Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Elizabeth Black

+9
Julie Annwyl Lovett
Simona Floros
Issa Philippe
Matthew John Worthing
Angélique Killingsworth
Maurellé Nemesis Argyris
Nicole Marissa Magdalene
William Julian O'Neil
Eurydice Black
13 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Eurydice Black
Slytherin Bina Sorumlusu, İksir Profesörü
Eurydice Black

Kadın
Ruh hali : Elizabeth Black Hmbl7
Kan statüsü : Safkan.
Galleon : 12004
Ekspresso Puanı : 89

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimePerş. 29 Ocak 2009, 16:23

Elizabeth Black 29275591
Elizabeth Black 97994620

• Genel Bilgiler

Adı: Elizabeth Black
    Lakabı: Liz
    Cinsiyeti: Bayan
    Sihirsel Soy: Safkan
    Yaşı: 18
    Uyruk: İngiliz
    Doğum Tarihi: 23 Eylül
    Doğum Yeri: Cambridge/İngiltere
    Ana Dili: İngilizce
    Mezun Olduğu Bina: Slytherin

• Fiziksel Özellikleri

Saç Rengi: Kahverengi
    Saç Şekli: Düz, Uzun
    Göz Rengi: Mavi
    Ten Rengi: Beyaz
    Boy: 1.74

Bir kuyunun derinliği kadar koyu mavi ve derin gözleri vardır. İlk tanışan herkesin dikkatini çekip ve büyüsüne kapıldığını da söyleyebiliriz; fakat öyle bir zaman gelir ki denizin o koyu mavisinden bile daha açık sabah bulutlarının rengini de almıştır gözlerinin rengi... Garip bir olay olan değişim çok fazla kişinin dikkatini çeker ve Liz'in o hoş sohbetiyle adeta büyüler bütün arkadaşlarını ve tanıştıklarını… Gözleri çok mana taşır onun için bütün yaşadıklarını içinde barındırır ve karakterine göre değişir adeta bir girdap gibi karışıktır. Bu girdapta boğulmak ne o kadar kolay ne de o kadar zordur. Anlam veremeyenler çekinir onlarla göz göze gelmeye; fakat bazen de öyle büyüler ki insanı, bakıp içine, çekilip, denizin içindeymişçesine boğulmak istersin. Bir o kadar da haylaz olan ve belayı her yerde bulup çeken Liz'in bununla ilgili hiç unutmayacağı bir geceden hatıra elmacık kemiklerinden çenesi kadar bir yarık vardır. Dudakları yüzüne ve gözlerine bütünlük verircesine dolgun ve kalındır. Saçlara gelirsek, günden güne daha bakımlı bir hale gelen ve kalınlaşan saçlarına daha çok önem verip sevmeye başlamıştır. Saçları onun kıymetlisidir. Gelelim Liz'in sonradan fark ettiği ve en sonunda bağımlı olduğu takılar ve kıyafet tutkusuna... Her şey bir yana Liz'i tamamlayan ve günden güne değişim gösteren tarzı insanları hayran bırakacak türdendir denilebilir. Bunu kendini güzelleştirmesinden değil de bakımlı olmak istemesinden ve kendisini mutlu etmeyi sevdiğinden yapar. Modaya ait haslığı ve takibi kendine ait bir zevki olduğundan kaynaklanır. Tabi Animagus olduğundan çok sıkıştığı zamanlarda onu bir hayvan olarak da görebilirsiniz.

• Karakteristik Özellikleri

Buz gibi bir inada sahiptir Liz, sevdiklerine bu yönünü fazla göstermese de herkes bundan nasibini almıştır. Tabi alışamayıp nefret ettikleri ise bunun iki katına maruz kalmıştır. Dünya'ya biraz kendi tarafından bakar. İnsanları anlamaya çalışması için birine ya çok değer vermesi ya da onu sevmesi gerekir. Bu yüzden ona sevdikleri tarafından ‘buzul prenses’ lakabı takılmıştır. Prenses, içindeki soğukluğun değişeceğini işaret eden bir anahtardır. Sevgi dolu bir insan olmasına rağmen Black soyadını taşımanın asaletiyle de acımasız olmak durumundadır. Kötülüğe bazen tahammülü olamasa da bazen de kaçınılmaz bir şekilde kendini onun içinde bulur. Karşısındaki insanları bir mezar taşı olarak düşünerek ve konuşmalarını çok uzaktan gelen bir ses olarak nitelendirmekle umursamazlığını ortaya koyar. Her zaman lanetli olduğunu düşünmüş, küçükken kaybettiği dostunun acısı onda hissizlik olarak kalmıştır. Bazen bir çocuk kadar masum bir hale bürünebilen Liz, etrafında ki herkesi şaşırtır. Şaşırtmayı bu yönde sevmeyen Liz o andan itibaren bir kişi ayırt etmeden duvarlar örer karşısında ki insana ve kendi tarafına çekilir. Düşünmek ve sessiz kalmak onun yapısına uymasa da genelde böyle bir durumda yalnız ya da yokmuş gibi davranarak derin bir sessizliğin içine atar kendini... Söylemek istese bile bu tepkileri gösteremez. Ağzı bıçak açmayan Liz'in tek çözümü bir hafta kendini dinleyip içinde bir öz eleştiri yapmaktır. Onu yakından tanıyan insanlar bu durumda hassas olduğunu bildiğinden yanına fazla yaklaşmazlar. Liz’i fazla tanımayan insanlar da bu durumu göremediğinden onun hep kendilerine karşı çekingen ve üstten baktığını düşünürler. Küçüklerin onunla uğraşmasını ve arkasından kendi çaplarında, kısık zannettikleri sesle fakat bütün okulun duyabileceği bir tonla dedikodusunu yapmalarından hoşlanmaz. Adaletli olduğu söylenemez. Ailesinin diğer üyeleri gibi prensip edindiği tek ilke:
"İyi veya kötü yoktur. Yalnızca güç ve onu elde edemeyen zayıflar vardır."...

• Özgeçmişi

23 Eylül tarihinde Cambridge'te bir büyücü kasabasında dünyaya gelen Liz, ilerideki talihsizliğini o zamandan tahmin edemeyen bir çocuktu. Oyuncak asalar, süpürgeler ve kılıçlarla oynayan kız yedi yaşına geldiğinde hayatı boyunca yediği en büyük darbelerden birini yemişti. Çocuk kalbiyle bağlandığı, en yakın arkadaşının, sırdaşının ölümüne tanık oldu. Daha doğrusu onu babasının kollarında cansız bedeniyle gördü. Kime olsa ağır gelecek bu olaydan sonra hiç kız veya erkek olsun arkadaşı olmadı. 11 yaşında gelen mektupla Hogwarts'a gitti. Başından geçen birçok tehlikeli olay karşısında bazen yıkıldı, bazen de dimdik ayakta kaldı. Beşinci sınıfın sonunda en iyi arkadaşlarından birine aşık olduğunu fark etti. Bir yıl boyunca duygularını bilerek ve hissederek yaşadı. Altıncı sınıfın sonunda bir gece göl kenarında öpüştüğü çocukla kavga etti ve araları bozuldu. O gece asla kıyamam dediği saçlarını paramparça ettikten sonra annesinin 13. yaş gününde hediye ettiği saati mahvetti. Aklına sürekli gelen geceyi unutabilmek adına yaz tatilinde birçok arkadaş edinmeye çalıştı. Fakat soğuk tavırları ve umursamazlığı yüzünden kimse onunla arkadaş olmak istemedi. Yedinci sınıfa başladığında gelen sınıf başkanlığı ve yılların getirdiği bilinç ile 6. sınıfın sonunda kavga ettiği arkadaşı ile barıştı. Ona deliler gibi aşık olmasına rağmen bunu bir türlü açığa çıkaramıyordu. Gece devriyelerinden birinde Göl Kenarı’nda karşılaştığı William ile başlarından geçen kurtadam saldırısı nedeniyle çok ağır yaralar aldı ve birçok kriz geçirdi. Harika bildiği yüzü tek hamlede mahvolan kız birkaç hafta Hastane Kanadı’nda yattıktan sonra normal yaşamına döndü tabi yeni yaratılmış bir iblis olarak… Kendisi gibi dönüşüme uğrayan William ile aralarındaki bağı ilk başlarda fark edemese de her dolunayda dönüşüme uğrarken, onun yanında olmasını arzulamaktaydı. Ailesi genç kızlarının aldığı korkunç hali gözü kapalı izlerken yaptıkları tek şey Merlin’e yalvarmaktı. Liz’in ise tek bildiği hayatının mahvolduğuydu...

En son Elizabeth Black tarafından Çarş. 15 Nis. 2009, 17:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Eurydice Black
Eurydice Black

Kadın

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimePerş. 29 Ocak 2009, 16:25

Elizabeth Black 34341884

Kronos [Sam Bright]
Elizabeth Black 5998227

* Pisliğin Teki
* İnanmak Güç Ama Seviyorum

William Julian O'Neil
Elizabeth Black Barnes19j

* İstisna
* Aslında Oldukça Tatlı Biri

Persephonié Marquéz
Elizabeth Black 43074583si1

* Güvenim Sonsuz
* Asla Diğerleri Gibi Olmayacak

Angélique Killingsworth
Elizabeth Black Mistressofthedarkiibyte

* Her Halükârda İyi Anlaşıyoruz

Issa Ann Black
Elizabeth Black Lillyallenwink

* Kız Kardeş
* Seviyorum Veleti

Adreane Guilia Salvai
Elizabeth Black 47468064

* Nefretim Hat Safkada
* Benim İçin Bir Anlam İfade Etmiyor

Julie Annwyl Lovett
Elizabeth Black 84654513

* LS
* Eski Profesör Yeni Dost

Hélèna Lacôme Maxielles
Elizabeth Black Marcia0011

* Anne
* Onu Hala Seviyorum

Matthew John Worthing
Elizabeth Black Ian4

* Pek Fazla Tanımıyorum, Türümden Hoşlanmıyor Zaten

Nicole Marissa Magdalene
Elizabeth Black Alilarteralilarter17033

* Bir Tanemdin
* Benden Kaçtın, Unutamıyorum

Charles Ernest Bright
Elizabeth Black Colinc41d1a42a8fhw4fr3

* Pek Hoşlandığım Söylenemez
* Oğluyla Çıktığım İçin Beni Öldürmesinden Korkuyorum

Daeralda Brielle Aiken
Elizabeth Black 34056540q

* Bir Temiz Dayağı Hakediyor
* Sam'e Asılırsa Onu Boğarım

Enric Sandro Valério
Elizabeth Black Pennpennbadgley24427461m

* Benim İçin Bir Anlam İfade Etmiyor

En son Elizabeth Black tarafından Salı 19 Mayıs 2009, 13:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 12 kere değiştirildi
Eurydice Black
Eurydice Black

Kadın

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimePerş. 29 Ocak 2009, 16:25

Lütfen kurgu ve ikonla başvurunuz.
William Julian O'Neil
Ravenclaw 5. Sınıf Öğrencisi
William Julian O'Neil

Erkek
Ruh hali : Elizabeth Black 44692542ju9
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11542
Ekspresso Puanı : 7

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimePerş. 29 Ocak 2009, 16:34

Kronos'u nereye ekleyeceğini cidden merak ediyorum :zuha:

Elizabeth Black Byakuya_by_xTAiNTEDX3L0VEx

_____

Kardeş sayılırız biz canım xP

Elizabeth Black Iko11

_____

Bunak ha? Öyle olsun :bee: Profesör Derwent hakkında ne düşünüyor Liz acaba Ernest bunaksa Rolling Eyes

Elizabeth Black SydneyMH_62401_2iop Elizabeth Black Colinc41d1a42a8fhw4 Elizabeth Black N545337045_1657509_9097yti
http://www.lejantlarabaktımamausendim.com
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın
Ruh hali : Elizabeth Black Friendssx9
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 12259
Ekspresso Puanı : 75

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimePerş. 29 Ocak 2009, 16:40

Beni de ekle iconum var lejantımda, fakat gözükmüyor ona göre=)
Eurydice Black
Eurydice Black

Kadın

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimePerş. 29 Ocak 2009, 18:00

Ekledim sonunda. Başka eklenmek isteyen?
Maurellé Nemesis Argyris
Slytherin 6. Sınıf Öğrencisi
Maurellé Nemesis Argyris

Kadın
Ruh hali : Elizabeth Black Heyup7
Galleon : 11564
Ekspresso Puanı : 1

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimePerş. 29 Ocak 2009, 20:30

https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/adreane-a-lamia-ainsley-yenilendi-t5056.htm

Beni bilirsin. Ekle bakalım. İstersen kurguyu al istersen yeni kurgu yarat farketmez. ^^
Eurydice Black
Eurydice Black

Kadın

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimeCuma 20 Şub. 2009, 18:00

:shock: Lejantımı unutmuşum. Ekledim seni de... Başka eklenmek isteyen?
Angélique Killingsworth
Exuo Vexillum Bestia Ortağı
Angélique Killingsworth

Kadın
Ruh hali : Elizabeth Black Yuppirt8
Galleon : 11328
Ekspresso Puanı : 5

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimePaz 22 Şub. 2009, 13:12

Elizabeth Black Mistressofthedarkiibyte

Yakın arkadaş yada onun gibi birşey olursa sevinirim ^^

Aynı binada olmamızın etkisi büyük. Ortak salonda tanışmış sonrasında iyi anlaşan arkadaş olmuş olabiliriz. ( cümle devrik oldu sanki neyse ^^)
Eurydice Black
Eurydice Black

Kadın

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimePaz 22 Şub. 2009, 15:48

Ekledim canım, umarım beğenirsin. Başka eklenmek isteyen?
Matthew John Worthing
Sihrin Uygunsuz Kullanımı Bürosu Başkanı
Matthew John Worthing

Erkek
Ruh hali : Elizabeth Black Snrrn8
Galleon : 11425
Ekspresso Puanı : 0

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimePaz 08 Mart 2009, 18:54

Elizabeth Black Ian4

Hımm... Kurtadam, karanlık taraf... Matthew kesinlikle Elizabeth'ten hoşlanmaz :zuha:
Issa Philippe
Ravenclaw 7. Sınıf Öğrencisi
Issa Philippe

Kadın
Galleon : 11338
Ekspresso Puanı : 12

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimePaz 08 Mart 2009, 19:44

İconlarımı kaptım geldim xD Kurgu yazmıyorum aramızdaki ilişkinin ne derece samimi ne derece kötü olduğunu bilmiyorum çünkü dans

Elizabeth Black PeepoElizabeth Black LilyAllenElizabeth Black Lilyallen-notsosunnyElizabeth Black Lillyallen-winkElizabeth Black Lilyallen-bluesmile
Eurydice Black
Eurydice Black

Kadın

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimePtsi 09 Mart 2009, 10:48

Ekledim ikinizi de xD Başka eklenmek isteyen?
Simona Floros
Muggle

Kadın
Ruh hali : Elizabeth Black Cheesyol1
Galleon : 11948

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimePtsi 09 Mart 2009, 12:50

Elizabeth Black 43074583si1

Kurgu lejantımda x)
Eurydice Black
Eurydice Black

Kadın

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimePtsi 09 Mart 2009, 13:09

Çok uyduruk bi' kurguyla ekledim xD İlhami amca benimle barıştığında daha düzgün bi'şeyler yapmaya çalışıcam. Neyse başka eklenmek isteyen?
Simona Floros
Muggle

Kadın
Ruh hali : Elizabeth Black Cheesyol1
Galleon : 11948

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimePtsi 09 Mart 2009, 13:33

Bence gayet güzel xPP
Julie Annwyl Lovett
Biçim Değiştirme Profesörü
Julie Annwyl Lovett

Kadın
Galleon : 12150
Ekspresso Puanı : 63

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimeSalı 24 Mart 2009, 17:40

Çok ayıp, çok ayıp! Nerde eski profesör yeni dost? xD

Kurgu: Ann, Liz ile onun son senesinde Bina Sorumlusu iken tanışmıştır. Durmstrang'da dönüşünde Ell ve Marv sayesinde LS'in hala canlı tutulduğunu gören Ann için Liz'in kulüplerine katılmış olması ona bir sempati duymasını sağladı. Sorumlu ve Başkan oalrak sürekli iletişim içinde olan ikili daha çok olaylara abla kardeş tutumuyla yaklaştı. Ann yeni profesör ve bina sorumlusu olan Liz'in büyük destekçilerinden.

Icon: Bir milyon tane izon var lejantta alıver bakıver o sırada da yazıver :zuha:
https://hogwartsekspresi.editboard.com/bio-lar-f164/annwyl-l-o-v-
Eurydice Black
Eurydice Black

Kadın

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimePtsi 30 Mart 2009, 17:09

Ekledim sonunda xD
Maurellé Nemesis Argyris
Slytherin 6. Sınıf Öğrencisi
Maurellé Nemesis Argyris

Kadın
Ruh hali : Elizabeth Black Heyup7
Galleon : 11564

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimeCuma 10 Nis. 2009, 21:32

https://hogwartsekspresi.editboard.com/bio-lar-f164/adreane-a-giulia-salvai-t5481.htm

Elizabeth Black Miranda30Elizabeth Black Miranda29Elizabeth Black Miranda33Elizabeth Black Miranda35Elizabeth Black Miranda38

Değiştir, değiştir. Aynı yaşta olmuşuz hala bücür diyorsun. Kurgu lejantımda var bak bakalım. xD Isır beni Huldeee. Razz

Adreane Giulia Salvai
Rock Sanatçısı
Hélèna Lacôme Maxielles
Yazar
Hélèna Lacôme Maxielles

Kadın
Galleon : 11274
Ekspresso Puanı : 0

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimePtsi 13 Nis. 2009, 20:05

Elizabeth Black Marcia0011

Kurguyu dün konuştuk, onu yaz canım ^^
Eurydice Black
Eurydice Black

Kadın

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimeÇarş. 15 Nis. 2009, 18:19

Ekledim hepinizi
Lassyné Velasquez

Lassyné Velasquez

Kadın
Ruh hali : Elizabeth Black Utangga7
Galleon : 11120

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimeSalı 21 Nis. 2009, 21:14

Elizabeth Black 68611938Elizabeth Black 34056540Elizabeth Black TehwElizabeth Black 42274502

Hayattan zevk almasını bilen bir kişi arıyorsanız bu kuşkusuz Brielledir. En değerli şeyi motorsikleti ve dövmeleri olan bu kızın işi sadece eğlencedir. Aslında sadece geceyi diskoda, sabahı ise dükkanında geçiren bir kızdır. Sabahları dükkanında aşırı ciddi, geceleri ise sokaklarda aşırı eğlencelidir. Bunun bir sebebide içkiyi genç yaştan beri içmesidir. Patavatsız, umursamaz ve dağınıktır. Kibarlık onda aranabilecek son şeydir. Doğruları pat diye yüzüne vurabilecek kadar kabalaşabilir, ama bu onun dobra bir insan olduğuna işarettir. Şımarık ve burnu havadadır. Slytherin'den mezun olduktan sonra bile uslanmamıştır. 18 yaşında evden kaçma girişimlerinde bir otelde, dönüşen bir kurtadamın hedefi olmuştur. Müziğe karşı da en az dövmeler kadar ilgilidir. Bilgiye aç, çok meraklı bir insandır. Tanımadıklarını tersler ve başta herkese oldukça soğuktur. Kızdığında yırtıcı ve hırçın olabilir. İnançları oldukça farklıdır, İçinde bir şeytan barındırır.

Ben mezun olurken sen henüz beşinci sınıftaydın. Beni tanımanın tek nedeni Slytherin ortak salonunda takılmam, çok çalışkan olmam ya da ağır abla olmam olabilir. Biz seninle eminim konuşmuşuzdur. Çünkü o sonradan senin kurtadam olduğunu duydu. O 18 yaşında kurtadam olmuşken sen de şimdi ona anılarını hatırlatıyorsun. Sana karşı da soğuk ama yinede. Tanımadığı sürece herkeslere soğuk. :zuha:
Enric Sandro Valério

Enric Sandro Valério

Erkek
Galleon : 11297

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimePaz 26 Nis. 2009, 13:45

Elizabeth Black Pennpennbadgley24427461

Kurgu lejantımda var canım xD
Eurydice Black
Eurydice Black

Kadın

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimeCuma 01 Mayıs 2009, 13:45

Ekledim sonunda..
William Julian O'Neil
Ravenclaw 5. Sınıf Öğrencisi
William Julian O'Neil

Erkek
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11542
Ekspresso Puanı : 7

Elizabeth Black Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Black   Elizabeth Black Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009, 19:54

Sen öğrenciyken Ulaş okuldaydı, o günlerden pek hoşlanmıyor olabilirsin. Gerçi hoşlanılmayacak bir şeyi yok yani, kendi halinde çocuk. xD

Elizabeth Black 0rty
http://www.lejantlarabaktımamausendim.com

Elizabeth Black
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Elizabeth BLACK
» Elizabeth BLACK
» Carmen Elizabeth Garcia
» Regulus Black