Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Masa 8

2 posters
YazarMesaj
Daphne Zoe Launy
Son Dakika Editörü
Daphne Zoe Launy

Kadın
Ruh hali : Masa 8 43772825vu8
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 12047
Ekspresso Puanı : 7

Masa 8 Empty
MesajKonu: Masa 8   Masa 8 Icon_minitimePaz 10 Şub. 2008, 18:16

Avril şekerciden çıktıktan sonra,daha fazla soğuğa dayanamamış ve buraya girmişti.Heryer pespembeydi burda.Avril şaşkınlıkla etrafına baktı.Ne mide bulandırcı bir görüntü!

Gitti ve en köşedeki iki kişilik masaya oturdu.Üşümekten burnunun ucu kıpkırmızı olmuştu,ha birede burnu akıyordu.Çantasndan peçetesini çıkartırken bir bayan yanına gelmişti
-''Ne istersiniz küçük hanım?'' dedi tatlı bir ses tonuyla.Avril kadının ne kadar yapmacık göründüğünü düşünerek
-''Bir sıcak çikolata lütfen'' dedi burnunu içine çekerek.Sesi nezleli gibi çıkıyordu.

Sıcak çikolatası geldikten sonra pencereden dışarı bakarak düşünmeye başladı.Yanlız olmak onu çok üzüyordu.
Fincanı iki avucunun arasına aldı.
-''Neden tek başımayım,bu beni çok üzüyor.Arkadaşlarım var ama hepsi başkalarıyla takılıyor.'' dedi.Dalgın dalgın bir yudum aldı.Yanlız olmayı severdi,ama şimdi yanında birileri olsun istiyordu.Üzüntüyle etrafına bakındı.Herkes arkadaşıyla gelmişti.Tek başına olduğu için herkes ona bakıyormuş gibi geliyordu.Burnunu peçetesine silerek buğulu camdan dışarı bakmayı sürdürdü.Dışarısı insan kaynıyordu.Sevgililer,gruplar halinde gezen insanlar...
-''Oysa benim ne arkadaşım var ne sevgilim'' dedi içinden öfkeyle.Biraz üzüntü,biraz öfke karışık bir biçimde içindeydi.Fincanına doğru baktı,neredeyse bitmişti
-''Bir sıcak çikolata daha alabilirmiyim'' dedi yanından geçmekte olan bayana.Bayan başını salladı ve boş fincanı alarak bir dakika sonra içi dolu olarak getirdi.
Amy Anastacia Grevik

Amy Anastacia Grevik

Kadın
Galleon : 12306
Ekspresso Puanı : 0

Masa 8 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 8   Masa 8 Icon_minitimePaz 10 Şub. 2008, 19:13

Amy derslerden çok sıkılmıştı. Ve Hogsmeade gezisi onun için tam bir kaçış fırsatıydı. Sabah erkenden kalkmış ve ilk önce özenle seçtiği kıyafetleri giymişti. Üstünde siyah bi panço vardı ve içinde yeşil bir elbise vardı. Bu elbisenin içinde hoş bir görünüm kazanmıştı. Sarı saçlarının bukelerini biraz kuvvetlendirmişti. Ve işte hazırdı. Ortak salona indiğinde kimseyi görememişti. Tabi herkes Hogsmeade'deydi.

Yavaş ve hüzünlü bir şekilde karlı yollarda yürüyerek Hogsmeade'e varmıştı. Ve sonra gidebileceği sıcak bir mekan aramıştı. biraz kafasını dinlemek ve bir iki satır bişeyler yazmak istiyordu. Bu yüzden önce Üç Süpürgeye bakmıştı. ama orası çok kalabalıktı. Oda Madam Puddifoot'un Çay Dükkanına gelmişti.Havada resmen aşk kokusu vardı. Bu onun canını biraz sıkmıştı. Ama bugün mutsuz olmaya hiç niyeti yoktu. Masalara şöyle bir bakındığında tek tanıdık yüz 8 Nolu masada oturan Avril olmuştu. Yalnız oturmaktansa onun yanında oturmaya karar vermişti. Beklediği biri yok gibiydi...

Kız onun geldiğini görünce Amy ona gülümsedi... Ve adımlarını hızlandırıp kızın yanına giti. Servis yapan bayandan sıcak bir çikolata istedi. Çok üşümüştü ve onu ısıtıcak tek şey bu gibi görünüyordu. Sonra Avril'a döndü ve konuşmaya başladı " Merhaba Ben Amy Anastacia ravendan tanıyosundur herhalde dimi??"
Daphne Zoe Launy
Son Dakika Editörü
Daphne Zoe Launy

Kadın

Masa 8 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 8   Masa 8 Icon_minitimePaz 10 Şub. 2008, 19:17

" Merhaba Ben Amy Anastacia ravendan tanıyosundur herhalde dimi??"
-''Aaah evet,sewnin sayende kurtulduk,nasıl unutabilirim'' dedi sıcak bir gülümsemeyeyle

-''Fakat ben gidiyorum.Az sonra üç süpürgede bir partimiz var.Alice'nin doğum gününü kutlayacağız,sende gelirmisin'' dedi meraklı bakışlarla.Hazırlanmaya başlamıştı.Masaya 1 galleon bıraktı ve küçük sırt çantasını aldı.
Amy Anastacia Grevik

Amy Anastacia Grevik

Kadın
Galleon : 12306
Ekspresso Puanı : 0

Masa 8 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 8   Masa 8 Icon_minitimePaz 10 Şub. 2008, 19:27

"Aaah evet,sewnin sayende kurtulduk,nasıl unutabilirim" dedi sıcak bir gülümsemeyle. Amy'de bu gülümsemeye karşıklık vermişti.

"Fakat ben gidiyorum.Az sonra üç süpürgede bir partimiz var.Alice'nin doğum gününü kutlayacağız,sende gelir misin?" dedi meraklı bakışlarla.Hazırlanmaya başlamıştı.O sırada masaya 1 galleon bıraktı ve küçük sırt çantasını aldı.

Amy hafif çatık kaşlarla kıza baktı. Gitse kimseyi tanımıyor olacaktı. Ama belkide birileriyle tanışmak için iyi bir fırsattı.(oldukça iyi) Masaya dalgınca bir galleon bıraktı. Ve tekrar kıza gülümsedi..

"Bilemiyorum pek kimseyi tanıdığım söylenemez aslında. Ama fazla kalmamak şartıyla gelebilirim sanırım" dedi. Aslında fazla kalabalıktan pek hoşlanmazdı. Sıkılacağından emindi ama genede gidicekti.

" O zaman vakit kaybetmeyelim. Geç kalmanı istemem"diyerek kıza göz kırptı.

En son tarafından Paz 10 Şub. 2008, 19:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Daphne Zoe Launy
Son Dakika Editörü
Daphne Zoe Launy

Kadın

Masa 8 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 8   Masa 8 Icon_minitimePaz 10 Şub. 2008, 19:31

''Bilemiyorum pek kimseyi tanıdığım söylenemez aslında. Ama fazla gelmemek şartıyla gelebilirim sanırım''

Avril bir yandan çantasını alırken kıza güven veren bir şekilde gülümsedi
-''Çok kişi olacağını zannetmiyorum en fazla 10 kişi olur herhalde'' dedi.Sonrada
-''Hadi'' dedi.Çıkışa doğru gitti.Dışarısı buz gibiydi.

Masa 8
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Masa 1
» Masa 4
» Masa 2
» Masa 23
» Masa 1