesajKonu: The Tales of Beedle The Bard   The Tales of Beedle The Bard Icon_minitimeSalı 20 Ocak 2009, 18:17

Ölüm Yadigarları'na kaynaklık eden "the tale of three brothers" masalının da bulunduğu JKRowling tarafından yazılan büyücü masalları kitabı çıkmış arkadaşlar. Ben geçen hafta ingilizcesini aldım, okudum, beğendim. İstanbul için beyoğlu d&r da ya da kadıköy nezih'te ingilizcesi bulunabilir. Ama türkçesi de bir kaç gün önce çıkmış sanırım haberlere bakılırsa. Harry Potter severler için iyi bir atıştırmalık bence.

(büyücü dünyası vatandaşlık görevimi yapıp bildirdim, gidiyorum... :zuha: )
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/mat
Charles Ernest Bright
MDP Genel Başkanı & Seherbaz
Charles Ernest Bright

Erkek
Ruh hali : The Tales of Beedle The Bard Hmbl7
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11467
Ekspresso Puanı : 19

The Tales of Beedle The Bard Empty
MesajKonu: Geri: The Tales of Beedle The Bard   The Tales of Beedle The Bard Icon_minitimeÇarş. 21 Ocak 2009, 00:07

Evet ben de aldım ama ilk hikaye ve son hikaye dışında okuma fırsatım olmadı. Hermione'nin mesleklerine filan minik bilgiler de var gibiydi sanki başta bir. Veya ben öyle hatırlıyorum bilmiyorum. Harry Potter'lardan sonra Hogwarts: Bir Tarihi filan çıkarsa daha hoş olabilirdi aslında. Ama güzel kitap tabi :)

The Tales of Beedle The Bard
1 sayfadaki 1 sayfası