AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  SSSSSS  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 Sanatçı Alımları

Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Elizabéth Adrianna Malfoy
Perfect Li(f)e Yazarı
avatar

Kadın
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 1443
Yaş : 30
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 8223
Ekspresso Puanı : 41
Kayıt tarihi : 15/02/08

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Paz 12 Nis. 2009, 14:58

Halledildi.

_________________


x And the tears come streaming down your face x
x When you lose something you cannot replace x
x When you love someone but it goes to waste x
x Could it be worse? xSayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Aphrodisia Dorés Nydeln
Oyuncu
avatar

Kadın
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 74
Yaş : 24
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 7115
Ekspresso Puanı : 0
Kayıt tarihi : 19/03/09

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Paz 12 Nis. 2009, 23:22

Aphrodisia Dorés Nydeln
Oyuncu ^^Bir gün, bir hafta, bir ay ve koskoca yedi yılı geçirmişti Hogwarts'ta. Elise bunları düşünürken, karanlık odasının açılmamış perdelerini seyrediyordu. Işığı sevmiyordu, ailesi bunun tedavi edilebilir bir hastalık olduğunu düşünse de bu tamamen Elise'nin seçimiydi. Elbette bunu bir gün onlar da fark edeceklerdi. Saatine baktı. Yine yapacak birşey yoktu, kendini sokaklara dökecek ve sabaha kadar içecekti. Öncelikle sıcak bir duş... diye geçirdi içinden. Yatağından kalktı ve saatin bu kadar geç olmasına şaşrımış bir yüz ifadesiyle banyoya yürüdü. Bu sırada yanından annesi geçmişti. Yine her zamanki gibi söyleniyordu. "Gece yine geç gelmişsin, her gece başka bir çocuk seni almaya geliyor." Bayan Pillow kızını omzundan tuttu. "Beni duyuyor musun küçük hanım? Okulu bitirmiş olman sadaha kadar dışarıda olma hakkı vermiyor sana." Onun hayatıana müdahale etmesinden nefret ediyordu. Annesiydi evet, ancak Elise'e göre fazla üstüne geliyordu. "Anne, asam yanımda olduğu sürece sorun olmaz." Kadın yüzünü buruşturup alaycı bir ifadeyle baktı Elise'e. "Elbette, yaşamadan anlamayacaksın Ell, ancak yaşayarak öğreneceksin bunları. Senin acı çekmeni istemiyorum tatlım." Onun saçlarını okşadıktan sonra Bayan Pillow mutfağa yönelmişti. Elise'nin inadını biliyordu. Yapmaması gereken şeyleri yaptığını da... Kendini sıcak suya bıraktı öylece Elise, ne ailesini ne de geçmişini düşünmek istiyordu.

"Bir ateş viskisi daha. Evet bir tane daha istiyorum." Barmenin gözlerinin içine bakıp bardağı uzatıyordu. "Elise, fazla içmedin mi bugün?" Elise bir kahkaha patlattı, müziğin sesinden uğuldayan kulakları nasıl olmuştu da barmenin sesini ayırt etmişti? "Ah, bebeyim sen de benimle birlikte içiyorsun. Ama içmek istemiyorsan söyle ben tek devam edeyim." dedi inatçı bir tavırla. Kafasının dikine gitmek onun vazgeçilmezlerindendi. Bırakamayacağı tek huyu bile olabilirdi. "Veriyor musun şu kadehi?" barmen isteksizce kadehi uzatırken Elise karnını tuttu. "Lavobo ne taraftaydı?"

Bar çıkışı temiz hava almak için yürüyüşe çıkmıştı. Hogsmade sokakları onundu, bu şehir onundu. Bana ait. Gülümseyerek yürümeye devam etti. Bu sırada ay ışığına bakan, silueti önüne düşen Bağıran Baraka'yı fark etmişti. "Vuuuuuuuuuuuuuu!" dedi ve ardından bir kahkaha koyverdi. Bağıran Baraka'dan gelen korkunç sesler şimdi ilgisini çekmeye başlamıştı işte. Yoksa korkunç seslerin geldiğini mi düşünüyorum? Hayır! Karanlığın ve sesizliğin hakim olduğu bu ürkütücü yere yaklaşıyordu. Adımları yalpalıyor, elbisesinin askısı düşüyordu. Kapalı kapıyı araladı. Mavi gözleri karanlığa çevrilmişti, merak içinde göremediği şeyleri görmeye çalışıyordu.

Duyduğu gıcırtı tüylerini ürpertmişti bir anda, nefesini birden içine çekmişti. Ayılıyor muyum? Tam da sırasıydı, lanet okuyarak yavaşça arkasına döndü. Anımsayamadığı bir ses gecenin bu saatinde burasının onun için tekin olmadığı görüşünde olduğunu beliryordu. Elise elinin istemsizce titremeye başladığını fark etti. Mavi bakışları yine karanblıktaydı ama karşısındaki adamın yüzünü seçmenin mümkünatı yoktu. O sırada gözleri, pencereden içeri giren ay ışığının karşısındaki adamın gülümsemesini aydınlatışına kaymıştı. Genç bir yüz fark etmişti, daha fazlasını da görmek istiyordu elbette. Oysa ona yaklaşamıyorken nasıl yüzünü görebilirdi ki? Bağıran Baraka gibi tehlikeli bir yerde bir erkek ile birlikte kalakalmıştı. O sırada içine bir rahatlık düştü, beyni yine uyuşmuştu. İçkinin etkisi korkusunun azalması ile yeniden canlanmıştı. Önce şu yanındaki duvara yaslandı. "Benim için tehlike diye birşey yok. Hayır, hayır yok." Karanlıkta fark edilmese de başını çılgınca iki yana sallıyordu. Sırtı duvar ile bir bütün olmuştu adeta, başı çatlayacakmış gibi ağrıyordu. Bu, bu çılgınlıktı. Gerçekten fazla içtiğini yeni hissetmişti. Nereme içmişim böyle ya, lanet olsun. İçinden bunları geçirmişti. Elini başına götürdü, bir yandan adamın kapıdan uzaklaşmasını seyrediyordu.

Pencereden sızan ışık, Elise'nin saçlarında bacaklarına kadar yer yerini aydınlatıyordu. O ise ışıktan rahatsız olmuş bir şekilde gözlerini eliyle kapatıyordu. Derin sırt dekolyeli elbisesinin üstüne yine elbisesiyle aynı rengi taşıyan, turkuaz bir cüppe giymişti. Uzun saçları yine dümdüzdü. Biraz dağılmış olmalarını saymazsak. Şimdi bu yabancının attığı her adımda heyecanlanıyor, tedirgin oluyor ama güçlü görünmeye çalışıyordu. Sabah annesi ile konuştukları aklına geldi. Ona ne demişti? Yaşayınca öğreneceksin. Tek korkusu bu yabancının ona zarar vermesiydi.

"Peki siz neden buradasınız, bayım? Sevgiliniz sizi terk mi etti? Yoksa evliliğiniz yolunda gitmiyordu?"
Elinin titremesi geçmiş gibiydi. "Evli olamazsınız, hayır hayır. Genç olmalısınız. Belki de benim dönemimdensiniz." O ana kadar elini cüppesinin cebine atmamıştı asası için. Ama şimdi eli cüppesine gitmişti. parmakları yavaşça asasını kavramıştı. Bana kendini göstermezse, laneti yer. diye geçirdi aklından yine. Onun karanlıkta kalmasının bir dezavantaj olduğunu anımsadı. İçinden küfretti yine.

Biraz garipseyerek, gözlerini kısarak baktı sandalyeye. Sonra ihtiyatla oturdu, bedeni öylesine yorgundu ki zaten oturmaması anlamsız olurdu. Kukuletasını indirdiğinde, Elise'nin hiç de beklemediği bir adam ortaya çıkmıştı. Düzgün, kahverengi saçları ve yeşil gözleri Elise'de tuhaf bir heyecan uyandırmıştı. Elise daha korkunç bir yaratık bekliyordu, belki de bu içkinin etkisiydi? Korkudan, onun bir ruh emici olduğunu bile düşünmüş olabilirdi. Konuşan bir Ruh Emici ha? Güldü kendi kendine, içtiğinde gerçekten ne kadar da komik oluyordu. Sonra birden adamın dediği aklına geldi. "Sanırım lanet yemekten kurtuldum." Yolunda gitmeyen birşeyler vardı, ona lanet göndereceğini de nereden biliyordu? Gözleri tedirginlikle açıldı. Kesin içimden düşündüğümü sanıyorken gerçekten söyledim lanet yollayacağımı. Bu yazabileceği en iyi senaryoydu. Saçmalık! O kadar da bunamadım. Nasıl oluyorda da aklımdan geçenleri okuyabiliyor anlamıyorum. Ne önemi vardı ki? Ayık bile değilken zihnini kapatmasına imkân yoktu. Eli istemsizce adamın cüppesine gitti, kumaşa şöyle bir dokunmuştu. "Oldukça kaliteli bir kumaş ve siyah renkte." Maddi durumu oldukça iyi olmalıydı. Kendi üstündekilere bakıyordu da, çoğu zaman kıyafetlerini sevgililerine aldırıyordu. Hayır, bu konuyu açmayacaktı. Sadece kafasını oyalamak istemişti.

Ellerini adamın cüppesinden çekmişti, bunun kabalık olduğunu düşündü. Mavi gözleri arasıra adamın yeşil gözlerine kaçamak bakışlar atıyordu. Yanakları sarhoşluğun etkisiyle kızarmış, gülümsemesi belirginleşmişti. Nedenini bilmese de bu adamdan hoşlanmıştı. Şüpheleri rafa kaldırmak, onu öylesine izlemek eğlenceli olabilirdi. Elbisesinin askılarını gevşetti, omuzlarında askı izleri kalmasından nefret ederdi. Bulut, Ay'ın önünden geçerken Elisa'nın yüzü gölgeleniyordu. Arkasına yaslanıp gözlerini yine karşısındaki adama dikti.

"Hala neden burada olduğunu söylemedin." Bir kolunu da ahşap masaya yaslamıştı. Neden bu kadar gizemliydi ki? Neden bu kadar karmaşık... Belki de tanıdık biriydi, belki de önceden karşılaştığı ama hatırlayamadığı bir gençti. Göleri şimdi cevap istercesine ona bakıyordu; ciddi duruşuna, gizemli tavırlarına ve görebildiği kadar vücuduna. Açıkçası onu, barmenden daha çekici bulmuştu.

Elise şekerlemeleri ağır ağır paketinden çıkartıp bir tane ağzına attı. Tuhaf bir tadı olduğu fikrine katılıyordu. Ama şekerleme yeme fikri hoşuna gitmişti. Aslında ona ısınmaya başlamıştı. Hatta onu eğlenceli bile buluyordu. İlginç, değil mi? Bir süre susup sadece onu seyretmeye koyuldu. Gülümsüyordu ancak duruşu çok daha farklıydı. Bir savaşçı, bir şovalye kadar asil bir duruşu vardı. Hiçbirşeyi gözünden kaçırmayacağı gibi bunu da kaçırmamıştı. Elini tutmadığı için bozulduğunu da fark etmişti, sadece gülümsedi. Bununda ayıp olduğunu biliyordu ama elinde değildi. Boğazını temizleyip yüzüne masum bir ifade yerleştirdi. Mavi gözleri onu süzüyor, her hareketini dikkatle takip etmeye devam ediyordu. Neden onunla bu kadar ilgilendiğini anlamamıştı. Ama şekerlemeler hoşuna gitmişti. Bir paket daha açıp ağzına atmıştı. Yüzündeki gülümseme biraz daha artmıştı ama gözleri hala onu üzerindeydi. Brir süre sonra adam pencereye doğru yürümeye koyulmuştu. Elise de yerinden kalktı, birden kalkınca başı dönmüştü. Masaya yaslanıp doğruldu. pencereden dışarıya bakmaya koyulan adama yaklaşıyordu. neden dönüp çıkmıyordu kapıdan? Neden hala burada kalmak için direniyordu? Neden, neden? Kendisi de anlam verebilmiş değildi. Bu sırada, adamın dedikleri dikkatini çekmişti.

"Bazen buraya gelirim..Sanırım kim olduğumu bilmiyorsun, her neyse bilsen bile unutacağına eminim..Barmenler karşılaştırıldığım en iyi erkekler olmayabilir tabi ki."

Olduğu yerde kalakalmıştı. Bu sefer gerçekten hayrete düşmüştü işte. Nasıl böyle birşey olabiliyordu? lanet oslun bu adam...! Dedi öfkeyle, kendi kendine kızmıştı. O sırada adam adını söylemişti. Chris Grindel ve Elise telaşla geri geri yürümeye koyuldu. Ayağı masaya çarpmıştı. "Aah! Lanet olsun!" Arkasını dönerken görmediği bir tahta parçası kafsında büyük bir acı hissetmesine sebep olmuştu. Bir anda, ne olduğunu anlamadan yerde buluvermişti kendini.
"Hayır! Yaklaşmayın, lütfen.." Ağlamaklı ses tonu ve yerde çırpınışı garipti, ne var ki bunu fark edemiyordu. Zar zor yerinden kalktı, beline kadar açılmış elbisesini düzeltecek vaktinin odluğunu sanmıyordu. Heyecanla kapıya koştu. Kola sımsıkı sarılıp aşağıya indirdi. Ne yapıyorsun aptal kız?! Neden ondan kaçıyorsun! Eli kapının kolunda, öylece bekledi bir süre. Bu camiadaki en karanlık büyücü olduğunu biliyordu. Peki ama nasıl bu kadar iyi rol yapabiliyordu? O gülümseme yüzlerce insanı öldürebilecek kapasitede olan bir adama ait olamazdı! En azından olmamasını umuyordu. Başını hafifçe çevirip ona baktı, ne yaptığını görmek istiyordu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Euphoria Szôlôssy
Vendéglője Restorant Sahibesi
avatar

Kadın
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 862
Yaş : 26
Kan statüsü : Safkan ~ O dahil kimse bunu bilmese de.
Galleon : 7762
Ekspresso Puanı : 35
Kayıt tarihi : 21/03/09

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Ptsi 13 Nis. 2009, 16:53

Halledilmiştir.

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/e-u-
Rosalié Donna Pietra
Dansçı & Solist
avatar

Kadın
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 632
Yaş : 25
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 7487
Ekspresso Puanı : 1
Kayıt tarihi : 22/09/08

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Ptsi 13 Nis. 2009, 23:07

İsim: Rosalié Donna Pietra
Yaş: 20
İstenilen Meslek: Dansçı & Solist
Örnek Rp: Amortentia Cécile Derwent'a pm ile gönderilecek..
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Letje Aurél Moneta

avatar

Kadın
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 3
Yaş : 23
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 7145
Ekspresso Puanı : 0
Kayıt tarihi : 02/03/09

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Çarş. 15 Nis. 2009, 16:01

Adım:Letje Aure'l Moneta
yaş:20
istenilen rütbe:Solange de Moréna FH şirketinde modellik(yeşminin haberi var)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Elizabéth Adrianna Malfoy
Perfect Li(f)e Yazarı
avatar

Kadın
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 1443
Yaş : 30
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 8223
Ekspresso Puanı : 41
Kayıt tarihi : 15/02/08

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Çarş. 15 Nis. 2009, 18:39

Rosalié Donna Pietra ~ Örnek Rp'niz Amortentia Cécile Derwent'a gönderildiğinden dolayı başvurunuzu o değerlendirecektir.

Letje Aurél Moneta ~ Lütfen Örnek Rp bırakınız. Aksi takdirde rütbenizi vermem mümkün değil ^^

_________________


x And the tears come streaming down your face x
x When you lose something you cannot replace x
x When you love someone but it goes to waste x
x Could it be worse? xSayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Léxie Evely Lou'wers
Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı Sahibesi & Ressam
avatar

Kadın
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 207
Yaş : 24
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 7171
Ekspresso Puanı : 1
Kayıt tarihi : 02/04/09

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Çarş. 15 Nis. 2009, 19:45

Adım:Léxie Evely Lou'wers

Yaş:20

Meslek.[ya kabul ediliyormu bilmiyorum ama dükkansahibeliğiinn yanında istiyorum.]Ressam

Örnek rp:


Altın sarısı renklerle kaplanmış , üzeri zarif taşlarla bezenmiş bu kitap elindeydi
artık Lexie'nin. Sevgilisinin kayboluşundan günler geçmiş olmasına rağmen hala
onu aklından çıkaramayan Lexie , sevgilinin bu gizli kayboluşunun sebebebini ne
pahasına olursa olsun bulacağına emindi. İçinde sevgilisinin aşkı , elinde
sevgilisinden geri kalmış tek şeybolan defteri tavan arasının tek güneş alan
yeri olan küçük , ahşap pencereye doğru yürüdü Lexie. Camdan baktığında
ormanlığın arkasındaki gölden aziz bir senfoni gibi gelen kurbağa sesleri
Lexie'yi eski günlere , sevgilisinin canı pahasına sevdiği günlere götürdü. Lexie'nin
ilk aklına gelen Edwart ile devasa, kimsenin kimseyi görmediği balodaki tanışma
anıları olmuştu.O gece Lexie inanmadığı aşkı tatmış " İlk kez birisine inanmıştı.
Fakat Eva bu büyülü aşkı Edwartın büyük ihanetinin bozduğunu düşününce kendisini
toparladı ve ne olursa olsun Edwart'tan bununhesabını sormak için onu bulacağına
kensini bir kez daha inandırarak girişteki sazlardan yapılmış kullanılmaz haldeki
sedire oturdu ve defteri açtı. Lexie defterinin ilk iki sayfasını çevirdikten sonra
gözyaşlarına hakim olamadı.Defteri iki koluyla sımsıkı tutarak öptü öptü öptü.
O devasa gecede Edwart'a kondurduğu son öpücük gibi adeta. Lexie elinde üstüne
Edwartın kokusu sinmiş altın sarısı defteri alıp eskimiş sedirden ayağa kalktı.Önce
kapıya doğru doğrulup gitmeyi düşünmüşken Edwart ve hayallerini geride bırakamayacağını
anlayıp takırdayan tahtalar üzerinde karşısında sevdiği varmışçasına defterle dans etti.
Hertarafı tozla kaplanmış yerde çıkan ayak izlarini anca sedire tekrar oturduğunda
farkedebilmişti Lexie.Defterin kalan onlarca sayfasını incelemek üzre defteri açacak olan Lexie
dışarıda ürpertici rüzgarın savurduğu dalgaları ''Edwart ! Edwart!'' olarak algılıyordu.
Lexie haykırarak ''Susun.Susun.Acıyın bana.Susun...''diyerek seslendi.Sonunda
defteri açan Lexie defterin sol üst kçşesinde yazılı olan tarihe buğulu gözlerle bakarak
tarihi algılamaya çalıştı.Tarih Edwartın kayboluşundan iki hafta sonrasını gösteriyordu.
Defterdeki bu sayfada baştan sona -Bu senin için en iyisiydi.- yazıyordu.
Lexie sayfayı eline alarak kağıttan bir hışırtı çıkarttı <bir sonraki sayfayı açtı Lexie<
Bu sayfayı boydan boya kaplamış bir
kalp resmi ve üstünde yazılı olan Lexie yazısını gördü .
İyice kafası karışmıştı Lexie'nin bu kayboluştan yirmi gün sonra yazılmıştı ve Lexie hala
Edwart'ın kalbindeydi.Edwart'ın kayboluşun sebebinin ölüm olabileceğini düşünen
Lexie'nin kalp atışının sesi rüzgardan daha sert ses çıkartmaya başlamıştı.Onu seviyordu
hala onun aşkı sıcakcık kalbinde duruyordu Lexie'nin.Rüzgarın çığlık sesleri kesilmiş
etrafı sessizlik kaplamıştı.Yavaşça ayağa kalkan Lexie'nin kucağındaki defter yere düştü.
Lexie ağır ağır pencereye doğru doğru yürüdü , ormandan gelensert rüzgar bir
nebze olsun ferahlatabilirdi belki! Elini ileri doğru uzattı ve aynı anda çığlıklar koridorlarda
duyulmaya başlandı. Korku ve yorgunluk duygusu Lexie'yi kapıya doğru çevirdi .
Lexie kısaca korkunun vermiş olduğu düşüncelerle hayallaer kurmaya başladı.Ya
içeri gelen Lexie'yi öldürürse fakat bunun Edwartı bu harabe klübede değilde onu doğru
yerde aramasına yardımcı olabilirdi.Ya da içeri giren Edwartsa dedi biranda ya onu bulup
''Neden?'' sorusunu sorabilecekse...Lexie korkuyla hayaller kurarken tahta çürümüş
üstünde eski bir süs yapıştırılmış olan kapıdan sapsarı göz alıcı bir ışık göründü ,
ardındanda yüzünde derin çizgiler taşıyan çehresinin sağ tarafı yanmış olan yaşlı bir
adam... Adam Lexie'ye doğru yaklaşıp ''Küçük hanım buranın öyküsünü duymadınız
galba? Burası yıllar önce ölüme terkedilmiş yaşlı bir kadının eviydi. O günden sonra
buraya genç bi adam uğradı sadece bu kilitli kapıyı açmaya cesaret eden tek kişi....
''
Yaşlı adam zunca düşündükten sonra derin bir nefes alarak devam etti: ''Fakat küçük
hanım bunun bir önemi yok buraya şuanda girebilen tek kişi benim ve burada gece olunca
korkunç şeyler olur. Ruhlar rahat bırakmazlar kapılar çığlıklar...Şu kutu varya -adam
eliyle Lexie'nin defteri aldığı kutuyu gösterdi- her gece mutlaka ruhlar tarafından
ziyaret edilir ve içi açılır tekrar kilitlenir. Şimdi sen bunları nereden bildiğimi merak ediyorsu öyle değilmi? ''

Lexie'den ses alamayan adam devam etti: ''Bak şu karşıya oradaki kocaman ormanlık
görüyorsun değil mi? Orasıda benim evim. Buraya araştırmacılar gelmişti şehirden
incelemek için bu evi bir tanesi gruptan en genci burada kalmaya evde kalıp olacakları
görmeye karar vermişti. Peki noldu biliyor musun ? Hıh işte o kalan gence nolduğunu kimse bilmiyor.
Sabaha gençten kalan tek şey kayıtta olan kameraydı ve incelediklerinde tüm bu gerçek öğrenildi.
Dehşet ama gerçek.''
Adam pencereye geçebilmek için Lexie'yi ittirdi ve pencereden dışarı doğru
kolunu uzattı: ''Hadi bakalım şimdi buraya nasıl geldiysen geri dön ! '' diyerek
Lexie'nin kolunu sıkıca kavrayıp kapıya doğru çekti. Lexie buradan çıkacaksa defteride almalıydı yanına. Yaşlı
adama itaat edercesine onla birlikte yürümeye başladı. Ve kapıya ulaştıklarında
adamı ittirip , deftere doğru koştu yere düşmüş olan defterdeki kocaman yazılmış
iki satırı okuyabildi ancak Lexie. Adam yanına gelip Lexie'nin kızıla çalan saçlarından
sertçe tutup yukarı çekerek Lexie'i kapıya doğru sanki bir cansızmışçasına hızlı bir darbeyle
fırlattı . Ve deftere bakıp cebinde birşeyler aramaya başladı sonunda çıkan bir kibrit kutusuydu. Defteri alevler içerisinde
bırakan alevli kibriti deftere attı , defter alev aldı ve adam hızlıca Lexie'yi sürükleyerek dışarı çıkartıp ,
kapının önüne attıktan sonra kayboldu. Lexie'nin gözlerinden hiç boşalmamışçasına yaşlar akıyordu
bunun nedeni can acısı değildi oysaki bunun nedini Lexie'nin ağzından dökülen iki sözcük açıkça ortaya koyuyordu.
''Son sayfa.''Defterin son okuyabildiği sayfası gözünde canlandı Lexienin koca bir sayfaya yazılmış şu iki cümle:
''Sana hiçbir zaman ihanet etmedim aşkım, Lexie
Fakat ikimizde olması gereken yerde olmalıydı sen çok istediğin Hogwartsta , sensiz hiç bir anlamı olmayan bense sonsuz uykuda...''

_________________

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Franciné Widmore
Dansçı & Sokak Müzisyeni
avatar

Kadın
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 107
Yaş : 24
Kan statüsü : Melez
Galleon : 7152
Ekspresso Puanı : 3
Kayıt tarihi : 30/03/09

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Cuma 17 Nis. 2009, 21:04

Rütbeme sokak müzisyenliğinin eklenmesini rica ediyorum. Rp vs. önceden yazdığım mesajda mevcut.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Rosalié Donna Pietra
Dansçı & Solist
avatar

Kadın
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 632
Yaş : 25
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 7487
Ekspresso Puanı : 1
Kayıt tarihi : 22/09/08

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Cuma 17 Nis. 2009, 21:17

İsim: Rosalié Donna Pietra
Yaş: 20
İstenilen Meslek: Dansçı & Solist
Örnek Rp:
Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Angelique Gwyn Xetha
Oyuncu
avatar

Kadın
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 13
Yaş : 28
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 7060
Ekspresso Puanı : 0
Kayıt tarihi : 17/04/09

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Cuma 17 Nis. 2009, 22:12

17 ~ Angelique Gwyn Xetha ~ Dansçı


Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Euphoria Szôlôssy
Vendéglője Restorant Sahibesi
avatar

Kadın
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 862
Yaş : 26
Kan statüsü : Safkan ~ O dahil kimse bunu bilmese de.
Galleon : 7762
Ekspresso Puanı : 35
Kayıt tarihi : 21/03/09

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   C.tesi 18 Nis. 2009, 14:49

Rütbeleriniz verilmiştir.

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/e-u-
Veronicha Galinthias
Gringotts Cincüce Şefi


Kadın
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 31
Yaş : 24
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 7083
Ekspresso Puanı : 0
Kayıt tarihi : 12/04/09

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   C.tesi 18 Nis. 2009, 19:27

Constance Helen Andrenyi
23
Vampirlikle beraber Piyanist olmak istiyorum. ~


Ben Daffodil sitede rp'lerim mevcut ama isterseniz yollayabilirim.


En son Constance Helen Andrenyi tarafından Perş. 23 Nis. 2009, 17:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Léxie Evely Lou'wers
Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı Sahibesi & Ressam
avatar

Kadın
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 207
Yaş : 24
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 7171
Ekspresso Puanı : 1
Kayıt tarihi : 02/04/09

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   C.tesi 18 Nis. 2009, 21:10

Léxie Evely Lou'wers demiş ki:
Adım:Léxie Evely Lou'wers

Yaş:20

Meslek.[ya kabul ediliyormu bilmiyorum ama dükkansahibeliğiinn yanında istiyorum.]Ressam

Örnek rp:


Altın sarısı renklerle kaplanmış , üzeri zarif taşlarla bezenmiş bu kitap elindeydi
artık Lexie'nin. Sevgilisinin kayboluşundan günler geçmiş olmasına rağmen hala
onu aklından çıkaramayan Lexie , sevgilinin bu gizli kayboluşunun sebebebini ne
pahasına olursa olsun bulacağına emindi. İçinde sevgilisinin aşkı , elinde
sevgilisinden geri kalmış tek şeybolan defteri tavan arasının tek güneş alan
yeri olan küçük , ahşap pencereye doğru yürüdü Lexie. Camdan baktığında
ormanlığın arkasındaki gölden aziz bir senfoni gibi gelen kurbağa sesleri
Lexie'yi eski günlere , sevgilisinin canı pahasına sevdiği günlere götürdü. Lexie'nin
ilk aklına gelen Edwart ile devasa, kimsenin kimseyi görmediği balodaki tanışma
anıları olmuştu.O gece Lexie inanmadığı aşkı tatmış " İlk kez birisine inanmıştı.
Fakat Eva bu büyülü aşkı Edwartın büyük ihanetinin bozduğunu düşününce kendisini
toparladı ve ne olursa olsun Edwart'tan bununhesabını sormak için onu bulacağına
kensini bir kez daha inandırarak girişteki sazlardan yapılmış kullanılmaz haldeki
sedire oturdu ve defteri açtı. Lexie defterinin ilk iki sayfasını çevirdikten sonra
gözyaşlarına hakim olamadı.Defteri iki koluyla sımsıkı tutarak öptü öptü öptü.
O devasa gecede Edwart'a kondurduğu son öpücük gibi adeta. Lexie elinde üstüne
Edwartın kokusu sinmiş altın sarısı defteri alıp eskimiş sedirden ayağa kalktı.Önce
kapıya doğru doğrulup gitmeyi düşünmüşken Edwart ve hayallerini geride bırakamayacağını
anlayıp takırdayan tahtalar üzerinde karşısında sevdiği varmışçasına defterle dans etti.
Hertarafı tozla kaplanmış yerde çıkan ayak izlarini anca sedire tekrar oturduğunda
farkedebilmişti Lexie.Defterin kalan onlarca sayfasını incelemek üzre defteri açacak olan Lexie
dışarıda ürpertici rüzgarın savurduğu dalgaları ''Edwart ! Edwart!'' olarak algılıyordu.
Lexie haykırarak ''Susun.Susun.Acıyın bana.Susun...''diyerek seslendi.Sonunda
defteri açan Lexie defterin sol üst kçşesinde yazılı olan tarihe buğulu gözlerle bakarak
tarihi algılamaya çalıştı.Tarih Edwartın kayboluşundan iki hafta sonrasını gösteriyordu.
Defterdeki bu sayfada baştan sona -Bu senin için en iyisiydi.- yazıyordu.
Lexie sayfayı eline alarak kağıttan bir hışırtı çıkarttı <bir sonraki sayfayı açtı Lexie<
Bu sayfayı boydan boya kaplamış bir
kalp resmi ve üstünde yazılı olan Lexie yazısını gördü .
İyice kafası karışmıştı Lexie'nin bu kayboluştan yirmi gün sonra yazılmıştı ve Lexie hala
Edwart'ın kalbindeydi.Edwart'ın kayboluşun sebebinin ölüm olabileceğini düşünen
Lexie'nin kalp atışının sesi rüzgardan daha sert ses çıkartmaya başlamıştı.Onu seviyordu
hala onun aşkı sıcakcık kalbinde duruyordu Lexie'nin.Rüzgarın çığlık sesleri kesilmiş
etrafı sessizlik kaplamıştı.Yavaşça ayağa kalkan Lexie'nin kucağındaki defter yere düştü.
Lexie ağır ağır pencereye doğru doğru yürüdü , ormandan gelensert rüzgar bir
nebze olsun ferahlatabilirdi belki! Elini ileri doğru uzattı ve aynı anda çığlıklar koridorlarda
duyulmaya başlandı. Korku ve yorgunluk duygusu Lexie'yi kapıya doğru çevirdi .
Lexie kısaca korkunun vermiş olduğu düşüncelerle hayallaer kurmaya başladı.Ya
içeri gelen Lexie'yi öldürürse fakat bunun Edwartı bu harabe klübede değilde onu doğru
yerde aramasına yardımcı olabilirdi.Ya da içeri giren Edwartsa dedi biranda ya onu bulup
''Neden?'' sorusunu sorabilecekse...Lexie korkuyla hayaller kurarken tahta çürümüş
üstünde eski bir süs yapıştırılmış olan kapıdan sapsarı göz alıcı bir ışık göründü ,
ardındanda yüzünde derin çizgiler taşıyan çehresinin sağ tarafı yanmış olan yaşlı bir
adam... Adam Lexie'ye doğru yaklaşıp ''Küçük hanım buranın öyküsünü duymadınız
galba? Burası yıllar önce ölüme terkedilmiş yaşlı bir kadının eviydi. O günden sonra
buraya genç bi adam uğradı sadece bu kilitli kapıyı açmaya cesaret eden tek kişi....
''
Yaşlı adam zunca düşündükten sonra derin bir nefes alarak devam etti: ''Fakat küçük
hanım bunun bir önemi yok buraya şuanda girebilen tek kişi benim ve burada gece olunca
korkunç şeyler olur. Ruhlar rahat bırakmazlar kapılar çığlıklar...Şu kutu varya -adam
eliyle Lexie'nin defteri aldığı kutuyu gösterdi- her gece mutlaka ruhlar tarafından
ziyaret edilir ve içi açılır tekrar kilitlenir. Şimdi sen bunları nereden bildiğimi merak ediyorsu öyle değilmi? ''

Lexie'den ses alamayan adam devam etti: ''Bak şu karşıya oradaki kocaman ormanlık
görüyorsun değil mi? Orasıda benim evim. Buraya araştırmacılar gelmişti şehirden
incelemek için bu evi bir tanesi gruptan en genci burada kalmaya evde kalıp olacakları
görmeye karar vermişti. Peki noldu biliyor musun ? Hıh işte o kalan gence nolduğunu kimse bilmiyor.
Sabaha gençten kalan tek şey kayıtta olan kameraydı ve incelediklerinde tüm bu gerçek öğrenildi.
Dehşet ama gerçek.''
Adam pencereye geçebilmek için Lexie'yi ittirdi ve pencereden dışarı doğru
kolunu uzattı: ''Hadi bakalım şimdi buraya nasıl geldiysen geri dön ! '' diyerek
Lexie'nin kolunu sıkıca kavrayıp kapıya doğru çekti. Lexie buradan çıkacaksa defteride almalıydı yanına. Yaşlı
adama itaat edercesine onla birlikte yürümeye başladı. Ve kapıya ulaştıklarında
adamı ittirip , deftere doğru koştu yere düşmüş olan defterdeki kocaman yazılmış
iki satırı okuyabildi ancak Lexie. Adam yanına gelip Lexie'nin kızıla çalan saçlarından
sertçe tutup yukarı çekerek Lexie'i kapıya doğru sanki bir cansızmışçasına hızlı bir darbeyle
fırlattı . Ve deftere bakıp cebinde birşeyler aramaya başladı sonunda çıkan bir kibrit kutusuydu. Defteri alevler içerisinde
bırakan alevli kibriti deftere attı , defter alev aldı ve adam hızlıca Lexie'yi sürükleyerek dışarı çıkartıp ,
kapının önüne attıktan sonra kayboldu. Lexie'nin gözlerinden hiç boşalmamışçasına yaşlar akıyordu
bunun nedeni can acısı değildi oysaki bunun nedini Lexie'nin ağzından dökülen iki sözcük açıkça ortaya koyuyordu.
''Son sayfa.''Defterin son okuyabildiği sayfası gözünde canlandı Lexienin koca bir sayfaya yazılmış şu iki cümle:
''Sana hiçbir zaman ihanet etmedim aşkım, Lexie
Fakat ikimizde olması gereken yerde olmalıydı sen çok istediğin Hogwartsta , sensiz hiç bir anlamı olmayan bense sonsuz uykuda...''C.tesi 18 Nis. 2009, 14:49

--------------------------------------------------------------------------------

Rütbeleriniz verilmiştir.


***Benim isteğimdemi kabul edildi? Kabul edildiyse rütbem yok? Yada rpm mi beğenilmedi? bilgiverirseniz sevinirim.

_________________

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Emânuelle Czechowïcz
Keman Sanatçısı
avatar

Kadın
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 38
Yaş : 23
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 7094
Ekspresso Puanı : 1
Kayıt tarihi : 06/04/09

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Çarş. 22 Nis. 2009, 22:29

Ad Soyad: Priscilla Roquemore
İstenilen Meslek: Keman Sanatçısı
Örnek Rp :


Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Charlie von Diederich
Seherbaz Karargahı & UBBP Genel Başkanı
avatar

Erkek
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 2098
Yaş : 23
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 8197
Ekspresso Puanı : 48
Kayıt tarihi : 05/05/08

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Çarş. 22 Nis. 2009, 22:55

Kabul edilmiştir, rütbeniz verildi.

_________________
It will never be over!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Christian Alexz Maxwell
Oyuncu ~ Manken
avatar

Erkek
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 60
Yaş : 27
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 7072
Ekspresso Puanı : 2
Kayıt tarihi : 23/04/09

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Perş. 23 Nis. 2009, 13:40

#Christian Alexz Maxwell
#21
#Oyuncu

Pm admine gönderilecek
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Arwin Jalen Crawford
Oyuncu
avatar

Kadın
Mesaj Sayısı : 25
Yaş : 24
Galleon : 7046
Ekspresso Puanı : 0
Kayıt tarihi : 23/04/09

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Perş. 23 Nis. 2009, 13:45

Arwin Jalen Crawford
22
Oyuncu
* Isis Leititia Francés diğer üyeliğim.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Euphoria Szôlôssy
Vendéglője Restorant Sahibesi
avatar

Kadın
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 862
Yaş : 26
Kan statüsü : Safkan ~ O dahil kimse bunu bilmese de.
Galleon : 7762
Ekspresso Puanı : 35
Kayıt tarihi : 21/03/09

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Perş. 23 Nis. 2009, 14:32

Hallediliyor ^^.

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/e-u-
Franciné Widmore
Dansçı & Sokak Müzisyeni
avatar

Kadın
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 107
Yaş : 24
Kan statüsü : Melez
Galleon : 7152
Ekspresso Puanı : 3
Kayıt tarihi : 30/03/09

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   C.tesi 25 Nis. 2009, 20:09

Franciné Leala demiş ki:
Rütbeme sokak müzisyenliğinin eklenmesini rica ediyorum. Rp vs. önceden yazdığım mesajda mevcut.

.^^
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Euphoria Szôlôssy
Vendéglője Restorant Sahibesi
avatar

Kadın
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 862
Yaş : 26
Kan statüsü : Safkan ~ O dahil kimse bunu bilmese de.
Galleon : 7762
Ekspresso Puanı : 35
Kayıt tarihi : 21/03/09

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Paz 26 Nis. 2009, 19:23

Rütbeniz veriliyor.

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/e-u-
Amenhotep Busiris
Karikatürist
avatar

Erkek
Mesaj Sayısı : 57
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 7035
Ekspresso Puanı : 0
Kayıt tarihi : 29/04/09

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Perş. 30 Nis. 2009, 23:18

Amenhotep Busiris
Karikatürist

Etrafını son bir kez daha süzdü, Amenhotep. Hogwarts'da olmak onu mutlu ediyordu fakat daha da mutlu oldugu baska bir sey varsa oda Hogwarts mutfagından zaman zaman calmayı basardıgı Ateş Viskisini göl kenarında icmekti. Bugün yine bir kac tanesini caktırmadan alıp göl kenarının kuytu bir kösesinde bulunan kayalıkların dibine oturmaya gidecekti. Simdi ise su aptal Doki'yi bulması gerekiyordu. Neredeydi bu lanet olası ev cini. Etrafına bakarken bir yandanda yavasca mutfaga dogru ilerliyordu. "Doki, Doki, Doki, Doki... " diye kendi kendine sayıklamaya baslamıstı bile. "Aptal Doki, aptal Doki, aptal Doki..." Bu yaratıklar nasıl olurda bu kadar birbirlerine benzeyebilirlerdi ki? Hem Doki mutfak kapısının girisinde olcagına dair kendisine söz vermisti. Bu seferki tehditi lanet olası cini korkutmamıstı anlasılan. Kendi kendine bir daha ki sefere daha iyi bir tehdit bulacagına dair yemin etti. "Ahh Doki, pis Doki, aptal Doki..." diyerek hala sayıklamaya devam ediyordu. Ev cinini bulması gerekiyordu; hem kardesi Theoris'e de göl kenarında icecekleri icin söz vermisti bile. Kardesinin gazabına maruz kalırsa eger Doki'yi öldürebilirdi. Theoris bugün Amenhotep'i öldürmezse tabi.

Pes etmiş bir sekilde göl kenarına kaderiyle yüzlesmeye giderken arkasından duydugu tiz bir sesle hemen Doki'nin geldigini anlamıstı. Arkasına döner dönmez "Neredesin, seni lanet olası!" dedi fakat Doki'nin elindeki koca bir sişe ateş viskisini görünce kendisine engel olamadı ve ev cinine dogru giderek "Bu iyiliklerini asla unutmayacagım biliyorsun degil mi?" diye bagırdı bir yandan sesli ve neseli bir halde gülerken. "Al bakalım dostum." dedi ve cebinden cıkardıgı büyük, iki paket meyan köklü cikolatayı ev cinine uzattı. "En sevdiklerinden ve en sevdiklerimden." diyerek cine göz kırptı ve referans yaptı. Cin oldukca mutlu görünüyordu. Ateş Viskisini Amenhotep'e uzatarak "Anlasma anlasmadır, efendim." demesiyle gitmesi gerektigini söyleyerek Hogwarts'ın karanlık koridorlarında gözden kayboldu. Görevini basarıyla tamamlayan Amenhotep sırıtarak viskiyi cübbesiyle kamufle etti.

Gözlerden uzakta olmaya calısarak koridorlarda yürümüstü ve her sey istedigi gibi ilerlemisti ve böyle devam etmesini istiyordu. Göl kenarına gitmesi yirmi dakikasını almıstı. Gecenin karanlıgında kahkasını durduramadı. Kardesi Theoris hala etrafta gözükmüyordu. "Hmm nerede bu kendini begenmiş lanet olası sıcan." Adımlarını biraz daha hızlandırıp kayalıkların dibine kardesinden önce ulasma cabalarına girismisti. Her zaman oturdugu oval taşın üstüne oturarak viskiyi cıkarmıs ve kardesinin geciktigi her dakika icin bir yudum midesine indirmeye baslamıstı. Altıncı dakikadan sonra viskinin cabucak bitebilceginin farkına varıp cok eskilerden duydugu bir sarkıyı söylemeye karar verdi. Böylelikle hem viski yerinde durmus olacak hemde zaman gecirebilecekti.

"The islands in the south ~ are warm ~ ♪
Paina-Purupuru ~ Their heads get really hot ~ ♪
And they're all idiots ~ ! ♪ "


Sarkının yarısında duydugu wrackk wrackk sesiyle bütün herseyi yapmayı bıraktı. Sarkı söylemeyide tabii ki. "Keçi? Bir keçi sesi mi? Nerede? Gölün icinde bir keci mi? -Kurbagayı eline alıp- Bu da ne? Bütün hayallerim yıkıldı! Gercekten bir keci görcegimi sanmıstım. Pfffff..." Elinde duran kurbagayı suya atarak tekrar eski moduna girdi. "İkinci mısra"

"The islands in the north ~ are cold ~ ♪
Hyakkoi-koikoi ~ Their heads shiver all around ~ ♪
And they're all idiots ~ ! ♪ "


İkinci mısranın basından beri arkasında duran Theoris'i henüz fark etmemisti. Sarkıyı bitirdiginde arkasından cıkan homurdanma sesiyle arkasına baktı. "Sen gerçekten Busirislerin en salagısın, abi!" demesi ve Amenhotep'in kafasına hızlı bir yumruk indirmesi bir olmustu. Acıdan vıyaklayan Amenhotep "Ahh kardesim, burada ne arıyorsun?" dediginde kafasına gelen diger bir yumrukla Theoris'in buraya neden geldigini hatırladı. İşaret parmagını basının hizasına doğru kaldırıp "Ahh nasıl unuturum bende seni bekliyordum zaten, kücük Busiris." dedi gülümseyerek. Kardesinin varlıgı ne olursa olsun bu dünyada yasama tutunmasını saglıyordu Amenhotep'in. Viski sisesini kardesine uzattı ve "Sarkımı nasıl buldun?" dedi cana yakın bir sekilde.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Euphoria Szôlôssy
Vendéglője Restorant Sahibesi
avatar

Kadın
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 862
Yaş : 26
Kan statüsü : Safkan ~ O dahil kimse bunu bilmese de.
Galleon : 7762
Ekspresso Puanı : 35
Kayıt tarihi : 21/03/09

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Cuma 01 Mayıs 2009, 11:52

Rütbeniz veriliyor ^^.

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/e-u-
Theoris Neith Busiris
Oyun Yapımcısı
avatar

Kadın
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 3
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 7030
Ekspresso Puanı : 0
Kayıt tarihi : 29/04/09

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   Cuma 01 Mayıs 2009, 19:01

Theoris Neith Busiris
Oyun Yapımcısı


Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
İbrahim Emre Ürem
Karikatürist - Grafiker
avatar

Erkek
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 92
Yaş : 33
Kan statüsü : Melez
Galleon : 7037
Ekspresso Puanı : 0
Kayıt tarihi : 02/05/09

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   C.tesi 02 Mayıs 2009, 21:02

Ad: İbrahim Emre Ürem
Yaş: 23
Meslek: Karikatürist - Grafiker
Örnek RP: Dayrnt Edward Black diğer karekterim. Onun dışında birçok karakterim var. Gerekirse onların RP'lerinden birini okuyabilirsiniz. Olmazsa ben RP eklerim.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Albert Sven Hallstad
The Puzzle Ortağı
avatar

Erkek
Ruh hali :
Mesaj Sayısı : 319
Yaş : 27
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 7104
Ekspresso Puanı : 13
Kayıt tarihi : 27/04/09

MesajKonu: Geri: Sanatçı Alımları   C.tesi 02 Mayıs 2009, 21:18

rütbeme Çellist eklenmesini rica ediyorum gerekiyorsa tekrar form doldurayım.

_________________

Hayatın anlamı ne çabuk değişirmiş. İkiydik, üç olduk. Tek kalpte birleştik.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
Sanatçı Alımları
Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» PVP SW KURULUR qeL :)

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
 :: Mantar Pano :: RPG Dışı Sayfalar-
Buraya geçin: