Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Evcil hayvanlarınız?

+47
Damien Thanatos Crowley
Rocìo del Nieves
Anja Ida Järvinen
Anitchka Tanja Glazkova
David M. Hurwey
Failariel A. Lowett
Asya Su Kazancı
Lassyné Velasquez
Fanchone Lawrance
Maurellé Nemesis Argyris
Marjorie Widmore
Franciné Widmore
Stefan Dequarté
E. Niggle Borland
Acantha W. Psyche
Nicholas Ryan Scofield
Felice Jade Mathé
Léxie Evely Lou'wers
Crestencia Ethél Fletcher
Sidonia Scarlet
Kristian Eivind Espedal
Bessié Laétiã Tahmõres
Christian Guite
Andrea Rachel McBrayn
Natashia
Azaleia Chloris
Michelle Rodriguez
Issa Philippe
Ophelia Liv Lynn
Oriane Pheria
Julie Annwyl Lovett
Vynsja Croweix
Frankenstein Kranstone
Nathaniel James Crawford
Kiera Angela O'Neil
Vanessa Diane O'Leary
John Stewen Peterson
Rosalié Donna Pietra
Clariss Luisa Pietra
Nicole Marissa Magdalene
Eurydice Black
Johnny Amoux Malfoy
Christian Dayrnt Black
Aléida Emilié Widmore
Maudié Jimena B'lorié
Valencia Claudía Ruselló
Odessa Meredith Poulter
51 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Andrea Rachel McBrayn

Andrea Rachel McBrayn

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 44692542ju9
Kan statüsü : Bulanık
Galleon : 11160
Ekspresso Puanı : 4

Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 19 Mart 2009, 23:58

Christian Guite demiş ki:
eve parke döşenirken tozdan ölmüş balıklarım, birkaç tane daha kedim, köpeğim ve muhabbet kuşum ve bir de on tane kadar bıldırcınım olmuştu xD
Iyk, benim de bir sürü balığım vardı ama heğsi de öldü. Zaten artık balıklardan çok korkuyorum. Bir keresinde balığın teki akvaryumdan atlamıştı da o yüzden Razz. Ben otelde lobby de nöbet tutarken balıklar vardı, bir tanesi acayip büyüktü. Diğerleri için yemleri ufalamamaız gerekiyordu, o ise tüm tüm yutuyordu.
Christian Guite

Christian Guite

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Hnkav0
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11221
Ekspresso Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 20 Mart 2009, 00:01

haha yakın bir arkadaşıma doğum gününde balık almıştık, birisi çok yemekten ölmüştü de benim akıllı arkadaşım balığı sudan çıkarıp suni solunum yapmıştı xD
Bessié Laétiã Tahmõres
Baş Şifacı ~ Sihirli Böcekler
Bessié Laétiã Tahmõres

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 10nm9
Kan statüsü : karışık. Her şey var valla a+ b+ a- b- :T
Galleon : 11120
Ekspresso Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 05 Nis. 2009, 16:24

kuşum var pekmez kavanozuna düştü o.O
Kristian Eivind Espedal
Borgin & Burkes Ortağı
Kristian Eivind Espedal

Erkek
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Hmbl7
Galleon : 11651
Ekspresso Puanı : 13

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 05 Nis. 2009, 21:26

Alıntı :

Epic fail.
Bessié Laétiã Tahmõres
Bessié Laétiã Tahmõres

Kadın

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 06 Nis. 2009, 19:23

Kristian Eivind Espedal demiş ki:
Alıntı :

Epic fail.

iki kelimeninde anlamını bilmiş olmama rağmen anlatmak istediğinin nedemek olduğunu anlamamış durumdayım :R hım

Ama harbi harbi masada duran pekmez'in içine düştü ankfbaskf :zuha:
Sidonia Scarlet
Vampir
Sidonia Scarlet

Kadın
Galleon : 11957
Ekspresso Puanı : 10

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 06 Nis. 2009, 19:54

İki tane tavşanım vardı, intaar ettiler balkondan atlayıp. Hep fasulyeler yüzünden. İki tane de balığım vardı onların neden öldüğü hakkında hiç bi' fikrim yok. Bi' tane de kuşum vardı. Babam, beş yaşındayken annem onu seviyor diye kuşun kafasını kopardığımı söyler.
Yazar ~ Vampir

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 42446019ix9
Kan statüsü : Kanının statüsü hakkında hiçbir fikri yok. Fakat damarlarında lanetli kanın aktığına inanıyor.
Galleon : 11425
Ekspresso Puanı : 16

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 06 Nis. 2009, 21:20

Şuana kadar 2 kedim, bi köpeğim oldu *-* 1. kedim Ela mart ayında haysiyetsiz şeyler yaptığından babam taa karşıdaki iş yerine götürdü hayvancağızı T.T Orda ne halt ettiyse 5 tanecik yavrularımız oldu *-* Babamı başka yere verdiler, o kediler öyle kaldı. Şimdi o 5 yavrununda 5'er yavruları olmuştur heralde -_-" Ee sonra 2. kedim Minik ise tatlı uysal bişeydi *-* Ela gibi azgın değildi xY Minik'ten evden taşınınca ayrılmak zorunda kaldım T.T 2 gün boyunca ağlamıştım hatırlıyorum da -_-" Köpüşüme gelince adı Köpük'tü *-* Köpük ilk başlarda beni sevmezdi sonra yavaştan ısınmaya başladık. İyice içli dışlı olduk ama namussuz şey kaçtı xY O kadar besledik hayvan azcık sevgi gösterisinde bulunur. Neyse o kadar sanırım. En son balık alıcaktım ama derilerinden tiksindiğim için vazgeçtim. Babam eve kedi alalım falan diyor ama kim bakar bilmediğimiz için yattı o iş. Amma konuşmuşum ya Ö.ö
Léxie Evely Lou'wers
Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı Sahibesi & Ressam
Léxie Evely Lou'wers

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Yeasj3
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11127

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Nis. 2009, 16:24

Benimde bi tane tavşanım vardı pamuk gibiydi valla hayvan biskuvi , pişmaniye hatta tahta bile yiyordu sonra 2 tane köpeğim oldu birisi çok akıllıydı ımmm birde balıklarım onlara çok acımıştım ablam hayvancağızlara bütün yem kavanozunu boşaltmış onlar nerden bilsin doydukları sabah bi baktım hayvanlar balon olmuş:[
Felice Jade Mathé
Vampir - God's Devils ~ Piyanist
Felice Jade Mathé

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Heyup7
Kan statüsü : Safkan.
Galleon : 11253
Ekspresso Puanı : 13

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Nis. 2009, 19:36

Bir kuşum vardı ben 4 yaşımdayken 1 yaşındaydı. 11 yıl yaşadı kesinlikle benden iyiydi Türkçe 'si xP. Babanem ve ananemi birbirinden ayırabilir, saklanbaç oynar, ip atlardı. Bir kaç yıl önce öldü ve bir daha da hiç hayvan almadım -_-'
Nicholas Ryan Scofield

Nicholas Ryan Scofield

Erkek
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Yuppirt8
Kan statüsü : Safkan.
Galleon : 11925

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 11 Nis. 2009, 15:42

Tombik adında 4 yaşında bir itim, Yaşar adında da bir kaplumbağam var. ^^
Acantha W. Psyche
God's Devils ~ Elektro Keman
Acantha W. Psyche

Kadın
Galleon : 11177
Ekspresso Puanı : 14

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 11 Nis. 2009, 15:48

Bir zamanlar balıklarım olmuştu ama hepsini öldürmüştüm. Balıklarla aram iyi değil sanırım. Teyzemin balıklarıyla da çok uğraşırım *-* Oyuncal bir kedim var adı Köpük, gerçek olsa bu kadar severdim xD
E. Niggle Borland
Ressam ~ Vampir
E. Niggle Borland

Erkek
Kan statüsü : Kurban ne verdiyse...
Galleon : 11296
Ekspresso Puanı : 11

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 11 Nis. 2009, 17:57

Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 N552389876_1080667_4952

Prensesim, Glasya'm... Bir tanem =)
Sidonia Scarlet
Vampir
Sidonia Scarlet

Kadın
Galleon : 11957
Ekspresso Puanı : 10

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 13 Nis. 2009, 14:14

Issa Ann Black demiş ki:
Çok çok çok küçükken ben 3 adet civcivim vardı hani şu boyayla boyanan cinsten. Mor, pembe ve doğal renginde kendi halinde olmayan hayvancıklardı. Mor civciv çok huysuzdu sürekli arkadaşlarını gaalyıp duruyordu. Sonradan öğrenecektim o hayvancağız dövüş horozu cinsinden bşr şey nasıl oluyor anlamadım ama asabi olurmuş onlar. Neyse efenim ben mor rengi çok sevdiğimden kimseciklere vermeye kıyamadım onu taki benim sarımsı yavrum pu'yu didikliye didikliye öldürene kadar. Bir gittim baktım kutuya kanlar içinde bir civciv pembe olan pempem'de pısmış köşeye korku dolu gözler ile bir ölüye bir öldürene bakıyor. Tabi ben hemen ağlamaya başladım annemler koştu geldi. Ölü civciyi görünce söylenmeye başladı hemen ben sana verelim demiştimde şöyleydi de böyleydi de. Çok hazin bir sonla pu'yu nasıl bilirdinizlerden sonra gömdük yavrumu. Annemde mor olanı götürdü sitenin karşısındaki tarlamsı bahçenin sahibini verdi. Ondan sonra ben pempe'yi hep eve salmaya başladım. O küçücük boyuyla etrafta gezer dururdu. Zavallımı görmek zaten zor birde hep ayağımızın dibinde gezerdi. Bir gün ben havuzdayken annem denen insan benim pempemi görmemişim üstüne basmış. Zavallı hayvan organları bile ezilmiştir. Çok üzülmüştüm hemde çok. Daha nice hayvanlarım oldu ama hiçbirinin ölümü bu kadar üzmedi beni :/

Bu arada pu küçükken winnie the pooh'un yazılışını pu sanmamdan kaynaklanır. Pempe'de pembeye pempe dememden. Mor hayvancığımın adı 'aptal ömer' idi abimle pek bir kavga ettiğimden bu morda baştan beri biraz salak olduğundan öyle bir isim koymuştum. Ahh canlarım benim. Mekanları cennet ola xD

ahah hatırlıyorum ben onları yahu. Hatta öldüğünde yanındaydım onlara ev yapmaya çabalıyorduk da abin bize gerizekalı muamelesi yapıyordu. Sonra sarı ölünce moru eline alıp öldürmeye kalkmıştın "salak, cani, kardeşin o senin!" der dururdun hayvancığa. Bütün gün ağlamıştın bi' de. Gömerken de dua ediyordun hatta. Ben en çok mor olanı sevmiştim de sen öyle bir sinirlenmiştin ki mor'a hakaret etmeye başlamıştım sırf bana da kızma diye. Of ne günlerdi yahu sen ağlama diye çikolatamı vermişlerdi hala unutmam. Bana çikolata borçlusun kuzen. Gerçi sne sinirden bahçeye fırlatmıştın onu ahfjaş Pazar günü gelince hatırlat albümlere bakalım lem.
Stefan Dequarté
Büyücü
Stefan Dequarté

Kadın
Kan statüsü : Angels Walk Among Us o.O
Galleon : 11562
Ekspresso Puanı : 43

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 13 Nis. 2009, 19:22

Pazar günü çikolatamla gelecem xD
Franciné Widmore
Dansçı & Sokak Müzisyeni
Franciné Widmore

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Friendssx9
Galleon : 11108
Ekspresso Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 13 Nis. 2009, 19:26

Benim kaplumbağam vardı, adıda çikoydu :zuha: Sonra acı bir şekilde vefat etti :)
Marjorie Widmore
Ressam
Marjorie Widmore

Kadın
Kan statüsü : Melez.
Galleon : 11556
Ekspresso Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 13 Nis. 2009, 19:49

Hilal's turtle. (:

Limon, Leman adında iki kuşum vardı. Daha geçenlerde öğrendimki Limon*m, göz nurum, çırpınarak ölmüş ve annemler bunu benden saklamış. *-* Hainler, üzülürüm diye söylememişler, üzülmez miyim? Seviyordum ben onları ^^. Geçen gün, öğrendim, ağladım. Yazık onlara...
Bir de balıklarım vardı; ancak bana hiç dayanamazlardı sanırım. Çünkü en az 6 ay yaşaması gereken balık, bizde bir kaç haftada ölmüştü, bilmiyorum. İşte bu kadar.
Franciné Widmore
Dansçı & Sokak Müzisyeni
Franciné Widmore

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Friendssx9
Galleon : 11108
Ekspresso Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 13 Nis. 2009, 21:18

Di mi my turtle :zuha: Ama ben ağlamamıştım la ne rhsuzum. Zaten beni ağlatan bi fizikçi var di mi kanka :zuha:
Stefan Dequarté
Büyücü
Stefan Dequarté

Kadın
Kan statüsü : Angels Walk Among Us o.O
Galleon : 11562
Ekspresso Puanı : 43

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 13 Nis. 2009, 21:27

Aa benimde ölen kuşumun adı çikoydu. Ama kuş kendi koymuştu adını o ayrı XD Onu annem öldürdü nefessiz bıraktı kuşçağızı.
Bessié Laétiã Tahmõres
Bessié Laétiã Tahmõres

Kadın

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 13 Nis. 2009, 21:47

bizim balık ölmüştü annem 2 gün akvaryumda bıraktı belki canlanır diye :zuha:
Maurellé Nemesis Argyris
Slytherin 6. Sınıf Öğrencisi
Maurellé Nemesis Argyris

Kadın
Galleon : 11594

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 13 Nis. 2009, 22:06

Küçük bir su kaplumbağası vardı ablamın. Böyle şeker bişiydi. Fırsat bulunca koltukların arasına girdiği için adı Muzur'du. Ablamlar benim oyuncak tavama su koyup onu koyuyorlar diye evi birbirine katmıştım. :zuha:

Sonra pencereden giren bir kuşumuz oldu ve bizde 8 yıl falan yaşadı. Bayağı uzun ömürlü bir kuştu. İki sene önce ya yaşlılıktan ya da kuş gribi salgınından öldü canım. En çok annem ağlamıştı onun ölümüne. Adı Şımarık'tı, bardağın içine girebilecek kadar şımarıktı kendisi. :cheesy:

En son olarakta tatlı bir hamsterımız olmuştu. Malibu oldukça gürültülü çarkını çevirir ve tüm gece uyutmazdı. Çok çok akıllı bir hayvandı. Ama bir ara hasta oldu, titriyordu falan. Hastalığı geçince de öldü. Bir sene bile dayanamadı aşkum. Babam bir daha hayvan falan yok diyor. :snrr:
Fanchone Lawrance

Fanchone Lawrance

Kadın
Galleon : 11135

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 21 Nis. 2009, 11:29

Adreane Giulia Salvai demiş ki:
Küçük bir su kaplumbağası vardı ablamın. Böyle şeker bişiydi. Fırsat bulunca koltukların arasına girdiği için adı Muzur'du. Ablamlar benim oyuncak tavama su koyup onu koyuyorlar diye evi birbirine katmıştım. :zuha:

Sonra pencereden giren bir kuşumuz oldu ve bizde 8 yıl falan yaşadı. Bayağı uzun ömürlü bir kuştu. İki sene önce ya yaşlılıktan ya da kuş gribi salgınından öldü canım. En çok annem ağlamıştı onun ölümüne. Adı Şımarık'tı, bardağın içine girebilecek kadar şımarıktı kendisi. :cheesy:

En son olarakta tatlı bir hamsterımız olmuştu. Malibu oldukça gürültülü çarkını çevirir ve tüm gece uyutmazdı. Çok çok akıllı bir hayvandı. Ama bir ara hasta oldu, titriyordu falan. Hastalığı geçince de öldü. Bir sene bile dayanamadı aşkum. Babam bir daha hayvan falan yok diyor. :snrr:

Off evet. Kaplumbağa'm aklıma geldi Encıl Encıl...

Bir köpeğim vardı ama hatırlamıyorum xP Ölmüş. Bir kuşum vardı, muhabbet kuşu, ölmüştü, çok ağlamıştık. Neden ağladığımızı da bilmiyorum. Kuş öldü diye mi? Yoksa boncuk tabancasıyla kimi katledeceğimizi bilmediğimiz için mi? o.O Bayağı balığım oldu. Hele allı vardı, aynayı koyuyordum vahşi gibi kendi yansımasıyla kavga edişini izliyordum. Ama en sevdiğim balığım on sumo büyüklüğündeki Japon balığım Haydari-idi. Bir ara kaplumbağa besledim. Totoşumu çok seviyordum. Fakat yuvasından kaçtı, vahşi doğaya gitti. Birkaç gün sonra temizlik yaparken cesetini koltuğun altında bulduk. Seni hiç unutmayacağız^^ Hatta ilerde bir kaplumbağa daha almayı düşünmekteyim. Bir ara van kedisi aldık. Erkek diye kakışladılar, birkaç hafta sonra bir baktık bizimki mahallede işi ilerletmiş. Herneyse... Fakat bayağı agresif bir kediydi, annem azarladığında annemi öldürecekti. İşte annelik yaradı ama bayağı 4 yavruyu çıkarınca melek oldu. Yavruları dağıttık birini biz aldık, annesi de gitti. Çok ağlaadım xS İşte o aldığımız yavru kedinin adı Cincır, ne akla hizmet bu ismi koydum benim mağdıra uyup bilemem. Yeşil gözlü falan bayağı totoş...

Fakat içimde hep bir ukte kalmıştır. Korkmama rağmen böcek beslemek istiyorum böyle kavanozlara tıkışlayıp. Ateş böceği falan. En çok da uğur böceği. Oha demeyin satılıyormuş harbiğ harbiğ o.O
Lassyné Velasquez

Lassyné Velasquez

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Utangga7
Galleon : 11150

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 21 Nis. 2009, 17:54

Kaplumbağalar unutulmaz. :duygusalabağlamak:
Benim de tarantula besleyesim gelmişti bir ara. :hönk:
Marjorie Widmore
Ressam
Marjorie Widmore

Kadın
Kan statüsü : Melez.
Galleon : 11556
Ekspresso Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 26 Nis. 2009, 23:27

Evet kanka. Gerçi Fizik'çide bir hayvan sayılır; ama ona kimse bakmıyor, geçiniyor kendince xP. Bende Stephen King'in dişil versiyonu olabilsemde, bir daktilo alıp yanında akrep mi beslesem? :zuha: Su'm ne çok hayvanın olmuş! Oha dedim. :zuha:
E. Niggle Borland
Ressam ~ Vampir
E. Niggle Borland

Erkek
Kan statüsü : Kurban ne verdiyse...
Galleon : 11296
Ekspresso Puanı : 11

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 27 Nis. 2009, 18:35

Kediden sonra bir de, Tospik alayım diyorum. Kızım gitti, yerini başka biri doldursun diye geçiyor aklımdan. Odada nereye yerleştirsem, adı ne olsa diye düşünmekteyim şu anda.

Kamil, Rıza, Şükrü? Ulan tospağalara da şöyle güzel bir isim bulunmuyor ki? Hep böyle cins cins isimleri oluyor. Ninja Kaplumbağa olayları da geçmişte kaldı. :/

Fikir versin biri bana isim konusunda. Razz
Asya Su Kazancı
Seherbaz
Asya Su Kazancı

Kadın
Galleon : 11184
Ekspresso Puanı : 8

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 27 Nis. 2009, 19:05

Birine benim adımı koy o tospiklerden Razz Ben valla kim benim adımı koy dediyse onun adını koydum kafa patlatmadım Razz Ha adın ne dersen Yasemin xD

Evcil hayvanlarınız?
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki