Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Beata Neaux

2 posters
YazarMesaj
Andromeda Beata Neaux
Hufflepuff 7. Sınıf Öğrencisi
Andromeda Beata Neaux

Kadın
Ruh hali : Beata Neaux 42446019ix9
Kan statüsü : Bilmiyor ancak Melez olduğunu düşünüyor.
Galleon : 11303
Ekspresso Puanı : 3

Beata Neaux Empty
MesajKonu: Beata Neaux   Beata Neaux Icon_minitimeSalı 07 Tem. 2009, 14:25

Ad - Soyad: Andromeda Beata Neaux (Değişecek)
İstenen Bina(lar): Hufflepuff, Ravenclaw
İstenen Sınıf: 7. Sınıf
Karakterin Genel Özellikleri:
Dürüstlük. Asla taviz vermediği tek özelliğidir belki de. İçi dışı bir kendi halinde bir kızdır aslında Beata. Her zaman gerçekleri ve aklından geçenleri olduğu gibi söyler ve çoğu zaman bunların karşısındakini kırıp kırmayacağını pek umursamaz. Ona göre insanların kendilerini avutmak için söyledikleri yalanlar bile –bunlara beyaz yalan diyorlar- zavallılıktır onun için. Gerçekleri olduğu gibi söylemesi çoğu zaman pek hoş karşılanmadığı için pek fazla arkadaşı olduğu söylenemez. Sadece gerçekten onun sözlerini kaldırabilen veya onu umursamamayı başarabilen kişiler yanında kalırlar. Yalnızlığı sorun etmediği için de kimseyle anlaşma gibi bir çaba içine girmez. Yine de her hangi biriyle bir tartışmaya girmesi söz konusu değildir. Kavga ve gürültü en sevmediği şeylerdir ve asla böyle bir durum yaşamamak için kendisinden hoşlanmayan veya kendisinin hoşlanmadığı kimselerden uzak durur. Fazlasıyla geveze ve bilmiştir. En uçuk konularda bile ortaya bir fikir atabilir ve eğer tanışma faslından sonra hala onun yanındaysanız kesinlikle eğlenceli biri olduğunu bile fark edebilirsiniz. Onu kızgın görmek pek mümkün değildir ancak gerçekten sinirlendiği zamanlarda bambaşka birine dönüşebilir etrafındakileri her zamankinden daha fazla kırabilir. Genelde ne düşündüğünü veya ne hissettiğini hiçbir şey söylemeden yüzünden anlayabilirsiniz. Çünkü duygularının veya düşüncelerinin yüzüne yansımasını saklayamaz ya da saklama gereği duymaz. Fakat aynı şekilde sizin de yüzünüzden her şeyi okuyabilir. Bu zamanla geliştirdiği bir yetenektir onun için. İnsanlarla konuşurken genelde yüzlerine ve özellikle gözlerine bakarak konuşur ve yüzlerinde ki her bir ayrıntıdan birçok şey çıkarabilir. Bir konuda kendinden eminse onu asla döndüremezsiniz. Her zaman kafasının dikine gider. Eğer ona yakın olmak istiyorsanız tam anlamıyla dürüst ve gerçeklerden çekinmeyen biri olmalısınız…

Karakterin Geçmişi: Henüz düzenlenmedi.
RP Örneği: Ben Lisa Wanders. Sitede rp düzeyim az-çok bilinir. Yine de ne olur ne olmaz diye bir rp koyuyorum. Rp’de adım Larisa Wartiox. Değiştirme gereği duymadım.

Spoiler:
https://hogwartsekspresi.editboard.com/bio-lar-f164/b-e-a-t-a-t58
Elizabéth Adrianna Malfoy
Perfect Li(f)e Yazarı
Elizabéth Adrianna Malfoy

Kadın
Ruh hali : Beata Neaux Heyup7
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 12169
Ekspresso Puanı : 41

Beata Neaux Empty
MesajKonu: Geri: Beata Neaux   Beata Neaux Icon_minitimeSalı 07 Tem. 2009, 18:23

Huff sayısı az olduğundan dolayı bu binaya ekledim. Değiştirmek isterseniz PM ile bildirebilirsiniz. Rütbeniz verilmiştir.
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164

Beata Neaux
1 sayfadaki 1 sayfası