Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Günlük

+47
Bandit April Way
Rosalie Frances
Marveille Croweix
Oceané Laxell
Jaska Ilmarinen
Chelsea Ellen Rothstein
Sofia Lamartine
Elliott Abbott
Maximilian Wildstein
Mai Ada Wolfrec
Felice Jade Mathé
Armina Sandberg
Omega The Serpent
Dharja Hectorne
Marjory Lillian Ottilie
Rocìo del Nieves
Haley Brooke Scott
Malachy Grandley
Dryas Pheragas
Lucille Raiden
Bilie Wanders
Geoffrey Andrew Conradina
Erzsébet Dora Csézy
Alberto Conte
İbrahim Emre Ürem
Nikolai Belaia
Samuel Bright
Ardelia Marcelline
Chryseis Kejäthen
Stefan Dequarté
Xenophilius Waffling
Andrea Rachel McBrayn
Maurellé Nemesis Argyris
Ariadne Barthory
Silas Flippo Jerome
Nylwen Jinelle Soulthen
Charlotte Alice Russell
Charles Ernest Bright
Kristian Eivind Espedal
Issoria Lathonia
Sidonia Scarlet
Magnus Lars Hallstad
E. Niggle Borland
Nicole Marissa Magdalene
Daphne Zoe Launy
Oidia
Euphoria Szôlôssy
51 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Haley Brooke Scott
Oyuncu
Haley Brooke Scott

Kadın
Ruh hali : Günlük - Sayfa 5 44692542ju9
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 12947
Ekspresso Puanı : 1

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 30 Ekim 2009, 00:25

günlük; nolur yardım et !
Elliott Abbott
Büyücü
Elliott Abbott

Kadın
Ruh hali : Günlük - Sayfa 5 Yaaati6
Galleon : 10931
Ekspresso Puanı : 15

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 06 Kas. 2009, 23:02

Günlük,
Adam öldürmeye yeniden başlayacağım, kardeşimi bulmak için uğraşacağım için mutluyum. Son zamanlar da ne kendi kendime konuştum ne de hayvanlarımı kesebildim. Özledim günlük, pisko olmayı özledim.
Sofia Lamartine
Cadı
Sofia Lamartine

Erkek
Ruh hali : Günlük - Sayfa 5 Yeasj3
Galleon : 10907
Ekspresso Puanı : 11

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 06 Kas. 2009, 23:05

Sevgili günlük, üsttekinin ruh hali bana da bulaştı- -ya da ben ona bulaştırdım neyse önemli değil orası, ama bu ikili tekrar işbaşında olacak gibi. Sana bir isim bulmak lazım günlük, dur ben sana Murtaza diyeyim. evet Murtaza, görüşelim sık sık Wink
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın
Ruh hali : Günlük - Sayfa 5 Friendssx9
Galleon : 12257
Ekspresso Puanı : 75

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. 11 Kas. 2009, 22:24

Günlük, deniz olsa kendimi onun içine atmak isterdim. Ama ne yazıkki yok bir hafta domuz gribi tatili yetmezmiş gibi bir de bana ayrı hastalık tatili verdi doktor ne hoş değil mi millette hastalık bulaştırmamak adına evde kendimi vcd yemek tv tarzında şeylere adıycam, haa bir de internet var tabi, olmadı testte çözerim ayarlarız bir şeyler yani...
Charles Ernest Bright
MDP Genel Başkanı & Seherbaz
Charles Ernest Bright

Erkek
Ruh hali : Günlük - Sayfa 5 Hmbl7
Galleon : 11481
Ekspresso Puanı : 19

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 12 Kas. 2009, 16:13

Nicole Marissa Magdalene demiş ki:
Günlük, deniz olsa kendimi onun içine atmak isterdim. Ama ne yazıkki yok bir hafta domuz gribi tatili yetmezmiş gibi bir de bana ayrı hastalık tatili verdi doktor ne hoş değil mi millette hastalık bulaştırmamak adına evde kendimi vcd yemek tv tarzında şeylere adıycam, haa bir de internet var tabi, olmadı testte çözerim ayarlarız bir şeyler yani...

Günlük ben üstteki insanla memnuniyetle yer değişirim =O
Elliott Abbott
Büyücü
Elliott Abbott

Kadın
Ruh hali : Günlük - Sayfa 5 Yaaati6
Galleon : 10931
Ekspresso Puanı : 15

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 12 Kas. 2009, 23:39

Günlük, ama ben onu çok özledim biliyor musun, yarın otobüse atlayıp İstanbul'a gidesim var deliriyorum kim biliyor işte anca buraya yazarım....
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009, 16:31

Sevgili günlük, yarın okul hayatına başlıyorum, bir hafta aradan sonra nasıl ayak uydurucam bilmiyorum, ayrıca ödevleri öğrenmeme rağmen yapmadım, hastaya bir ayrıcalık demi ayrıca olmadığım sınavlardan da napıcaksam, of ki ne of hasta olmak iyi değil valla öyle görünse bile değil.
Chelsea Ellen Rothstein
Ravenclaw 4. Sınıf Öğrencisi
Chelsea Ellen Rothstein

Kadın
Ruh hali : Günlük - Sayfa 5 Yeasj3
Galleon : 10476
Ekspresso Puanı : 0

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 08 Ocak 2010, 18:19

Sevgili günlük,
bugün pek bi iğrençti. Sınavlar idare eder geçtide, son iki ders neydi öyle? tavşan. cık. Bide sınıftan aniden çıkınca hakaretimi duydu sandım, ödüm koptu. Tören ve cücenin konuşması ayrı bişiy zaten. Böğk.
Neyseki evdeyim. Yarın dersane yok! Buna gazoz içerim.
Şu kız olmasa okul çekilmez vallahi. Onun tepkileri olmadan dünya nasıl bi yer olurdu merak ediyorum. Etmiyorum yada, böyle iyi.
Neyse bu haftayıda atlattık. Yakın bir zamanda dersanenin tekrar tatil olması dileğiyle..
Hoşçakal o.o =F
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 08 Ocak 2010, 20:22

Sanırım bu sene delilik senem, yaptıklarımın hiçbiri anlamlı değil, yorumlarım bile rahat hal aldı, ama ben mutluyum işte...=)
Magnus Lars Hallstad
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü, Gryffindor Bina Sorumlusu
Magnus Lars Hallstad

Erkek
Ruh hali : Günlük - Sayfa 5 Dansrr6
Galleon : 11614
Ekspresso Puanı : 27

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 08 Ocak 2010, 20:25

Bugün eğlenmekten bir yerlerim ağrıdı sevgili günlük
Artistik patinaj yaptım bugün, hem de büş'le dans Çok pis buzda kayarım.
Silas Flippo Jerome
Vampir
Silas Flippo Jerome

Kadın
Ruh hali : Günlük - Sayfa 5 11mt8
Kan statüsü : 0Rh+
Galleon : 11241
Ekspresso Puanı : 41

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 08 Ocak 2010, 23:09

Sevgili günlük. Bu sitedekilerin Devianart adreslerini çok merak ediyorum xD
Jaska Ilmarinen
Slytherin 7. Sınıf Öğrencisi

Erkek
Kan statüsü : safkan.
Galleon : 10686

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. 24 Şub. 2010, 23:50

Günlük, günlük. Çağlar'ın karakterinden girmek çok zevkli. Bil bakalım ben kimim?
Oceané Laxell

Kadın
Galleon : 10422

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. 28 Nis. 2010, 17:21

Günlük, bence o bir Sibel.
Marveille Croweix
Perfect Li(f)e Yazarı
Marveille Croweix

Kadın
Ruh hali : Günlük - Sayfa 5 Heyup7
Kan statüsü : safkan yani nolcak ki başka.
Galleon : 12308
Ekspresso Puanı : 22

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 01 Mayıs 2010, 23:39

Günlük, onun Sibelin ta kendisi olduğunu düşünüyorum.
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/marv
Magnus Lars Hallstad
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü, Gryffindor Bina Sorumlusu
Magnus Lars Hallstad

Erkek
Ruh hali : Günlük - Sayfa 5 Dansrr6
Galleon : 11614
Ekspresso Puanı : 27

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimePaz 02 Mayıs 2010, 19:29

Günlük o sibelin kendinden de öte. O Zaybıl.
Rosalie Frances
Vampir
Rosalie Frances

Kadın
Ruh hali : Günlük - Sayfa 5 10nm9
Galleon : 9946

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. 15 Eyl. 2010, 19:01

Günlük; sitede günlük varmış lan çok sevindim. Bütün bunlar neden oluyor biliyorum evet asdfs
Bandit April Way
Bas Gitarist
Bandit April Way

Kadın
Kan statüsü : Safkan.
Galleon : 10850

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 16 Eyl. 2010, 00:16

Günlük; Ağzım feci bozuldu ama rahatım böyle. Cidden neye elime atsam piç ediyorum bende. Ama zor değil buna alışmak. Ülke gidiyor, Batu gitmiş çok mu -_-"
Angelica Myth
Şarkıcı
Angelica Myth

Kadın
Ruh hali : Günlük - Sayfa 5 Danceuy7
Galleon : 9971
Ekspresso Puanı : 3

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 16 Eyl. 2010, 15:35

Günlük;
Bugün mal saçlarım dünkü gibi olmadı ama umurumda değildi. Dershanemi hala seviyorum. Manyak bir hoca arkadaşımla bana taktı. Sınıfta herkes sus pus oturunca biz sırıtıyoruz sanırım biraz aradan. Neyse önemli değil. Niye gülüyorsun dedi, hayat güzel dedim. Kime güzel acaba dedi içimden küfür savurdum. Su senin adın neydi dedi, Su dedim. Su diye isim mi olur diğeri neydi dedi. Öykü, olmuş işte dedim. Öyle saçmaladım falan. Rehberlik hocası da çok şeker bir kadındı. Sanırım hala açım. Her daim başımın dönmesinin sebebi ne acaba, hep aç olamam değil mi. Neyse, alıştım bunlara. Oluyor öyle arada. Biraz önce de film izledim. Film ne güzeldi başlarda. Sonra kadın depresyona girdi sonra da mutlu sonla bitti. Ben yine sinir oldum. Kadın kendini harcadı resmen. Aman salak, filmin devamını göstermeselerde nasılsa ayrılmışlardır, umurumda mı? Yo, hiç değil. Şu diğer karakterime lejant yapmayı çok istiyorum. GG'de Selin'in rpsine cevap yazmalıyım ama ilham gelmiyor. Bari İbrahim yazsa da ona yazsam. Aslında PS aşkım tuttu. Neden kimse takım istemiyor? Çünkü istediler ve ben bitirdim onları. Kendime de yaptığıma göre. Of, sıkıldım. Baya da saçmalamışım. Ne güzel. Hoşçakal günlük. Ben öyle şarkılarda bahsettikleri senin bildiğin kızlardan değilim. Of cidden saçmalıyorum. Öptüm.
https://hogwartsekspresi.editboard.com/karakter-bio-lary-f164/a-n
Bandit April Way
Bas Gitarist
Bandit April Way

Kadın
Galleon : 10850

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 16 Eyl. 2010, 19:55

Perhaps, If you come one day, If you come and embrace me, If you say the magic words, never look at me, just because I`ll cry.

Rosalie Frances
Vampir
Rosalie Frances

Kadın

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 17 Eyl. 2010, 19:21

Günlük; hayatımda bu kadar salak bir insan görmedim. Ama avcunu yalan. :hareketçekenöykücük:
Angelica Myth
Şarkıcı
Angelica Myth

Kadın
Ruh hali : Günlük - Sayfa 5 Danceuy7
Galleon : 9971
Ekspresso Puanı : 3

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 18 Eyl. 2010, 18:01

Sevgili Günlük;
Şu dinlediğim şarkıdaki söze gerçekten ölüp bitmiştim ben. Artık yapabildiğimden daha fazla seni sevemem. Onlar bilmiyorlar beni bırakmayacağını. Bilmiyorlar, bana şarkı söylediğini. Ve ben bunlara inanırdım. Her sabah kalktığında aklına gelen bir kişi vardır. Ve her yeni güne uyandığında bir önceki gün onu bugünkü kadar sevmediğini düşünürsün. Her geçen gün artan bir sevgi? Adını ben aşk koymuştum, diğerleri takıntı. O kadar zaman geçmiş değil mi? Her şey bitmiş gitmiş yani, hala nasıl sevebilirsin ki? Bilmiyorum o zaman oluyordu. Bunu yapabiliyordum. Ve ben gerçekten bunlara inanıyordum. Gerçekliğinden bir kez olsun şüphem olmuş muydu? Her neyse, doğru ya da yanlış bunun bir önemi var mı ki ya sadece değerini bilebilirdin. Bu sevgiye, bağlılığa verilen isim önemli değildi artık. Yani sadece bir karşılık beklemek. Adı ne olursa olsun önemli miydi gerçekten ya. Arkadaş bile olabilirdi, kardeş bile olabilirdi neden ısrarla anlamak istememen. Bir ay sonra, evet tam bir ay sonra hala bu sayıyı söyleyebilecek miyim? İşte o gündü. İşte bir sene geçti. İşte iki sene geçti. Peki sonra? Hala saymaya cesaretim var mı? Oldu diyebileceğimi sanmıyorum, olabilirdi derim ancak. Çünkü gerçekten hiçbir şey sonsuza kadar sürmüyormuş. Tabi yok saydıklarımı öyle görmeye devam edersem. Birlikte sadece yaşanan şeyler anı değil. Seni düşünerek dinlediğim şarkılarda bile anıların var. Tek bir sözünde bile var. Ama anlamak bu kadar zormuş. O yüzden umurumda değil artık. Senden yapabildiğimden daha fazla nefret edemem, inan. Sana ihtiyacım diye ağlamayı acizliğim olarak görebiliyorum artık. Bu gerçekten geçmişte kaldı. Kimseye ihtiyacım yok, günlük.
https://hogwartsekspresi.editboard.com/karakter-bio-lary-f164/a-n
Lucille Jankovics
Slytherin 7. Sınıf Öğrencisi
Lucille Jankovics

Kadın
Galleon : 11848

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 18 Eyl. 2010, 18:07

Günlük, üstlerde Jaska'dan yazdığım mesajı gördüm de. Aytül, Barış, İdil; haklısınız la benim o. fghdjklsa
İşte günlük, görünce üzüldüm yani. Ne biçim özledim mesela o günleri ben. Ah ah.
http://www.yok.ki.com
Rosalie Frances
Vampir
Rosalie Frances

Kadın

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 20 Eyl. 2010, 22:08

Günlük, aramızdaki her şey bitti asdfsdsdsf Tamam günlük, itiraf ediyorum ki sınıfta aslında hiç sevmediğim bir tip olan çocuğu bugünkü taklidi sebebiyle çok sevdim. Ona olan yardımlarımı bu sene de esirgemem ben xD
Marveille Croweix
Perfect Li(f)e Yazarı
Marveille Croweix

Kadın
Kan statüsü : safkan yani nolcak ki başka.
Galleon : 12308
Ekspresso Puanı : 22

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 20 Eyl. 2010, 22:47

Günlük, o sinir bozucu büyük ihtimalle tek sevmediğim sarışın olmaya aday tipleme yerine kesinlikle her ne kadar kafamı başkalarının kafalarıyla tokuştursa da oğulcanı tercih ederim. *.*
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/marv
Rosalie Frances
Vampir
Rosalie Frances

Kadın

Günlük - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 21 Eyl. 2010, 18:38

Günlük, bazen saçmalıyorum biliyorum ama pek umursamıyorum ya. Eğleniyorum falan böyle. Hayat güzel zaten. Hayat kime güzel ya. Bize güzel işte. Bak yine yapıyorum. Bugün sınıftakilerle daha bi kaynaştık sanki. Tabi, 2 sene sonra ancak kaynaşmış olmakta güzel di mi? Bi arkadaşım da benim zevkimi beğeniyormuş onu öğrendim. Aynaya bakıyor mu acaba o *-* O kadar da saçmalamamalıyım ya. Neyse düğüne az kaldı en azından. Davetiye de gelmiş, görünce çok mutlu oldum xD Böyle herkes evlense falan, ailede bekar kalmasın bence. Oradan bakınca ne kadar sevgi doluyum. Bence de öyle.

Günlük
5 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki