Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rp Yorumlama

+30
Karyn Mia Silethe
Froggy
Constantia Inés Kalliope
Sidus
Indis Oak J. Engelbert
Stéfania Dora Miason
Lily L. Black
Samara Y. Laura D'Owen
Adolf Maynard Griswald
Daphne GreenGrass
Daphne Zoe Launy
Charlie von Diederich
Beverly Joanne Dore
Madeleine Violet Miller
Stefania Valérie Bécaud
Tatyana Johnson
Christophér Thomás Austin
Marveille Croweix
Nicole Marissa Magdalene
Severus Rodney Anthony
Emily L. Black
Vynsja Croweix
Johnny Amoux Malfoy
Odessa Meredith Poulter
Pulcher
Genevieve Tessa Malfoy
Rocio Sycorax Malfoy
Rollet
South Anon Icevita
John Stewen Peterson
34 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
YazarMesaj
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 7 Friendssx9
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 12287
Ekspresso Puanı : 75

Rp Yorumlama - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma 15 Ağus. 2008, 22:54

Rplerindeki betimlemeler akıcı ve güzel, anlatım her zaman yerinde bazen bazı kopukluklar olsa da her şey çok hoş gözüküyor. Akıcığıyla da insanın gözünü boyuyor, zaten bir rp insanı orda oraya sürüklemeyip merak ettirmezse o rp eksik olur dimi? yeni yeni farketmeme rağmen güzel rpler yapıyorsun daha iyilerini görmek dileğiyle=)
Mathilda Mythill
Slug & Jiggers Sahibesi
Mathilda Mythill

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 7 Yeasj3
Kan statüsü : safkan
Galleon : 11603
Ekspresso Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. 2008, 00:15

kütüphane ve yasak orman rp'lerini okudum..

ki, de eklerinin yazımında hatalar yapmışsın zaman zaman ve bazı ekelri de hiç kullanmamışsın bu yüzden sık sık anlatım bozuklukları olmuş rp'lerinde. Belki de acele yazdıysan olmuş olabilir bu hatalar. Önerim, rp'yi bitirip kodlarını da yaptıktan sonra önzileme yapıp bir ekz daha tüm ayrıntılara dikkat ederek okuman rp'ni. Süreyi uzatsa da daha iyi rp'ler çıkar ortaya.

Bir de paragraf kullanmıyorsun hiç. Bu okumayı hayli zorlaştırıyor. Anlattıkalrın gerekli ksımlar aslında ve bahsettiğin şeyler rp gidişatını bozmuyor ama tüm betimlemeler ve olaylar birbirini öyle takip edince insan okuduğunu unutuveriyor. Yani yazdıklarını biraz gruplasan, ayrı paragraflar ayırsan betimlemeye çalıştığın her şeye daha iyi anlaşılır rp'n. Çünkü bu şekilde betimlemelerin akılda kalmadığı gibi, konuşmalar da akılda kalmıyor. Rp'de sürekli geriye dönüp ne demişti ne demişti diye bakınıyorum. (görsel hafıza da diyebilirim sanırım kısaca... ayrı olmayınca karışıyor herşey...)

Karakterin sağlam gözüküyor -lejant incelemedim ama...- ve rp'ye güzel yediriyorsun. Aslında merak bile ediyorum şu anda Nicole'ün hayatında ne olacağını.

Bir de kütüphanedeki rp'nde iç sesinle konuşmalarının rengi aynıydı. Bu beni hep rahatsız eder neden bilmem. Bir hata olduğunu bile düşünmüyorum ama yine de belirteyim dedim...

Umarım anlatmak istediklerimi doğru şekilde açıklayabilmişimdir, umarım yararlı olur. :)
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/mat
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 7 Friendssx9
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 12287
Ekspresso Puanı : 75

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. 2008, 00:35

Çok teşekkür ederim biraz hızlı yazdığımdan olsa gerek yorumlarının hepsini Nicole'de görebiliyor olacağına emin olabilirsin. Rp'yi bilmeden şu kısa süre de bir kaç eksiklerle buraya kadar getirebildim. Böyle bir yorumlada eksiklerimi öğrendim çok sağol beni aydınlattığın için.... :semp:

Rplerini çok fazla takip etmesemde bundan şimdi okuduğum rpden sonra çok etkilendiğimden takip etmeye başlıyacağım. Betimlemelerin çok güzel onları yansıtış ve anlatış tarzına bayıldım. Ayrıca her şey o kadar net ve güzel ki bir anda tüm sahneler gözümün önüne geliyor. Beğenerek bu yorumun sayesinde başladım inşallah yerine yeni rplerini de okuyarak devam ederim :) Ayrıca şu kasa rp'ni okudum şimdi çok beğendim ve merak ettim Suspect

Rp Yorumlama
7 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Rp Yorumlama
» ~ Rp Yorumlama ~
» Rp Yorumlama