Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  EkspresEkspres  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rp Yorumlama

+95
Maximilian Wildstein
Julia Leppanen
Malachy Grandley
Laetitia Prevensie
Bandit April Way
Nagihan Narin Sönmez
Xenophilius Waffling
Enric Sandro Valério
Christian Alexz Maxwell
Rose Evelyn Constantine
Acantha W. Psyche
Jacqueline Iris Molyneux
Elena Russell
E. Niggle Borland
Julie Ella Roubanis
Jean Cassidy Belissiamos
Natashia
Edward Heath Doherty
Stefan Dequarté
Adonia Katian
Archles Samael Frohagen
Sidonia Scarlet
Azaleia Chloris
Ardelia Marcelline
Tashi Blodenka
Desdemona Meadows
Ariadne Barthory
Asya Su Kazancı
Silas Flippo Jerome
Lilith Samael
Charlotte Alice Russell
Maurellé Nemesis Argyris
Geoffrey Andrew Conradina
Andrea Rachel McBrayn
Amaranth
Clarance Rothstein
Daphne Zoe Launy
Angélique Killingsworth
Alberto Conte
James Grott Brothing
Sonja
Lupus
Christopher Raikes
Abigail Allesworth
Lysander Pheragas
Scythia
Marveille Croweix
Sylvia Lucretia Worthing
Samuel Bright
Charles Ernest Bright
Andrea Mirlyne Anderson
Desmond Rousseau
Stuart Rousseau
Issoria Lathonia
Gabriella Adeliné O'Brien
Edward Marcéllus Dawson
Helena Sofia Derjinov
Feodora Providentia
William Julian O'Neil
Rocio Sycorax Malfoy
Andreã Cymone Zcfieldern
Julie Annwyl Lovett
Mireila Alverad
Lily L. Black
Issa Philippe
Pavel Oleksiy Bazarov
Ophelia Liv Lynn
Delora Lucien Nobés
Charles Walter Lawrence
Steward Joseph Vaisey
Oriane Pheria
Aurora Clayborne
Hestia
Amortentia Cécile Derwent
Disbel Molaco
Johnny Amoux Malfoy
Martin Thomas Wolfiex
Tatyana Johnson
Anna Luaná del Muñeco
Charlie von Diederich
Melanie Stacy Gracia
Elizabéth Adrianna Malfoy
Nicole Marissa Magdalene
Mattéo Bernand Black
Crestencia Ethél Fletcher
Svetléna Rosselyn Widmore
Indis Oak J. Engelbert
Christopher Alex Peterson
Valencia Claudía Ruselló
Norwen Jonathen Soulthen
Eurydice Black
John Stewen Peterson
Christian Dayrnt Black
William Kunz C. Engelbert
Odessa Meredith Poulter
99 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki
YazarMesaj
Tashi Blodenka
Galadriél Circulus Çalışanı
Tashi Blodenka

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 10 Hnkav0
Kan statüsü : safkan
Galleon : 11255
Ekspresso Puanı : 0

Rp Yorumlama - Sayfa 10 Empty
MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimeC.tesi 21 Mart 2009, 15:31

Paragraflar arasında birer satır boşluk bırakırsan daha iyi görüne bilir. Bir de anlatımda birşey çarptı gözüme. Mesela Büyük Şölen'de "Her ne kadar Rachel Gryfindor ailesinin bir parçası olsa da" demişsin. Rachelden sonra (,) koymayı unutma. Ya da sadece Gryfindor ailesinin de. Böylesi çok daha güzel olacaktır canım ^^ Renk uyumunu beğendim. Uzunluk insanı sıkmıyor. Şahsen uzun rp leri sevmem. Ne yazmayı ne okumayı. Beğendim ^^
Eurydice Black
Slytherin Bina Sorumlusu, İksir Profesörü
Eurydice Black

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 10 Hmbl7
Kan statüsü : Safkan.
Galleon : 12050
Ekspresso Puanı : 89

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimeC.tesi 21 Mart 2009, 15:44

Bazı yerlerde cümle başındaki harfler küçük yazılmış. Rp'nin içeriği fena sayılmaz ama daha iyi kurgular bulunabilir. Sıradandı sanki. Normal anlatım yazılarının rengini beğenmedim. Konuşmalarla uyum sağlamıyor. Karakterin duygularını yoğun bir şekilde olmasa da olağandan biraz daha fazla yansıtsan daha hoş olur kanımca.
Perfect Li(f)e Yazarı

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 10 Heyup7
Kan statüsü : Safkan
Galleon : 12195
Ekspresso Puanı : 41

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimePaz 22 Mart 2009, 19:49

Eski Rp'leri ile karşılaştırmak istemiyorum artık çünkü aşmış durumda kendini xD Karakterini gayet güzel yansıtıyor, ortam betimlemeleri biraz daha fazla olabilir ama bunu genelde Rp üslubunun güzelliği ve karakterinin iç dünyasında değindiğin farklı betimlemeler ile çok iyi kapatıyorsun. Aynı gün içerisinde binlerce Rp yapabilmen ve ilhamları cebinde bekletmen de cabası zaten. Rp'lerini zevkle okuyorum canım, akıcılığı alıp götürüyor. Ayrıca yeni ve orjinal kurguların da Rp'lerini renklendiriyor, çok çok beğendiğimi söyleyebilirim ^^
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Ardelia Marcelline

Ardelia Marcelline

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 10 42446019ix9
Galleon : 11198

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimePaz 22 Mart 2009, 19:52

Okudum, +16 olan Rp'sini x) Gayet hoş olduğunu düşünüyorum. Uzunluk, betimlemeler ve anlatış tarzı çok hoş. Söyleyecek lafım yok.
~
Benim Rp'mi Koridorlarda bulabilirsiniz. Kötü olduğunun farkındayım. Seçmen Şapkada bulunanı da okuyabilirsiniz. Marjoline ben.
Charles Ernest Bright
MDP Genel Başkanı & Seherbaz
Charles Ernest Bright

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 10 Hmbl7
Galleon : 11529
Ekspresso Puanı : 19

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimePaz 22 Mart 2009, 20:24

Valla Seçmen Şapka'daki rp gayet güzel yahu neden kötü diyorki xD Betimleme var, hatta sanki biraz fazla var O.o Renk filan da iyi işte, gerçi tembellik yüzünden beyaza alıştım ben ama Razz Öyle... Garip bir şahsiyetten garip bir yorum oldu ^^
Nicole Marissa Magdalene
Fontjoncouse Otel Ortağı
Nicole Marissa Magdalene

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 10 Friendssx9
Galleon : 12305
Ekspresso Puanı : 75

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimePaz 22 Mart 2009, 23:25

Hangi karakterinden başlasam ki! Bütün rplerinde ayrı bir konu ayrı kurgular hepsini birbirine karıştırmadan nasıl yediriyor anlamıyorum. Tabi ki de okuyabildiğim kadar hepsini okumaya çalışıyorum. Bütün rp karakterlerinin rplerini okudum ve hepsindeki o ayrı senfoninin içine girdim. Ayrı ayrı hayatlar keşfettim ve kendime ders olsun diye aklımın bir köşesine koydum. Daha güzel kurgular ve aşmış rpler yapman dileğiyle!! Bence bunu gayet de yapsan da hep üstün üstü olduğundan böyle bir şekilde sonlandırmak istedim dans
Azaleia Chloris
Vampir
Azaleia Chloris

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 10 Evilgrin0007qd8
Galleon : 11143
Ekspresso Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimePtsi 23 Mart 2009, 00:00

şükürler olsun sitede RP yapmak kısmet oldu. Kurgu bitti kendimi RPye vericem ÖSSye kadar (:

RPni okudum beğendim. güzel. Ne sıkıcak kadar uzun ne de okumaya değmez denecek kdar kısa. Tam orta şekerli. Betimlemeler falan iyi. Gözüme imla hatası da çarpmadı (gerçi bu yorgunlukla imla hatasının alasını yapsan çarpmayabilirdi ama.. :zuha:) Kısacası ben beğendim...
(RP için göle bkz.)
Sidonia Scarlet
Vampir
Sidonia Scarlet

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 10 44692542ju9
Galleon : 11973
Ekspresso Puanı : 10

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimePtsi 23 Mart 2009, 15:10

Okudum az önce, zamansızlık yüzünden kısa yazmıştım ben utandım azıcık zaten^^
Bir bilemedin iki yerde cümlenin anlamı kaymış onun dışında hiç bi' kusur çarpmadı gözüme. Akıcı bi anlatım var, rüyanda alakasız bi yere konmamış beğendim ben*
Kızlarını da öğrenmiş oldum hoş Lejantınada bakmıştım^^
Silas Flippo Jerome
Vampir
Silas Flippo Jerome

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 10 11mt8
Kan statüsü : 0Rh+
Galleon : 11289

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimeSalı 24 Mart 2009, 02:05

Son rpne baktım Hande'ciğim. Uzunluk mükemmel, ben zevkla okudum bu sayede. Çok uzun rpleri okumaya korkunç üşeniyorum, vakit kaybediyormuşum gibi geliyor çünkü genelde gereksiz şeyleri de araya sıkıştırıyorlar. (misal rp konusundan uzaklaşarak alakasız ahkamlar kesmek gibi ^^ ) Sende tek gereksiz söz bulamadım. Kurgu da okunası, tasvirlerin de. Zevk alıyorsun gibime geldi rp yaparken, akıcı yazıyorsun. Diğer rplerini de takip etmeye karar verdim sanki o_O Sanki değil kesinlikle -_-
Sidonia Scarlet
Vampir
Sidonia Scarlet

Kadın
Galleon : 11973
Ekspresso Puanı : 10

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimeSalı 24 Mart 2009, 14:06

Aşılmış Sınırlardaki rp'lerini okudum. Bir insanın vampire dönüşmesi için oluşturulmuş çok güzel bir kurguydu cidden. Senin olayı anlatışın ve diğer her vampirin yaptığından farklı olarak o anki ruh halini betimleyişin çok hoştu. Özellikle parmağından akan kanı emmen -doğaçlama yaptığından- sonra olanları da okuma isteği yayıyor insanın içine. Ben de takip edeceğim rp'lerini sanırsam.
Çok teşekkürler bu arada. Sizlere layık değiliz ama umarım yetişiriz.

Edit: Bu üyelikte rp'm yok hiç, lakin Pekka Postinen de benim, alttaki üyenin bilmiyor olabilitesi vardır diye^^
Archles Samael Frohagen
Galadriél Circulus Sahibi
Archles Samael Frohagen

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 10 11mt8
Galleon : 11147
Ekspresso Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimeSalı 24 Mart 2009, 14:37

Sadece bir rpsini okudum, ama gerçekten beğendiğimi itiraf etmeliyim. Betimlemelerde daha çok öznele yer verilmiş ve gerçekten güzel betimlemeler kullanlımış. Karakteri yansıtışı sevdim. Genel anlamda başarılı buldum doğrusu. Uzunluk konusuna gelince, rpde uzunluğa önem veren birisi değilim bu kişiye ve tarza kalmış bir şey sonuçta seninkiler yine de ideal uzunluktalar ve okurken zevk aldırıyorlar. Tebrikler ^^

~ Galadriél Circulus'ta yaptığım son rpyi ya da Indis Oak J. Engelbert/William Kunz C. Engelbert karakterlerimle yaptığım rpleride değerlendirebilirsiniz.
Perfect Li(f)e Yazarı

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 10 Heyup7
Galleon : 12195

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimeSalı 24 Mart 2009, 20:22

İlk olarak şunu söylemeyelim ki; Rp'lerini okumayı özlemişim xD Okuduğum Rp'nin karakteri, Dess'den sonra, en favori karakterlerimden biri olduğu için de ayrı bir zevk aldım. Karakterini yönetmeyi gerçekten çok çok iyi biliyorsun. Özellikle, bayan olmana rağmen yönettiğin karakterin erkek olması söz konusu ise. Ben bu işte pek başarılı olduğumu düşünmüyorum ve belki bu yüzdendir ki; erkek bir karakteri dahi böylesine başarılı yönetebilmene karşı ayrı bir hayranlık duyuyorum. Tebrik ederim gerçekten. İçerikten bahsetmek gerekirse de, bu konuda da oldukça başarılısın. Betimlemelerde herhangi bir sorun çekmiyorsun ama Rp'ni asıl alıp götüren şey, karakterinin iç dünyasını şeffaf bir şekilde okuyucuya yansıtabilmen bana göre.

Olumsuz anlamda eleştirecek bir yön bulamadığım için daha fazla uzatmak istemiyorum fakat gözüme çarpan birkaç hata vardı Rp'nde ama mantık hatası ya da senin eksikliğin değildi bunlar. Rp yazarken hepimizin kendini kaptırarak yazması sonucu dikkatsizliğimiz yüzünden yaptığımız 'yazım hataları'ydı. Yani mesela örnek yazmak isterken örtek yazmışsın bir yerde, bu gibi küçük ve gözden kaçabilen şeyler. Rp'ni yollamadan önce kontrol edersen - ki ediyorsun sanıyorum, bunlar gözünden kaçmış sadece - yazım hatalarını da önlemiş olursun ^^
http://www.hogwartsekspresi.com/lejantlar-karakter-kartlary-f164
Fontjoncouse Otel ~ Genel Müdür

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 10 Boupi3
Kan statüsü : Melez
Galleon : 11572
Ekspresso Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimeSalı 24 Mart 2009, 22:11

Eleştirel anlamda söyleyevcek bir şey bulmak cidden zor. Betimlemeler, sıkı bir olay örgüsü, dikkat çekici kurguları ve karakterini yansıtışı cidden iyi. Üstelik bunları yapanların çoğu uzun yazarken o diğerlerine göre kısa olan rplerde bile bunu başarabiliyor. Benim hiç yapamadığım bir şey bu. Belki bazen ufak hataları oluyor ama onlar da akılda kalıcı şeyler değil ki şu an hatırlamıyorum.
Adonia Katian
Galadriél Circulus Çalışanı
Adonia Katian

Kadın
Kan statüsü : Safkan (Kofti)
Galleon : 11112
Ekspresso Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. 25 Mart 2009, 23:33

Seninle yaptığım rplerden hep zevk almışımdır, biliyorsun zaten... Çok akıcı bir anlatımın var, pek nesnel betimleme yaptığın söylenemez ama karakterini yansıtışın gerçekten güzel. Benim gibi uzun rp yapanlardansın sen de, buna rağmen okurken hiç sıkılmıyorum, çünkü dedim ya anlatımın çok akıcı... Yani ne bileyim rp değilde bir kitaptan kesitler okuyormuşum gibi geliyor, böyle hissettiriyorsun. Ne zaman başladım ne zaman bitirdim anlıyamıyorum. Kurgularınıda seviyorum ayrıca, ama beraber yaptığımız kurgular favorim... En sevdiğim karakterinde Chris zaten. Karakterlerinin genel özelliği hep aydınlık bir yanları oluyor, bunu çok seviyorum... Seni karanlık bir karakter yönetirken pek düşünemiyorum zaten... Neyse öyle işte... Seviyorum tarzını ve rplerini ^^
Stefan Dequarté
Büyücü
Stefan Dequarté

Kadın
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 10 Yeasj3
Kan statüsü : Angels Walk Among Us o.O
Galleon : 11578
Ekspresso Puanı : 43

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimePtsi 30 Mart 2009, 21:48

Rp'leri son derece uzun olmasına rağmen her zaman kendini okutturuyor. Ben hiç senin rp'ni okurken sıkılmadım hatta seninle hiç rp yapmama rağmen neredeyse bütün rp'lerini okudum ve hepsinden ayrı bir tat aldım. Karakterlerini çok iyi oynatıyorsun, hepsi farklı olsa da sen ona bürünüp yazabiliyorsun. Bence çok iyi bir şey bu. O kadar rpni okudum şurası kötüydü diyemem -_-'
Edward Heath Doherty
Büyücü

Erkek
Galleon : 11063

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimePtsi 30 Mart 2009, 21:52

Başka bi seferde okumuştum galiba ya da tam okumamış da olabilirim çünkü çoğu zaman rp'lerde ana hatları okurum ama ana hatları güzeldi öyle hatırlıyorum ^^
Stefan Dequarté
Büyücü
Stefan Dequarté

Kadın

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimePtsi 30 Mart 2009, 21:55

Bakalım bakalım xD Site de rp'ni göremedim herhangi bir rütbe başvurusu da yapmamışsın. Kim olduğunu bilmiyorum ilk okuduğum da burayı editleyip yorum yapacağıım. - xD -
Natashia
Vampir
Natashia

Erkek
Ruh hali : Rp Yorumlama - Sayfa 10 10811077vl2
Kan statüsü : Vampir *-*
Galleon : 11336

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimePtsi 30 Mart 2009, 21:57

Bence yapmalısın.... xD
Stefan Dequarté
Büyücü
Stefan Dequarté

Kadın

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimePtsi 30 Mart 2009, 22:03

Stu ile yaptığın rp'ni okudum geldim bir koşu. Uzunluk çok iyiydi anlatacağım anlatmışsın sıkılmadım. Okurken karakterinin yaptıkları gözümün önüne geldi - ben bunu beceremiyorum işte -_-" - Beğendim, takip edeceğim.
Jean Cassidy Belissiamos
Caliginosus Pagina Kitapçısı - Dükkan Sahibesi
Jean Cassidy Belissiamos

Kadın
Kan statüsü : Saf
Galleon : 11174

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimePtsi 30 Mart 2009, 22:07

Direk Şafak Vakri'ni açtım. Bazı rp'leri fazla uzun. Ben şahsen sevmem o kadar uzun rp okumayı. Anlatımı akıcı. İtalic ve 11 boyutunda yapsa daha güzel görünür. Üstelik renk uyumunu da daha iyi yapabilir. Ama genel olarak kanaatim; Sevdim ^^
Natashia
Vampir
Natashia

Erkek

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimePtsi 30 Mart 2009, 22:15

Bu karakterinle rp var mı ben mi bulamadım??
Jean Cassidy Belissiamos
Caliginosus Pagina Kitapçısı - Dükkan Sahibesi
Jean Cassidy Belissiamos

Kadın
Kan statüsü : Saf
Galleon : 11174

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimePtsi 30 Mart 2009, 22:16

En son Jean Cassidy Belissiamos tarafından Ptsi 30 Mart 2009, 22:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Stefan Dequarté
Büyücü
Stefan Dequarté

Kadın

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimePtsi 30 Mart 2009, 22:16

Ne zaman siteyi açsam yeni rp lerden biri seninki ve ben hepsini okudum dans Evet rp okuma hastalığım var neyse Tashi'de sneindi değil mi onunkileri okudum çünkü xD Genel anlamda iyiler ama bazen sıkılıyorum okurken. Birde ben italic hiç sevmem ama o senin tercihindir karışamam. Cümlelere küçük harfle başlıyorsun arada o kadar xD
Natashia
Vampir
Natashia

Erkek

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimePtsi 30 Mart 2009, 22:21

Yaa bir şey soracağım sitede eş zamanlı rp olabiliyor mu?
Stefan Dequarté
Büyücü
Stefan Dequarté

Kadın

MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama   Rp Yorumlama - Sayfa 10 Icon_minitimePtsi 30 Mart 2009, 22:22

Oluyor, bildiğim kadarı ile benim bol bol var -_-"

Rp Yorumlama
10 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki
 Similar topics
-
» Rp Yorumlama
» Rp Yorumlama
» ~ Rp Yorumlama ~