Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

~ Rp Yorumlama ~

+44
Cordelia Lucifer Bramble
Brujah
Disbel Molaco
Rocio Sycorax Malfoy
Matthew John Worthing
Magnus Lars Hallstad
Feodora Providentia
Jayden Edward Nixon
Felipe Klaus Rodrigués
Teodor James H. Dewan
Frances Sibi Chapman
Demetra Nyx Nixon
Mendel Ville Petit
Lisa Wanders
Christopher Alex Peterson
Constantia Inés Kalliope
Delora Lucien Nobés
Fleur Isabéllé Villiers
Elina Lora Dark
Tatyana Johnson
Angelina Voleta Anderson
Beverly Joanne Dore
Daphne GreenGrass
Charlie von Diederich
Genevieve Tessa Malfoy
William Kunz C. Engelbert
Vynsja Croweix
Karyn Mia Silethe
John Stewen Peterson
Indis Oak J. Engelbert
Mathilda Mythill
Marveille Croweix
Christian Dayrnt Black
Emily L. Black
Odessa Meredith Poulter
Nicole Marissa Magdalene
Lily L. Black
Elizabéth Adrianna Malfoy
Issoria Lathonia
Ivyanne Lynn Black
William Julian O'Neil
Eurydice Black
Johnny Amoux Malfoy
Amortentia Cécile Derwent
48 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Ivyanne Lynn Black
Muggle
Ivyanne Lynn Black

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 37978406tk7
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11952
Ekspresso Puanı : 0

~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008, 22:14

Betimlemelere bayıldım açıkçası. Akıcılık, içerik falan oldukça güzel. Göze de hitap ediyor Rp'lerin. Karakterinin ruh halini falan da güzel yansıtmışsın. Bir eksiğini görmedim ^^
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/van
William Julian O'Neil
Ravenclaw 5. Sınıf Öğrencisi
William Julian O'Neil

Erkek
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 44692542ju9
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11572
Ekspresso Puanı : 7

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008, 23:08

Siteye ilk geldiğine göre çok gelişmiş rplerinden anladığım kadarıyla. Akıcı yazıyor, renkleri bence fena değil :) güzel xP ve okutan rp leri var,sıkmıyor..
http://www.lejantlarabaktımamausendim.com
Charlie von Diederich
Seherbaz Karargahı & UBBP Genel Başkanı
Charlie von Diederich

Erkek
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Boupi3
Galleon : 12159
Ekspresso Puanı : 49

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008, 23:37

En çok anlatımını beğeniyorum ve içeriğini... ^^ İnsanı sıkmıyor, en azından ben sıkılmıyorum Rp'lerini okurken. Sadece bazı yerlerde betimleme eksikliğine rastlıyorum ama onlar da hallolacaktır kesin. (= Fakat şu da hoşuma gidiyor ki, her yeri betimleyeceğim diye olaydan kopmuyorsun. Bu da güzel bir şey. ^^
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Lily L. Black
Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi Başkanı
Lily L. Black

Kadın
Galleon : 11934
Ekspresso Puanı : 1

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 00:53

Betimlemelerini ve anlatışını seviyorum. Özgün bir karakteri var ve yarattığı karakteri iyi oynuyor. Uzunluk konusunda uzun olmadığında da içerik olarak gayet iyi oluyor rpleri.. ^^ rp renkleri de her zaman uyumlu oluyor :yuppi:
Daphne GreenGrass

Daphne GreenGrass

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Snrrn8
Galleon : 11740

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 09:39

Çok güzel rpleri var. İçerik ve akıcılık yönü güzel.
http://www.hogwartsekspresi.com
Lily L. Black
Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi Başkanı
Lily L. Black

Kadın
Galleon : 11934

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 10:54

rplerinde eksikler far ediliyor. Biraz geliştirebilir sanırım

( bu arada gümüş maral, önüne gümüş koymanın anlamı yok patronuslar tek renk, maral da alınmış Wink )
Johnny Amoux Malfoy
Tılsım Profesörü
Johnny Amoux Malfoy

Erkek
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Heyup7
Galleon : 11809

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 11:48

Oldukça güzel rp'lerinin olduğunu söylemeliyim. Özellikle Maskeli baloya yaptığın rp'yi çok beğendim. Fazla bir eksiğin yok. Sadece renk bakımından geliştirebilirsin. Özellikle o mor benzeri bir renk var. Onu acilen değiştirmen gerek. Yani benim fikrim. Okunması biraz zor. Bunun dışında oldukça güzel...
Indis Oak J. Engelbert

Indis Oak J. Engelbert

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 43772825vu8
Galleon : 11549

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 13:38

Ihm... Rpleri akıcı, ancak çok nadir kopukluk yaşıyor o da benim gibi xD Betimlemeler hoş lakin bazen önzel betimlemelere dalıp nesnel betimlemeyi unutuyor sanki... Uzunluk, reklendirme vs. gayet güzel.. Olumsuz olaarak söyleyebileceğim hiçbir şey yok... Tebrikler.
Beverly Joanne Dore
Muggle
Beverly Joanne Dore

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Hmbl7
Galleon : 11580

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 13:45

Maskeli balodaki rplerini okudum ve çok beğendim. Uzunluğu,akıcılığı güzeldi. Sadece bazen betimleme eksikliği olmş o da herkeste olan birşey=) Tebrikler....
http://www.hogwartsexpresi.com
Indis Oak J. Engelbert

Indis Oak J. Engelbert

Kadın

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 18:58

Kurgu içinde zaman zaman bazı karışıklıklar olsa da çabucak toparladığını fark ettim... Hoş, yetetli uzunlukta rpler yapıyor. Azıcık daha öznel betimleme eklesen çok güzel olur diyorum başka da bir şey demiyorum... Güzel rplerinin devamını dilerim =)
Angelina Voleta Anderson

Angelina Voleta Anderson

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 11mt8
Galleon : 11816

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 19:21

Balo rplerini okudum açıkcası doğruyu söylemek gerekirse ağzım iki karış açıldı xD gerçekten uzunluğuyla, betimlemeleriyle dört dörtlük bi rp olmuş.. Renklendirmeler, karakter yansıtışı muhteşem.. Rplerinin devamını bekliyorum (:
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/mol
Karyn Mia Silethe
Muggle
Karyn Mia Silethe

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 90752870na1
Galleon : 11682

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 23:15

Balo Rp'sini okudum şimdi ve ilk dikkatimi çeken şeyden başlamak istiyorum. En azından ilk Rp'yi okumalıydın, kendininkini yazarken. Çünkü Hogsmead'e yürüyerek ve tek başına değil, Hogwarts'la birlikte ve testralle gidilmişti. Ama sen çok farklı yazmışsın. Sonra sadece öznel betimlemeler var; kendi etrafında dönüyor. Daha çok nesnel betimlemelere yer verebilirsin. Yazım yanlışları yapılmış. Word'de yazarsan bu sorun çözülür sanırım.
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/kar
Odessa Meredith Poulter
Cadı
Odessa Meredith Poulter

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Heyup7
Galleon : 11585

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 23:19

Evangeline... Daha önceden de söylediğim gibi öğrenci karakterin olan Karyn'dan yaptığın rp'leri çok beğeniyorum. Betimlemelerin yerinde, akıcı bir anlatımın var. Hünüz gözlemleyebildiğim tek eksiğin paragraflarını kısa tutman ^.^
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/ode
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Friendssx9
Galleon : 12289
Ekspresso Puanı : 75

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 23:20

Rpleri çok güzel ve akıcı yazıyor. Balo rpsinde her şeyi uyum içinde ve tadında bırakmış. Benim okudukça okuyasım geldi o güzel ve dikkat çekici betimlemeleri her şeyiyle karakteriyle ilgili analizler yapıp onları da belli ederek rpyi heyecanlı ve canlı bir hale getiriyor. Ben severek okuyorum ve okumaya da devam ediceğim
Angelina Voleta Anderson

Angelina Voleta Anderson

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 11mt8
Galleon : 11816

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 17:01

Rplerini bir anda geliştiren üyelerden.. Enson balo rpini okuduğumda her şey muntazamdı.. Paragrafların uzunluğu, rp uzunluğu.. Renk uyumu.. Bence rpe hemen hemen yeni başlayan biri için süper ve ötesisin. Başarılarının devamını dilerim (:
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/mol
Indis Oak J. Engelbert

Indis Oak J. Engelbert

Kadın

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 17:34

Uzunluk vs. güzel lakin takıldığım bir nokta var cümleye başlarken sonunu nasıl getireceğini bilemediği yerler oluyor ve cümlenin başı ile sonu uyumsuz oluyor. Buna biraz daha dikkat edebilirsin. Biraz daha öznel betimlemeye yer verebilirsin, nesneller gayet güzel. Ha birde konudan konuya çok fazla atlamamaya çalış yani elbette farklı konulara değinebilrisin ama arada bağlaycı bir cümle bulundurmak akış bakımından daha düzgün olacaktır. Birde devrik cümlelere rastladım, rpni yazdıktan sonra bir kez okursan zaten devrik olduğunu farkedip düzeltebilirsin. Şuanda güzeller ama ben daha çok gelişeceğinden eminim. Tebrikler...
Tatyana Johnson
Muggle
Tatyana Johnson

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Utangga7
Galleon : 12026

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 18:56

Balo rplerini okuduğum için sadece onlarla ilgili yorum yapmak zorundayım. Anlatımını çok beğendim. Ayrıca imla kurallarına dikkat etmiş. Uzunluk, renk vs. bunlar zaten güzel. Kısacası gayet güzel rpler yapmış. Tebrikler...
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/tat
Elina Lora Dark

Elina Lora Dark

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 10811077vl2
Galleon : 11566

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 20:14

Başlarda olayları biraz gelitirmesini düşünüyordum ama artık demiyorum... aştı kendini, betimlemelerin, renklendirmen olaylar müthiş.....
Fleur Isabéllé Villiers
Obscurus Kitapçısı Sahibesi
Fleur Isabéllé Villiers

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Cheesyol1
Galleon : 12240

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 01 Eyl. 2008, 00:00

Betimlemeleri ve canlandırmaları çok başarılı. Akıcı bir anlatımı var, gayet iyi yani. Sadece 'Elina' kelimesini çok kullanıyor sanki, ama o da didiklemeden göze batmıyor.
Delora Lucien Nobés

Delora Lucien Nobés

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 14lb7
Galleon : 11603

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 01 Eyl. 2008, 16:00

Bence rplerinin eksiği biraz akıcılık.. Yani bana öyle geldi, sürüklemedi beni okurken. Gerçi çok rpci de bu özellik var zaten. Birde çok parlak renkler kullanmasan daha iyi olur. ^^
http://www.hogwartsekspresi.com/profile.forum?mode=register&agre
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 01 Eyl. 2008, 23:55

Rpleri çok güzel ama ben beş dk sonra şundan sonra yazılmasını sevmiyorum. Aslında belki de bu da rp de başka bir güzellik ama ben onu uzun uzun açıklamayı daha uygun görürüm bu konuda sana küçük bir tavsiye vereyim dedim. Ayrıca diğer tüm özellikler rp de gayet açık ve net şekilde yazıyorsun. Betimlemelerinde kişiliğine çok güzel bir şekilde renk katıyor. Daha çok rpni okumasamda bir iki rpni okuyarak bu yanlarını sevip söyledim :)
Indis Oak J. Engelbert

Indis Oak J. Engelbert

Kadın

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 01:15

Sitede yaptığı son rp ile ilk rp arasındaki fark hiç kuşkusuz oldukça büyük. Bu nedenle kendini bu kadar geliştirdiği için önecelikle tebrik ediyorum.

Rplerindeki genel yorumuma değinecek olursak, rp düzeyin iyi derecede, rplerin yeterli uzunlukta en azından bir kısmı -balo rpsi haddinden fazla uzun geldi yine de hoş-. Ancak uzunluk rpdeki en önemsiz noktalardan biridir bence çünkü göz doldurmak amaçlı yapılır, kesnllikle burda senin rplerin için konuşmuyorum genel anlamda konuşuyorum. Bende kendi rplerimde aşırı uzun yazdığımda içten içe kızıyorum ama göz doldurabilmesi de hoş duruyor ne yalan söyliyeyim xP

Neyse konuyu dağıttım senin rplerine dönecek olursak, betimlemleri sevdim lakin cümleleri biraz daha geliştirip, zenginleştirebileceğin kanısındayım. Zaman zaman bazı kopukluklar yaşadığını fark ettim, tıkanıyor gibi olmuşsun buna biraz daha dikkat etmeni öneririm. Birde rpde akıcılık çok önemlidir, ve sende bazı noktalarda ne yazık ki benim gibi akıcı olamıyorsun, olayları, yaşanılanları daha akıcı bir dille anlatman okuyucunun rpden kopmamasına neden olur.

Yorumum bu kadar, tekrar tebrik ederim, daha da gelişeceğine inanıyorum...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 12:33

Bir aralar -Dayrnt ile yani- RP partneri olacaktım fakat Alessia dönünce malesef olamadık. Yinede balo RP'lerini falan okudm gayet iyi. Renklendirmeleri fazla hoşuma gitmedi fakat kurguyu ve betimlemeyi çok iyi yapıyor. Başarıların devamını beklerim ^_^ .
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 15:29

Öncelikle Indis'e yorumları için çok teşekkür ediyorum. Sizin gibi insanların rplerini okuyup ilham aldıkça geliştiririm tabi ki :) Tüm söylediklerin bana büyük katkısı olacağına emin olabilirsin

Gelelim yukarida ki üyenin rp yorumlamasına baktım ama senden bir rp göremedim. Ama kişilik betimlemende ki rp çok kısa ve öz olmuş ama bunun bin kat daha iyilerini yazabileceğini biliyorum. Ayrıca kişisel betimleni çok güzel ve açıklayıcı yazmışsın. Çok hoşuma gitti doğrusu diğer günlerde güzel rplerini görmek dileğiyle=)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 15:34

Bu üye zaten benim ilk geldiğinden beri favorim. Ona yapabileceğim fazla yorum yok. Fakat çok hızlı gelişme gösteriyor. Bu benim çok hoşuma gitti. Ve şunu belirtmek istiyorum ona; ben Dayrnt'ım. Bu diğer karakterim. xD

~ Rp Yorumlama ~
3 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-
» Rp Yorumlama
» Rp Yorumlama
» Rp Yorumlama