Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Eleştiriler

5 posters
YazarMesaj
Euphoria Szôlôssy
Vendéglője Restorant Sahibesi
Euphoria Szôlôssy

Kadın
Ruh hali : Eleştiriler 44692542ju9
Kan statüsü : Safkan ~ O dahil kimse bunu bilmese de.
Galleon : 11628
Ekspresso Puanı : 35

Eleştiriler Empty
MesajKonu: Eleştiriler   Eleştiriler Icon_minitimePtsi 06 Nis. 2009, 21:42

Olumlu ya da olumsuz tüm eleştirilerinizi duymak; noksan yanlarımızı düzeltmek ve iyi yanlarımızı geliştirmek isteriz. Meydan sizin. x)
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/e-u-
Kristian Eivind Espedal
Borgin & Burkes Ortağı
Kristian Eivind Espedal

Erkek
Ruh hali : Eleştiriler Hmbl7
Galleon : 11561
Ekspresso Puanı : 13

Eleştiriler Empty
MesajKonu: Geri: Eleştiriler   Eleştiriler Icon_minitimePaz 12 Nis. 2009, 07:04

Ünlü olarak tarihe damgasını vurmuş siyasetçileri, düşünürleri kullanabiliyorsak eğer bende ikinci bir karakter alıp Mustafa Kemal Atatürk'ü kullanmak istiyorum. Ya da Abdullah Öcalan'ı. Benzer birşey değil mi ? Adolf Hitler ünlü olarak kullanılabiliyorsa Abdullah Öcalan'da kullanılabilmeli. Tamam, saygı diye birşey var. Yakın tarihte yaşananlara saygı diye birşey de var. Pek çok arkadaşımız bunu okuyunca sıçrayacak, öfke dolu mesajlar dolduracaktır belki ama objektif bakmak gerek. Sınırlar bu kadar da zorlanmamalı. Biraz daha dikkatli olalım, lütfen.

En son Kristian Eivind Espedal tarafından Paz 12 Nis. 2009, 07:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
E. Niggle Borland
Ressam ~ Vampir
E. Niggle Borland

Erkek
Kan statüsü : Kurban ne verdiyse...
Galleon : 11206
Ekspresso Puanı : 11

Eleştiriler Empty
MesajKonu: Geri: Eleştiriler   Eleştiriler Icon_minitimePaz 12 Nis. 2009, 07:10

Doğru...

Sonuçta, ne olursa olsun siyasi bir görüş belirtilmiş olunur bu şekilde. Hoş, iyi ya da kötü yaptıkları beni ilgilendirmez. Sadece ve sadece "Liderlik" vasfına sahip olduğu için severim Hitler'i fakat gerçekten abartı durmuş...

Eric Cartman demiş ki:
Lieben est verboten, a es scriben uts, ka liederhosen... Gott Dammit! :zuha:
Kristian Eivind Espedal
Borgin & Burkes Ortağı
Kristian Eivind Espedal

Erkek

Eleştiriler Empty
MesajKonu: Geri: Eleştiriler   Eleştiriler Icon_minitimePaz 12 Nis. 2009, 07:17

Saçmalığın daniskası diyorum sadece.
Mai Ada Wolfrec
Kurtadam
Mai Ada Wolfrec

Kadın
Ruh hali : Eleştiriler Komikym0
Galleon : 11006
Ekspresso Puanı : 9

Eleştiriler Empty
MesajKonu: Geri: Eleştiriler   Eleştiriler Icon_minitimePaz 12 Nis. 2009, 12:02

Mustafa Kemal Atatürkü nasıl kullanabilirsinki? Peki onu hangi karakterine yakıştırıp hangi sıfat ile kullanacaksın? Bütün gözler senin üzerinde olmayacakmı ? Atatürk sıradan bir model gibi karaktere kullanılmamalı.Saygılı olsak biraz çok iyi olur. Evet Türkiye forumu açıldı ama daha fazla abartmasanız olayları. Lütfen biraz mantıklı düşünün.
Adolf Hitlerin model olarak kullanılması ne kadar saçma ise Atatürkün kullanılmasıda o kadar saçma olur.
Ayrıca Abdullah Öcalan gibi bir teröristle Atatürk isminin yan yana kullanılması bile sinir bozucu
Ayrıca bu sitede çok fazla siyaset tartışılmıyormu? Evet eleştirecek şeylerden biride bu. Adminler bunu engelleseler sevinirim_

Evet bencede sınırlar zorlanmamalı artık_
Tom Marvolo Riddle
Muggle
Tom Marvolo Riddle

Erkek
Galleon : 10945
Ekspresso Puanı : -2

Eleştiriler Empty
MesajKonu: Geri: Eleştiriler   Eleştiriler Icon_minitimePaz 12 Nis. 2009, 12:10

Hitler'in ünlü olarak kullanılmasına karşıysanız ki ben de karşıyım düçüncenizi belirtin. Adminler gereğini yapacaktır, lütfen konuyu uzatarak başka taraflara çekmeyin.
Euphoria Szôlôssy
Euphoria Szôlôssy

Kadın

Eleştiriler Empty
MesajKonu: Geri: Eleştiriler   Eleştiriler Icon_minitimePaz 12 Nis. 2009, 12:12

Konu halledildi arkadaşlar; ancak eleştiri yaparken buranın tartışma platformu olmadığını da aklınızdan çıkarmayın. Bu konu burada kapanmıştır.
Kristian Eivind Espedal
Borgin & Burkes Ortağı
Kristian Eivind Espedal

Erkek

Eleştiriler Empty
MesajKonu: Geri: Eleştiriler   Eleştiriler Icon_minitimePaz 12 Nis. 2009, 12:36

Sürekli gidip gelen internetimin ve sakarlığımın azizliğine ikinci uğrayışım bu. Yine de toparlayacak olursam :

Mustafa Kemal Atatürk'ün model olarak kullanılabileceğini savunmuyorum. Türkiye başlığı açıldığı için kullanılabileceği düşüncesini hiç ama hiç savunmuyorum. Bunu nereden çıkardığınızı da gerçekten çok merak ediyorum. Söylemeye çalıştığım şey " Hitler kullanılıyorsa Atatürk de kullanılsın " değil kesinlikle. Saygılıyım, mantıklı düşünüp mantıklı konuşuyorum. Ama şunun farkındayım : Karakterinin en belirgin özelliğinin faşizm olduğunu da belirtmekten çekinmeyen üye, buranın bir eğlence platformu olduğunu unutmuş olmalı. Sakat, çarpık bir düşüncenin ürünü. Abdullah Öcalan bir teröristtir, evet, çocuk katilidir. Ve aynı Adolf Hitler gibi o da faşisttir. Hitler'in devlet adamı kimliğine de sahip olması, onun Abdullah Öcalan'dan farklı olduğunu göstermez. Auschwitz-Birkenau, Buchenwald, Majdanek, Bergen-Belsen toplama kamplarının babası da bir çocuk katili değil midir ? Siyasi kimliklerin, siyasi ideolojilerin, kurgusu bile buna müsaade etmeyen bir site ne işi vardır, sorarım. Hogwarts Ekspresi'ni açtığım anda benim için Amortentia, Kristian, Sidonia vardır. Siteyi kapattığım anda Tuba, Ahmet, Hande olur onlar. İsterseniz faşist olun, isterseniz komünist, isterseniz cami yakın, isterseniz Sieg Heil çığlıkları atın. Bu sitenin dışında ne yapıyorsanız yapın, bu beni, bizi hiç ilgilendirmez. Ama burada siyasetin de, siyasi kimliklerin de yeri yok. Aslında söylemek istediğim şey bu değildi, dediğim gibi yazdığım yazılar iki kez silindi, özür dilerim. Çözüme kavuştuğuna gerçekten sevindim. Duyarlılığınız için teşekkür ederim.
Mai Ada Wolfrec
Kurtadam
Mai Ada Wolfrec

Kadın
Ruh hali : Eleştiriler Komikym0
Galleon : 11006
Ekspresso Puanı : 9

Eleştiriler Empty
MesajKonu: Geri: Eleştiriler   Eleştiriler Icon_minitimePaz 12 Nis. 2009, 12:55

İkimizinde farklı bir görüşte olduğunu sanmıyorum zaten. Aynı şeyleri düşünüp farklı şeyler anlayan iki ayrı insandan başka bir şey değiliz... Ne sen benim anlatmak istediklerimi anladın nede ben seninkileri. Siyaset tartışmaları çok fazla dikkat çekiyor. Daha çevresinde ne olup bittiğini bilmeyen bacak kadar çocuklar siyaset adamı gibi bilmişlik taslayarak konu gündeme getiriyorlar. Herkes farklı görüşlere sahip ama seninde belirttiğin gibi burası bir eğlence forumu. Siyaset gündemi değil . ((Benimde belirtmek istediğim bu. )) Ayrıca bu eleştirimide dile getirdim zaten. Benim burada siyaset yaptığım yok sadece bunun engellenmesini istiyorum_ (ki) zaten belirttim ve adminler gereğini yapacaklardır.

Bir eleştiri ve bunuda dile getirmiş bulunmaktayım
Euphoria Szôlôssy
Euphoria Szôlôssy

Kadın

Eleştiriler Empty
MesajKonu: Geri: Eleştiriler   Eleştiriler Icon_minitimePaz 12 Nis. 2009, 13:05

Boş yere mi konuşuyorum ben pardon? 'Gereğini yapan' adminler gereğini yapmışlar zaten, uzatmanın anlamı yok. Konu kapandı.

Eleştiriler
1 sayfadaki 1 sayfası