Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Evcil hayvanlarınız?

+47
Damien Thanatos Crowley
Rocìo del Nieves
Anja Ida Järvinen
Anitchka Tanja Glazkova
David M. Hurwey
Failariel A. Lowett
Asya Su Kazancı
Lassyné Velasquez
Fanchone Lawrance
Maurellé Nemesis Argyris
Marjorie Widmore
Franciné Widmore
Stefan Dequarté
E. Niggle Borland
Acantha W. Psyche
Nicholas Ryan Scofield
Felice Jade Mathé
Léxie Evely Lou'wers
Crestencia Ethél Fletcher
Sidonia Scarlet
Kristian Eivind Espedal
Bessié Laétiã Tahmõres
Christian Guite
Andrea Rachel McBrayn
Natashia
Azaleia Chloris
Michelle Rodriguez
Issa Philippe
Ophelia Liv Lynn
Oriane Pheria
Julie Annwyl Lovett
Vynsja Croweix
Frankenstein Kranstone
Nathaniel James Crawford
Kiera Angela O'Neil
Vanessa Diane O'Leary
John Stewen Peterson
Rosalié Donna Pietra
Clariss Luisa Pietra
Nicole Marissa Magdalene
Eurydice Black
Johnny Amoux Malfoy
Christian Dayrnt Black
Aléida Emilié Widmore
Maudié Jimena B'lorié
Valencia Claudía Ruselló
Odessa Meredith Poulter
51 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
E. Niggle Borland
Ressam ~ Vampir
E. Niggle Borland

Erkek
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Hmbl7
Kan statüsü : Kurban ne verdiyse...
Galleon : 11208
Ekspresso Puanı : 11

Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 27 Nis. 2009, 19:10

Oldukça güzel bir ismin varmış ama böyle güzel bir ismi, tipsiz bir hayvana vermek doğru olmazdı. Benim bundan önce kaplumbağalarıma koyduğum isimler, genelde ekip üyelerinin isimlerine benzerdi ya da çeşitli ironiler barındırırdı felan.

Speedy, Big Daddy gibi gibi... Razz
Asya Su Kazancı
Seherbaz
Asya Su Kazancı

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Yeasj3
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11096
Ekspresso Puanı : 8

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 27 Nis. 2009, 19:20

Eneem tospağaların neresi tipsiz koy koy da kısaltmasını koy ama iki saat Ya-se-min diyesiye kadar hayvanlar kaçar gider xP
Failariel A. Lowett

Failariel A. Lowett

Kadın
Galleon : 10884
Ekspresso Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 08 Mayıs 2009, 22:32

Kedim vardı Haşmet. 17 yaşında öldü. :/

İki alman kurdum var şimdi, Ike ve Paşa. Bir de bembeyaz bir sokak köpeğini sahiplendim, ki adı Casper'dır. Razz
Kristian Eivind Espedal
Borgin & Burkes Ortağı
Kristian Eivind Espedal

Erkek
Galleon : 11563
Ekspresso Puanı : 13

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 14 Mayıs 2009, 21:53

Hatırlayabildiğim bütün evcil hayvanlarım fena bir biçimde ölmüş lan, şu anda bunu farkettim. Ha pardon, bi' köpeğim hala yaşıyor. O da benden uzakta afjasklf
David M. Hurwey
Vampir
David M. Hurwey

Erkek
Kan statüsü : Yarı safkan melezimtırak bulanık.
Galleon : 10978
Ekspresso Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 16 Mayıs 2009, 11:18

Benim iki balık vardı, trandius ve comolokko diye. biri ölünce diğeri intihar etti.

Sonra bi doberman aldıydım. Rocco. Eceliyle öldü.

O dobermanın bi sivas kangalıyla kırması olmuştu. Adını Schumi koydum acayip hızlıyı it. Trafik kazasında öldü.

Köpekten hayır gelmiyor diye kedi yaptırdık bi tane. Tifosi koydum ismini. Penecereden atlayıp kaçmış, bulunamadı.

En son bi papağan aldım kapalı çarşıdan. Halaluyah yaptık ismini. Duruyo öyle..
Anitchka Tanja Glazkova

Anitchka Tanja Glazkova

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 44692542ju9
Kan statüsü : Safkan, bu önemli mi?
Galleon : 10832
Ekspresso Puanı : 9

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 19 Haz. 2009, 11:51

Bir ara 7 kedim vardı yazlıkta. Teker teker biri şişmanlıktan biri yaşının ileri olmasından öldü gitti. Sonra bir tane yavru kedi buldum sokakta böyle tatlı beyaz bir şey. Adı da ' Facık ' tı işte sonra onu da akrep soktu -_- amma ağlamıştım. Hep kucağımda yatardı

Sonra ne hikmetse kedilere alerjim çıktı aynı yerde duramıyorum. O bakımdan bir daha kedim olmasa da bir senedir tatlının tatlısı hiperaktif bir köpeğim var *-* Adı da Atlas, hani Gülben Ergen duymasın. Böyle öküz gibi bir labrador Atlas. İzmirin en iyi labradoruymuş haberim yok. Neyse sapsarı tüyleri var ve insan gibi bakıyor. Tapılası bir hayvan. Beraber uyuyoruz arada (:
Felice Jade Mathé
Vampir - God's Devils ~ Piyanist
Felice Jade Mathé

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Heyup7
Kan statüsü : Safkan.
Galleon : 11165
Ekspresso Puanı : 13

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 19 Haz. 2009, 17:08

Kuşum vardı, kaplumbağam balığım falan vardı.
Kuşum hastalandı gagası şişti böyle 11 yıl yaşamıştı saklambaç falan oynardık balkona çıakrdı bizimle kaçmazdı hiç.
Kaplumbağa da hastalanıp öldü.
Balığımın suyunu çok koymuşum fanustan atlayıp masama düştü ben de görmeden üstüne klasörümü koyunca canı çıktı.
Şimdi 6 tane ipek böceğim var. Kurt halindelerdi koza örüp çıktılar kelebekler şimdi. Binlerce ipek böceği yumurtam oldu hatta ^^.
Anja Ida Järvinen
Slytherin 7. Sınıf Öğrencisi
Anja Ida Järvinen

Kadın
Galleon : 11186

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 09 Ağus. 2009, 18:20

Balıklar evet. Balıklarım patır patır ölüyor. Ölümleri de otantik bak yazıcam sen karar ver sevgili okuyucu.
Önceleri her şey normaldi. Onları suyun üzerinde yan yatmış biçimde bulup korkudan altıma ederdim ama sonra olaylar gizem kazanmaya başladı...
Ve bir gün bilmem kaç milyonuncu balığımızın yanına minik yavru balıklar attık.
Arkadaşımla rutin film günümüzdü evet.
Dışarıda sürtmekten dönen annem birden odaya dalarak "Merve turuncu balık yok!" dedi dehşet içinde! Söz konusu turuncu balık eski olan balıktı.
Biz bir şey yapmamıştık. Yani mutfağa girip girip çıkıyorduk habire ama valla billa dokunmamıştık ya. Evet, açıkladık bunu anneme fakat inanmadı. Nereye kaybolmuştu?
Sonra bir iddia atıldı ortaya...
Yeni eklenen balıklar... Onlar katil balıklardı ve güç birliği yapıp büyük balığı yemişlerdi!
İnandık buna.
Masumca film izlemeye gelen arkadaşım kendisini birden Okyanusta Dehşet'in içinde bulmuştu. Üstelik son haberlere göre küçük balıklardan bazıları da yoktu.
Ve anladık ki bizim turuncu o küçük balıklardan bazılarını yiyince geri kalanlar intikam amaçlı yemişti onu.
Evet...
Olayın böyle olmadığını bilmek insanın hevesini kırıyor tabi. Bizim tırt turuncu akvaryumun o hava cihazının önünde takılırken birden dışarı fırlayıvermiş meğerse. Tüm olay buymuş yani.
Evet.
Gerçeği, annem turuncuyu mutfak masasının altında ölü bulduğunda anladık. Saat gece on bir sularıydı.
Ama diğer küçük balıklar asla bulunamadı...
Rocìo del Nieves
Suikastçı
Rocìo del Nieves

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Dansrr6
Kan statüsü : Safkan.
Galleon : 10785
Ekspresso Puanı : 8

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 10 Ağus. 2009, 21:10

Bi' de papağımız oldu. Jacob. Neden Jacob, bilmiyorum. Annem koydu ismini. Her neyse, tavuk kadar birşey. Asosyal, kavgacı bir tip. Durmadan yemek yiyor, çok stresten olabilir. Ha, dans etmek de hobileri arasında. Neyse, alışır yakında.

Aslında bunu alacağımıza, kedi alabilirdik. Yavru, şirin bir şey. Ev kuş doldu.
Damien Thanatos Crowley
Slytherin 7. Sınıf Öğrencisi
Damien Thanatos Crowley

Erkek
Galleon : 10703

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 10 Ağus. 2009, 21:34

Hayatımda sadece bir kez kuş sahibi oldum. Küçüktüm o zamanlar... O da küçüktü tabi ki. Yeni çıkan tüyleri ile çirkin ve ben dışında herkes tarafından pis bir şey gibi bakılan minnacık kuşumdu o. Büyüdü. Tüyleri bembeyazdı, kısmen limon sarısı hâlindeydi. İsmi de pamuktu. Yem şeysine monte edilmiş tutanaçlara -yeni türettim, belki de vardır.- tutunuyordu. Hızlıca içinden geçip neşeli bir şeyler söylüyordu. Ya da ben öyle sanıyordum. Boynu kırıldı, öldü. O üzüntüden sonra bir daha hayvan beslemedim. Hem şey, ben küçükken bilyelerimi kurşun askerler arasında dolaştırmaktan hoşnut kalırdım. O da bu düzeni bozmak için bilyenin peşinden koşup dururdu. Hayran kaldığım yönü oydu. Şimdi bir arkadaşımdan haber beklemekteyim. Sanırım Sibirya Kurdu hediye edecek. Besleme olanağım yok fakat, kuzenlerde bakabilirim sanırım. Neyse, aslında köpeklerden korkarım. Böyle işte.
Marcia Lairiel Berger
Slytherin 5. Sınıf Öğrencisi
Marcia Lairiel Berger

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Yuppirt8
Galleon : 10700

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 29 Ağus. 2009, 21:46

Hep balığım oldu benim. Hepsi de turuncuydu. Japon balığı. Adları da Balık'tı. Hepsinin. Geçen seneye kadar yani. Geçen sene Samsun gezisinden 2 tane su kaplumbağası aldım. Şu büyümeyenlerden. Adları, Lolita Kemal, Dilara Hüsmen. Zavallı hayvanlar. Biri geçenlerde ölmek üzereydi. Hayata döndürdüm onu xD Şimdi de diğeri tuhaflaştı. Aslında ben hep bir köpek istemiştim. Ama evde bakamayız dedi annem. Hayvanları çok severim ben. sorumluluk almaktan korktuğum için eskisi kadar da ısrar edemiyorum köpek için. Bu kadar işte =)
Martin Thomas Wolfiex
Fontjoncouse Otel Koordinatörü
Martin Thomas Wolfiex

Erkek
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 10811077vl2
Galleon : 11257
Ekspresso Puanı : 11

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 30 Ağus. 2009, 15:17

Küçüklükten başlamışım galiba hayvan katliyamına. Civcivleri falan ezermişim. Tavşanımız varmış, ben doğduktan sonra yok olmuş. =D Hatta iki tane kuşumuz vardı, onları da böcek ilacıyla öldürmüştüm. Bi' tane köpeğim oldu, teriyerlerden. Kaçırdılar hayvancağızı. Bi' tane de japon balığım vardı, şişmandı aşırı derecede. Göbeği suyun üstünde kaldı, yemek yiyemediği için açlıktan öldü. En son bir tane su kaplumbağam oldu, o da güneşde kalınca tranvadan ölmüş. Çok üzülmüştüm ama. Şimdi Golden yada Sibirya tarzında köpek gelecek, umarım o ölmez. =D
Szymona Szewc
Gryffindor 3. Sınıf Öğrencisi
Szymona Szewc

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Dansrr6
Galleon : 9881

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 25 Eyl. 2010, 00:37

İki kedi bir köpeğimiz var. Büyük olan yani anne olanın adı İPEK, İpek 15 yaşında =) Küçük olanın -pekte küçük sayılmaz fakat İpek'e göre küçük- yani İpek'in yavrusu olanın adı KUMRU, Kumru 11 yaşında =) Köpeğimiz Husky cinsi, adı KANKİ, Kanki henüz 1,5 yaşında =) Ihm... Bir de Kumru ile İpek Kanki'yi dövüyorlar =( Kanki'nin tek amacı onlarla oynamak aslın da... Neyse bu kadar bilgi yeter BAY... =)
PurpLe

Kadın
Ruh hali : Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Boupi3
Kan statüsü : 0 Rh+
Galleon : 9570

MesajKonu: Geri: Evcil hayvanlarınız?   Evcil hayvanlarınız? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 21 Şub. 2011, 23:31

Benim bugüne kadar balığım, kuşum ve köpeğim oldu.

İnsan balığa kuşa üzülmüyor pek Sad Ama köpek.

ZEYTİNİM vardı benim geçen hafta almıstık.Bir Rus Finosuydu o.Daha bi yasında bile değildi.Petshoptan almıstık.Tuvalet eğitimi bile vardı.Dünya güzeli kızımdı o benim Sad

Ama acımadılar bizimkiler ona.Önce abimin sevgilisine verdiler o da annem hafta içi bakamıyor dedi Sad

Tamam biz 7 de cıkıp 4 te geliyorduk ama o benim kızımdı .Ne yaptıysam kabul etmediler bizimkiler.Ama zeytin hepsinden daha insan Sad

Petshop a geri döndü ! Hala ağlıyorum.O benim bitanemdi.Köpişim,Prensesim,Kızım,Dostum,Tek Arkadasımdı.Hayattan nefret ediyorum.Herkes cok acımasız.

DEPRESYONDAYIM.!

ZEYTİNİİM Sad Sad Sad Sad

Evcil hayvanlarınız?
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3