Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rp Yorumlama

+95
Maximilian Wildstein
Julia Leppanen
Malachy Grandley
Laetitia Prevensie
Bandit April Way
Nagihan Narin Sönmez
Xenophilius Waffling
Enric Sandro Valério
Christian Alexz Maxwell
Rose Evelyn Constantine
Acantha W. Psyche
Jacqueline Iris Molyneux
Elena Russell
E. Niggle Borland
Julie Ella Roubanis
Jean Cassidy Belissiamos
Natashia
Edward Heath Doherty
Stefan Dequarté
Adonia Katian
Archles Samael Frohagen
Sidonia Scarlet
Azaleia Chloris
Ardelia Marcelline
Tashi Blodenka
Desdemona Meadows
Ariadne Barthory
Asya Su Kazancı
Silas Flippo Jerome
Lilith Samael
Charlotte Alice Russell
Maurellé Nemesis Argyris
Geoffrey Andrew Conradina
Andrea Rachel McBrayn
Amaranth
Clarance Rothstein
Daphne Zoe Launy
Angélique Killingsworth
Alberto Conte
James Grott Brothing
Sonja
Lupus
Christopher Raikes
Abigail Allesworth
Lysander Pheragas
Scythia
Marveille Croweix
Sylvia Lucretia Worthing
Samuel Bright
Charles Ernest Bright
Andrea Mirlyne Anderson
Desmond Rousseau
Stuart Rousseau
Issoria Lathonia
Gabriella Adeliné O'Brien
Edward Marcéllus Dawson
Helena Sofia Derjinov
Feodora Providentia
William Julian O'Neil
Rocio Sycorax Malfoy
Andreã Cymone Zcfieldern
Julie Annwyl Lovett
Mireila Alverad
Lily L. Black
Issa Philippe
Pavel Oleksiy Bazarov
Ophelia Liv Lynn
Delora Lucien Nobés
Charles Walter Lawrence
Steward Joseph Vaisey
Oriane Pheria
Aurora Clayborne
Hestia
Amortentia Cécile Derwent
Disbel Molaco
Johnny Amoux Malfoy
Martin Thomas Wolfiex
Tatyana Johnson
Anna Luaná del Muñeco
Charlie von Diederich
Melanie Stacy Gracia
Elizabéth Adrianna Malfoy
Nicole Marissa Magdalene
Mattéo Bernand Black
Crestencia Ethél Fletcher
Svetléna Rosselyn Widmore
Indis Oak J. Engelbert
Christopher Alex Peterson
Valencia Claudía Ruselló
Norwen Jonathen Soulthen
Eurydice Black
John Stewen Peterson
Christian Dayrnt Black
William Kunz C. Engelbert
Odessa Meredith Poulter
99 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sonraki
YazarMesaj
Perfect Li(f)e Yazarı

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 Heyup7
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 12175
Ekspresso Puanı : 41

Rp Yorumlama - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 23 Kas. 2008, 19:46

Betimlemelere biraz daha önem verebilirsin. Rp üslubun basit kalıyor bazen - bu kötü anlamda bi basitlik değil tabiki - sadece cümlelerini dümdüz yazmak yerine biraz daha süsleyebilirsin yada daha çok devrik cümleler kullanabilir, anlatımını zenginleştirebilirsin okuyucuyu etkilemek adına. Bunlar dışında, genel anlamda güzel Rp'lerin..
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Yazar ~ Vampir

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 42446019ix9
Kan statüsü : Kanının statüsü hakkında hiçbir fikri yok. Fakat damarlarında lanetli kanın aktığına inanıyor.
Galleon : 11421
Ekspresso Puanı : 16

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 23 Kas. 2008, 20:31

Ben hata bulamadım pek rplerinde. Betimlemeler ve uzunluk gayet güzel, betimlemeleri ne fazla ne az kullanıyorsun. Kısacası herşey yerli yerinde. Renk uyumu hoş, göze batmıyor. Anlatım uslübun akıcı olduğu için de rplerin insanı sıkmıyor.

Kısacası rplerin kusursuz ^^
Melanie Stacy Gracia

Melanie Stacy Gracia

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 Hmbl7
Galleon : 11308
Ekspresso Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 23 Kas. 2008, 20:39

Renk uyumu, akıcılık, betimleme... Hepsinin yerli yerinde kullanılmış şeklini Rp'lerinde görebiliyorum. Kısacası okurken zevk alıyorum, özellikle kullandığın renklerin uyumu hoşuma gidiyor. Uzunluk konusunda benden daha iyi olduğun kesin, pek uzun tutmayı becerememde :yuppi:
Indis Oak J. Engelbert

Indis Oak J. Engelbert

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 43772825vu8
Galleon : 11545

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 14:07

İş başvurusu için yazdığın rpyi okudum;

Öncelikle belirtmem gereken şey renklerin uyumsuzluğu ve bunaltıcılığı olacak, daha güzel bir renklendirme ile göze daha çok hitap edebilirsin. Betimlemelerini 'gerçekten' çok beğendiğim, farklı ama insanın aklında oldukça etkileyici bir iz bırakan betimlemeler kullanıyorsun. Uzunluk olarakta iyi, yalnız anlamadığım şey Eski Türkçe olduğunu 'düşündüğüm' kelimeleri kullanıp yanına da parantez içinde Günümüz Türkçesinde ki karşılıklarını yazmış olman. Bana gereksiz geldi ama senin seçimin elbette. Herneyse rp de anı yaşatmayı iyi becerdiğini düşünüyorum. Genel olarak bakıldığında hoş bir rp. Tebrikler...
http://www.hogwartsekspresi.com
Charlie von Diederich
Seherbaz Karargahı & UBBP Genel Başkanı
Charlie von Diederich

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 Boupi3
Galleon : 12155
Ekspresso Puanı : 49

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 25 Kas. 2008, 07:58

Rp'lerini okumak gerçekten büyük bir zevk. İçerik açısından fazlasıyla zengin ve gelişmiş hepsi. Aynı anda hem içeriği zengin tutmayı, hem de uzun yazıp okuyucuyu sıkmamayı başarabiliyorsun. Anlatımını da bir o kadar çok beğeniyorum. Son Rp'nde özellikle çok hoşuma gitmişti anlatımın. Bir anda her şeyin gözümün önünde canlanıp oynandığını gördüm sanki. Betimlemelerine gelirsek hiçbir Rp'nde az olmadığını görüyorum. Özlü, klasik olmayan, eğlendiren ve Rp'nin akıcılığını geliştiren betimlemeler yaratman çok hoşuma gitti. Bu okuyucuyu daha da heyecanlandırıyor ve daha da büyük bir zevkle okumasını sağlıyor. Diyaloglardaki yaratıcılığın da ayrı bir zevk katmış. Ayrıca estetik olarak da fazlasıyla iyi. Bazılarına size=10 boyutu çok minik gelse bile bana ayrı bir hoş geliyor. Renklerin son derece uyumlu ve mat olması en başta okumama sebep olan nedenlerden bir tanesi. Çünkü resmen göz bozan, insanı okurken deli eden, göz damarlarını patlatma derecesine getiren renklendirmelerden nefret ediyorum. Ama sen bu sorunu seçtiğin renklerle geçmişsin zaten. Hata bulamıyorum, gerçekten tebrik ederim. ^^
Anna Luaná del Muñeco
Yazar
Anna Luaná del Muñeco

Kadın
Galleon : 11720
Ekspresso Puanı : 18

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 25 Kas. 2008, 11:44

Rp'leri her zamanki gibi güzel. En başlarda tabii, yeni başlayanlardan daha çok gayretle rp'lerini ilerletti. ( Bu kendi açımdan ) Rp'lerinde çok yardımsever, hiçte sevmem. Neyse, o kendi düşüncem. Betimlemeleri ve renk uyumu güzel. Ama koyu renkler kullanırken, açık renklerin arasında olması da göz zevkini bozuyor. Griyken, açıkmavi gibi. Uzunluk bakımından zaten iyi. Uzunluk önemsiz aslında. Rp yazarken aile korkusu ve üşengeçliği yazacağı rp'yi birkaç hafta ya da bir ay erteletebiliyor. Özellikle de üşengeçliği( bana gene kızacak ama ). Güzel rp'leri var.

Suburbio, Fántastico y Perfecto ( en EspañoL ) / Perfekt, Fantastisk men Idealisk ( riks Svenska )
John Stewen Peterson
Seherbaz
John Stewen Peterson

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 Yuppirt8
Galleon : 11804
Ekspresso Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 25 Kas. 2008, 21:12

Çok da uzun olmayan rplerine betimlemelerini, bir olay örgüsünü, hislerini başarıyla sığdırabiliyorsun. Az sözle çok laf anlatmak denir ya seninki tam olarak bu. Bu açıdan oldukça güzel rplerin. Karekterini, muhtemelen kendi karekterine de benzediği için, oldukça kolay bir şekilde yönetebiliyorsun ve kopukluklar olmuyor. Giderek geliştiğini düşündüğüm, özellikle istediğinde çok güzel rpler ortaya koyabilenlerden birisin. Arada hataların da olmuyor değil. Mesela profesör olan karekterinde dersi biraz daha ağır işlemen daha güzel olur. Rpde ana olay ders olmasıı gerekirken bazen oldukça dar bir alanda ders geçiyor. Bunun gibi bir kaç ufak hatan var. Ama büyük şeyler sayılmaz. Onları da düzeltirsen, ciddi anlamda güzel rpler ortaya koyacağına eminim.
Tatyana Johnson
Muggle
Tatyana Johnson

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 Utangga7
Galleon : 12022

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 25 Kas. 2008, 21:19

Kuşkusuz en iyi rpcilerden. Betimlemeleri, karakterini yönetmesi çok güzel. Rplerinde ki olaylarda hiç kopukluluk olmuyor bu da bir çırpıda okumamı sağlıyor. Yönettiği karakterin duygularını ve kişisel özelliklerini anlatabiliyor. Ayrıca geniş bir hayal gücüne sahip=)
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/tat
Christian Dayrnt Black
Britanya ve İrlanda Qudditch Karargahı Başkanı
Christian Dayrnt Black

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 Yaaati6
Galleon : 11920
Ekspresso Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 26 Kas. 2008, 22:09

Bir süreler sitede değildi. O yüzden ara verdi - sanıyorum. Renklendirmesi ve betimlemeleri pek hoşuma gitmiyor. Bence daha güzelini yapabilir. Sana güveniyorum. xD
Psikiyatrist

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 52696966qo7
Galleon : 11465
Ekspresso Puanı : 16

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 26 Kas. 2008, 22:16

Dersime yazdığın rpyi okudum ve gayet güzel buldum. Fakat renk uyumu hoşuma gitmedi açıkcası. Başkalarının konuşmalarıyla kendi konuşmalarının rengini ayırman güzel - ki benim hiç yapmadığım bir şey bu xD - fakat açık mavi biraz fazla parlamış grinin yanında. Bazı söylediklerinin altını çizmende de hoş durmamış. Betimlemelere pek yer vermiyorsun gibi geldi bana. Başka bir önerim yok sanırım ^^

- "Ders süperdi fakat." dediğin yeri anlayamadım xD Ayrıca üç nokta olmalıydı sonunda x) -
Fontjoncouse Otel ~ Genel Müdür

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 Boupi3
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11552
Ekspresso Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 27 Kas. 2008, 22:09

Gerçi çok ayrıntılı inceleme fırsatı bulamadım ama genel olarak rplerini beğeniyorum. Oldukça akıcılar ve kopukluk hiç rastlayamadım. Karekterini yansıtma konusunda epey başarılısın. Benzetmelerin, mekan ve ruh tasvirlerin de oldukça iyi görünüyor. Pek hata bulamadım. Sadece bazen fazla uzayan paragrafları uygun yerlerden bölmeni önerebilirim.
Norwen Jonathen Soulthen
Baş Şifacı ~ Yaratıkların Yol Açtığı Yaralanmalar
Norwen Jonathen Soulthen

Erkek
Kan statüsü : P.B.
Galleon : 11456
Ekspresso Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 27 Kas. 2008, 22:19

Maskeli Balodaki Rp'ni okudum. Renk uyumu güzeldi ve cümlelerin renk uyumu olmasaydı bile okunabilecek kadar akıcıydı. Noktalama işaretleri ve kelimelerin seçilişini de iyi yapmışsın. Normal de eleştirilicek bir şeyler daima bulurum ama Rp'nin kalitesi ve gösterdiğin özen bunu imkansız kıldı. Tebrikler ^^

En son Norwen Jonathen Soulthen tarafından Perş. 27 Kas. 2008, 22:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Indis Oak J. Engelbert

Indis Oak J. Engelbert

Kadın

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 27 Kas. 2008, 22:50

Sade bir anlatımı olmasına karşın oldukça akıcı olduğunu söyleyebilirim. Rp'lerini pek uzun tutmayı sevmiyor anlaşılan, zaten Rp'de uzunluk önemsiz bir kavramdır. Daha önce de belirttiğim gibi asıl önemli olan okuyucuyu doyurabilmek, o anı yaşatabilmektir. Ve bence gayet iyi becerebiliyor. Renklendirme çok hoşuma gitti lakin yazı boyutu gözüme fazla büyük göründü. Ama sanırım bu son günlerde Rp'lerimde boyut olarak [size=10] u kullanmaya takmamdan kaynaklanıyor. Herneyse tebrikler.
Martin Thomas Wolfiex
Fontjoncouse Otel Koordinatörü
Martin Thomas Wolfiex

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 10811077vl2
Galleon : 11341
Ekspresso Puanı : 11

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 28 Kas. 2008, 23:21

Dayrnt Bill Black demiş ki:
Laf yok diyebilirim. Çok hoş. Hata bulmakta çok zorlanıyorum. Daha fazla paragraf yaparsa belki daha hoş durabilir. Fakat bu şekilde bile bir inci gibi. xD
Tatyana Johnson
Muggle
Tatyana Johnson

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 Utangga7
Galleon : 12022

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 01:13

Çok rpsini okumadım fakat okuduğum kadarıyla yorum yapabilirim. Rplerinde betimlemelere pek yer vermiyor. Ayrıca bazı bölümlerde anlatım bozukluğu olduğu için kopukluk olmuş. Birde yazım hataları var fakat onu hızlı yazmasına bağlıyorum=)
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/tat
John Stewen Peterson
Seherbaz
John Stewen Peterson

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 Yuppirt8
Galleon : 11804
Ekspresso Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 11:25

Anlatımın genel olarak güzel. Akıcı bir üslubun var ve biraz daha fazla betimleme yaparsan daha da güzelleşebilir bu. Bunun dışında renk uyumun, uzunluğun vs de gayet iyi. Giderek kendini geliştiren üyelerden biri. Buradaki ilk rpleriyle şimdikileri kıyasladığımızda epey bir fark olduğu ortada. Yavaş yavaş ama emin adımlarla gelişiyor ve hatalarını düzeltiyor. Bu aralar pek rplerini göremiyorum ama sebebi muhtemelen okul. Umarım bende biraz olduğu gibi bir hamlaşmaya neden olmaz bu.
Johnny Amoux Malfoy
Tılsım Profesörü
Johnny Amoux Malfoy

Erkek
Galleon : 11805

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 12:04

Çok çok iyi bir rp'ci. Anlatımı, rp'lerinin sürekli okunmasını sağlıyor. Ne kadar uzun yazsa bile anlatımın akıcılığından ve rahatlığından dolayı gözümün önünde büyüyen rp oldukça çabuk bitiyor. Birkaç yazım hatası var, bende de epey bir oluyor o. Çok iyi bir rp'ci. Rp'lerinin güzelliği sayesinde istediği yere de geldi xD
Indis Oak J. Engelbert

Indis Oak J. Engelbert

Kadın

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 14:55

Rplerini beğendiğim üyelerden. Bazen sıkıcı gelebiliyor öyle ki bazı kısımları atlayabiliyorum ama genel anlamda oldukça hoş rpler yapıyor. Betimlemeler, cümleleri farklı kelimelerle zenginleştirmesi çok hoş. Ayrca renklendirmesini de oldukça beğendim. Tebrikler.
Disbel Molaco
Hufflepuff Bina Sorumlusu, SYB Profesörü
Disbel Molaco

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 Hahadb3
Galleon : 11544

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 15:36

İnsanın kusur bulmaya çalışsa da bulamayacağı türden rplerin var xD Okurken asla sıkılmıyor ve okumaya devam ediyorsun. Betimlemelerin, konuşmaların ve anlatımın ise kusursuz. Dediğim gibi kusur bulmaya çalışsam da bulamıyorum =) Renklerin de çok güzel. yalnızca yazı boyutu küçük geliyor bana ama olsun ona da alışıyor insann okurken. Eh dediğim gibi hata bulamıyorum ve seni tebrik ediyorum ^^
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/disb
Emekli Cadı

Kadın
Galleon : 13178
Ekspresso Puanı : 24

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 30 Kas. 2008, 22:16

Kurgusal anlamda müthiş olduğunu düşünüyorum Disbel. Herhangi bir düşünceyi ustalıkla aktarabiliyorsun yazıya, mizahi üslubun da kuvvetli. Sadece düşünsel anlamda kendini geliştirmen gerektiğini düşünüyorum; karakterinin ruh halini betimleyerek rp'lerini daha da güzel hale gelebilirsin; ancak şu an da oldukça akıcı ve okudukça insanı içine çeken rp'ler yazıyorsun *.*
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/amo
Perfect Li(f)e Yazarı

Kadın
Galleon : 12175
Ekspresso Puanı : 41

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 30 Kas. 2008, 22:47

İlk başta şöyle söyleyeyim; kesinlikle hiçbir eksiğin yok, hatta artın var xD Rp'lerini ne kadar çok beğendiğimi biliyorsun canım zaten, bazen bana betimleme diye yakınsanda o zaman da söylediğim gibi; asıl benim gibi farklı betimlemeler üzerine yoğunlaşıp Rp yazmak değil de, seninki gibi hem duru bir betimleme hemde muhteşem bir akıcılıkla Rp yazmak zor. Ciddi anlamda çok çok güzel bir üslubun var ve oynattığın karakterler de fazlasıyla başarılı ve orjinal >.<

xoxo yani :zuha:
Indis Oak J. Engelbert

Indis Oak J. Engelbert

Kadın

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 30 Kas. 2008, 22:52

Tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki; çok başarılı. Eksik bulmak güç hatta imkansız gibi bir şey. Zaman zaman yaptığın betimlemelere hayran kalmıyor değilim. Çok akıcı, öyle ki Rp'nin nasıl bittiğini anlıyamıyorum bile. Kurguların sıradışı lakin böyle olması insanı daha da bir içine çekiyor Rp'nin. Sitenin en başarılı role playerlarından olduğunu söylememe gerek bile yok. Tebrikler ^^
Hestia
Ölüm Yiyen
Hestia

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 Cheesyol1
Kan statüsü : Safkan tabii ki.
Galleon : 11377
Ekspresso Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 30 Kas. 2008, 23:58

Kesinlikle çarpıcı bir dili var. Hem de feci hâlde. İnsanı okurken alıyor, anlattığı olayın tam orta yerine düşürtüveriyor. Anlatarak resim çizme yeteneğini fazlasıyla pekiştirmiş ve geliştirmiş olması tabii ki kendisi ve Rp'leri açısından büyük bir artı olmuş. Eksilerini bulmaya çalışsam da hep artılarından bahsetmeye zorlanıyorum. ^^ Yani eksilerini bulamıyorum bir türlü, Rp'leri bunu böyle kılıyor. Tebrik ediyorum, gerçekten çok iyi bir Rp'cisin. Betimlemelerin kadar özgün bir karakterin var ayrıca.
Martin Thomas Wolfiex
Fontjoncouse Otel Koordinatörü
Martin Thomas Wolfiex

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 10811077vl2
Galleon : 11341
Ekspresso Puanı : 11

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 03 Ara. 2008, 23:01

Renklendirmesi çok hoş. Uzunluğuda sıkmayacak kadar. Betimlemelerde kimi yere göre hoş. Fakat bazı yerlerde tıkanıyormuş gibi. Haniyazarlara da olur ya. Kitabını yazarken bazen elindekini tüketir ve boş boş ekrana bakarlar. Hepimizde olur bu. Fakat nedense Christina'da daha çok dikkatimi çekti bu. Yine de yerine göre RP'leri çok hoş.
Aurora Clayborne
Slytherin 5. Sınıf Öğrencisi
Aurora Clayborne

Kadın
Kan statüsü : Pure-Blood
Galleon : 11386

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 03 Ara. 2008, 23:04

Değişik, orijinal cümleler kullanıyor. Noktalama işaretlerine biraz daha dikkat edebilir, ama çok fazla bir kusur da yok. Akıcı, düzgün bir şekilde yazıyor. Renk uyumu iyi. Betimlemeler de güzel, yani sonuç olarak ben beğeniyorum. ^^

Rp Yorumlama
2 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sonraki
 Similar topics
-
» Rp Yorumlama
» Rp Yorumlama
» ~ Rp Yorumlama ~