Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Günlük

+47
Bandit April Way
Rosalie Frances
Marveille Croweix
Oceané Laxell
Jaska Ilmarinen
Chelsea Ellen Rothstein
Sofia Lamartine
Elliott Abbott
Maximilian Wildstein
Mai Ada Wolfrec
Felice Jade Mathé
Armina Sandberg
Omega The Serpent
Dharja Hectorne
Marjory Lillian Ottilie
Rocìo del Nieves
Haley Brooke Scott
Malachy Grandley
Dryas Pheragas
Lucille Raiden
Bilie Wanders
Geoffrey Andrew Conradina
Erzsébet Dora Csézy
Alberto Conte
İbrahim Emre Ürem
Nikolai Belaia
Samuel Bright
Ardelia Marcelline
Chryseis Kejäthen
Stefan Dequarté
Xenophilius Waffling
Andrea Rachel McBrayn
Maurellé Nemesis Argyris
Ariadne Barthory
Silas Flippo Jerome
Nylwen Jinelle Soulthen
Charlotte Alice Russell
Charles Ernest Bright
Kristian Eivind Espedal
Issoria Lathonia
Sidonia Scarlet
Magnus Lars Hallstad
E. Niggle Borland
Nicole Marissa Magdalene
Daphne Zoe Launy
Oidia
Euphoria Szôlôssy
51 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
YazarMesaj
Issa Philippe
Ravenclaw 7. Sınıf Öğrencisi
Issa Philippe

Kadın
Ruh hali : Günlük - Sayfa 6 44692542ju9
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11346
Ekspresso Puanı : 12

Günlük - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 21 Eyl. 2010, 19:17

Günlük; Hayatımın en zor iki yılını geçireceğim. Üniversiteyi kazanmak helede dil bölümünden kazanmak çok zor. Bizden, çıkacak bütün biyoloji sorularını full yapmamız bekleniyor. Türkçeyi zaten her dil öğrencisi full yaparmış canım. İngilizce de neymiş onu zaten dili seçmiş biri full yaparmış. E geriye ne kaldı günlük, biz çok zekiyiz de ben mi bilmiyorum yani? Matematiği fullleyin demediler allahtan. Bir an Biyoloji dersliğini ararken korktum bunlar bize fizik kimya falanda dayamışlar mıdır diye yok Allah'tan gözükmüyor onlar ders programımda. Haftaya beden dersini havuzda işleyecekmişiz bu çok sinir bozucu bir şey günlük. Ben okulun havuzundan hiç haz etmiyorum, ne öyle bone falan. Hocam girmesek olmaz mı diyene de eksi veririm dedi, zorla mı len. Hem ben balıklama atlamayı yıllardır öğrenemedim şimdi ondan not mu alacağım üstüme iyilik sağlık! Okulda beni hala değişim öğrencisi sananlar var o.O Türk müsün? sorusunu duymaktan iki günde gına geldi valla. Birde anlamıyorum sanıp yanımda hakkımda konuşan kızlara öldüm gülmekten, Türk olduğumu anlayınca nasıl kırmızı kesildiler ama.
Bu kadar tantananın arasında Batu aklıma çok fazla gelmiyor aslında ama bu gün spor salonunda herkes kenara çekilince ben gerizekalı gibi Yavuz Çetin dinleyip Senin gemilerin camdan sevgili'yi okuyunca oturup hüngür hüngür evet böyle bağıra bağıra ağladım. Kimsenin olmadığı bir yerde, rahatça. Hayatıma yeni bir yön vermem lazım Batu olmadan, ama Batu hep var işte. Kantinde cüzdanımdan yanlışlıkla penasını çıkarınca bayılacağımı bile sandım bir an için. Ben Batu'yu unutacak mıyım günlük? Batu Aysu'yu unutur mu günlük? Ya da ben okuldan çıkınca Aysu'yu görsem tekme tokat dalsam nasıl olur? Ayhan'la konuşmaya ihtiyacım var ama artık çok zor gözüküyor, lanet olsun.
Günlük ben böyle nasıl devam edeceğim? Cidden yani nasıl? Hayır okulda da pek yabancılık çekiyorum cidden. Bu gün artık insanlara sınıfların yerlerini sormaktan bıktığım için uzaktan uzaktan sınıftaki kızları takip ediyordum. Cidden hayatım çok boka sardı günlük. Ve Batu'yu inanılmaz özledim, tenini özledim hani bilirsin. Günlük adın bundan sonra Batu olsun mu lem olsun tabi.
Andromeda Beata Neaux
Hufflepuff 7. Sınıf Öğrencisi
Andromeda Beata Neaux

Kadın
Ruh hali : Günlük - Sayfa 6 42446019ix9
Kan statüsü : Bilmiyor ancak Melez olduğunu düşünüyor.
Galleon : 11291
Ekspresso Puanı : 3

Günlük - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 05 Şub. 2013, 03:48

Sevgili Günlük;
Özledin mi sen de? Ben çok özledim. Ufacıktık tefeciktik buradan giderken. Büyüdük kocaman olduk hala Ekspres dendiğinde tüylerimiz diken diken. Tadı başkaydı be günlük. Sonrası hiç olmadı olamadı. Eski bir Ekspresso olarak selamlıyorum seni. Hadi kal sağlıcakla.
https://hogwartsekspresi.editboard.com/bio-lar-f164/b-e-a-t-a-t58

Günlük
6 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6