Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cromwell.

2 posters
YazarMesaj
Staples Cromwell
Gryffindor 7. Sınıf Öğrencisi
Staples Cromwell

Erkek
Ruh hali : Cromwell. Cheesyol1
Kan statüsü : Safkan.
Galleon : 9994
Ekspresso Puanı : 0

Cromwell. Empty
MesajKonu: Cromwell.   Cromwell. Icon_minitimePtsi 13 Eyl. 2010, 23:57

Ad - Soyad: Staples George Cromwell.
İstenen Bina(lar): Gryffindor.
İstenen Sınıf: 7. Sınıf
Karakterin Genel Özellikleri: Bana sorarsanız kendimle ilgili söylemem gereken ilk şey, kuşkusuz profesyonel olarak şaka yapabilme kabiliyetimdir. Ama insanlara göre, şakacılığımdan ziyade icat ettiğim ilginç küfürlerle anılıyorum civarda. Evet, çok fazla küfür ederim. Çok fazla da şaka yaparım. Bunun haricinde bitmek bilmeyen bir enerjiye sahibim, bu enerji çoğu zaman dilime vurur ve bunu yanımdaki insanlara aktarmaya çabalarım. Çoğu, hatta en yakın dostlarım bile bir noktadan sonra bana dayanamaz vaziyete gelirler. Ama her zaman için insanlara kendini sevdirmeyi ve insanları güldürmeyi becerebilmişimdir. Zeki biri sayılırım; daha çok yaratıcı demeyi uygun görüyorum. Zira düşünmekle, kafa yormakla uğraşmam, pat diye bir şey bulurum ve uygularım. Çabuk kararlarım bazen başıma bela olabilir; ama kimin umurunda ki? Biraz, hatta fazlasıyla vurdumduymaz bir karaktere sahibim. Hâlimden de gayet memnunum. Kesinlikle tembel biriyimdir, fakat iş şakaya gelince benden çalışkanını ve azimlisini bulamazsınız. Sizinle konuşmamdan, ya da herhangi bir davranışımdan hemen anlarsınız ki, saygı ve disiplinden tamamen uzağım. Kiminle nasıl konuşacağımın ve kime nasıl davranacağımın ayrımını asla yapmam, yapamam da zaten. Koyu bir Quidditch izleyicisiyim, takım olarak Kenmare Kestrels taraftarıyım. Ve son olarak, bütün o savruk karakterime zıt olarak, düzen hastalığına sahibim. Kıyafetler, masalar, örtüler, yataklar, döşekler; etrafımdaki her şey düzenli olmalıdır. Olmadığı zaman gözüm falan seyiriyor yahu.
Karakterin Geçmişi: Doğdu, büyüdü ve yaşamaya devam ediyor. Sadece ergenlik çağındaki bir genç, başka ne olabilir?
RP Örneği:

Spoiler:
Elizabéth Adrianna Malfoy
Perfect Li(f)e Yazarı
Elizabéth Adrianna Malfoy

Kadın
Ruh hali : Cromwell. Heyup7
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 12189
Ekspresso Puanı : 41

Cromwell. Empty
MesajKonu: Geri: Cromwell.   Cromwell. Icon_minitimeSalı 14 Eyl. 2010, 00:14