Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rp Yorumlama

+30
Karyn Mia Silethe
Froggy
Constantia Inés Kalliope
Sidus
Indis Oak J. Engelbert
Stéfania Dora Miason
Lily L. Black
Samara Y. Laura D'Owen
Adolf Maynard Griswald
Daphne GreenGrass
Daphne Zoe Launy
Charlie von Diederich
Beverly Joanne Dore
Madeleine Violet Miller
Stefania Valérie Bécaud
Tatyana Johnson
Christophér Thomás Austin
Marveille Croweix
Nicole Marissa Magdalene
Severus Rodney Anthony
Emily L. Black
Vynsja Croweix
Johnny Amoux Malfoy
Odessa Meredith Poulter
Pulcher
Genevieve Tessa Malfoy
Rocio Sycorax Malfoy
Rollet
South Anon Icevita
John Stewen Peterson
34 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Odessa Meredith Poulter
Cadı
Odessa Meredith Poulter

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 Heyup7
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11583
Ekspresso Puanı : 1

Rp Yorumlama - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 22 Tem. 2008, 14:51

Nadir yazsa da; önemli iki standardı tutturabilmiş üyelerden: Okutan ve sevdiren! ^^
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/ode
South Anon Icevita
Muggle
South Anon Icevita

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 Hmbl7
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 11604
Ekspresso Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 22 Tem. 2008, 15:25

mini mini 1 öğrencimizin rp leri büyüklerinin kine meydan okuyor nitelikte elindne geleni yaptığı ortada pek bir eksik yok ama biraz daha hareket katabilir sanırım :S
http://www.hogwartsekspresi.com
Odessa Meredith Poulter
Cadı
Odessa Meredith Poulter

Kadın

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 22 Tem. 2008, 15:26

Odessa Meredith Poulter demiş ki:
Uzun yazıyor; ama çok fazla anlatım bozukluğu ve yazım hatası yapıyorsun. Renklendirmeyi de biraz değiştirebilirsin sanki. Ama bir 'Uluslararası Sihirsel Ticaret Standartları Kurulu Başkanı'nı da canlandırmak kolay değildir hani O.o Karakterini yansıtmada başarılısın.
Bir değilim ben ya, 5. sınıfım bir kere XD
South Anon Icevita
Muggle
South Anon Icevita

Erkek
Galleon : 11604

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 22 Tem. 2008, 15:37

renklendirme konusndaki fikirleirne aktılıyorum uygun bir renk seçmeliiym artık öfff neyse bu arada bi rp nde 1.sınıfısn gibi bişiler yazmışsın snaki yatakhanedeydi :) öyle değilse affola
http://www.hogwartsekspresi.com
Genevieve Tessa Malfoy
Slytherin 5. Sınıf Öğrencisi
Genevieve Tessa Malfoy

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 Boupi3
Galleon : 11672
Ekspresso Puanı : 15

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 22 Tem. 2008, 16:06

Hayal gücü sınır tanımayan arkadaşım. Kurguları güzel oluşturuyorsun. Bazen tek başına yapmak zorunda kalıyorsun rplerini. Lakin bunu da gayet iyi başarıyorsun. Keşke öğrenci olsan da rp yapsak diyorum ^^
John Stewen Peterson
Seherbaz
John Stewen Peterson

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 Yuppirt8
Galleon : 11806
Ekspresso Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 22 Tem. 2008, 16:53

Bir ders rpni okudum da karekterini ve ruh halini iyi anlatmışsın.Hayvanlara sevgini beğendim.Ben reelde bile kedi beslemeyi çok isteyen ama besleyemeyen biriyim :zuha: Öhhöm neyse betimlemeler falan güzel.Uzunluk da yeterli ölçüde...
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Emily L. Black

Emily L. Black

Kadın
Kan statüsü : Melez(Half-Blood)
Galleon : 11606

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 22 Tem. 2008, 17:04

Rp'lerini seve seve okuyoruz. Renk uyumu çok güzel. Betimlemeler, paragrafların uyumu, cümlelerin bağlanması hepsi çok güzel...
http://hogwartsekspresi.com/index.htm
Severus Rodney Anthony
Muggle
Severus Rodney Anthony

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 10811077vl2
Galleon : 11790

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 22 Tem. 2008, 18:04

İlk olarak söylemeliyim ki betimlemeleri gayet başarılı. Uzunluk konusunda da oldukça iyi. Bana kalırsa uzunluk bir rp için çok önemlidir. (Şahsi görüşüm) Kısa ve kaliteli rp'dense uzun ve kaliteli rp'yi tercih ederim. Yukarıdaki arkadaşımız bahsettiğim ikinci seçeneği yani, kaliteli ve uzun rp'yi uyguluyor. Bu da iyi bir rp'ci olduğunu ispatlıyor. Anlatımı okuyan kişiyi sıkmıyor. Bu da büyük bir başarı. Eğer rp'lerinizin okunurluğunu sağlarsanız tüm sorununuz çözülür neredeyse. Başarılarının devamını diliyorum gibi bir klasik cümle ile bırakıyorum. İyi Rp'ler !
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/sev
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 Friendssx9
Galleon : 12287
Ekspresso Puanı : 75

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 22 Tem. 2008, 18:07

Rplerini severek okuğum biri daha =) maşallah bnde herkesin rpsini okuyup takip ediyorum XD
Marveille Croweix
Perfect Li(f)e Yazarı
Marveille Croweix

Kadın
Kan statüsü : safkan yani nolcak ki başka.
Galleon : 12338
Ekspresso Puanı : 22

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 22 Tem. 2008, 18:23

Slytherin ortak salonundaki rpne baktım az önce. Rengi yeşilden farklı kullanmaya çalışırsan sevinirim. Anlatımın iyi, yazılıştan kaynaklanan ufak tefek hataları pek saymıyorum. Onun dışında yeni başlamış olmana rağmen iyisin ^^
https://hogwartsekspresi.editboard.com/lejantlar-biolar-f164/marv
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 22 Tem. 2008, 18:27

Teşekkür ederim bir dahakine rengi daha belli olacak bir renk haline getiririm=)
Genevieve Tessa Malfoy
Slytherin 5. Sınıf Öğrencisi
Genevieve Tessa Malfoy

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 Boupi3
Galleon : 11672
Ekspresso Puanı : 15

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 22 Tem. 2008, 18:49

Renk bozukluğun var onu da gidereceğini söylemişsin ^^ Ehemm onu geçiyorum. Bütün olarak bakacak olursak rplerin güzel. Giderek gelişiyorsun. Kurduğun cümleler açık. En azından anlatımı güçleştiren kelimelerden sakınıyorsun. Yeni olmana rağmen betimlemelerin de güzel. Yani sonuç olarak iyisin işte ^^
Severus Rodney Anthony
Muggle
Severus Rodney Anthony

Erkek

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 22 Tem. 2008, 18:52

Eksiğini bulmanın oldukça zor olduğunu söylemek istiyorum. Hatta 'eksiği yok' diyebilirim. En iyi olduğu konu betimleme. Tam anlamıyla 'harika' olduğunu söyleyebilirim. Renklerin uyumuna girmeye zaten gerek yok. İyi rp yapan kişiler zaten rp'nin dış görünümünü oldukça iyi bir hâle getirmiştir. Olayı canlandırmak konusunda da oldukça başarılı. Okurken olayı gözünüzün önünde canlandırabiliyorsunuz. Zaten bir rp'de bana kalırsa asıl amaç daima bu olmalı. Konudan sapmayalım.. Uzunluk konusunda da oldukça başarılı bir kişi. Rp'yi hem uzun, hemde okuyan kişiyi sıkmadan yazmayı başarabiliyor. Yani rp'lerinde akıcılığı da sağlıyor. Fazla söze gerek duymuyorum artık. Klasik bir cümle; başarılarının devamını diliyorum. İyi Rp'ler !
Rocio Sycorax Malfoy
Azkaban Kaçağı
Rocio Sycorax Malfoy

Kadın
Galleon : 11954
Ekspresso Puanı : 20

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 22 Tem. 2008, 21:19

İdare eder xD
( Zaten bildiğin şeyleri gevelemiyorum)
Johnny Amoux Malfoy
Tılsım Profesörü
Johnny Amoux Malfoy

Erkek
Galleon : 11807

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 22 Tem. 2008, 21:54

Kesinlikle yetişkinler içinde en iyi rp yapanlarda benim gözümde ilk sırayı almış bulunmakta. Her açıdan gerçekten mükemmel rp'leri var. Herhangi bir eksiği yok. Olsaydı söylerdim zaten... Gerçekten harika.
Vynsja Croweix
The Nocturnal Sahibesi

Kadın
Galleon : 11910
Ekspresso Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 22 Tem. 2008, 22:46

Ben olan kişilik demiş ki:
Uhm... Çok okumadım ama güzel yazıyor, okuduğum kadarıyla. Fazla kasmıyor, yani anlamını bilmediği kelimeleri kullanmıyor RP'lerinde 'tecrübeli ve güzel' gözüksün diye. Akıcı, betimlemeleri iyi. Uzunluk ve renklendirmede de hiçbir sıkıntı yok. Daha ne olsun yani? (:
Odessa Meredith Poulter
Cadı
Odessa Meredith Poulter

Kadın

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 22 Tem. 2008, 23:28

Odessa Meredith Poulter demiş ki:
Nadir yazsa da; önemli iki standardı tutturabilmiş üyelerden: Okutan ve sevdiren! ^^
John Stewen Peterson
Seherbaz
John Stewen Peterson

Erkek

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 23 Tem. 2008, 01:12

Betimlemeler anlatım reklendirme hepsi bence çok güzel.Şahsen rplerini severek okuyorum.Sadece bir ara sözlerden alıntı yapıyordu.Hala yapıyor mu bilmem ama onu azaltırsa iyi olur.Sanırım zaten epey azaltmış da.O okutan ve sevdiren kısmına kendi de uyuyor.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 23 Tem. 2008, 15:10

Oldukça hızlı gelişiyor, öğreniyor ve uyguluyor. Nadiren imla hataları ve anlatımda minik aksaklıklar olsa da sitenin en iyileri listesine rahatlıkla koyabileceğim kişi. Bu sitede aktif bir halde RP'ye başlamasından sonra daha da geliştiğini düşünüyorum. Noktadan sonra boşluk bırakma işini halletmeye başladı. Kendisinin de söylediği gibi virgüller zamanla : )

Anlatım olarak eskiden yaptığı şu 'sürekli geçmişi yad etme' hatasını şimdilerde bir malzeme olarak kullanması çok iyi. En azından artık sıkça kullanmak yerine, zamanı geldiğinde anlatıma oturtuyor. Pek RP okumasam da dikkatimi çeken birkaç kurgulu RP'sini zevkle okuduğumu söyleyebilirim. Kurguya göre hareket etmeyi iyi biliyor. Ayrıca anlatım içerisinde John'u okuyucuya tanıtması da çok iyi. Uzunluk ve renk gibi basit konulara değinecek olursak; güçlü anlatımı zaten uzunluğun gereken noktaya ulaşmasını sağlıyor. Renk seçimi de şu klasik beyaz ve turuncu. Gözlerimiz alıştı artık : ) Tartışmasız Gryffindor'un en aktif RP'cisi. Kendisindeki bu RP yapma arzusunu her zaman taktir etmişimdir. Eh, böyle devam ederse binamızın sonu hayra varacak :zuha: O güzel RP'lerinin devamını diliyorum Hüseyin ^.^

Not: Yorumu yapacak olan kişiden uzun ve içerikli bir eleştri bekliyorum.

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 Snrrn8
Kan statüsü : Safkan ~~ Wink
Galleon : 11552

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 23 Tem. 2008, 16:55

[Aritmansi Dersliğindeki için]

James öncelikle rp'nin dış görünüş olarak estetiği harika bir rp. Beyaz*Gri*Turkuaz eşleşmesi harika olmuş. Eğik ve boyut olarak da mükemmel. Yani görünüş olarak çok güzel. Bir problem yok.

İçerik olarak seçtiğin kelimeler, betimlemeler göz kamaştırıyor diyebilirim. Rp'n oldukça akıcıydı. Sonuna kadar hiç sıkılmadan okudum. Bu konuda hiç problem yok ama gördüğüm ve tatmin olmadığım bir sorun var. Çok fazla düşünceler gelişmiş, yani rp de düşünceler daha hakim. Mekan betimlemeleri çok azlıkta. Bu mekan, insan betimlemelerine biraz daha eğimli olursan kesinlikle düşünceleri ve betimlemeleri dengelersin. Dengelemeni isterim çünkü rp lerin gerçekten mükemmel. Sanırım psikoloji ağırlıklı ama cidden çok beğendim. ^^ Diğer rp'lerine bakmadım ama diğerlerinde aynı durum söz konusu değildir diye düşünüyorum. Ama çok güzeller. Bu yolda devam etmeni şiddetle öneririm. Geleceğin yazarı seni.. =)

Tatyana Johnson
Muggle
Tatyana Johnson

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 2 Utangga7
Galleon : 12024

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 23 Tem. 2008, 18:19

Açıkcası çok fazla rpsini okumadım okuduğum kadarıyla yorumlayım:)
Uzunluk ve görünüm açısından gayet iyi. Yalnız rpyi uzun tutmaya çalışırken bazı anlatım bozuklukları olmuş. Aynı kelimeleri fazla tekrar etmiş. (Sonra kelimesi falan)
Onun dışında gayet iyiydi:)
http://hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164/tat
John Stewen Peterson
Seherbaz
John Stewen Peterson

Erkek

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 23 Tem. 2008, 20:59

Kendini oldukça geliştirdiğini düşünüyorum.Betimlemeler anlatım vs.. ilk rplerine göre oldukça ilerlemiş.Biraz daha üstüne düşerse bence çok daha iyi olabilir.
Severus Rodney Anthony
Muggle
Severus Rodney Anthony

Erkek

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 23 Tem. 2008, 21:06

Ailecek severek ve beğenerek okuyoruz xD Neyse adam gibi bir yorum yapalım. İlham felan dinlemeden rp yapabilmesi çok büyük bir artı. Onunla bir rp yapıyorsanız, siz rp'nizi yollayıp bekleyin.. Eğer sitedeyse sizin rp'nize kısa bir zaman içinde karşılık verir. Özel bir yeteneği var bu konuda. Bu yönde kendisini tebrik ediyorum. Hızlı yazmasına rağmen kafadan atarak bir rp yapmıyor. Olayları düzgünce anlatıyor, betimlemelerini çok iyi yapıyor. Eksik yönünü bulmanın zor olduğunu söyleyebilirim. Bu yüzden bende kolaya kaçtım başarılı olduğu yönleri söyledim. Son olarak: Birgün rp yaparız umarım.. ^^
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 24 Tem. 2008, 01:45

Ben senin rplerini çok sevdiğimi yazmıştım sanırsam, ama madem baktım bir daha yazıyım son günlerde rplerini uzunluğunu ve kurgusunu artırarak beni daha da etkilemeye başladın devamınıda bekliorz merakla ve heyecanla=)
John Stewen Peterson
Seherbaz
John Stewen Peterson

Erkek

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 24 Tem. 2008, 03:25

Kendini hızlı geliştiriyor.Reklendirmelerde çoğu kişi sabirt şeyler kullansan hhoş olur demiş aslında ve ben de öyle diyorum.Onun dışında yavaş yavaş o örnek aldıkların gibi olma yolunda ilerliyorsun.Çabanı gerçekten takdir ediyyor ve sende ışık görüyorum.Hiç bırakmadan sonuna kadar devam edersin umarım :)

Rp Yorumlama
2 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-
» Rp Yorumlama
» ~ Rp Yorumlama ~
» Rp Yorumlama