Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

RP Partneri İlanları

4 posters
YazarMesaj
Julie Annwyl Lovett
Biçim Değiştirme Profesörü
Julie Annwyl Lovett

Kadın
Ruh hali : RP Partneri İlanları Hmbl7
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 12172
Ekspresso Puanı : 63

RP Partneri İlanları Empty
MesajKonu: RP Partneri İlanları   RP Partneri İlanları Icon_minitimePerş. 16 Eyl. 2010, 14:20

Bu başlık altında gerekli kriterleri bildirerek RP partneri arayabilirsiniz.

Ancak bu başlığı kullanırken şunlara dikkat ediniz:
1. Lütfen bir mesajdaki kriterlerin size uygun olduğunu düşünüyor ve bu kişinin RP partneri olmak istiyorsanız ilgili kişiye PM atınız. Başvuru başlığın altına yorum yapmayınız.
2. İlanlara yorum yapmayınız. Forum kirliliğine neden olmamak adına şekilde bu başlıkta yalnızca ilanların yer alacağını unutmayınız.
3. Şayet RP Partneri bulduysanız mesajınızı düzenleyiniz ve ilanın artık geçerli olmadığını bildiriniz.

Teşekkürler.
https://hogwartsekspresi.editboard.com/bio-lar-f164/annwyl-l-o-v-
Amelia DeAndre
Gryffindor 5. Sınıf Öğrencisi
Amelia DeAndre

Kadın
Ruh hali : RP Partneri İlanları Evilgrin0007qd8
Kan statüsü : Melez
Galleon : 10836
Ekspresso Puanı : 0

MesajKonu: Geri: RP Partneri İlanları   RP Partneri İlanları Icon_minitimeCuma 17 Eyl. 2010, 11:27

Şimdi, efendim bu kızımız biraz erkek fatma, hayata karşı tepkili, yaralı, feminist vs. vs. Diyorum ki bu kızı değiştirecek bir erkek girsin hayatına işte. Kız tabii güvensiz, güvenmiyor erkeklere. İşte biliyorsunuz zaten gerisini, tipik. Oğlan peşinden koşsun yüz vermesin, sonra oğlan vazgeçsin kız istediğini anlasın ve bir grup RP'den sonra çıkmaya başlasınlar, erkek fatmamızın da aslında nasıl da güzel bir kız olduğu ortaya çıksın falan. Böyle bir şey. Düşünen olursa kurgunun ayrıntılarını birlikte konuşuruz zaten.

Karakter hakkında ayrıntılı bilgi için.

Bulundu.
Issa Philippe
Ravenclaw 7. Sınıf Öğrencisi
Issa Philippe

Kadın
Ruh hali : RP Partneri İlanları 44692542ju9
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11360
Ekspresso Puanı : 12

MesajKonu: Geri: RP Partneri İlanları   RP Partneri İlanları Icon_minitimeCuma 17 Eyl. 2010, 14:27

Karakter öğreni olacak çok yakında. Ravenclaw son sınıf ^^
Uzatmalı bir sevgili lazım, kızı çok sevecek ama Issa kötü bir dönemden geçiyor çocuğu aldatmış şu an ayrılar, barışacaklar tabi ama epey rp gerektirecek. Birisi karakter alır ya da vardır boşta bir karakter diye umuyorum. Neyse öyle işte. Rav ve yaşıt tercihimdir, Sly'de olabilir.

Bulundu.

En son Issa Philippe tarafından Cuma 17 Eyl. 2010, 21:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Adrian Gregory
Şifacı ~ Yaratıkların Yol Açtığı Yaralanmalar
Adrian Gregory

Erkek
Galleon : 10744
Ekspresso Puanı : 0

MesajKonu: Geri: RP Partneri İlanları   RP Partneri İlanları Icon_minitimeCuma 17 Eyl. 2010, 20:34

Köşede boş boş duruyor bu adam onu fark ettim. Şimdi hani biri olsa, elinde kurgusu olsa ve gelse... Çok şey istiyorum ki ben. Öyle işte. Çıkmayacağını gayet farkında olarak yazıyorum ayrıca. Ben bir ara bu başlıkta insanları birbirine çatar aşk iksirleri yapardım yahu. Aah ahh...

RP Partneri İlanları
1 sayfadaki 1 sayfası