Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Günlük

+47
Bandit April Way
Rosalie Frances
Marveille Croweix
Oceané Laxell
Jaska Ilmarinen
Chelsea Ellen Rothstein
Sofia Lamartine
Elliott Abbott
Maximilian Wildstein
Mai Ada Wolfrec
Felice Jade Mathé
Armina Sandberg
Omega The Serpent
Dharja Hectorne
Marjory Lillian Ottilie
Rocìo del Nieves
Haley Brooke Scott
Malachy Grandley
Dryas Pheragas
Lucille Raiden
Bilie Wanders
Geoffrey Andrew Conradina
Erzsébet Dora Csézy
Alberto Conte
İbrahim Emre Ürem
Nikolai Belaia
Samuel Bright
Ardelia Marcelline
Chryseis Kejäthen
Stefan Dequarté
Xenophilius Waffling
Andrea Rachel McBrayn
Maurellé Nemesis Argyris
Ariadne Barthory
Silas Flippo Jerome
Nylwen Jinelle Soulthen
Charlotte Alice Russell
Charles Ernest Bright
Kristian Eivind Espedal
Issoria Lathonia
Sidonia Scarlet
Magnus Lars Hallstad
E. Niggle Borland
Nicole Marissa Magdalene
Daphne Zoe Launy
Oidia
Euphoria Szôlôssy
51 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Marjory Lillian Ottilie
Hufflepuff 6. Sınıf Öğrencisi
Marjory Lillian Ottilie

Kadın
Ruh hali : Günlük - Sayfa 4 12jb4
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 10838
Ekspresso Puanı : 0

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 05 Ağus. 2009, 19:47

Günlük,
Yeni karakterimin lejantını açmak istiyorum. Adminler ne zaman gelecek? Ne zaman verecekler rütbemi. Soğuk, umursamaz, ölüm yiyen ve aşka inanmayan bir karakter yarattım. Ne garip
Dharja Hectorne
Slytherin 6. Sınıf Öğrencisi
Dharja Hectorne

Kadın
Galleon : 10977

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 21 Ağus. 2009, 14:00

Sağ ayağım uyuştu. Baybay.
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın
Ruh hali : Günlük - Sayfa 4 Friendssx9
Galleon : 12291
Ekspresso Puanı : 75

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi 24 Ağus. 2009, 02:19

Ben bugün ne yaptığımı bilmiyorum günlük, yazı yazmak isteyip de yazamıyorum günlük, üzerimde üşengeçliği kıskançlığa vuruyorum günlük. Ben bugünden yarına geçmeye az kalacak güneşin ışığını görmek istesem de ayakta ve gözlerim açık uyuyorum günlük, yani sonuç olarak ben aslında yokhum günlük.

Ne de özlemişim günlük demeyi....=)=)=)
Sidonia Scarlet
Vampir
Sidonia Scarlet

Kadın
Ruh hali : Günlük - Sayfa 4 44692542ju9
Galleon : 11959
Ekspresso Puanı : 10

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi 21 Eyl. 2009, 20:12

Günlük, bana adam gibi bir ceket bul. Hadi.
Omega The Serpent
Cercope
Omega The Serpent

Erkek
Kan statüsü : Cercope
Galleon : 10726

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 26 Eyl. 2009, 00:22

Ah Günlük! Ah, ne nefret ederim kendimle konuşurcasına bir şeyler karalamaktan! Daima bir günlük alındı, verildi ellerime daha küçücükkenden beri beceriksiz, zavallı ellerim! Hiçbirine iki günden fazla yazmadım günlük! Yazamadım! Yaşadıklarımın içimde bir yerlerde kalmasını, kalmaması gerekenlerin ise unutulmasını; bu seçilimi beynimin yapmasını istedim çünkü. Nefret ettim saatlerden günlük! Nefret ettim ölçümlerden, sadece gece ve gündüz olsun istedim. Günlerden, takvimlerden, aylardan nefret ettim ben! Nasıl ölçülürdü zaman günlük? Kim ölçme küstahlığını gösterebilirdi tamamen öznel olan yüce "zaman" kavramını. Kim dünya üzerindeki zavallı "klasik fizik" yalanına uydurmak isterdi? İnanmadım, inanmak istemedim yelkovan ile akrep denen o yalancılara; ne de tarih çizgisine küçüklüğümden beri sınıfın duvarında asılı olan. Kim bilebilirdi o zamanın geçmişte kaldığını, yahut bu zamanın yaşanıyor olduğunu? O yüzden soğuktum sana günlük! Hep yer mekan ve zaman belirtmek için küçük ibareler olurdu başında, hep nefret ettim o yüzden. Daha dün gibi hatırladığım onca acı ve sevinci "lan yıllar olmuş" diye kenara atmamı isteyenlerden de nefret ettim, hem de senden nefret ettiğimden çok daha fazla! Anlıyor musun günlük? Anlama! Anlamanı istemiyorum, çünkü sadece o zavallılardan birisin sen de! Sen de zamanı ölçmek istiyorsun; ölçülen zamanda kendinde bir yer arayışı içinde olan, zavallı nesnelliğini hiçe sayan bir saçmalıktan ibaretsin! Evet, hiçbirinden farklı, yahut aynı değilsin; isimden kaybediyorsun bir kere. Mesela; eğer Richard'ı yazsaydım sana; şimdi bana bakıp "22 ay oldu gerizekalı" diyecektin. 22 aydır döktüğüm göz yaşlarını saçmalık olarak nitelendiren âdi bir kibirle süzecektin sana hayretler içinde bakan beni. Asıl saçma olanın kendin olduğunu anlayamayacak kadar bayağısın çünkü, öylesin! İnkâr eden sesin kulaklarımda; lakin üzerine yazdığım her harfte reddediyorum seni günlük! Oysa ki istediğim sadece ondan nefret etmeyen birileriydi; E.'den... Ondan bahsettiğim herkes o kadar nefret ediyor ki, sadece aramızda geçenleri anlattığım için pişman oluyorum. Onun ne kadar iyi biri olduğunu kimse artık göremeyecek, günlük. E.'yi sevebilecek olanları; E.'nin bana çektirdiği acıların zehriyle kör ettim çünkü. Tek istediğim biraz olsun unutabilmekti; yahut hafifletebilmek içimdekileri... Peki; şimdi bay E.; bay zavallı E. ölümle yüz yüze iken; ondan bahsedecek kimse bulamamama ne demeli?
O kadar bencilim ki; -yahut belki de o kadar çaresiz- senin gibi bir saçmalığa anlatıyorum onu, günlük! Mutlu musun? Elde ettiğin zaferin dudaklarına yansıyan küçümser edâlı gülümsemesini ne kadar perdelemeye çalışsan da sahte bir acıyla; muzaffer kıvrımları dudaklarının, muzaffer ışıkları gözlerinin ele veriyor seni. Ben senden hâlâ nefret ediyorum günlük!

00:22
26 Eylül 2009
Cumartesi
Sidonia Scarlet
Vampir
Sidonia Scarlet

Kadın
Galleon : 11959
Ekspresso Puanı : 10

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 26 Eyl. 2009, 18:39

Günlük; sınıfımızda çok garip insanlar var, ilk günden hayvan gibi çevre edinmek iyiydi hoştu lakin ben bu insanlarla yakın zamanda değişime uğrarım, müdürü çok sevdim, formayı çok sevdim, atanan öğretmenleri bile sevdim, oha, bence de iyi değilim ben, öptüm.
Haley Brooke Scott
Oyuncu
Haley Brooke Scott

Kadın
Galleon : 12981
Ekspresso Puanı : 1

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi 28 Eyl. 2009, 21:49

Günlük, bende ne var bi çözsen artık?
Armina Sandberg
Hufflepuff 6. Sınıf Öğrencisi
Armina Sandberg

Erkek
Ruh hali : Günlük - Sayfa 4 52696966qo7
Kan statüsü : Vampir
Galleon : 11909

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi 05 Ekim 2009, 19:37

Günlük nan, Hande'ye çok sevindim. Umarım ilk başta göründükleri kadar iyidir o kişiler xD. Değillerse bir an evvel, Hande onlara çok bağlanmadan çıksınlar hayatından, yıpranmasın kuzum o_O
Magnus Lars Hallstad
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü, Gryffindor Bina Sorumlusu
Magnus Lars Hallstad

Erkek
Ruh hali : Günlük - Sayfa 4 Dansrr6
Galleon : 11648
Ekspresso Puanı : 27

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 06 Ekim 2009, 20:08

Yeni başladığından mıdır nedir günlük, bu üniversite hayatı sıktı beni Günlük. Acilen kendime bir sosoyal faaliyet bulmam lazım. Off! Yapacak işler de bitmiyor ki... Gramer dersinden nefret ettim, ilk günden baş ağrısı yarattı bende. Ama Main Course hocası ve Reading hocasının yerine bugünlük derse giren hoca çok tatlıydı. Hep gelsin.
Nan günlük edit'lesem kızmazsın değil mi? Neyse bu arada bir tek Main Course hocamızın Cockney Aksanı olarak da bilinen İngiliz aksanıyla konuşması garibime gitti. Niçün hepsi öyle değil? Cevap ver Günlük. Bir de online insan parçacıkları gördükçe içim bir hoş oluyor. Nedendirki? Son olarak acayip HP seyredesim geldi; ama sinemada. Bir de unutmadan İngilizce kitapları niçün böyle pahalı olur ki? Öğrenciye acıma yok mudur? Intermediate olduğum için şanslı saydım kendimi. Elementary'ler 300 kağıt bayılmak zorunda kitaplara.
Felice Jade Mathé
Vampir - God's Devils ~ Piyanist
Felice Jade Mathé

Kadın
Ruh hali : Günlük - Sayfa 4 Heyup7
Kan statüsü : Safkan.
Galleon : 11255
Ekspresso Puanı : 13

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 09 Ekim 2009, 20:47

Günlük üstteki bölümdaşımı çok sevdim. Bu sene üniversiteyi kazanmam lazım. Ama dediği gibi gramer sıkıcı mıdır ? Bence zevkli günlük, evet.
Magnus Lars Hallstad
Magnus Lars Hallstad

Erkek

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 09 Ekim 2009, 21:02

Hocadan negatif elektrik aldm günlük. Üstteki için altını çiziyorum benim gramerler sorunum hocayla sınırlıdır Wink
Felice Jade Mathé
Vampir - God's Devils ~ Piyanist
Felice Jade Mathé

Kadın
Ruh hali : Günlük - Sayfa 4 Heyup7
Kan statüsü : Safkan.
Galleon : 11255
Ekspresso Puanı : 13

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 09 Ekim 2009, 21:19

Üsttekinin demek istediğini anladım günlük. Bir de bize lisede İngiliz Dili Edebiyatı koydular günlük.
Magnus Lars Hallstad
Magnus Lars Hallstad

Erkek

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 17:03

Günlük ya sıkıl sıkıl nereye kadar?
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 13 Ekim 2009, 21:00

Sana yazmayalı ne kadar oldu ki bilemiyorum, canım çok sıkılıyor günlük dersler üzerime üzerime geliyor, eğlendim gibi dursa da içten bunaltan derslere sahibim. Hayatımda çok iyii gitmiyor günlük, şu grip beni her an sallantıda bırakacak gibi geliyor, çözemiyorum günlük şansızlık başlayınca sonuna kadar sürerken şanslı olmam bir iki hafta neden sürüyor ki! Bu da insan psikolojiyle alakalı günlük, mutlu olmak bize fazla geliyor, ama şansız olduğumuzda mutsuzluklara mutsuzluk katabiliyoruz. Nefret ediyorum hayatın bu yönünden....
Mai Ada Wolfrec
Kurtadam
Mai Ada Wolfrec

Kadın
Ruh hali : Günlük - Sayfa 4 Komikym0
Galleon : 11098
Ekspresso Puanı : 9

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 15 Ekim 2009, 16:09

Çok duygulandım günlük ağlayabilirim yada gülmekten geberebilirim. Öyle mi? Hep beraber gülelim o zaman =A
Magnus Lars Hallstad
Magnus Lars Hallstad

Erkek

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 15 Ekim 2009, 19:28

Günlük telefon bozulacak zamanı buldu var ya sinirlerim oynaştı.
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 15 Ekim 2009, 22:41

Günlük moralim çok bozuk, mutsuzum, hastayım, her şey neden beni sinir ederek üstüste geliyor ki!
Maximilian Wildstein
Ravenclaw 6. Sınıf Öğrencisi
Maximilian Wildstein

Erkek
Ruh hali : Günlük - Sayfa 4 10811077vl2
Kan statüsü : "Safkan!"
Galleon : 10892
Ekspresso Puanı : 6

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi 19 Ekim 2009, 18:52

Günlük bu kadar olur ya! Bayram haftası hem sunumum hem quiz'im var! Eve bir hafta erken gitme planımı üni. yönetimi duydu galiba! İnatla ben de 29 Ekim'de İstanbul'a gidecem. Kmse tatilimi elimden alamaz lan! Bir de dipnot, üstteki üzülmesin ya, neler atlattık biz de. Geçiyor. Sakin olsun yeter.
Stefan Dequarté
Büyücü
Stefan Dequarté

Kadın
Ruh hali : Günlük - Sayfa 4 Yeasj3
Kan statüsü : Angels Walk Among Us o.O
Galleon : 11564
Ekspresso Puanı : 43

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 20 Ekim 2009, 18:06

Günlük; yapabilirsen eğer vur beni.
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 21 Ekim 2009, 15:07

Günlük deli olacağım, evet her gün daha da delice şeyler atlatmaktan yoruldum. Rutin bir düzene her şeyi oturttum derken bir yenisi çıkıyor. Haa bir de kahrolasıcası sınavlar baş göstermeye başladı. Ee bu ne demek ben artık siteye fazla girebilir miyim? Tabiki de hayır, neyse az çok girerim ne de olsa sınav bu, dünyanın sonu değil.

Edit:Ayrıca iki üstteki üyeye artık iyi olduğumu ama bazı olayların her türlü karşıma çıktığını ve beni sinir ve stres hastası yapabileceğini söylüyorum. Haa bir de psikologluğu onun eline vermişiz, sıkı sıkı sarılmış gördüm onu hayatta...
Maximilian Wildstein
Maximilian Wildstein

Erkek

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 22 Ekim 2009, 18:44

Günlük, sokağa çıkıp senin adını bağırmak geçiyor içimden. Neden böyle oluyor söyle bana günlük. Amanın da günlük, hanimiş de günlük. Akıl sağlığımı kaybediyorum galiba. Şu an okumakta olduğum ve kaldırabilecek olanlara tavsiye ettiğim Akıl Oyunları (A Beautiful Mind) adlı kitap artı Nüht'üm sayesinde yeniden hayata döndüm. John F. Nash, Jr. gibi davranmak lazım kanaatimce. Kimsenin dediklerine kulak asmamalı, doğru bildiğin yoldan şaşmamalı. Adam Nobel adlı yav! Kim bilir belki beni de İsveç Kraliyet Akademisinin önünde fotoğraf çektirip imza dağıtırken görebilirsiniz :hönk: (çok mu uçtum ne?) Acayip düello RP'si yapasım var bir de. Bir kaç gündür HP'ye hem kitap hem film açısından saldırdığımdan bu açığı kapamam lazım. Yaşasın e-kitap!
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 23 Ekim 2009, 17:27

Günlük, dışarı kaçıp nefes almak istiyorum, bir nefeste kendmi söndürüp ateşe vermek bilmiyorum günlük, her şey normal gitsede garip, okul iyi gitse de farklı kimseyi umursamasam da umursuyorum günlük, insanlara her türlü yardım etsem de kendime yardım edemiyorum günlük, aksine sürekli bir kötüleme ve eleştirme söz konusu, sıkıldım artık günlük, dünyanın bu yönünü değiştirmek insanlığı salaklıklarından kurtarmak, eğitim sistemini değiştirmek, yazmadığım ve ertelediğim her şeyi bir anda yapabilmek çok şey istiyorum günlük ama anla beni ki insanoğlunun bencilliği arasında bunlar hiç kalıyor...
Maximilian Wildstein
Maximilian Wildstein

Erkek

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 23 Ekim 2009, 18:15

Üstteki ne kadar haklı değil mi günlük? Bugün okuldan dönerken ne için yaşadığımı bilmediğimin farkına vardım günlük, hiç hoşuma gitmedi. Her canlınn (hata cansızın) bir var olma, bir kendini gerçekleştirme amacı varken kendimi çok değersiz hissettim.
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 24 Ekim 2009, 19:28

Günlük, bazen benim içime benden farklı başka bir kimliğin girdiğini düşünüyorum. Ne garip değil mi o benim gibi anlayışlı değil tersine umursamaz ve bencil. O yanımı sevmesem de bugün oyuım sanırım.
Maximilian Wildstein
Maximilian Wildstein

Erkek

Günlük - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Günlük   Günlük - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi 26 Ekim 2009, 20:57

Bu bir oyun günlük, sadece bir oyun. Ve hepimizle teker teker oynanıyor. Evren resmen benimle dalga geçiyor. Bu arada John F. Nash ile aramdaki benzerlikleri düşününce, ileride şizofreni tehdidiyle karşı karşıya olma ihtimalim (ve bir dahi olma ihtimalim) ne günlük? Söyle bunu bana. Korkmalı mıyım?

Günlük
4 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki