Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sophia Rose Dvorska

2 posters
YazarMesaj
Sophia Rose Dvorska
Ravenclaw 6. Sınıf Öğrencisi
Sophia Rose Dvorska

Kadın
Ruh hali : Sophia Rose Dvorska 11mt8
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 10849
Ekspresso Puanı : 6

Sophia Rose Dvorska Empty
MesajKonu: Sophia Rose Dvorska   Sophia Rose Dvorska Icon_minitimePerş. 09 Tem. 2009, 13:47

Ad - Soyad: Sophia Rose Dvorska
İstenen Bina(lar):Slytherin alımları kapılı olduğu için Ravenclaw
İstenen Sınıf: 6. Sınıf Öğrencisi
Karakterin Genel Özellikleri:

Nasıl anlatsam bilemiyorum. Aslında çözülmesi gerçekten zor biriyim. İnsanlara karşıdan bakıldığında çok soğuk ve küstah gözükürüm, genelde öyle diyorlar. Ancak yakınlaştığımda da arkadaşımdan ötesi yoktur benim için. Yeri geldiğinde çıkarcı olmuşluğum olur fakat; sinsi ve kurnaz olmayı kendime pek yakıştırmam. Aslında pek cesur olduğum söylenemez. Yani o bildiğiniz cesur yüreklerden değilim ben. Ama pinti korkaklardan da değilim. Karanlıktan, yüksek yerlerden , yaratıklardan korkmam anlayacağınız üzere. Hayattaki tek korkum yenilmek . Kendimi bulduğum günden beri hep savaş içnideyim, yenilmek bana göre değil. Bazen çok aptal olduğumu düşünürüm. Nereden kaynaklanıyor bilmiyorum ama annem ile babam öldüğünde bile gözlerimden bir gram yaş akmamıştı. Evet çok acımasız olduğumu düşünebilirsiniz belki ama öyle biri değilim. Aslına bakarsanız adaletten yana olmam çoğu zaman. Belki de benim için sadece kendi düşüncelerim önemlidir bilmiyorum. Ama tek bildiğim bir şey var, kin tutan biriyim. Evet, beni üzenlere karşı hep kin tutmuşumdur. Buna annem ile babamda dahil. Onlar benim iyiliğimi istedikleri için belki de iyilerin tarafına geçmemi istediler. Her ne kadar kendileri karanlık tarafta olsalarda. Tabii bu onlar için hiç iyi olmamıştı. Ne yazık ki en kısa zamanda ortadan kaldırıldılar ; ihanetleri yüzünden. Ben hiç üzülmemiştim. Çünkü annemden bu olay için yediğim dayağı günlerce unutamamıştım. Uzatmaya gerek yok ben buyum işte.

Karakterin Geçmişi:

26 Ağustos günü dünyaya gözlerini İngiltere' de açmıştır. Doğduğundan beri Londra da yaşayan Sophia küçüklüğünden beri Fransa tutkusuyla yanıp tutuşmuştur. Ailesinin soyu İngilizlere dayanır ve safkandırlar. Köklü bir aileden gelmektedir. Ve ailesinin çoğu karanlık tarafa hizmet vermektedir. Buna Sophia' ın anne ve dahildir. Başak burcudur. Ailesi karanlık tarafta çektiği sıkıntılardan dolayı Sophia' yı iyilere doğru çekmeye çalışsa da başarılı olamamıştır. Ve ikisi de ihanet suçundan dolayı öldürülmüştür. Uzun yıllar boyunca ailesi olmadan teyzesi ile Londra' da yaşamını sürdürmektedir.

Rp Örneği:

Spoiler:
Euphoria Szôlôssy
Vendéglője Restorant Sahibesi
Euphoria Szôlôssy

Kadın
Ruh hali : Sophia Rose Dvorska 44692542ju9
Kan statüsü : Safkan ~ O dahil kimse bunu bilmese de.
Galleon : 11708
Ekspresso Puanı : 35

Sophia Rose Dvorska Empty
MesajKonu: Geri: Sophia Rose Dvorska   Sophia Rose Dvorska Icon_minitimePerş. 09 Tem. 2009, 14:25

Ravenclaw 6. Sınıf | İyi RP'ler.
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/e-u-

Sophia Rose Dvorska
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-