Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Callie Mia Montgomery >

2 posters
YazarMesaj
Julia Mia Montgomery

Julia Mia Montgomery

Kadın
Ruh hali : Callie Mia Montgomery > 90752870na1
Kan statüsü : safkan
Galleon : 11085
Ekspresso Puanı : 0

Callie Mia Montgomery > Empty
MesajKonu: Callie Mia Montgomery >   Callie Mia Montgomery > Icon_minitimePerş. 26 Mart 2009, 22:00

İsim: Callie Mia Montgomery
Sihirsel Soy:] safkan
Asa: Kiraz
Fiziksel betimleme: Mia sarısın yeşil renkli çarpıcı bir göz renkine sahiptir,orta boylu olan mia gülümser duruşlu olmaya özen gösterir.

[b]Kişiligi: Mia yeni bir ortama girdiginde çekingen davranır ama zaman içinde bu çekingenligi kaybolur .Mia ona yapılmaması gereken davranıslar için hemen kibirlene bilir ama bu bir anlık kibirdir. aile baglarına önem verir ve ailesine bagımlıdır..Mia her gece yatmadan önce okulda ögrentigi büyüleri tekrar eder bunu büyülerini geliştirmek için yaptıgını söler..Mia tartışmalara cok alışkın bır kızdır çünkü öfkesini kontrol edemedigi için hemen sinirlenip karşısındaki kişiler ile tartışabilir...

Ailesi ve yaşamı: Mia italyada doğdu. Babası italya annesi italya doğumludur. Anne ve babası safkan olduğundan Mia'da bir safkan gibi büyütülmüştür. mia büyü yeteneği ilk kez henüz iki yaşındayken, hoqwartsta babasının yanına geldiginde babası tarafından fark edıldı. Mia 5 yaşındayken Montgomery Ailesi üyeleri ile tanıştı...Mia'ın annesı yüksek egitim müşteşarı babası ise hoqwartsta müdür olarak çalışmaktadır. Mia küçüklügünden beri Ailesi ile yaşadıgı için ne zaman aile bireyleri bir sehayete gitse aile bireylerini cok özler . Mia bir sorunu oldugunda mutlaka bunu ailesine bildirir ve birlikte çözüm yolllarına giderler...

Basit RP örneği:

Sabahın ilk ışıkları Mia'ın yüzüne vururken guguklu saat hiç durmadan çalıyordu. Saatin sesini duyan Mia yavaşça yataktan kalktı. Etrafına bakındıktan sonra o sevimli mavi geceliğinin yavaşça üzerinden çıkardı. Oflayarak giysilerini giydi. Canı hiç olmadığı kadar sıkkındı. Kendini mutsuz hissediyordu. Bir anda aklına sır defteri geldi. O küçük ama sevimli sır defterini alıp pencerenin önüne geçti ve birşeyler karalamaya başladı

''Bugün hiç olmadığım kadar sıkılıyorum. Evde sadece ben ve annem var. Babam işleri yüzünden 2 gündür eve gelemiyor. Ve bu beni sıktıkça sıkıyor. Aklıma dışarı çıkmak geliyor ama annem izin vermiyor. Hergün daha fazla geriliyorum...''

O andaa Mia 'ın aklına cok iyi bir fikir gelmıstı. Belkide annesı ona hoqwarts der için lazım olacak malzemeleri alması için dışarı cıkmasına izin verebilirdi .. Mia hemen annesının yanına koştu ve annesıne dönerek

'' annecim bugun hoqwarts ders malzemelerimi almak için diagon yoluma gidebilirmiyim ''
Annesı Mia'yüzüne baktı ve söle dedı
'' Daha henüz bu yıl okula başlıyorsun buraları iyi bilmiyorsun ama kaybolmuyacagına eminsen gidebilrsin ''
Mia o anda cok mutlu olmustu mutluluktan gözleri öle parladıki sanki odayı bir parlak ışık kaplamıstı. Mia annesıne dönerek
'' Kaybolmuyacagımdan emınım'' diyerek yola koyuldu ....
Evden çoktan çıkmış olan Mia kendini Diagon Yolu'na attı. Burayı az çok biliyordu. Tüy Kalem Dükkanı'na uğramış kalemlerini almış ayrıca Cüppe Dükkanı'ndanda cüppesini deneyip ayırtmıştı. Çok mutluydu. Bir yandan da şarkı mırıldanıyordu.

--Yerde oldum gökte oldum
Sormayın halim ah başım duman
Gönül uslanmayı bilmez düşlerim
Gerçek gerçeği yalan
Karlı dağlarlar ardında biri yaşarmış
Bulut olur yağmur olur
Bize bakarmış
Hem yakın hem uzakmış
Yanakları al almış
Deli kızım uyan
Söylenenler yalan
Deli kızım uyan
Bir tek sensin duyan....

Mia bir anda kendinden geçti ve etrafına baktı. Kalbi küt küt atmaya başlamıştı. Çünkü nerede olduğunu bilmiyordu. Yan tarafında ''Çatlak Kazan'' yazan bir yer vardı. İçinde kötü hisler oluşmaya başladı. Bu...Bu...Çok kötüydü. Çünkü Mia ''KAYBOLMUŞTU''...Kafasından çarpılmışcasına sarsıldı. Kendini felaket hissediyordu. O anda ne olduysa oldu kendini aniden ''Çatlak Kazan'' a attı. Ve kapının girişinde bayılmıştı...
Elizabéth Adrianna Malfoy
Perfect Li(f)e Yazarı
Elizabéth Adrianna Malfoy

Kadın
Ruh hali : Callie Mia Montgomery > Heyup7
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 12193
Ekspresso Puanı : 41

Callie Mia Montgomery > Empty
MesajKonu: Geri: Callie Mia Montgomery >   Callie Mia Montgomery > Icon_minitimePerş. 26 Mart 2009, 22:01

Hufflepuff I. Sınıf
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164

Callie Mia Montgomery >
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aria Montgomery
» Melanie Angel Montgomery
» Mike Jasper Montgomery<