Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Marjane Ylenia.

2 posters
YazarMesaj
Marjane Ylenia Flavius
Hufflepuff 6. Sınıf Öğrencisi
Marjane Ylenia Flavius

Kadın
Ruh hali : Marjane Ylenia. Boupi3
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11536
Ekspresso Puanı : 0

Marjane Ylenia. Empty
MesajKonu: Marjane Ylenia.   Marjane Ylenia. Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009, 14:01

Ad - Soyad: Marjane Ylenia Flavius
İstenen Bina(lar): Hufflepuff
İstenen Sınıf: 6.
Karakterin Genel Özellikleri: Üzerinde yaşadığımız bu kara parçasında, Dünya'da, en önemli canlı 'insan'dır benim için. Birbirimize yarım etmek de en başlıca görevim. Babam hep bu yardımseverliğimin annemden geldiğini söyler. Fakat ben annemin pek öyle biri olduğunu düşünmüyorum nedense. Kitap... Benim vazgeçilmezimdir. Muggle edebiyatı ile yakından ilgilenirim. Bence Muggle'lar gerçekten zeki yaratıklar. Bizim sihirle yaptığımız çoğu şeyi onlar binlerce emek sarf ederek yapıyorlar ve çoğu konuda daha bizden daha iyiler. Oldukça konuşkan ve bir o kadar da girişkenimdir. İnsanlarla ilişki içerisinde olmayı çok seviyorum. Fakat aramızda belli bir mesafeyi korumaya da dikkat ediyorum. Çabuk güvenen biri değilim, insanlara bazı şeyleri anlatmaya da çekiniyorum. Ama güvendiğim insanlar var. Mantıklı düşünürüm, en azından öyle sanıyorum. İç güdülereçok önem veririm. Çoğu zaman bunun mantığımı etkileyeceğinden korkmuşumdur; ama bu henüz başıma gelmedi. Şifacı olmak en büyük idealim. Güler yüzlüyümdür. Gereksiz bir aşırılıktaki neşeden hiç hoşlanmıyorum. Mutluyum ve neşeliyim, evet, ama bunu sürekli yüksek sesli kahkahalarla dile getirmenin mantıksız olduğunu düşünüyorum.
Karakterin Geçmişi: Henüz olurşturulmadı.
RP Örneği:
Janice Dylan Lovett, diğer karakterim.
Euphoria Szôlôssy
Vendéglője Restorant Sahibesi
Euphoria Szôlôssy

Kadın
Ruh hali : Marjane Ylenia. 44692542ju9
Kan statüsü : Safkan ~ O dahil kimse bunu bilmese de.
Galleon : 11630
Ekspresso Puanı : 35

Marjane Ylenia. Empty
MesajKonu: Geri: Marjane Ylenia.   Marjane Ylenia. Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009, 16:54

Hufflepuff 6. Sınıf | İyi RP'ler.
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/e-u-

Marjane Ylenia.
1 sayfadaki 1 sayfası