Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?

+31
Elizabéth Adrianna Malfoy
Marjoline Clodiën
Isis Leititia Francés
Silas Flippo Jerome
Charlotte Alice Russell
Natashia
Maurellé Nemesis Argyris
Andrea Rachel McBrayn
Azaleia Chloris
Naerwéna Pansy Swéslent
Michelle Rodriguez
Aurora Clayborne
Disbel Molaco
Issa Philippe
Stuart Rousseau
Adalyn Rousseau
Daphne Zoe Launy
Frankenstein Kranstone
Nathaniel James Crawford
Lisa Wanders
Melanie Stacy Gracia
John Stewen Peterson
Eurydice Black
Christian Dayrnt Black
William Kunz C. Engelbert
Svetléna Rosselyn Widmore
Magnus Lars Hallstad
Vasili Von Holtz
Valencia Claudía Ruselló
Aléida Emilié Widmore
Odessa Meredith Poulter
35 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz?
Hufflepuff
Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? I_vote_lcap16%Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? I_vote_lcap
 16% [ 7 ]
Gryffindor
Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? I_vote_lcap11%Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? I_vote_lcap
 11% [ 5 ]
Ravenclaw
Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? I_vote_lcap43%Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? I_vote_lcap
 43% [ 19 ]
Slytherin
Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? I_vote_lcap30%Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? I_vote_lcap
 30% [ 13 ]
Toplam Oylar : 44

YazarMesaj
Odessa Meredith Poulter
Cadı
Odessa Meredith Poulter

Kadın
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Heyup7
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11583
Ekspresso Puanı : 1

Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Empty
MesajKonu: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimeC.tesi 15 Kas. 2008, 21:58

Soru gayet açık. Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Yorumlayın, kendinizi anlatın.
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/ode
Aléida Emilié Widmore

Aléida Emilié Widmore

Kadın
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Hmbl7
Kan statüsü : Bu da Soru mu? Tabi ki safkan
Galleon : 11536
Ekspresso Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 14:44

Ravenclaw'lı olurdum bence x)) Acayip kitap okurum , övünmek gibi olmasın ama çalışmasam da süper notlar alırım , çok zekiyimdir xP (öyle derler ayni xD )
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/ale
Valencia Claudía Ruselló
Baş Şifacı ~ İksir ve Bitki Zehirlenmeleri
Valencia Claudía Ruselló

Kadın
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Snrrn8
Galleon : 11874
Ekspresso Puanı : 15

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 14:51

Kesnlikle Slytherin olurdum. Kendimi anlatmam uzun sürer, kısaca değişken bir yapıya sahibim. O yüzden Slytherin olurdu.
Vasili Von Holtz
Muggle
Vasili Von Holtz

Erkek
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Hahadb3
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11471
Ekspresso Puanı : -1

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 14:59

Kesinlikle Hufflepuff :zuha:

bu siteye ilk girdiğimde admin beni hufflepuff a koymuştu.Var bir keramet demekki :=)
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Magnus Lars Hallstad
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü, Gryffindor Bina Sorumlusu
Magnus Lars Hallstad

Erkek
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Dansrr6
Galleon : 11644
Ekspresso Puanı : 27

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 15:06

Ravenclawn ineğim işte ineğim :zuha:
Psikiyatrist

Kadın
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? 52696966qo7
Galleon : 11467
Ekspresso Puanı : 16

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 17:12

Ravenclaw tabii ki ^^ Benim kadar ineği mi var bu sitede xP Bilgisayara çok girerim ama övünmek gibi olmasın 90'dan aşağı notum yoktur :zuha:

Erkek
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? 90752870na1
Galleon : 11525

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 17:14

Hufflepuff... Yardımseverimdir....

Aslında Ravenclaw'da olabilir ama iyi notlar almama karşın ders çalışmaktan nefret ederim xP

Yine de Hufflepuff daha ağır basıyor...
http://www.hogwartsekspresi.com
Christian Dayrnt Black
Britanya ve İrlanda Qudditch Karargahı Başkanı
Christian Dayrnt Black

Erkek
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Yaaati6
Galleon : 11922
Ekspresso Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 20:14

Ravenclaw olurdum. Gerçek karakterim; kafa dendi, kızdırılmaması gereken, dediğini yapan, zeki, biraz çalışkan, dürüst, sağlam, kendini beğenmiş, değişken, kurnaz, vs... Ama büyük ihtimalle Ravenclaw olurdum. xD
Eurydice Black
Slytherin Bina Sorumlusu, İksir Profesörü
Eurydice Black

Kadın
Kan statüsü : Safkan.
Galleon : 12032
Ekspresso Puanı : 89

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 22:26

Slytherin; zekiyim fakat çalışmayı pek sevdiğim söylenemez. Övünmek gibi olmasın notlarımın hepsi 5 ama yazılılara 2 saatten fazla çalışmayı sevmiyorum. Neyse; kararsız, kinci, değişken biriyim. Beni alsa alsa Slytherin alır.
John Stewen Peterson
Seherbaz
John Stewen Peterson

Erkek
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Yuppirt8
Galleon : 11806
Ekspresso Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimePtsi 17 Kas. 2008, 00:00

Sanırım Ravenclaw olurdum. Çok cesur olduğum söylenemez. Yardımseverim denilebilir ama düşmanıma yardım etmek gibi bir huyum yoktur. Fazla iyi kalpli de kötü kalpli de sayılmam. Bazen kurnaz olurum ama bu hep kötülük düşünüyorum demek de değil. Zekamınsa fana olmadığını düşünüyorum. Özellikle hırs yaptığımda çok iyi şeyler başarabiliyorum. Çoğu zaman mantığımı kullanmayı severim. Ders çalışmaktan nefret etmem ve matematikten hoşlanmamam eksi puan belki ama bunların da ana kriterler olduğunu düşünmüyorum.

Lafın özü beni alsalar alsalar Ravenclawa alırlar diyorum.
Melanie Stacy Gracia

Melanie Stacy Gracia

Kadın
Galleon : 11310

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimeSalı 18 Kas. 2008, 18:13

Aléida Emilié Widmore demiş ki:
Ravenclaw'lı olurdum bence x)) Acayip kitap okurum , övünmek gibi olmasın ama çalışmasam da süper notlar alırım , çok zekiyimdir xP (öyle derler ayni xD )
Cansu'm ya, beni öyle bir anlatmışsın ki diyecek kelime bulamıyorum neredeyse :asksarhosu:
Lisa Wanders
Uluslararası Sihirsel Hukuk Bürosu Çalışanı
Lisa Wanders

Kadın
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? 14lb7
Galleon : 11829
Ekspresso Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimeSalı 18 Kas. 2008, 21:18

Ravenclaw olabileceğimi düşünüyordum ama sanırım Hufflepuff daha uygun görünüyor xD Zeki olduğum söylenir ama öyle aşırı bir zekam olduğunu düşünmüyorum. Hayatta en çok önem verdiğim şey adalet o yüzden Hufflepuff olurdu heralde =)
https://hogwartsekspresi.editboard.com/bio-lar-f164/lisa-wanders-
Nathaniel James Crawford

Nathaniel James Crawford

Erkek
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? 43772825vu8
Galleon : 11524

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimeSalı 18 Kas. 2008, 22:33

Aslında 5. sınıfa kadar zekamın farkına varamadım. Kendimi hep sınıfın en anlayışsız ve derslerle alakası olmayan biri olarak düşündüm. Ta ki 6. sınıfa geçene kadar. Çünkü anladım ki 5'e kadar neredeyse herkesin notları mükemmel. Ama 6. sınıfa başlayınca birçok kişiden çok daha yüksek notlar aldığımı farkettim. İlerleyen zamanlarda da çalışma tempomu hızlandırdım ve şu an çok kaliteli bir liseyi bitirmeme de az kaldı. Gerçi lise hayatımın ilk senesinde bir tökezleme dönemi yaşasam da şimdi sınıfın en çalışkan 2 öğrencisinden biriyim sanırım. En azından arkadaşlarım öyle düşünüyor. Neyse tüm bunların sonucunda herhalde binam; Ravenclaw olurdu.
Frankenstein Kranstone
Exuo Vexillum Bestia Ortağı
Frankenstein Kranstone

Erkek
Kan statüsü : Bulanık, pislik.
Galleon : 11354

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimePerş. 20 Kas. 2008, 12:25

Kendimizi her ne kadar tanımlayabilsek de içimizde bir yerlerde bilmediğimiz karanlık ya da iyimser huylarımız vardır bence, bunu sadece Seçmen Şapka çözebilir. Bu arada, Ravenclaw'da olmayı çok isterdim doğrusu.
Daphne Zoe Launy
Son Dakika Editörü
Daphne Zoe Launy

Kadın
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? 43772825vu8
Galleon : 12065
Ekspresso Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimePaz 23 Kas. 2008, 16:08

Ben aslında, bir çok insan gibi kendini kendi içinde çözümleyemeyenlerdenim. Yardımsever ve insaflı bir yanım var, bu benim hufflepuff'lı yönüm. Ama öte yandan, isteyince aklımda bir çok şeyi fazlasıyla tutabildiğimin farkındayım. Böyle sorular karşıma gelince, hep Dumbledore'un 2. filmdki sözleri aklıma gelir. Gerçek kişiliğimizi karakterimiz değil, yaptığımız seçimler belirler. Ben Ravenclaw'ı seçiyorum.
Adalyn Rousseau

Adalyn Rousseau

Kadın
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? 11mt8
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11258

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimePaz 14 Ara. 2008, 05:24

Hufflepuff O.o Her ne kadar hedefimde Türkiye'nin en iyi liselerinden biri olsa ve muhtemelen bunu da başaracağım gibi gözükse de çalışkan falan değilim. Zeki olabilirim ama sınavdan önceki günler hariç oturup da çalıştığımı hiç hatırlamıyorum. Ki şu asosyal, kitapkurdu, içine kapanık tip de bana kesinlikle uymaz. Uhm Slytherin olmak için fazla olgun, sakin ve umursamazım O.o Aslında Gryffindor da olabilirdi de yok en iyisi Hufflepuff işte xD Ondan bundan ortaya karışık süper bir bina xD
Stuart Rousseau
Rousseau's Bar Sahibi
Stuart Rousseau

Erkek
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Yaaati6
Kan statüsü : Pureblood
Galleon : 11324

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimePaz 14 Ara. 2008, 13:13

Gerçek bir Gryffindor kadar yürekli değilimdir. -geç-
Slytherin'e girebileceğimi söylersem üyeler beni ynalış tanımlar. -geç-

Ravenclaw... Hani akıllıyımdır ama çalışkan değil. -geç-

Çoğunluğa uyup Hufflepuff diyorum. Yardımseverlik var. Hoşgörü, adalet... (:
Issa Philippe
Ravenclaw 7. Sınıf Öğrencisi
Issa Philippe

Kadın
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? 44692542ju9
Galleon : 11366
Ekspresso Puanı : 12

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimePaz 14 Ara. 2008, 15:43

Kesinlikle Slytherin olurmuş. Bakınız ben değil anam öyle diyor. Çok bencil, tembel, umursamazın biri olmamın yanı sıra acıma duygusuna sahip değilmişim. Her şeye şöyyyle bir bakıp geçmekte de üstüme yok. Kesinlikle zeki olmayışımın yanı sıra tembelimdirde. Ayrıca yolda beni sırtında çanta kulağında i-pod ile evinin-okulunun en ters yönüne koşar adım gideerken görürseniz köpek gördüğümü anlayın bu salak na'pıyor demeyin. Hufflepuf için fazla kötü, Ravenclaw için fazla akılsız, Gryffindor için fazla fazla fazla korkağım xD Bu yüzden evet kanımca Slytherin olurdum.
Disbel Molaco
Hufflepuff Bina Sorumlusu, SYB Profesörü
Disbel Molaco

Erkek
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Hahadb3
Galleon : 11546

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimePaz 14 Ara. 2008, 16:21

Ben ne olurum bilemiyorum şöyle bir düşüneyim. Baya cesurum sanırım. Korktuğum hiç bir şey bilmiyorum en azından. Bir tek yüksekten biraz korkarım ama onu da pek takmıyorum işte xD Korksam da etkilemiyor beni. Hmm Gryffindor uygun sanırım. Ama sanırım yeterince zekiyim. Oks'de ilk 500'deydim =) Hiç çalışmasam da notlarım kötü değil yani. Eskiden hep 5 ti xD Raw da uygun. Sanırım biraz yardımseverim. Ama Huff olmaya yeter mi bilemiyorum. Çünkü slytherin'in de birçok özelliğini taşıyorum sanki. Ya ne kadar zorlanırdı seçmen şapka kim bilir. Ama Sly'la Huff'ı atarsak Gry ve Raw arasında seçim yapamıyorum. Cesaret ve Zeka konusunda hangisi daha baskın acaba... Sanırım cesaret diyorum ve Gryffindor diyorum xD Ama içimde Raw da var ya.
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/disb
Aurora Clayborne
Slytherin 5. Sınıf Öğrencisi
Aurora Clayborne

Kadın
Kan statüsü : Pure-Blood
Galleon : 11388

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimeSalı 23 Ara. 2008, 22:37

Slytherin.

Alaycı, öyledeğilimamadiğerlerinindediğinegörekendinibeğenmiş, çıkarcı -evet kesinlikle Oo-, umursamaz, fazlasıyla bencil.

Zeki ama çalışmıyor. Ahah çevremdeki herkes aynısını söylüyor, evet. Bu nedenle sınav notlarım iyi olabilecek düzeyde olsa da, ödevleri tamamen boşladığımdan karnem hep kötü olur. Yine de Ravenclaw olabilecek düzeyde çalıştığını sanmıyorum kafamın. XD

Hufflepuff olabilirim belki. Bayağı duygusalım, önüme gelene acırım. Nefret ediyorum bu huyumdan kahretsin. -_-"

Gryffindor hayatta olamam. Kızlarla 4. sınıftan çocukları eğlence için dövmeye kalkışıp da, onlardan dayak yemek üzereyken kaçmamızı hala unutmuyorum. Ki bu tür olaylar çoook oldu. =D Cesur değilim işte. Hiç, hiç ve de hiç. Ama eğlenceli olan ve cesaret gerektiren şeyleri severim, yaparım. Disneyland'den sonra öyle olmaya başladı sanırım. O trene bindikten sonra insanda korku nâmına birşey kalmaz ki. =D
Michelle Rodriguez

Michelle Rodriguez

Kadın
Galleon : 11468

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimePaz 18 Ocak 2009, 22:31

Slytherinli olurdum..
Çünkü sinirlendiğim zaman kimseyi gözüm görmez.Geçen gün öğretmenin üzerine atlıcaktım sinirden bağıra çağıra kolidorda:D
Bazen bencil olabiliyorum...Sinir olduklarımı sinir yapmak güzel bir duygu 8)
Naerwéna Pansy Swéslent

Naerwéna Pansy Swéslent

Kadın
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Komikym0
Kan statüsü : safkan
Galleon : 11297

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimePerş. 05 Mart 2009, 19:39

Kesinlikle Gryffindor olurdum. Karakterime giremem şimdi xD Hayatımda asla ispiyonculuk yapmadım yapanı da korumadım aksine bana yapmamasına rağmen dışladım. Hep maceradan maceraya atladım. Sevmediğim öğretmenlerime direk "Bakın, sizi sevmiyorum ama saygı duymak zorundayım. Bu yüzden derslerinizde sizi yadırgamamın sebebi bu." diye açık açık söyledim. Arkadaşlık benim yaşama sebebim. Benim ailem onlar. Yani Godric Gryffindor'un kızıyım sanki xDD
Azaleia Chloris
Vampir
Azaleia Chloris

Kadın
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Evilgrin0007qd8
Galleon : 11125

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimePerş. 19 Mart 2009, 23:08

bi bn kendimi sokamıyorum sanırım bir binaya :zuha: Rav'a oldukça yakınım ama ders çalışmak bm için kurulmuş bir kelime grubu değil. Gry için biraz az naziğim, Sly için yeteri kadar kötü değilim. en azından herkese karşı diyelim :zuha: . Huff ise hiç bir şekilde bana uyumlu değil. ama sanırım şeçmen şapka olsam kendimi Ravenclaw veya Slytherin'e koyardım
Andrea Rachel McBrayn

Andrea Rachel McBrayn

Kadın
Ruh hali : Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? 44692542ju9
Kan statüsü : Bulanık
Galleon : 11158
Ekspresso Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimePerş. 19 Mart 2009, 23:12

xP Açıkçası kendim için ezikindor diye bir bina açmayı düşünüyorum :zuha:
Maurellé Nemesis Argyris
Slytherin 6. Sınıf Öğrencisi
Maurellé Nemesis Argyris

Kadın
Galleon : 11592

MesajKonu: Geri: Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?   Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden? Icon_minitimePerş. 19 Mart 2009, 23:22

Oldukça bencil bir kızımdır. Aslında tek düşündüğü kendim olsada kendim arkadaşlarıma bağlı olduğum için genelde onları düşünürüm. Garip bir döngü yani. İnatçı ve fazla hırçınım. Kızdığımda kimse beni durduramaz. Güçlü değilimdir ve herşeyi gülerek kapatırım. Gülmek benim için bir maskedir. Cimri olduğum söylenilebilir. Arkadaşlar birşey isterse enine boyuna düşünürüm. Yeni tanıştıklarıma soğuğumdur. Ama nasıl biri olduğu anlaşılınca tavrım değişir. Yani kesin bir Slytherin. Adaletli değilimdir, cesaretten değil inatçılıktan cesaretli gibi görünürüm. Zekamı pek derslere kullanmam. xD Slytherin...

Gerçek karakterinizle hangi binada olurdunuz; neden?
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Neden?