Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

~ Rp Yorumlama ~

+44
Cordelia Lucifer Bramble
Brujah
Disbel Molaco
Rocio Sycorax Malfoy
Matthew John Worthing
Magnus Lars Hallstad
Feodora Providentia
Jayden Edward Nixon
Felipe Klaus Rodrigués
Teodor James H. Dewan
Frances Sibi Chapman
Demetra Nyx Nixon
Mendel Ville Petit
Lisa Wanders
Christopher Alex Peterson
Constantia Inés Kalliope
Delora Lucien Nobés
Fleur Isabéllé Villiers
Elina Lora Dark
Tatyana Johnson
Angelina Voleta Anderson
Beverly Joanne Dore
Daphne GreenGrass
Charlie von Diederich
Genevieve Tessa Malfoy
William Kunz C. Engelbert
Vynsja Croweix
Karyn Mia Silethe
John Stewen Peterson
Indis Oak J. Engelbert
Mathilda Mythill
Marveille Croweix
Christian Dayrnt Black
Emily L. Black
Odessa Meredith Poulter
Nicole Marissa Magdalene
Lily L. Black
Elizabéth Adrianna Malfoy
Issoria Lathonia
Ivyanne Lynn Black
William Julian O'Neil
Eurydice Black
Johnny Amoux Malfoy
Amortentia Cécile Derwent
48 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Marveille Croweix
Perfect Li(f)e Yazarı
Marveille Croweix

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Heyup7
Kan statüsü : safkan yani nolcak ki başka.
Galleon : 12328
Ekspresso Puanı : 22

~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 24 Ağus. 2008, 13:55

Cümlelerini ilginç betimlemelerle güçlendirmeli, ünlem işaretlerine daha az yer vermelisin ki bu bana göre pek hoş durmuyor. Basit cümlelerden kaçınmalı, değişik benzetmeler yaparak rpnin daha akıcı olmasını sağlayabilirsin elbette. Ara sıra rastladığım harf, cümle ve anlatım hatalarını gidermek için rpni göndermeden önce bir kez okumalı ve üzerinde oynamalar yapmalısın. Renklerin gayet iyi, 11 fontunu da deneyebilirsin tabii ki xP Rplerinin altına not bırakacaksan bunun boyutunu rpye oranla biraz daha küçük tutman görünüm açısından daha iyi olur bence. Bunların dışında gayet iyi ^^

PS: Eleştiri içerikli bir yorum isterim.
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/marv
Mathilda Mythill
Slug & Jiggers Sahibesi
Mathilda Mythill

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Yeasj3
Kan statüsü : safkan
Galleon : 11593
Ekspresso Puanı : 0

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 24 Ağus. 2008, 14:24

Akşam Saatleri ve Yıpranmışlıkla Biten Bir Hayal rp'lerini okudum.

Fazla hataya rastlayamadım. Yapacağım eleştiri daha çok içerikle ilgili olacak. Fazla duygusal rp'lerdi zaten, Akşam Saatleri'ndeki ana kurgu nedir (yani bu iş nereye gidecek..) tam olarak ortaya çıkmamış daha ama gene Marv'ın duygularıyla boğulmuş okuyucu. Başta ilginç gelse de fazla psikolojik analiz sevmeyen, duygulardan çok olaya önem veren okuyucular için biraz sıkıcı olabiliyor rp'lerin. Benim merak ettiğim karakter psikolojisinden çok olayların ön planda olduğu hareketli bir kurguda nasıl rp yapacağın.

Cümlelerin çoğu upuzun. Aslında bu uzun cümlelerle dolu uzun betimlemeler beklenmedik derecede akıcı, ama bir süre sonra, yani alıştıktan sonra o kadar da etkileyici gelmiyor. Belki betimlemeleri uygun yerde etkinleştirir, uygun yerde sönükleştirirsen daha ilgi çekici rp'ler ortaya çıkabilir. Yani biraz okuyucunun dikkatini sürekli tetikte tutacak şekilde planlayabilirsen güzel olur.

En fazla bu kadar eleştirel yaklaşabildim. :zuha: Tabi bu bahsettiklerim çok iyi yazarlardan bekleyebileceğim uç şeyler, aslında rp'lerin gerçekten çok iyi.
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/mat
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Friendssx9
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 12277
Ekspresso Puanı : 75

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 24 Ağus. 2008, 14:36

Şimdi banka da ki rpni okudum beni o kadar etkiliyor ki devamında ne olacağını merakla bekliyorum. Çok akıcı olduğundan her seferinde bir kaç defa okuyup nasıl böyle yaptığını düşünüyorum. İnşallah günün birinde bende bu kadar akıcı ve betimlemeleri yerinde kullanabilirim :)
Johnny Amoux Malfoy
Tılsım Profesörü
Johnny Amoux Malfoy

Erkek
Galleon : 11797

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 24 Ağus. 2008, 14:38

Johnny Amoux Malfoy demiş ki:
Geliştirmesi lazım kesinlikle. Mesela Rp Dershanesine örnek rp bırakabilirsin. Tabii ilk günlerine göre bir gelişmesi var. Öncelikle renklerine ve uzunluğuna diyecek lafım yok. Ancak rp'lerini uzun göstermen için raflar arasında uçurum kadar fark bırakma. Ayrıca betimlemelerine biraz daha dikkat et. Betimlemelerini sıklaştırabilirsin. Yani kısa biraz daha geliştirmen lazım

** Uzun bir yorum istiyorum ^^

Bu yorumuma birkaç şey eklemek istiyorum. Şu son yaptığın rp. Yazı boyutu oldukça büyük. Yazı boyutunu on bir yapman senin için daha yararlı olacaktır. Ayrıca rp'in ana renklerini bu veya bu renkte yaparsan daha okunası olur. Beyaz gözlerimi alıyor Razz

* Uzun ve eleştiri içerikli yorum yapmayana çkarım :cheesy:
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Indis Oak J. Engelbert

Indis Oak J. Engelbert

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 43772825vu8
Galleon : 11537

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 24 Ağus. 2008, 19:40

Genel olarak beğendiğim rpler yaptığını söyleyebilirim. uzun ve kesinllikle akıcılar. Betimleme açısından oldukça gelişmiş ama fiziksel betimlemelerde nadiren de olsa tıkanıyor gibi. Renklendirme, sitl, boyut, uzunluk vs. yerli yerinde. Devamını dilerim...
http://www.hogwartsekspresi.com
Christian Dayrnt Black
Britanya ve İrlanda Qudditch Karargahı Başkanı
Christian Dayrnt Black

Erkek
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Yaaati6
Galleon : 11912
Ekspresso Puanı : 4

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 24 Ağus. 2008, 20:04

Birkaç tane RP'sini okudum. İlk dikkatimi çeken renkleri oldu. Gayet hoş renklendirme yapıyor. Hataları da var elbette. Uzun yazıyor fakat insana sıkıcı geliyor. Tabii yazım yalnışları da var. Bunları kısa sürede gidermesi gerekli. Ona tavsiyem -Marv'ın bana bulunduğu gibi xD- yazdıktan sonra RP'lerini oku ve -hiç olmadı(bu utanılacak bir şey değil)- elinde imla klavuzu ile yaz RP'ni. Elbette benim de hatalarım var ve bunları düzeltmek sabır ve zaman gerektiriyor.
Lily L. Black
Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi Başkanı
Lily L. Black

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 44692542ju9
Galleon : 11922
Ekspresso Puanı : 1

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 24 Ağus. 2008, 22:17

Benimde ilk dikkatimi çekenler renkleri oldu bir iki rp'sinde.. Sevmedim renklerini pek birde çok gördüğüm ünlem işaretlerini.. Onun dışında geneldeki rp uzunluğundan daha uzun yazabilir rp'lerini isterse bence xP Pek eleştirici oldum.. Sanki ben çok iyi yazıyorum da.. Neyse onun dışında hızlı okuduğum rpleri var, rpleri "okutuyor" yani ^^ İşte.. Yorum yapamıyorum adam gibi..
John Stewen Peterson
Seherbaz
John Stewen Peterson

Erkek
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Yuppirt8
Galleon : 11796
Ekspresso Puanı : 6

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 25 Ağus. 2008, 12:19

Kendini en çok geliştiren üye olduğun açık. İlk rplerini görmüş biri olarak ikinci mesaja geçen rplerini görmek epey bir şaşırtıcı oluyor. Bu yüzden seni tebrik ederim. Birkaç yazım yanlışına da dikkat edersen bence hiç de fena sayılmaz rplerin.
Mathilda Mythill
Slug & Jiggers Sahibesi
Mathilda Mythill

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Yeasj3
Kan statüsü : safkan
Galleon : 11593

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 25 Ağus. 2008, 12:31

Zaten sık sık msn üzerinden yorumluyorum ama, yine de buraya da yaziyim. Rp'lerinin akıcı ve betimlemelerin çok yerli yerinde ve uygun olması en çok dikkat çekenler. Belki kullandığın kelimeleri geliştirebilirsin, ilgi çekici değişik kelimeler kullanabilirsin. Bir kaç kez de bir şeye şahit oldum, bazen öyle anlatıyorsun ki bir olayı anlamak için 2-3 kez okumak gerekiyor. Anlatım güzel, heyecanlandırıyor ama insanın dikkatini dağıtıyor (anlatmak istediğimi tam anlatamadım ben de şu ana ama...neyse) Ama çok sık olan bir şey değil, belki de kafam dağınıkken okuduğumda böyle oluyordur bimiyorum... Bunun dışında uzunluk falan da çok iyi, hatta senle rp yaparken "nası böyle uzun uzun yazıyo!!!" diye çıldırmıyor da değilim, ben 2. paragrafta tıkanırken.
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/mat
John Stewen Peterson
Seherbaz
John Stewen Peterson

Erkek
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Yuppirt8
Galleon : 11796
Ekspresso Puanı : 6

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 25 Ağus. 2008, 12:56

Rplerindeki en önemli kusur betimlemeler. Benim mantığımda rp bir pastaysa betimlemeler de onun süsleridir. Senin pasta özellikle söz konusu macera olunca oldukça tatlı oluyor. Ancak sorun şu ki süsü eksik olunca pastanın lezizliği kadar görüntüsü güzel olmuyor. Her ne kadar ben de betimleme konusunda çok iyi sayılmasam da betimlemelere önem vermeni öneriyorum. Bunu yaparsan zaten göreceksin kendiliğinden uzayacak rpler ki uzunluk hiçbir zaman önemli bir olgu olmamıştır.
Johnny Amoux Malfoy
Tılsım Profesörü
Johnny Amoux Malfoy

Erkek

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 25 Ağus. 2008, 17:26

Merak ve Bela başlığındaki rp'lerin i okudum. Tılsımcının uyarısıyla ana rengini gri yaptı. Razz Gayette doğru bir karar oldu. Rp'lerini zevkle okuyorum. Aslında öyle çok dikkatli okumadım. Pek bir hata çarpmadı gözüme. Bir tek düşüncelerin için kullandığın rengi sevmedim. Hala nasıl o kadar uzun yazıyor diye düşünüyorum. Neyse, böyle devam et, etmezsen bozuşuruz Razz
Christian Dayrnt Black
Christian Dayrnt Black

Erkek

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 25 Ağus. 2008, 19:50

Gittikçe gelişiyor. Bu kadar RP hayatımda -kimisi acemiceydi fakat bir tecrübeydi- bu kadar hızlı gelişen görmedim. Fakat RP'leri biraz sıkıyor. Kitap havası vermesi iyi fakat -benim RP'lerimden uzun olmasına reğmen- kitap havası verince insana kısa gibi geliyor veinsan daha beklentili oluyor. Daha iyilerini yapabilir. Anlatım renkleri biraz daha koyu olursa daha güzel olur aslında. Çünkü konşma RP'lerini beyaz yapıyor ve insan rahatlıkla ayırt edemiyor. Yada konuşma renklerini değiştirsin. İkisi de olur aslında xD.
Karyn Mia Silethe
Muggle
Karyn Mia Silethe

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 90752870na1
Galleon : 11670

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 25 Ağus. 2008, 22:36

Öncelikle yazı boyutunu küçültmen iyi olmuş. Renklerinde herhangi bir sorun yok. Ama içeriğe gelecek olursak; betimlemeler yok denecek kadar az öncelikle. Sadece geldi-gitti gibi cümleler var gibi geldi bana. Karakterinin düşüncelerini aktarmışsın; ama bunları daha farklı benzetmelerle yapabilirdin. İlgi çekici bir Rp için değişik kelimeler, betimlemeler kullanmak her zaman iyi oluyor. Hoş ben de pek beceremiyorum ama -_-" Bir de cümleleri çok kısa tutmuşsun; onun yerine birbirlerine bağlayabilir, daha da akıcı olmasını sağlayabilirsin. ^^
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/kar
Christian Dayrnt Black
Christian Dayrnt Black

Erkek

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 26 Ağus. 2008, 00:12

Karyn Mia Silethe demiş ki:
Öncelikle yazı boyutunu küçültmen iyi olmuş. Renklerinde herhangi bir sorun yok. Ama içeriğe gelecek olursak; betimlemeler yok denecek kadar az öncelikle. Sadece geldi-gitti gibi cümleler var gibi geldi bana. Karakterinin düşüncelerini aktarmışsın; ama bunları daha farklı benzetmelerle yapabilirdin. İlgi çekici bir Rp için değişik kelimeler, betimlemeler kullanmak her zaman iyi oluyor. Hoş ben de pek beceremiyorum ama -_-" Bir de cümleleri çok kısa tutmuşsun; onun yerine birbirlerine bağlayabilir, daha da akıcı olmasını sağlayabilirsin. ^^

Uzun cümleler bana sıkıcı gelmiştir de... ^_^

YORUM || Açık açık söylemek gerekirse; renkleri güzel değil. Okuduğum RP'leri ise aceleye gelmiş gibi. Okurken insanın hoşuna gidiyor da kendi kendine ' Hıh! ' diyor sanırım. En azından bende öyle oldu ve RP'lerini çok çocuksu buldum. Nedeni nedendir bilinmez ya! Yazım yalnışların, işaret hataların, vs.. gibi eksiklerin var elbette. Bunların benim dikkatimi çekti. Bana bir arkadaşımın -Marv xD- tavsiyesini sana iletiyorum: " Yazdığın RP bittikten sonra onu bir kere oku! "

Eğer yukarıda açıklanmamış bir hatam varsa, lütfen söyleyiniz..!
Lily L. Black
Lily L. Black

Kadın

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 26 Ağus. 2008, 11:45

Betimlemelere ve karakterinin düşüncelerine yer verebilirsin. Onun dışında renklerin en son nasıldı bilmiyorum ama çok sevdiğim söylenemez kahverengi de kullandığın zamankileri.. Uzun bir yorum olmadı ama..
Johnny Amoux Malfoy
Tılsım Profesörü
Johnny Amoux Malfoy

Erkek

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 26 Ağus. 2008, 11:49

Oldukça güzel yaptığını söyleyebilirim aslında. Sadece çok fazla uzatman beni yoruyor. Kesinlikle okumak açısından değil. Rp'nin bütünlüğü ve güzelliği nedeniyle hemencecik okunuveriyor. Yalnız rp'yi fazla uzatacağım derken bazı yerlerde gereksiz şeyler görebiliyorum. Neyse küçük bir ayrıntı. Onun dışında dış güzellik olarak biraz daha geliştirirsen senin için daha iyi olur. Hmm başka bir şey yok ^^

*Uzun yorum yapmazsanız şikayet edicem :bee:
Ivyanne Lynn Black
Muggle
Ivyanne Lynn Black

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 37978406tk7
Galleon : 11940

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 26 Ağus. 2008, 17:18

Açıkçası bu aralar Rp'leri fazla takip edemedim; o yüzden de hatırlamak için Dayrnt'le olan Rp'ni okudum. Kendini gerçekten çok geliştirmişsin. Tebrik ediyorum önce. ^^ Öncelikle uzunluk ideal. Renk konusuna gelince bence kendi konuşmalarını beyaz dışında bir renk yap ki ana renkten ayrılsın. Pek belli olmuyor gibi geldi bana. Betimlemelerin oldukça yerinde. Karakterinin ruh halini iyi yansıtmışsın. Paragraflar arasında bazen kopukluk olmul; ama bu da zamanla düzelir sanırım. Bir de cümleleri kısa tutmazsan akıcılığı daha iyi sağlarsın gibi geldi bana. Onun dışında oldukça hoş. ^.^
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/van
Vynsja Croweix
The Nocturnal Sahibesi

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Friendssx9
Galleon : 11900
Ekspresso Puanı : 5

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 26 Ağus. 2008, 17:38

Daha küçük bir font kullansa, daha hoş olabilir kanısındayım. Yani 11 ya da 10 punto gayet iyi. RP'lerinde kullandığı renkleri de herkes kullanıyor, daha değişik renkler bulması yararına olur. En azından bence. Bana yaratıcı gelen bir karakterin daha yaratıcı bir biçimde renkleri kullanmasını beklerdim. Onun dışında, gördüğüm kadarıyla betimlemesi, tasvirleri vs. iyi. Karakterinin duygularını da başarılı bir şekilde yansıtabiliyor. Uzunluk konusunda da bir sıkıntı olmayınca, insan haliyle 'daha ne olsun yani?' diyor. :yuppi:

Erkek
Galleon : 11515

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 26 Ağus. 2008, 22:47

Ups yanlış yere yazmışım. Yorum üzerimdekine lütfen..

En son William Kunz C. Engelbert tarafından Salı 26 Ağus. 2008, 22:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Johnny Amoux Malfoy
Tılsım Profesörü
Johnny Amoux Malfoy

Erkek

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 26 Ağus. 2008, 22:49

William Kunz C. Engelbert demiş ki:
22:47

ındis'le rpye bir-iki saat önce başladım. Aslında bitti ama Chris'le tam oturtamadık rpleri, ha gayret son rötuşlar xP

xD Burası seyir defteri değil--
En son Alessia yorumlanacaktı ^^
Issoria Lathonia
Ira
Issoria Lathonia

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Evilgrin0007qd8
Galleon : 11913
Ekspresso Puanı : 2

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008, 17:28

Kendini geliştirdiği en fazla belli olan üyelerden. Renk uyumu, uzunluk, betimle hepsi güzel. Yalnız fark ettim ki uzun rplerinde düşük cümleler olabiliyor. Dikkat etmesi gereken tek hata bu.

Johnny'e yorumdu ^^

Alessia'ya gelince;

Rplerini beğeniyorum zaten. Oldukça harika rpler yazıyor ^^ Betimleme geniş, ayrıntılı ve sıkmayacak şekilde akıcı. Konuşmalar paragraflara göre çok yer kaplamıyor aksine paragrafları daha akıcı hale getiriyor. Renk uyumu da hoş, yalnız ben canlı ve açık renklerden pek hoşlanmadığım için yeşillere biraz 'gıcık' oldum xD Ama tabii ki kendi düşüncem (:
Lily L. Black
Lily L. Black

Kadın

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008, 17:33

rpleri gayet hoş gelişmiş oldukça. Err... Renk uyumu vs gayet güzel.. :) betimlemelerden de var işte.. Gayeet iyi yani okuduklarımda sorun yoktu xP

Erkek
Galleon : 11515

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008, 19:13

Olay zaman sürekliliğini asla bozmayan rpleri var. Betimlemeler güzel, uzun olmasına karşın akıcı. Çoğu uzun rplerde yaşanan kopukluklar yaşanmıyor. Genel anlamda iyi rpler.
Johnny Amoux Malfoy
Tılsım Profesörü
Johnny Amoux Malfoy

Erkek

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008, 19:20

Oldukça güzel rp'lerin olduğunu söylemeliyim. Betimlemeler, renk vs. vs. Hepsi güzel. Ne diyim ki. Çok uzun yazıyorsun birde. Başka ne desem. Konuşmalar arada karışsa bile oldukça güzel.

*Bak zaten sinirliyim, güzel yorum yapın <.<
Genevieve Tessa Malfoy
Slytherin 5. Sınıf Öğrencisi
Genevieve Tessa Malfoy

Kadın
Ruh hali : ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Boupi3
Galleon : 11662
Ekspresso Puanı : 15

MesajKonu: Geri: ~ Rp Yorumlama ~   ~ Rp Yorumlama ~ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008, 20:02

Rp'leri gayet güzel ve anlaşılır bence. Uzunluk konusunda bazen kuruntu yapsa da görünüm ve içerik bakımından çok iyi bir durumda. Bir rastlantı sonucu eski bir rpsi ile karşılaşmıştım. Kendisini inanılmaz derecede geliştirmiş olduğunu farkettim. Mükemmel olma yolunda hızla ilerlediğini söylemekte istiyorum ayrıca.^^

~ Rp Yorumlama ~
2 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-
» Rp Yorumlama
» Rp Yorumlama
» Rp Yorumlama