Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Emanuel Goldenshot

2 posters
YazarMesaj
Emanuel Goldenshot

Emanuel Goldenshot

Erkek
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 10789
Ekspresso Puanı : 0

Emanuel Goldenshot Empty
MesajKonu: Emanuel Goldenshot   Emanuel Goldenshot Icon_minitimeC.tesi 15 Ağus. 2009, 20:09

Ad - Soyad: Emanuel Goldenshot
İstenen Bina(lar): Slyterin
İstenen Sınıf: 6
Karakterin Genel Özellikleri: Kazanma hırsıyla bürünmüş maceracı her zaman önde olmak isteyen biri.

Karakterin Geçmişi:Çocukluğundan beri Safkan kan taşıyan annesi ve babasınında Hogwart mezunu olması onu buraya getirmiştir.

RP Örneği: Penceredeki aralıktan sızan sabah güneşi tam gözlerime çarpıyordu. Uzun süren gecenin ardından sabahın erken saatinde kalkmak o kadar zor ki...
Neyse ki kısa bir süre sonra gözlerimi açıp kendime geldim. Kahvaltı için mutfağa indim. Her zamanki gibi birşeyler atıştırıp evden çıktım.

Havadaki siyah bulutlar yağmurun habercisiymiş gibiydi. Üzerimde sadece bir tişört vardı. Rüzgar olabildiğince güçlü esiyordu. Deniz kenarında bir bankta oturup üzerime sanki bir canavarmış gibi gelen dalgaları izliyordum.Yağmur yavaş yavaş çiselemeye başlamıştı. Sanki tam karşımdaki dağın arkasında bana gözükmemek için kendi saklayan güneş hafifçe kendini gösteriyordu. Gökyüzünde renk cümbüşü o kadar harikaydı. Gökkuşağınında çıkmasıyla gözümün önünde harika bir manzara belirdi. Belki her zaman yaşayamayacağım birşeydi.

Havanın biraz kararmasıyla eve doğru gitmeye başladım.Yolda gördüğüm insanlar o kadar telaşlı kimi mutlu kimi sinirliydi. Ama ben onlardan farklı olduğumu onlara gösteremiyordum.Eve girdim. Elime bir kitap alıp okumaya başladım.Uzun bir süre kitabı okuduktan sonra uykunun bastırdığını anladım.Kaldığım yere bir kitap ayracı koydum.Odanın penceresini kapatıp üzerime bir yorgan aldım ve uyudum. eş
Euphoria Szôlôssy
Vendéglője Restorant Sahibesi
Euphoria Szôlôssy

Kadın
Ruh hali : Emanuel Goldenshot 44692542ju9
Kan statüsü : Safkan ~ O dahil kimse bunu bilmese de.
Galleon : 11734
Ekspresso Puanı : 35

Emanuel Goldenshot Empty
MesajKonu: Geri: Emanuel Goldenshot   Emanuel Goldenshot Icon_minitimeSalı 18 Ağus. 2009, 20:43

Maalesef başvurunuz bir rütbe edinebilmeniz için yetersiz görülmüştür. Rp'nizde smiley kullanmamalı ve yazmaya henüz yeni başladıysanız karakterinizi konuşturarak 3. tekil şahıs kullanmalısınız. Diğer başvuru örneklerini inceleyerek kendinizinkini geliştirmeniz durumunda bir binaya yerleşmeniz mümkün olacaktır.
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/e-u-

Emanuel Goldenshot
1 sayfadaki 1 sayfası