Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tebrik ediyorummmm

+13
Franciné Widmore
Ariadne Barthory
Svetléna Rosselyn Widmore
Nicole Marissa Magdalene
Lassyné Velasquez
Charlotte Alice Russell
Simona Floros
Natashia
Euphoria Szôlôssy
E. Niggle Borland
Felice Jade Mathé
Kristian Eivind Espedal
Rose Evelyn Constantine
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
E. Niggle Borland
Ressam ~ Vampir
E. Niggle Borland

Erkek
Ruh hali : Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Hmbl7
Kan statüsü : Kurban ne verdiyse...
Galleon : 11306
Ekspresso Puanı : 11

Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tebrik ediyorummmm   Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 30 Nis. 2009, 15:15

Cıks sana değil, erkeklere kalas diyen zât-ı şahanelerine söyledim ben onları...

Peki bi kere de kızlar desin seni seviyorum! Benimli çıkar mısın! Düzgün bir ilişkimiz olmasını istiyorum! Diye!

Bi kere de onlar gelsin konuşmaya bizimle, dünyadaki erkek nüfusu azalıyor arkadaş. Düşünün bunları, XX - XY'den mütevellit, birleşince X'ler çoğunlukta oluyor. Yirmi-Otuz yıl sonra çok ararsın siz bizleri...

YAAAA! YAAA! (Forum jargonu ile de bağırmış oldum ama neyse, ünlemlerime dikkat edin.)

Bende diyorum zaten fersefone (okunmuyor milletin nickleri, anca bu çıktı, yanlışsa kusuruma bakma c/p yapmaya üşendim. Bi de böyle okuyunca ismin jöle-wax markasına benziyo kusura bakma ama.. Razz ) olay genconun üzerinden dönmeli, öyle gizliden gizliye mesaj vermek yakışmıyor...

Ariadne Barthory
Vampir
Ariadne Barthory

Kadın
Ruh hali : Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Danceuy7
Kan statüsü : Vampirim ben. Kansızlık çekiyorum anemim var.
Galleon : 11259
Ekspresso Puanı : 54

MesajKonu: Geri: Tebrik ediyorummmm   Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 30 Nis. 2009, 15:44

Aşk iki kişi arasında yaşanır özeldir . Görgüsüz gibi milletin gözüne sokulmaz. Çocuk kaç yaşında daha 9? 10? 11 ? Gidip arkadaşları ile sapancılık oynasın o . Aşk çocuk oyuncağı değildir özeldir özel yaşanır. Orda burda internet siteleri açıp bir iki şiirle olmaz bu işler. Valla bu çocuğu görsem kafasına indirir bir tane yerin dibine gömerim. Pff! sinirlerim bozuldu kusura bakmaın.
E. Niggle Borland
Ressam ~ Vampir
E. Niggle Borland

Erkek

MesajKonu: Geri: Tebrik ediyorummmm   Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 30 Nis. 2009, 15:50

E işte yazmışsın ya ablası, daha 9-10-11 yaş aralığında bu küçük adam. Yapmış bi hata, affet... Razz

Ben olsam şahsen, oturur anlatırdım kız nasıl tavlanır. Arasıra msn'imdeki gençlere anlatıyorum. Sonuçtan çok memnun kalıyorlar, örümcek gibi olmak lazım bu gibi konularda, çaktırmadan, sinsice... Yaa yaa... Bu gençte eklerse, taktik verebilirdim mesela... Razz
Ariadne Barthory
Vampir
Ariadne Barthory

Kadın
Ruh hali : Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Danceuy7
Kan statüsü : Vampirim ben. Kansızlık çekiyorum anemim var.
Galleon : 11259
Ekspresso Puanı : 54

MesajKonu: Geri: Tebrik ediyorummmm   Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 30 Nis. 2009, 16:00

haha =D Avamı çıkıyoruz ne sinsicesi. Şahin gibi bakar aslan gibi avlarım diyorsun. haha Güzel =D Taam sustum ve gidiorm azar işitçem yoksa
E. Niggle Borland
Ressam ~ Vampir
E. Niggle Borland

Erkek

MesajKonu: Geri: Tebrik ediyorummmm   Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 30 Nis. 2009, 16:15

Yok ava çıkmıyorsun ama tam olarak av denemez yani. Esasında, Teoman'ın dediği gibi; "Aşk bu, savaş bu.."

Yani, Satranç gibi.. Hamle kabiliyeti lazım.

Rose Evelyn Constantine
Dırdırcı Editörü
Rose Evelyn Constantine

Kadın
Ruh hali : Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Hnkav0
Kan statüsü : safkan
Galleon : 11260
Ekspresso Puanı : -1

MesajKonu: Geri: Tebrik ediyorummmm   Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 30 Nis. 2009, 16:19

:zuha:
Franciné Widmore
Dansçı & Sokak Müzisyeni
Franciné Widmore

Kadın
Ruh hali : Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Friendssx9
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11118
Ekspresso Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Tebrik ediyorummmm   Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 30 Nis. 2009, 23:45

Yüzde 87' ye koptum yalnız. Yaklaşık bir değer falan da değil hani. Dostum üşenmedin onu mu yüzdeledin :zuha::D

Saçma. Tamam bir şeyler yapılmalı da site açmak kız tavlamak için yapılacak son şeylerden biri :)
Rose Evelyn Constantine
Dırdırcı Editörü
Rose Evelyn Constantine

Kadın

MesajKonu: Geri: Tebrik ediyorummmm   Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 01 Mayıs 2009, 08:37

Cıkkk okulda boş işler müdürleri olarak işimiz gücümüz bunlar zati ^^ 87 sabit değerdir :zuha: :zuha: +- şaşmaz
Amenhotep Busiris
Karikatürist
Amenhotep Busiris

Erkek
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11001
Ekspresso Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Tebrik ediyorummmm   Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 02 Mayıs 2009, 13:02

Cocuga baya bi yüklenmis cogu kişi :]

Eh herkezin dedigi gibi yası kac bası kac dmi ? Eglensin hayatı tanısın yavrucak. İlerde sanal alemde bir sürü kız arkadası olur bu cocugun bence. Bu yasta basladıysa ilerde professyonellesir gercekten.

İlerde hatta kızın ilgi alanıyla ilgili siteler kurarak kızı siteye cekme durumlarına bile girisebilir. Asık olmus napsın velet :]
Marjorie Widmore
Ressam
Marjorie Widmore

Kadın
Ruh hali : Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 42446019ix9
Kan statüsü : Melez.
Galleon : 11566
Ekspresso Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Tebrik ediyorummmm   Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 02 Mayıs 2009, 19:19

Bende yorum yapmak istiyorum, üşünmeden tüm yorumları okudum. xP " Uf çok kıroca bu be. xP " Derya'cığım, olayı şu tek cümleyle özetlemiş bence. :zuha: Sitede güller filan, duygu yüklü şiirler. Ya bana çok saçma geliyor ya da cidden öyle. Ben sevmem mesela böyle şeyleri. Arkada küçük Emrah'ın oynadığı filmlerde-dizilerde her neyse işte, çalan türden bir şarkı eksik sanki. Düşünmüş, açmış, haykırmış filan aşkını ama gereksiz olmuş. Ancak söylendiği gibide küçük daha. Neyse iyi şanslar çocuk, yine de her şey için erken bir yaş. ^^ % 87'lik oran? İyimiş. :zuha:
Sidonia Scarlet
Vampir
Sidonia Scarlet

Kadın
Ruh hali : Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 44692542ju9
Galleon : 11967
Ekspresso Puanı : 10

MesajKonu: Geri: Tebrik ediyorummmm   Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 02 Mayıs 2009, 19:22

Of bayağ bir güldüm, sağolun.
E. Niggle Borland
Ressam ~ Vampir
E. Niggle Borland

Erkek

MesajKonu: Geri: Tebrik ediyorummmm   Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 03 Mayıs 2009, 19:49

Gülünecek bir şeyler yok aslında. Yani, bizlere göre "kıroca" ya da "yanlış" olsa da, ona göre aşkını ifade etmek için kullanabileceği, romantik yollardan biri bu.

Bu gibi şeylerden etkilenecek insanlarda var. Herkes bir değil yani. Ezmemek gerek...

Bir de farkettim ki, konu acaip sapmış. Aslında konuyu açan arkadaşın amacı, bu gibi şeylerden bile aciz olan erkekleri uyarmak adına; "Bakın el kadar çocuk bile ne yapmış, siz ne yaptınız?" gibisinden bir soru ile sarsmaktı diye düşünüyorum. Razz
Kristian Eivind Espedal
Borgin & Burkes Ortağı
Kristian Eivind Espedal

Erkek
Galleon : 11661
Ekspresso Puanı : 13

MesajKonu: Geri: Tebrik ediyorummmm   Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 09 Mayıs 2009, 23:21

https://www.facebook.com/video/video.php?v=123474080236&ref=nf

Aynı çocuk olduğunu düşünüyorum ciddi ciddi. Bi' benzerlik var, valla. Ayrıca buradan siz "kalas" sevgililere sesleniyorum; sevgilinize böyle şeyler yapmayın. Lütfen, rica ediyorum.
Sallie Ellen D'amire
Vegas Bisca Kumarhanesi Sahibi
Sallie Ellen D'amire

Kadın
Ruh hali : Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 10811077vl2
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11013
Ekspresso Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Tebrik ediyorummmm   Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 10 Mayıs 2009, 02:55

Kristian Eivind Espedal demiş ki:
Oldu o zaman.

Olur.
Kristian Eivind Espedal
Borgin & Burkes Ortağı
Kristian Eivind Espedal

Erkek
Galleon : 11661
Ekspresso Puanı : 13

MesajKonu: Geri: Tebrik ediyorummmm   Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 10 Mayıs 2009, 05:36

Peki.
Sidonia Scarlet
Vampir
Sidonia Scarlet

Kadın
Ruh hali : Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 44692542ju9
Galleon : 11967
Ekspresso Puanı : 10

MesajKonu: Geri: Tebrik ediyorummmm   Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 12 Mayıs 2009, 15:34

E. Niggle Borland demiş ki:
Gülünecek bir şeyler yok aslında. Yani, bizlere göre "kıroca" ya da "yanlış" olsa da, ona göre aşkını ifade etmek için kullanabileceği, romantik yollardan biri bu.

Bu gibi şeylerden etkilenecek insanlarda var. Herkes bir değil yani. Ezmemek gerek...

Bir de farkettim ki, konu acaip sapmış. Aslında konuyu açan arkadaşın amacı, bu gibi şeylerden bile aciz olan erkekleri uyarmak adına; "Bakın el kadar çocuk bile ne yapmış, siz ne yaptınız?" gibisinden bir soru ile sarsmaktı diye düşünüyorum. Razz
İyi o zaman, başlığı açan arkadaşın nasıl bir psikolojiyle 'bu'nun örnek alınması gereken bir olay olduğunu düşündüğünü merak ettim harbiden. Ezmekle de alakası yoktu yaptığımın. Ben 'bu gibi' şeylerden etkilenecek insan tanımıyorum ve umarım tanımam da. Çocukluk işte, şeklinde geçiştirmek bayağ mantıklı.
Rose Evelyn Constantine
Dırdırcı Editörü
Rose Evelyn Constantine

Kadın

MesajKonu: Geri: Tebrik ediyorummmm   Tebrik ediyorummmm - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 19 Mayıs 2009, 17:42

Oh beee ^^ Netim sonunda geldi. Eet başlığı açan kişiyim ama bi süredir yorum yapamadım malesef. Herneyse ^^

Hande--> Walla bi ben bilirim o psikolojimi hatırlamak bile istemiyorum şuanda canım. Dırdırcıyı bile amacından saptırmıştım. Ama neyseki herrşey yoluna girdi.

Ahmet--> "Kalas" tabirini kullandığım kişi bu siteden. Kendini biliyor. Herneyse halen kalas sonuna kadar da kalas kalacak. Adım gibi eminim. Ama ben böyle şeyler yapın derken çocuğun yaptığı gibi bişeyden bahsetmiyorum. Bir gülü bile verirken "Kalas" gibi "Al. Değerini bil LAN" diyen birine ondan yaşça küçük çocukların bile içinde bi inceliğin bulunduğunu göstermek içindi. -Ki kalas hala kalas :zuha:

Melis--> %87 hemen hemen eylülde belirlenen bir oran lütfenn :zuha::D O oranın üerine bir laf tanımam. Özel anıları var Wink

Amenhotep--> HEhe. beni en güldüren yorum bu oldu.

Derya--> Cidden yorumuna bi daha baktım. Olaya baya komedi yaklaşmışsın.

NOT: Biliyorum şimdi bazılarınızın aklında ne bu kız böyle dengesizmi die geçiyordur. Ama beni tanıyanlar iyi bilir. Son 6 aydırki halim zati hayra alamet deeldi o "KALAS" yüzünden. Neyse çıktı hayatımdan. Siteden de gitti zati. Gönderme yapmanın anlamı yok artık. Olay bi yerde koptu ^^

Tebrik ediyorummmm
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2