Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sessizlik

YazarMesaj
Emanuel Goldenshot

Emanuel Goldenshot

Erkek
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 10787
Ekspresso Puanı : 0

Sessizlik Empty
MesajKonu: Sessizlik   Sessizlik Icon_minitimePaz 16 Ağus. 2009, 00:42

Bugün kendimi dinlemek istiyordum. İçimdeki sesleri bir bir duymam gerekiyordu. Hemen kütüphaneye girdim. Boş bir masa bulup oturdum. Hogwarts'da geçecek yıllarım başlamış sayılırdı. Seçmen Şapka'nın beni hangi sınıfa yerleştireceği hakkında şüphelerim var. Tamamen Slytherin ruhuna sahip biriydim fakat ailemin Hufflepuff mezunu olması bu işi biraz değiştiriyordu.

Birden kendimden geçmiş bir vaziyette kütüphanenin içinde yüksek sesle; "Hayırr" diye bağırdım. Birden bütün gözlerin bana döndüğünü farkettim. Kimileri o kadar masum kimileri içi kin dolu bakışlarla beni hapsetmiş durumdaydı.Birden kendimi çok rahatsız hissetmiştim.

Tekrar yüksek sesle: "Bana bakmayı kesin bu size ilk ve son uyarım" dedim. Birini yanıma gelip sohbet etmesini bekliyordum. Kendimi dinlemek isterken çok yanlız olduğumu farkettim.
Emanuel Goldenshot

Emanuel Goldenshot

Erkek
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 10787
Ekspresso Puanı : 0

Sessizlik Empty
MesajKonu: Geri: Sessizlik   Sessizlik Icon_minitimePaz 16 Ağus. 2009, 01:32

Uzun bir süre bekledim. Kimsenin gelmediğini görünce bahçeye biraz hava almaya çıkmaya karar verdim.Kapıdan çıkarken gözler yine üzerimdeydi. Bu sfer hiç birine aldırış etmeden yoluma devam ettim.

Sessizlik
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sessizlik
» Sessizlik
» Sessizlik
» Sessizlik