Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

~ Rp Yorumlama ~

+44
Cordelia Lucifer Bramble
Brujah
Disbel Molaco
Rocio Sycorax Malfoy
Matthew John Worthing
Magnus Lars Hallstad
Feodora Providentia
Jayden Edward Nixon
Felipe Klaus Rodrigués
Teodor James H. Dewan
Frances Sibi Chapman
Demetra Nyx Nixon
Mendel Ville Petit
Lisa Wanders
Christopher Alex Peterson
Constantia Inés Kalliope
Delora Lucien Nobés
Fleur Isabéllé Villiers
Elina Lora Dark
Tatyana Johnson
Angelina Voleta Anderson
Beverly Joanne Dore
Daphne GreenGrass
Charlie von Diederich
Genevieve Tessa Malfoy
William Kunz C. Engelbert
Vynsja Croweix
Karyn Mia Silethe
John Stewen Peterson
Indis Oak J. Engelbert
Mathilda Mythill
Marveille Croweix
Christian Dayrnt Black
Emily L. Black
Odessa Meredith Poulter
Nicole Marissa Magdalene
Lily L. Black
Elizabéth Adrianna Malfoy
Issoria Lathonia
Ivyanne Lynn Black
William Julian O'Neil
Eurydice Black
Johnny Amoux Malfoy
Amortentia Cécile Derwent
48 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Frances Sibi Chapman
Seherbaz
Frances Sibi Chapman

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 43772825vu8
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11459
Ekspresso Puanı : -1

~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 30 Eyl. 2008, 00:34

Daha fazla Rp yapmasını dilediğim birisin, daha doğrusu daha fazla online olmanı.. Eminim vakti olsa Rp sayısını arttıracaksın. Rplerine gelince genel oalrak güzel, sadece biraz daha detaya girmesi gerektiğini düşünüyorum. Bir den daha kalın paragraflarla kullanmanı..

Beni yorumlayacak kişi, Maskeli Balo'daki ya da son Zihinbend dersindeki Rplerime göz atarsa sevinirim. :zuha:
Felipe Klaus Rodrigués
Büyücü
Felipe Klaus Rodrigués

Erkek
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Hmbl7
Galleon : 11541
Ekspresso Puanı : 0

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 30 Eyl. 2008, 00:36

Rp'lerini henüz görmüş sayılmam ama şimdiden çok iyi olduklarını tahmin edebiliyorum ^^ :zuha:
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Friendssx9
Galleon : 12291
Ekspresso Puanı : 75

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 30 Eyl. 2008, 01:36

Sıradan bir gün rplerinden birini okudum, akıcılığ gayet güzel, ama bazı yerlerde hızlı düşündüğünden bir kaç anlatım bozukluğu var sanırsam. Özellikle bir rpnin sonunda ne yazağını bilemeden yazmışsın sanırım. Bana söylemek düşmez, ama ben sadece bir öngörüş sunuyorum sana. Diğer yönlerden güzel buldum o rpni, daha da gelişme kaydediceği de belli o zaman mükkemel olucak=)
Demetra Nyx Nixon

Demetra Nyx Nixon

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Evilgrin0007qd8
Galleon : 11426

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. 01 Ekim 2008, 20:24

Eski yazıtlar sınıfındaki RP'ini okudum. Aslında genel olarak hoş. Ama kısa cümleler yerine onları birleştirerek daha uzun ve daha akıcı cümleler yapabilirsin.. Birde herkeste [herkeste demeyeyimde çoğu kişide bknz. Ben :zuha:] noktalamada eksik var..

Genellemeye bakınca uzunluk iyi. Kasma görmedim. Renklendirme fazla gibi ama göze batan renk kullanmadığı için oda iyi.. Genellemede güzel ^^
Lily L. Black
Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi Başkanı
Lily L. Black

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 44692542ju9
Galleon : 11936
Ekspresso Puanı : 1

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. 01 Ekim 2008, 20:44

Gördüğüm kadarıyla gayet güzel rp'Lerin var. Gereğinden falza uzatmıyorsun ve renk uyumu filan da güzel.

Not: Alttaki benim aksime güzel yorum yaparsa sevinirim =S
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Jayden Edward Nixon
Muggle

Erkek
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Glensuratdw9
Galleon : 11399

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 02 Ekim 2008, 04:26

Gözlemlediğim kadarıyla genel olarak güzel Rplerin var. 10 üzerinden 8 verirdim eğer puanlıyor olsaydık. İki puanını kırdım çünkü; öncelikle ortamın tasvirine daha çok yer vermen lazım, bir de karakterinin ruh haline.

Diğer puan ise şu sebepten kırdım; ders Rplerine göz attım, dersteki olan olaylardan çok, öncesine yer ayırmışsın.
Issoria Lathonia
Ira
Issoria Lathonia

Kadın
Galleon : 11927
Ekspresso Puanı : 2

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 02 Ekim 2008, 11:57

Büyük Fıçıdaki rpn güzeldi ^^ Fazla uzun olmadığından kolay okunuyor rplerin. Renk uyumu da iyi, en azından göz yormuyor. Sadece Size=11 yapmıyorsun bu dikkatimi çekti. Satır aralarından boşluk kaldığı için benim pek hoşuma gitmedi ama kişisel düşüncem tabii ^^
Feodora Providentia
Omnia Mutanter Kitapçısı
Feodora Providentia

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 42446019ix9
Galleon : 11552
Ekspresso Puanı : 5

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 02 Ekim 2008, 12:02

Rp'lerini çok seviyorum. Olayları kendine göre yorumlayabiliyorsun. İtalik yazmanı seviyorum ama düz halini de beğeniyorum canım^^
Magnus Lars Hallstad
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü, Gryffindor Bina Sorumlusu
Magnus Lars Hallstad

Erkek
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Dansrr6
Galleon : 11648
Ekspresso Puanı : 27

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 02 Ekim 2008, 14:59

eskiden bi,lirim rplerini iyi rp yapar Ceren
Feodora Providentia
Omnia Mutanter Kitapçısı
Feodora Providentia

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 42446019ix9
Galleon : 11552

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 02 Ekim 2008, 15:17

Sende eskiden çok kısa yazardın ama güzelce uzatmışsın, beğendim^^

Erkek
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 90752870na1
Galleon : 11529

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 02 Ekim 2008, 21:32

Rp'lerinden yalnızca ikisini okudum bu nedenle bunlara göre bir yorum yapacağım;

Betimlemeler gerçekten çok güçlü, özellikle özneller. İmrendim diyebilirim bende çok eksik olan bir noktadır öznel betimlemeler. Onun dışında uzunluk, yazım kuralları, renklendirme vs. gibi ayrıntılar güzel. Yalnız tek tavsiyem biraz daha konuşma eklemesi...

Herneyse rpleri güzel, tebrik ediyorum... Ve elbette devamını diliyorum...
http://www.hogwartsekspresi.com
Christian Dayrnt Black
Britanya ve İrlanda Qudditch Karargahı Başkanı
Christian Dayrnt Black

Erkek
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Yaaati6
Galleon : 11926
Ekspresso Puanı : 4

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 03 Ekim 2008, 18:39

Uzun RP yapmaya çok dikkat ediyor ve insanı bir süre sonra okumaktan bıktırıyor. Nedense çok durgun Rp'leri var. Karakterinin dikkat çekiciliği çok hoş fakat nedense RP'lerinde bunu yansıtılmış bir biçimde bulmuyoruz. Yinede ikinci bir karakter olmasına rağmen gayet güzel. ^^
Charlie von Diederich
Seherbaz Karargahı & UBBP Genel Başkanı
Charlie von Diederich

Erkek
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Boupi3
Galleon : 12161
Ekspresso Puanı : 49

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 03 Ekim 2008, 22:20

Kendi bakış açılarını iyi ortaya koyuyor fakat betimleme eksikliği çektiği bariz ortada. Bazen kelimeleri çok fazla tekrar ediyor, bunun yerine eş anlamlı sözcükler kullanarak daha eğlenceli hale getirebilir. Anlatım dikkat çekici, ben beğendim şahsen ama cümle düşüklüğüne de raslandığı oluyor. Ya da devrik cümlelere... Bunlar dışında estetik olarak güzel, zaten renkler ona kalmış buna karışamam. Özetlersek de iyi buluyorum, en azından okunabilir özellikte. ^^
Matthew John Worthing
Sihrin Uygunsuz Kullanımı Bürosu Başkanı
Matthew John Worthing

Erkek
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Snrrn8
Galleon : 11457

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 03 Ekim 2008, 22:28

Betimlemeleri okuduklarımda çok güzel, insanı sıkmıyor veya çok kısaydı dedirtmiyor. Uzun veya kısa rp'lerini zevkle okumayı sağlayanlardan. Bunun dışında... Rp renkleri göz yormuyor ve gayet uyumlu oluyor.
Rocio Sycorax Malfoy
Azkaban Kaçağı
Rocio Sycorax Malfoy

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Yuppirt8
Galleon : 11958
Ekspresso Puanı : 20

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 04 Ekim 2008, 02:49

Dün göl kenarına yazdığın Rpyi okudum. Genel olarak güzel, sadece biraz zaman eklerinin bozukluğu var. Yani di'li zamandan miş'liye geçişlere daha dikkat et. Birde gözüme battı;

*Ağır adımlarla yürürken biraz ötesindeki bir karaltıyı fark edince durdu.

Edince yerine 'edip' ya da 'etti ve' yazarsan bozukluk düzelir. Bunun dışında beğendim Rp'ni, üstelik aceleye geldiğini belirtmene rağmen.

Son olarak bunu herkese söylüyorum, karakterinizin ruhsal durumuna, çelişkilerine, kendin nasıl hissettiğine daha çok yer verirsen süper olur.

Beni yorumlayacak arkadaş lütfen Azkaban'dan kaçış Rpmi de yorumlayabilir mi? :zuha:
Mathilda Mythill
Slug & Jiggers Sahibesi
Mathilda Mythill

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Yeasj3
Kan statüsü : safkan
Galleon : 11607

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 04 Ekim 2008, 07:00

Fazla duygulara boğulmuş bir rp'ydi ama zaten Azkaban'dayken betimleyecek daha iyi bir şey yok zaten. Aslında ilk baktığımda uzunluğundan korkmuştum, parça parça okurum diyordum, şimdi 2 paragraf 2 saat sonra 2 tane daha fln diye, ama bir okumaya başlayınca sardı ve su gibi okuyup bitirdim. Tabi sonunu bildiğim için meraktan okumadım öyle hızlı, çok kolay okunuyordu. Rp'nin konusu zor olmasına rağmen gayet basit ve anlaşılır yazmışsın. Anlatım bozukluklarını hatırlamıyorum, hiçbir cümle için geri dönmedim.

Kısacası çok çok iyiydi :)
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/mat
William Julian O'Neil
Ravenclaw 5. Sınıf Öğrencisi
William Julian O'Neil

Erkek
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 44692542ju9
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11574
Ekspresso Puanı : 7

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 04 Ekim 2008, 13:45

Okuduğum rp'ler gayet güzel. Çok gereksiz uzatma görmedim, betimlemeleri de gayet iyi. Bir tek rp renkleri sanırım beyaz kullanıyor belki gümüş filan daha iyi olur. ^^

* William'ın hatırladığım tek rp'si http://hogwartsekspresi.com/arazi-f10/maskeli-balo-t4377-50.htm Lily'ye göre değil bu karakterimin rp'lerine göre yorumlarsanız sevinirim ^^
http://www.lejantlarabaktımamausendim.com
Frances Sibi Chapman
Seherbaz
Frances Sibi Chapman

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 43772825vu8
Galleon : 11459
Ekspresso Puanı : -1

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 04 Ekim 2008, 15:50

Açıkçası Rpne devrik bir cümleyle başlaman hoşuma gitmedi. Ve bence Rpde parantez kullanmamalısın, ki gibi eklerle cümleyi bölüp araya sıkıştırırsan daha güzel olur. Bu arada Peeves'ın Ravenclaw erkekler yatakhanesinde ne işi var onu da anlamadım, yedi kitap boyunca hayaletler hiç ortak salonda görünmedi. Neyse yorumlamaya devam edeyim, önce ilk paragraf çok kalın olmuş gibi geldi ama okuyunca yazdıklarının birbirine bağlı olduğunu gördüm. Zaten bütün Rp boyunca paragraf atlamaların çok yerinde olmuş, yazıyı nereden böleceğini iyi kestirmişsin. Mektuptan sonraki ilk paragrafın sonundaki 'Ama nasıl...' kısmı neden farklı renk bunu da anlamadım. Eğer bu bir içinden konuşmaysa daha öncebu aynı renk devam edip tırnak işareti kullanarak belirtmiştin. İleriki kısımları okuyunca yine düşüncelerini renklendirdiğini gördüm, kısacasıa rtık şüphe içindeyim; bunlar kendi kendine konuşmamı yoksa düşüncemi diye. Neyse çok takılmamak lazım xD Betimleme, cümle geçişleri, zaman anlatımı vs. çok güzeldi. Ayrıca karakterinin ruhsal haline de bolca yer vermişsin. Genel banada Rpni beğendim.

Lütfen Sibi'nin Rplerinden birini okumuş biri yorum yapsın..

Odessa Meredith Poulter
Cadı
Odessa Meredith Poulter

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Heyup7
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11587

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 04 Ekim 2008, 21:33

Frances S. Chapman demiş ki:
Lütfen Sibi'nin Rplerinden birini okumuş biri yorum yapsın..
Ben olabilir miyim o? XD Hemen yapayım yorumumu. Öncelikle rp'lerinde genel anlamda bir kusur yok bana kalırsa. Akıcı, okudukça zevk veren rp'ler. En çok beğendiğim yönün; ilham gelmesini beklemeden, üst üste birkaç rp yapabilmen, hem de akışta bir hata yapmadan. Arada sırada yazım hatası yapıyorsun, rp'ni word'de yazarsan eğer bu sorunu halledeceğini düşünüyorum. Bir de '..' şeklinde bir noktalama işareti yok, üç nokta kullanabilirsin onun yerine. Betimlemelerin, karakterine hakim oluşun etkileyici. Severek okuyorum. ^^
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/ode
John Stewen Peterson
Seherbaz
John Stewen Peterson

Erkek
Galleon : 11810
Ekspresso Puanı : 6

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 07 Ekim 2008, 22:28

Açıkçasına rplerine diyecek bir laf bulmak çok zor. Oldukça güzel bir anlatımın var. Kendini bu açıdan geliştirdiğin açık. Duygularını yansıtmada epey başarılısın. Anlatım bozukluklarına vs de dikkat ediyorsun. Sadece renklendirmelerde daha farklı renkler kullanabilirsin. Konuşmalar geri kalan yazının içine sinmek yerine daha ön planda görünmeli bence. Bu yüzden onlara öne çıkan renkler seçmen fena olmaz. Bunu her rpen için söylemiyorum. Ancak dikkat etmen gereken bir nokta. Neyse... Ancak zorlaya zorlaya bu kadar bulabildim. Yararlı olmuşumdur umarım.

Not: Yorum yapacak arkadaş göl kenarındaki son rpme yaparsa sevinirim. Bana açıkçası pek iyi değil gibi geldi ondan söylüyorum :zuha:
Disbel Molaco
Hufflepuff Bina Sorumlusu, SYB Profesörü
Disbel Molaco

Erkek
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Hahadb3
Galleon : 11550

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. 08 Ekim 2008, 18:25

Birçok rp'ni okumuştu. Önceden fırsat olmamıştı ama biraz önce göl kenarındaki rp ni de okudum. Yorumları ona göre yapayım bari. Öncelikle kusursuz bir anlatımın var. Yani gidip de bu konuda sana bir şey söylesem bunda bir artniyet aranmalı =) Arada sırada bir iki yazım yanlışı anlatım bozukluğu var ama dikkatli bir şekilde okuduğum için gözüme çarptıklarını düşünüyorum. Ama birkaç yerde yanlış kullanılmış kelimeler gördüm. Gerek klavyeden gerekse fark etmeden yazmış olabilirsin bu kelimeleri ancak biraz daha dikkat etmeni öneririm çünkü okurken bir anda akıcılığın bozulmasına neden olabiliyor bunlar. Onun dışında beyenmediğim, ancak bir sorun olarak görmediğim bir nokta zaman üzerinde yeterince hakimiyet kurmaman. Yani şunu demek istiyorum. Rp'nin bir yerinde sanki bir koşuşturmaca anlatırmış gibi anlattığın aynı olayı bir başka yerinde uzun uzun anlatabiliyorsun. Tam olarak bunu yapıyorsun demiyorum ama ne demek istediğimi anlatmak için böyle yazdım. Bana göre rp nin bazı yerlerinin akıcılığını bozup sıkıcı olmasına neden olmuş bu olay. Çok zorladım kendimi bu şekilde mükemmel bir rp'ye yorum yapmak için xD Umarım yanlış bir şey söylememişimdir.

Not: Disbel'in çok rp'si yok zaten. Bir iki rp sini okumuş birileri yorum yapabilir =)
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/disb
Brujah
Vampir
Brujah

Kadın
Galleon : 11398

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. 08 Ekim 2008, 22:17

Önceki rp'lerini de az çok bildiğimden ben yorumlayabilirim sanırım ^.^ Öncelikle anlatımında kusur yok bence; kurgusal anlamda çok iyisin ve çoğu zaman yazdıklarının içine renkli birkaç olay serpiştiriyor, okuyanı eğlendiriyorsun. Gözüme çarpan hatalar sadece yazım hataları ile renkler oldu; yazım hatasınden kastım alıntıladığım mesajında da görüldüğü gibi 'beyenmek' değil 'beğenmek' mesela. XD Renkte bazen kod sorunu oluyor sanırım; yazdıkların cart yeşil görünüyor. Yani senden kaynaklanan bir sorun değil. Kısacası kendini fazla zorlamadan uzunca yazdığın, satır atladıkça akıcı anlatımından bir şey kaybetmediğin rp'lerin var. Başarılarının devamını dilerim. =D

P.S. Ben Amortentia arkadaşlar. Brujah yeni vampir karakterim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 10 Ekim 2008, 15:33

Rpleri gerçekten güzel. Sitenin ilk zamanlarından beri değişik üye adlarıyla vardım ve çoğu rpcinin eski rplerini biliyorum. Kendini ilk zamanlara göre çok geliştirdi. Anlatımda olsun betimlemelerde olsun hiç sorun göremedim. İmla hataları da gözüme çarpmadı. Sitedeki en iyi rpcilerden biri hiç şüphesiz ^^
Vynsja Croweix
The Nocturnal Sahibesi

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Friendssx9
Galleon : 11914

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 10 Ekim 2008, 22:52

Ihm, ne diyebilirim ki? Bugüne kadar hiçbir eksiği gözüme çarpmamış birisi için yorum yapmak zor oluyor biraz. O zaman şöyle diyelim; mükemmel ve umarım mükemmel olmaya devam eder. ^^
John Stewen Peterson
Seherbaz
John Stewen Peterson

Erkek
Galleon : 11810
Ekspresso Puanı : 6

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 5 Icon_minitimePaz 12 Ekim 2008, 21:09

Maskeli balodaki rplerini okudum en son. Anlatımın gerçekten iyiydi. Sadece görünümde birkaç hatan var. Mesela paragrafları fazla uzatmış gördüm biraz daha parçalayabilseydin hiç fena olmazdı. Bir de bende kullanıyordum ama yazı boyutunu küçülttükçe beyaz renk göz yorucu bir hal alıyor. Bunları da düzeltirsen istediğinde gerçekten güzel şeyler ortaya koyabiliyorsun.

~ Rp Yorumlama ~
5 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-
» Rp Yorumlama
» Rp Yorumlama
» Rp Yorumlama